Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
17. aug 2009

uf, takze nie som celkom na zahodenie 😀 😀 😀 potesila si ma 😀 😀 😀

lenkamt
17. aug 2009

nie, si rovnako dobrá ako ja 😀 😀 😀

letuskah
17. aug 2009

esteze mudri ludia vymysleli polotovary 😵 😵 😵 😵 😵

baileysa
17. aug 2009

leni, ok, tak v stredu sa tesim 🙂 aj ivka dojde?

vas obdivujem, ja slivkove knedle eee, maximalne cucoriedkove dakde v restike 😀

mima, uzivajte si, ze si alex zvykol na more, dava aj mne nadej, ze sa to niekedy podari aj gretke 😅 😀

lenkamt
17. aug 2009

áno aj Ivka 🙂 takže o nejakej 15 sme tam ako na koni 🙂

čo tie deti majú proti moru? lebo naše tiež len na kraji, utekali pred vlnami 😅

letuskah
17. aug 2009

budte rady ze len more, moje decko okrem vanovej vody inu ani vidiet 😠 😠

z tych skvelych slivkaciek zjedol 1,5 aj to len preto ze tam mal asi pol kila cukru a zvysok vykotil na mna a dlazku 😠

a vyhana ma ze chce kukat babo v bazeniku (rozumej Lindu) tak musim ist 😀 😀

peta28
17. aug 2009

Letu vsak ste boli na kupku a pekne Kubko hacal v bazene aj v bazeniku na balkone sa mu paci, ci nie?

peta28
17. aug 2009

Timka nastasie proti moru minuly rok nic nemala, dufam ze jej to ostane aj v Taliansku, lebo tam bazen nebude.. jedine nafukovaci. Ale myslim ze to bude v pohode, ved ja na Kuchajde a na Zlatych chcela plavat len sama.

maji4
17. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂

Nika jeeeeeeeeeeeej Linduška je podarená ako sa krásne predvádza pri fotení 😵 😵 😵 😵

Lenke a bai prajem v stredu príííjemné stretko 😵 😵

Let a to mi pripomína či by sme my v stredu nešli na tie zlaté piesky???

Peti ty si tam teraz niekedy bola na zlatých pieskoch sú tam nejaké preliezky pre detičky???Alebo ju budem len nahánať aby nešla do vody lebo široko daleko nikde nič nenájdeme??
lebo my sme tam boli vlani a tam žiadne ihrisko nič žiadne preliezky....dúfam ,že sa to zmenilo.... 🤐

A dnešné mini stretko super len krááátko 😔 by sa zišlo tak poriadne pokecať čo tak dať bezdetné stretko??

V harmony mám prísť na kontrolu OK všetko sa jej vidí OK a samozrejme ,že s nou cvičím každý den do nemoty a dr povedala ,že vidieť ,že s nou cvičím lebo sa krásne popravila s tým bruškom 😅 😅
No neviem mne sa nezdá aj keď je pravda ,že už nechodí s takým vypučeným pupčekom len keď sa moc napapá tak vtedy ho ukazuje 😅 😅

maji4
17. aug 2009

mima tak si ešte užite tie posledné chvíle na dovolenke 😵 🙂 🙂

maji4
17. aug 2009

Ozaj a Lilianke sa úžasne páčilo cestovani električkou bez kočíka no bola nadšená 😵 😵 😵 😵 😵 😵 teraz to už bude ľahšie keď sme si to takto odskúšali 😵

Let ozaj dudel sme nepotrebovali 😵 😵 nevadí odložím na neskôr keď si tieto aktuálne rozhryze 🙂 🙂 Lebo prosím pekne ja ako " správna "matka som zabudla zobrať dudel (najdôležitejšia vec v tomto Liliankinom období)a ona už keď je pred spaním tak je neuveriteľne zlá keď cestujeme tak som bola mierne z toho na nervy tak som išla do drogérie a kupila som novy a bola by som aj ryskla to ,že neni vyvarený keby bola na nevydržanie 😔 ale bola celkom v pohode akurát posledné 2 zástavky už bola z toho sedenia umrnkaná ale dalo sa nebolo to také tragické 😵

letuskah
17. aug 2009

Peti hej v bazene na kupku v pohode ale potom sa cely ponoril v ladovej liptovskej mare a uz ani detsky bazen nebol dobry a odvtedy sme balkonovy neskusali tak neviem ale to je asi v pohode

Maji no vidis,ze ho nebolo treba, ja myslim ze toto su take situacie ktore treba vyuzit na oducenie, a to brusko podla mna je aj tym ze ked viac chodi a narastla tak sa jej telicko trosku viac vyformovalo a aj svaly zosilneli, no ale obetava si ty matka co s nou kazdy den cvicis 😀 😀 😀

mozme dat v stredu zlate piesky ked bude tak horuco ako dnes, velmi rada 🙂

a na bezdetne stretko sa hlasim 😀 mozno sa napalim a dojdem po chipakoch za babami 😀

maji4
17. aug 2009

Let tak super predbežne sa môžme dohodnúť na stredu okolo 9-tej tam alebo sa niekde stretneme asi na trnavskom mýte a potom pôjdeme spolu OK? kto sa ešte pridá??

maji4
17. aug 2009

Ozaj a zabudla som POchváliť Jakubka ako on kráááááááááááááááááááááááááááásne rozpráva 😵 😵 fakt je šikovný 😵 😵

lenkamt
17. aug 2009

Letu - napáľ sa 😀

dnes sme zase mali stretko z koňa a kukajte čo sme dostali:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ako riť na šerbeľ, a Verča mrnčí že chce tiež také 😀

letuskah
17. aug 2009

maji mozme sa aj na trnavskom, ale mozno bude lepsie priamo tam lebo nam nebude mat kto s kocikmi pomoct, vtom case cestuju len seniori. a o 9,00 je dobry cas.

leni tricka su uzasne, aj ja chcem!!!

lenkamt
18. aug 2009

ahojme 🙂

Letu - všetko naj 🙂 🙂 🙂

a kde je tá Ret??? som zvedavá na jej tortičku a jej nikde 😨

peta28
18. aug 2009

Leni zlate, aj ja som mala presne tieto tricka vyhliadnute ze kupim malej. Ale myslim ze sa daju objednat aj vacsie cisla aj pre Vercu.

peta28
18. aug 2009

tak s problemom som nenasla, len s pohromou, som si to pomylila.
🙄

peta28
18. aug 2009

Aha aky ja mam ulovok z mmb 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6425862

mimi.k
18. aug 2009

Ahojte 😉 ,

jem kukuricu, tak ťukám len jedným prstom, tak mi to bude chvíľu trvať, kým sa ku všetkému vyjadrím 😀 😀 😀

mimi.k
18. aug 2009

Najskôr prieskum - koľko vám merajú a vážia deti v dvoch rokoch? My máme 12,4 kg a 92 cm. Ale túto váhu má rovnakú už 3 mesiace...možno preto, že je stále v pohybe. Tak či tak som to prekonzultovala cez sestru s Dr. a vraj je to v pohode. ...

lenkamt
18. aug 2009

Peti - pekný kabátik 😵 svokra už nasáčkovaná??? 😅

Mimi - aj ja jem kukuricu 😀 my sme nemali 2ročnú poradňu, my asi až v 3rokoch, takže netuším koľko merajú, dnes som im kupovala oblečko 104 😕 doteraz nosili 86 😅 ale na normál váhe vážia 14kg 😀

mimi.k
18. aug 2009

Letu., a ostatné Helenky a Elenky - všetko najlepšie k meninám prajem 😉 aj moja maminka je 😵

Ret., mala mať v auguste tie štátnice, nie? Asi sa učí chúďa...

Leni, super tričká a Peti, ja som podobný kabátik kúpila vo výpredaji v Mothercare neterke, stál 8 EUR a je prekrááásny...aj tento sa mi strašne páči a super cena (ako za svetrík).. 😉

mimi.k
18. aug 2009

Leni, ani my sme nemali poradňu, to ho len doma na normál. váhe vážim a meriame ho na tom detskom metri...ale každý mesiac som ho vážila na tej istej váhe, tak by to malo byť porovnateľné...

lenkamt
18. aug 2009

Mimi - oni už asi teraz nebudú moc rásť, Lenka napr. nosí Verčine pyžamko z prvej triedy v škôlke, ona mi po tých 2rokoch už tiež moc nerástla a hlavne nepriberala 😅

ja potrebujem Verči nejaké rifle a tričká do školy + aspoň jedny kecky 😀
dvojičkám potrebujem botasky, tepláky, tielka, teplejšie bundy a pančuchy 😝 neznášam nákupy, už okukávam quelle a bonprix 😀

mimi.k
18. aug 2009

Inak dobrú chuť 😉 😀 ja som bola dnes s Bilushkou v rámci doobedia na takom trhu na ovocie a zeleninu...strašne sa mi tu páči, občas sa cítim ako na dedine 😀 aj keď naši chaloši im tam narobili bordel,komentovali a chytali všetko, ale aspoň mali predavači spestrenie...len Janka skonštatovala, že ten ujo, čo tam bol určite teraz nebude chcieť mať deti aspoň dva roky 😀 😀 😀

mimi.k
18. aug 2009

Tepláky a tielka som kúpila vo výpredaji v Reservede cez víkend...tielko zo stovky zlacnené na 30 korún a tepláky zo 400 na 170? Tak nejako...ale sú aj pekné, len veľa veľkostí už nemali na výber...

lenkamt
18. aug 2009

ja budem tiež musieť obehnúť nejaké obchody 😝 dnes sme boli pokúpiť zošity a kraviny do školy a 50 fuč 😝 už sa teším na nákupy do prvej triedy dvojmo 😠 🤐

Bailey - takže zajtra prídeme , platí?