Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
6. aug 2009

peta:
aj ja sóm si myslela, ze to bude drahe. Ale poplatok je 295 EUR a strava 2,20 na den. Vychadza to este o nieco menej, ako tam. 😕 Idem sa tam popytat, som dohodnuta na 13.30 , tak som zvedava.

peta28
6. aug 2009

Lejla a tieto inzeraty na konovi si uz pozerala?

https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vSect...

peta28
6. aug 2009

tak super potom daj vediet, vyzera to velmi dobre

retaux
6. aug 2009

Peťa: to fakt u vás bola taká drahá tá Bambuľka? 😨 A ja, že ma predavač chce len nalákať, keď mi včera hovoril, že pôvodne stála 349,- A to bola asi pravda.

Ani my nepozeráme kreslené rozprávky (okrem Nema) žiadne. Len Bambuľku a 3 DVD, ktoré jej ocko urobil s reklamami 😅 😀 A sem tam si ešte pozrie DVD mrňúsi - o lienkach, chrobákoch a tak.

lejla77
6. aug 2009

My pozerame len spravy 😀 aj to preto, ze uz lezi v posteli, ze ide spat. Ja musim pri nom lezat, tak pozerame spravy.

peta28
6. aug 2009
dandy24
6. aug 2009

ahooojte babulky,dakujeme za gratulacie a aj my prajeme vsetko najlepsie nasim krasnym levicatkam k dvom rockom 😉

retaux
6. aug 2009

To vyzerá dobre to detské centrum.

lejla77
6. aug 2009

peta:
tie, co su na MK - su väcsinou tie iste a tie co sa mi pozdavali - nevyhovovali lokalitou alebo cenou, a pod. 😔

lejla77
6. aug 2009

peta:
to som aj ja pozerala, ze co to. 😕 😀 😝

retaux
6. aug 2009

Lenka: a aký je dôvod, prečo nemôže ísť na taký krém marcipán? Stečie stade alebo čo?

mmem_
6. aug 2009

ahooojte

gratulujem Adamkovi vsetko naj k 2 rockom🙂

lejla: no asi by som do toho nesla, je tam fakt vela deti 😖

peta: tak tomuto by som nedala asi svoje dieta na babysitting

leni: ja co mam objednanu z cukrarne na zajtra tak ta bude tiez slahackova a je v pohode na vrchu marcipan 😕

baby a nemate nejake tipy na taku oslavu ked tu budu deti, nejake malickosti co by mohli jest aj oni, nejaky salat cestovinovy? alebo ovocie spizy abo co`? len tak na zobkanie nieco,dospely dostanu chlebicky 😀

peta28
6. aug 2009

no nakoniec som knizky objednala za 31 eur , 11 ks knih to je super.
Leni oni su z Martina, to este usetris aj na postovnom, da sa prevziat aj osobne a knihy su lacnejsie ako v knihkupectve.
Tak na dovolenku by sme knihy mali nachystane

lenkamt
6. aug 2009

podľa mňa ten marcipán na tom strašne vlhne, ak je aj šlahačková plnka, tak pod marcipán dajú tenkú vrstvu nejakého maslového krému /v prípade cukrárne herového 😀 /

ja som už aj rozmýšľaľa že to spravím tak ako som vravela, nakoniec tortu obpatlám pudingovým krémom, alebo tou hotovu plnkou od etkera a nato marcipán 😅

lenkamt
6. aug 2009

aj toto je dobrý nápad:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16694

nakoniec upečiem len korpus, nakydám mandarínky, hotovú plnku a navrch šľahnem marcipán 😀

peta28
6. aug 2009

Leni vyzera tiez dobre, da sa tam povyberat

lenkamt
6. aug 2009

Dandy pridala fotky 😵 krásne deťuchy 🙂

bože ja tu mám stále kopu žehlenia 😝

retaux
6. aug 2009

A ja teda čo budem robiť? Nechce sa mi piecť tortu 😒

lenkamt
6. aug 2009

tiež to ešte niečím namaž radšej 😉

lenkamt
6. aug 2009

tu som to vyčítala: http://www.zorka.estranky.cz/clanky/recepty/kremy

a tá baba s tým levom mi to potvrdila, kedže pod to vkladala tú oplátku

retaux
6. aug 2009

Ale nebude to odveci, keď na tú želatínu ešte švacnem krém? Každopádne musím niečo vymyslieť 😖 Idem to prečítať.

lenkamt
6. aug 2009

Ret no len nejaký ľahký bez chuti, a len tenkú vrstvu, podľa mňa ten hotovka etker vanilkový tomu neublíži a máš to bez roboty 😉

dandy24
6. aug 2009

leni dakujeme aj tvoje dcerenky su nadherne musim pokukat aj ine albumy uz vobec tu nemam prehlad 😨 a este vam pridavam dominkove video na pobavenie 😉

https://www.youtube.com/watch?v=WfB_uzOOdcE
nika07
6. aug 2009

pekný deň prajem,

Adamkovi všetko naj, naj, naj k 2 rôčikom 😉 😉 😉 😉

my torta klasika tiež z marcipanu a je pod nim šľahačka, neviem prečo by nemohla byť 😨

zuzi už si môžeme pozrieť fotky? 😔

nika07
6. aug 2009

Jej Dandy vitaj, si sa tu tiež dávno neukázala,

Dominik aký kaskadér, šikovný je,
kde máte trampolínu, my mame doma taký skákací hrad, tiež sa Linda v ňom riadne vyblbne 😀

lenkamt
6. aug 2009

Dandy - presne ako naša Lucia, akurát tá to robí na sedačke 😀

Nika - ja neviem, ale mne to tiež nejako nejde dokopy, proste pod ten marcipán musíš mať pevný základ, šľahačka sa mi zdá "riedka" , verím že sa to tam dá dať, ale musí to byť fakt šikovná baba aby to tam dala pekne rovno a nepohla sa je celá torta - či tá šlahačka stuhne nafest a ide to??? 😕 no neviem, som z toho debil 😝

nika07
6. aug 2009

no je mi to jasné, ja tortu dávam upiecť cukrárke, takž to asi vedia ako na to , vlastne budeme mať podobnú ako minulý rok, akurát tam nedám fotku, a možno dám biely marcipán

no pomaly by som ju mala aj objednať

lenka a gratulujem ku chlapovi, u nas je to podobne ako u Peti, chlap je v kuse unavený, už aj s kvetmi je to akosi poriedko, nuž čo asi starneme 😀

lenkamt
6. aug 2009

baby čo ste u nás je to s romantikou asi tak, že chlap má už dlhší čas chuť na čínu a naskytla sa príležitosť ako ma tam dotiahnuť 😀

u nás je to tiež o nervoch, aj keď teraz keď je doma iba 3dni v týždni je to oveľa oveľa lepšie, nám to odlúčenie pomohlo 😅