Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
3. aug 2009

a anne nesmu hovori Anči, Anča

zuzana76
autor
3. aug 2009

aj podla mna je Agatka uplne super 😵

baileysa
3. aug 2009

leni 😀 😀 😀 sa uz pytal na teba, ze co, ako sa mate, ze o tebe nic nerozpravam, on si vobec nevsimol, ze nechodim na kona 😕 🙄 😀

annu mame krsniatko 😵

tak mne by sa pacil aj timur 😉

lenkamt
3. aug 2009

aj mne sa páči veľmi Anna, ale ku Grétke je super Agátka 🙂

baileysa
3. aug 2009

ja mam inak tiez zopar mien z roboty, ale takych ze by som ich nikdy nedala 🤐 😀

zuzana76
autor
3. aug 2009

Timotej je pekne, ma moja kamoska

Vincent sa ani mne velmi nepozdava, najma ak by ho volali Vinco, ale po francuzsky - sa to cita Vensan a po spanielsky Visente, tak to sa mi celkom pozdava

baileysa
3. aug 2009

a mne sa prave paci ze vinco 😅

zuzana76
autor
3. aug 2009

ja som uz ucila Bernadetu, Jordanu, kolegynu som mala Benitu

lenkamt
3. aug 2009

mne by vinco ani tak nevadil, ale náco 😝

ja som nedala Mariku len kvôli tomu že by bola Mara, inak Lucia - Monika, Lenka- Marika, alebo Andrea, Aneta a Nina, Nela, no a takto so skončilo 😅
ale to si pamätám že Monika, Marika sa ani vám nepáčilo 😅

baileysa
3. aug 2009

no my sme najma z romskej casti obyvatelstva mali skoro vsetky hrdinky telenoviel 😅

baileysa
3. aug 2009

a preco vinca volaju náco????

zuzana76
autor
3. aug 2009

leni - Lucia a lenka je uplne super, to sa pamatam ako sme pomahali s rozhodovanim 😀

lenkamt
3. aug 2009

Bailey ja neviem, ale je to tak 😝 ja ti do toho nechcem kafrať, ale ako mu povieš zdrobnene????? 😕

mmem_
3. aug 2009

cafte cafte

tak ja mam tri dni volno 😀 muz je na sluzobke v polande takze dnes je len pondelok a mam dost 🙄

maly mi tu vyklopkava na dvere no super 😝

bai: a napises mi charakteristiku na Timoteja? no mala si sem co dat ze mas super knihu, este musim zistit ci je mozna verzia Tim,ci musime vybavovat 😠 a je super ze v CZ nie ja take rozsirene,takze budeme zase za exotov
a ako sa citis inak? a uz mas vymyslenu tortu?

a Teo sa paci aj mne

fotky perfektne

a v telke zase nic 😖

zuzi: ta prva pesnicka je aj na tom CD v nemcinea a vola sa to Teo teo,super ze ste si oddychli,pacilo sa ?

lenkamt
3. aug 2009

ja som s tou Lenkou stále nestotožnená a aj bai napísala že je karmicky zaťažená 😒 ale my ju aj tak voláme Lenin 😀

zuzana76
autor
3. aug 2009

mmem, velmi sa nam pacilo, hned by som sa tam vratila, sice vyletiky sme velmi nemohli s krpcom, on len more a more, takze nakoniec ani Gibraltar,ani sevilla, ani Granada sa nekonali, ale nevadi, ved hadam sa tam este dostaneme

baileysa
3. aug 2009

leni, to este mame podobu mena vincúr, a v rodine sa celkom ujalo, ze ho budeme volat vinko 😀 😀 ale to sa nebojim, ze ked na mna padne naval materinskych pudov a hormonov, ze mu nebudem vediet povedat zdrobnene 😀

mmem timotej: meno s najtazsim karmickym zatazenim, vobec ho neodprucam. 🤐 pise kniha 😔 😅
tortu nemam vymyslenu, som chcela este tie mickey mouse postavicky, ale som zabudla lenke poveat, tak mozno ich objednam samostatne, alebo dake kupim, mala ma celkom rada mickey mousea 😅

mima07
3. aug 2009

pozeram ze tocite mena 😀
baily knihu prichystaj ja sa potom pozriem aj na ottka aj na alexa lebo by si len pisala 😀 😀
ja mam alexa numerologicky aj s priezviskom a uz teraz dost veci na neho sedi

baileysa
3. aug 2009

lenin v knihe neni 😀

mmem_
3. aug 2009

no a co to znamena s najtazsim karmickym zatazenim? to mi u muza nejprejde a TIm?

mima07
3. aug 2009

alexovi vybral meno ottko samozrejme ze sme to schvalili ale poradie mal Hugo, Maxim, Alex

lenkamt
3. aug 2009

Lenin v knihe neni 😀

tak rýchlo píš čo to chceš, skúsim ešte napísať nech to pribalia, ak môžu, ale kukni si radšej oblátky s mickey mousom , to máš potom úplne bez roboty 😉 😀

a táslerika pozdravuje, zlatý že sa na mňa pýtal, myslí na mňa viac ako ty 😠 , a pozri do diára, kedy ideš ku nám aj s Gretulkou spať, nech si vás užijem 😉

mima07
3. aug 2009

baily ale ty sa nezatazuj chlapcenskymi sak to bude baba 😉 a babske ti uz nejake preslo?

zuzana76
autor
3. aug 2009
baileysa
3. aug 2009

leni a tvoje fotky su kde?

mmem, karmicke zatazenie je tazsi osud podla mna, clovek je nachylny na ochorenia, ma rpoblemy vo vztahoch, ale aj v zamestnani a podobne... urcite to nie je nic "absolutisticke", ze by nemohol byt stastny, ale ma k tomu vacsinou tazsiu cestu... ja inak poznam vela takych mien, ze co poznam ludi, tak maju take nieco spolocne, aj co sa tka tych tazkych osudov 😔

mima
otto - je tu iba s jednym t

alex - je iba alexej

tak som sa ani tolko nenapisala 😀 😀 😀

inak na stretko do ba, chipanddales idem aj ja 😀 😀

zuzana76
autor
3. aug 2009

jemine aka hrubica, ze Bayli, no jasne ze Baily 😀

zuzana76
autor
3. aug 2009

baily, pozri Zuzana, lebo ja som to uz niekde citala a vraj mam byt sama katastrofa podla toho

baileysa
3. aug 2009

zuzi 😀 😀

mima, baba bude zina 😉 sa aj nasim pacilo, som bola prekvapena 😕 🙂

leni, take postavicky su tam mickey mouse, ako si davala link na bambi

lenkamt
3. aug 2009

na striptíz s bruchom 😀

fotky mám na fb a na picase 😉

ozi PORADTE ktorú mám teda poslať do mama a ja 🙂

Maxim sa aj mne páči, teraz má sesterka maličkého krásneho 🙂

inak ja si tiež myslím že baba, aj keď Bai strašne opeknela, takže by to mohol byť aj chalan 😉 škoda že nečaká dvojičky 😀

baileysa
3. aug 2009