Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
11. aug 2009

baily baby fotili o 106 ja som fotak nechala doma

maji4
11. aug 2009

teším ja ja na fotky 🙂

letuskah
11. aug 2009

tesim sa na fotky

baby co chcete slivkove gule pridte na brigadu 😀 😀 😀 ale nie, kupila som dve cesta zemiakove a zistila som ze mi to nestaci ani na polovicu sliviek takze zvysok asi len zmrazime a a casom z nich daco porobime, ja to som inak este nikdy nerobila tak skusim prvu varku bez obecenstva a na druhu vas pozvem 😀 😀

baily tak ak tam pojdete, budeme vdaci za podrobnu fotodokumentaciu daneho miesta, ale vazne 🙂 🙂 🙂 🙂 poslem ti za to pastiku 😀

maji4
11. aug 2009

let tak čo ten štvrtok ???

Let ja potrebujem najprv koštovať až potom prídem na brigádu 😅 😅

maji4
11. aug 2009

Let akurát pozerám ,že štvrtok nemá byť moc pekné počasie , tak asi to dáme až niekedy budúci týždeň 😉 OK? 😉

bilushka
11. aug 2009

No ahojte, aj ja uz som doma, vidim ze organizujete Katikinu svadbu, ale baby co ti Chippaci, ziadna sa neprihlasila???

Letu a Maji, nepridete k nam do MC-kym este funguje 😕 🤐
Ja viem, ze ze pre Letu je to daleko, ale Majka by si mohla premysliet 😉

Dakujem vsetkym k blahozelaniam este raz.

Uz neviem co som chcela, ja uz torty nerobim, na dnesnu oslavu som robila dve, Mimi jednu a skoro vsetko poostavalo, chlebicky a cesnakove pecivo sa zjedlo (Letusik zlatusik dakujem za recepty, urobila som si odnoz z tvojich receptov) a najviac minusovych bodov ma moj muz, lebo vsetci chvalili aspon to pecivo z listkoveho cesta a on ze no co ja viem, ked ja mam plne brucho gulasu od susedov 🙄
Takze rozvod a beriem si Mimikinho manzela, lebo ten pekne vsetko spapal a pochvalil 🙂

Dakujeme aj za darceky co sme podostavali a Mimuske k tajnej akcoske zelame stastnu cestu, ale kedze je poverciva, tak akoze nikam nejde 😀 😀 😀

letuskah
11. aug 2009

bilu tak akoze takato drzost, rozved sa, odobrujem ti to 😀 😀 😀

ja by som aj do mc ku vam len to ja mam vylet na cely den potom

maji tak mozme stvrtok ak ma byt skaredo prist k biluske do mccka alebo ten buduci tyzden do medickej

letuskah
11. aug 2009

a som rada ze recepty sa ti zisli 🙂

letuskah
11. aug 2009

a na chipakov sa hlasim 😀 ale to si musim vymysliet pred chlapom iny dovod neucasti doma 😀

mishelin
11. aug 2009

caute,dodatocne vsetko najlepsie vsetkym narodeninovym,aj meninovym oslavencom 😉

leni este raz torta super 😉 aj majkina 😉
a vsetky co ste dali nove foto som kuk,a jasne ze super deturence 😵

letuskah
11. aug 2009

mish a vy ako zijete?

bilushka
11. aug 2009

Tak na Chippakov mi dajte do IP urcite presnu infosku, kto chce ist, do konca tyzdna by som chcela rezervnut listky a nedajte sa zahanbit, Katika pride so zajazdovym busom zo Zamkov-co ich tolko bude plus Lenka !!!! s tebou pocitame na milion percent-ziadnu vyhovorku neberieme! 😀

Pozerala som terau fotky, asi tak 80% je roznazanych a co su deti otocene zadkom 🙄
Snad nieco vyberiem a hodim.

Letu a ja sa veru aj rozvediem, lebo este stale sa nedotrepal domov, kedze isli s chlapmi len "na jedno" a Mimikin si nezobral ani mobil pre istotu, Katika rozmysli si to este a nevydavaj sa!!!! 😀 😀 😀

letuskah
11. aug 2009

bilu 😀 😀 😀
a to je kedy tie chipendaly?

bilushka
11. aug 2009

Ta 3.10. 😀

letuskah
11. aug 2009

a kolko to stoji?

mishelin
11. aug 2009

bilu 😀 😀 😀

let-my po starom vo vsetkom,alebo podobne ako vy ostatni,aspon ze plienky uz len na noc mame,ale co ztoho ked u nas sa este furt je v noci,a aj cumel mame 😝

letuskah
11. aug 2009

mish a mate pre istotu aj dievcenske meno vybrate? 😀 co ak?

bilushka
11. aug 2009

Letu 35-50 €, VIP listky stali stovku, ale to uz je vypredane, to si aj sucastou programu 😀

mishelin
11. aug 2009

let pre istotu aj ano,zatial to vyzera na sašku ale neviem ci ja chcem muz hej ja by som skor daco ine paci sa mi velmi zina,ale to ma baily 😅 ci nie?a paci sa mi aj melissa ale to by u neho nepreslo

letuskah
11. aug 2009

bilu uf esteze su uz vypredane
ale presahuje to povoleny limit na blbosti tak nepojdem, aj ked to moze byt sranda 🙂

mish ja som mala byt po vzajomnej dohode dominika ale mama to v poslednej chvili zmenila a otca sa nikto nepytal 😀 😀

idem spat, tie gule ma vycerpali, dobru noc vsetkym

mishelin
11. aug 2009

idem aj ja dobru 🙂

mishelin
11. aug 2009

teda dobra palka za tie listky 😕

akvabela
11. aug 2009

Bai, dakujem, ip neprislo, ale precitala som si tu. Leni, pekna torticka a vsetky fotky levicatok kraaasne 😵 Dobru noc!

lenkamt
12. aug 2009

ahojte 🙂

Grétke a Yvettke všetko naj 🙂 🙂 🙂

no ja neviem tí chipáci 😅 mňa asi tiež muž nepustí aj na svadbu aj tam 😅 do konca týždňa sa rozhodnem 😉

mishelin
12. aug 2009

ja odpadnem moj teraz vstal😕 😎

vsetko naj lepsie gretke a yvettke 🙂 🙂

katika1
12. aug 2009

Ahojteeeee 🙂 plánujete? 😀 som myslela, že potajomky cez ipčka a vy to drbnete na plochu 😀 😀 😀 ale nie.. lenka ale chippovia bez teba nebude srandaaaaa!!!!!!!!!!

bilushka
12. aug 2009

Cauko,
ale Kati napis Lenke, ze na Chippakoch bude vacsia sranda-teda nie ze by na tvojej svadbe nebola, to nikto nepochybuje, ale viacej pokecame a uzijeme si seba, lebo tam budeme iba my a na svadbe budes mat aj inych ludi a povinnosti, takze ak iba jedna akcia, tak Chippaci!

Blahozelam Gretulinke a Yvettke k dvom rockom 😵

Mimuske zelam este raz stastnu cestu a kedze tu uz nebude tyzden tak ma nemoze zabit a ja mozem napisat, ze isli na dovolenku do Chorvatska 😀 😀 😀

bilushka
12. aug 2009

Ozi, v tom MC sa posekali za prachy ☹ 😔
Dnes tam idem, ale myslim, ze jedna podpredsednicka uz odtial nadobro odisla, ta co sme mali chodit cvicit na loptach☹

katika1
12. aug 2009

Nuž tak tiež si myslím, že väčšiu srandu si užijeme na chippoch.. Ale ja to nechávam na vás, kde by ste radšej boli 🙂 len škoda, že len jednu akciu ☹ by som vás mala najradšej na oboch ☹

letuskah
12. aug 2009

ahojte
katika a keby si svadbu prelozila na chipakov? 😀 😀 😀 aj sa zabavis aj vykonas svoje povinnosti a aj baby tam budu 😉

bilu prachy su hadam za vsetkym

no a vsetko najlepsie oslavencom, Yvettke aj Gretke, nech robia rodicom radost 🙂