Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
25. aug 2009

Let., veď obehávame, len je toho milión...už máme aj vybraté, ale ešte predsa chceme vidieť aj niečo iné...keby nááhodou 😉

nika07
25. aug 2009

mimi najlepšie obehať, alebo dať si spraviť grafický návrh, väčšinou to už robia v každom kupeľňovom študiu 😵

my sme si dali spraviťnávrh, vybrali sme si približne v akých farbách by to malo byť a akú sanitu by sme tam chceli, apotom sme to len dolaďovali ☹

letuskah
25. aug 2009

mimi aha tak ale takto nevyberiete nikdy, niekde sa zastavit musite 😀 a potom ked uz vyberiete prip kupite nesmiete pozerat ine lebo zarucene najdete lepsie, krajsie a lacnejsie.... zakon schvalnosti ktory nenavidim 😀 😀 😀

mimi.k
25. aug 2009

Nika, aj my tak nejako 😉

Bilushka, presne túto Albu som našla...predávajú tam tú značku, ktorú chceme a majú otvorené do 19tej, tak to by sme stihli aj s mm.
Možno tam zostalo len to kladivko..neviem...ono tam toho nebolo zasa tak veľa 😉

mimi.k
25. aug 2009

Let., nieeee...ono je to tak, že keď si vyberieš jednu značku, mala by z nej mať všetko, aby si to mala zladené...predajú Ti to síce na jednom mieste, ale kedže nemôžu mať vystavené všetko, tak niektoré veci vidíš len na obrázku. Takže ak ich chceš vidieť, zákonite musíš ísť aj do inej predajne, či tam nemajú vystavený iný kus z tej rady... 😉

letuskah
25. aug 2009

inak mame doma novu sedacku, rano ju doviezli len ju debili dali hore nohami a sama ju neotocim tak cakam na muza aby sme ju mohli rozbalit a odskusat 😵 😵 😵
presne tuto, cervenu
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S898...

letuskah
25. aug 2009

jaj som myslela ze vam este nic nepadlo do oka 😉

nika07
25. aug 2009

let pekná a kam ju dávate

mimi tak musíte aj niečo risknúť,

nika07
25. aug 2009

tak zobudilo sa mi dieťa, môžem rozmýšľať čo s ním 😀

letuskah
25. aug 2009

nika do obyvacky, a ma snimatelny a pratelny potah co sa rovna perfektnej dokonalosti pre byt v ktorom byva nase dieta 😀 😀 😀

nika07
25. aug 2009

to som pozerala, je to super

letuskah
25. aug 2009

v najnutnejsom pripade sa da kupit novy potah 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nika07
25. aug 2009

a vojde ti do pračky 🙂

letuskah
25. aug 2009

nika tak to netusim 😀 😀 😀 ani ma nenapadlo ze by nemuselo vojst, nechame sa prekvapit 😝

meganik
25. aug 2009

tak som prisla zagratulovat Retaux, super sikulka, sa tesim s tebou, ze uz to mas za sebou 😵 😵 😵

biluska tak nakoniec si s tym takto natvrdo prastila, myslim s tym mcckom 😕 ale budete tam este chodievat, ci uz ta to odradilo nadobro 😨

slucka s odplienkovanim ti asi neporadim, u nas to islo sup-sup a ja som nocnu plienku zrusila hned ako dennu, ale je pravda, ze my sme mali permanentne nocne plienky suche a ani v noci uz dlho nepapame mlieko a ani nepijeme caj, takze by bolo zbytocne rozmaznavat Natalku nocnou plienkou, ked sa naucila vydrzat do rana sama 😉 ale baby tu tusim deti nejako podplacali sladkostami, aby sa pytali a robili potrebu do nocnika, tak skus takyto osvedceny sposob 😉 podstatne je malu niecim zaujat, aby na ten serblik sadla 😉

a aj ja cakam na spravy od Majky, drzim palce, aby bolo vsetko ok 😉 😵

ja sa uz tyzden neviem dovolat nasej dokine, chcem dat Natali zockovat havrixom, kym sme zdrave a nie a nie ju vymaknut v ordinacii 😠

a od 12.9. uz zacinam skolu 😝 ale zaujimave je, ze prednasky zaciname uz v septembri, ale zapisana oficialne na studium budem az v novembri...hm svetom vladnu peniaze a poplatky 😝

a baily ty ako s tvojou pracou do skoly...uz hotovo 😕

maji4
25. aug 2009

Ahojte takže nič nové ale vravel ,že pravdepodobne to je z toho ,že býva tak chorá a vraj nič vážne ale ma najviac znepokojuje ,že si nebol ničím istý tak do kelu mal ma poslať na sono ako mi pediatrička hovorila že to urobí...ha... ale on ako počul ,že býva často chorá tak sa na to vyprdol a povedal ,že sledovať a že ked to o mesiac nezmizne tak mám isť k svojej pediatričke aby jej z toho zobrala vzorky....no neviem proste on má teraz ruky čisté ked by sa niečo stalo 🤐

maji4
25. aug 2009

bil tie psačie h... dôverne poznám lebo aj Lili má to štastie ,že vždy skočí do toho.... 😠 😠 a tiež som strašne nasratá na tých psíčkarov lebo ako hovoríš aj Lilis a niekedy podarí vykakať v parku namiesto vycikania a tiež to po nej upratujem....

maji4
25. aug 2009

Lili teda už riadne dávno také záchvaty nemala klopem na drevo... a tiež som to riešila tým ,že som ju dala do postieľky alebo som ju zaujala niečim iným aby zabudla ,že prečo vlastne plakala

maji4
25. aug 2009

biluš tak až takto sa to vyhrotilo ,že si sa takto rozhodla??? 😲 😲 no ale aspoň už sa nemusíš trápiť .....a aspoň nebudeš dostávať priblblé maili 🤐

maji4
25. aug 2009

a baby dík ,že ste na nás tak mysleli a pokúšam sa veriť tomu mladučkému doktorovo ,že "urobil všetko" čo bolo v jeho kompetencií

letuskah
25. aug 2009

maji myslim si ze keby to bolo nieco vazne tak by ta neodprdol a este vzdy mozes o mesiac (aj skor) uprosit pediatricku aby jej tie vzorky vzala alebo ta tam poslala este raz...

retaux
25. aug 2009

Meg: veru, máš pravdu s tými školami - robia si tam vždy čo chcú a študenti sa môžu len prispôsobiť 😠 Taká som neskutočne rada, že som už odtiaľ preč... A to ma MM včera ešte nasral otázkou, že či si hneď nechcem doktorát robiť 😠 Blázon! 😀

Maji: snáď sa vám to vyrieši a ten doktor mal pravdu. 😉

A čo sa stalo Bilu v MC?

maji4
25. aug 2009

baby dík ved aj ja dúfam ,že sa to nejako vyrieši a to tým ,že sa to stratí...

nika07
25. aug 2009

Ahojte,

maji neboj všetko bude dobré 😉

pridala som zopár fotiek, 😎

mima07
25. aug 2009

jej nika ake krasne deti 😀

nika07
25. aug 2009

mima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tuším ich poznám, alebo že by som ich už niekde videla

mima07
25. aug 2009

aj ja som pridala fotky 😉 sak nie som horsia 😀

zuzana76
autor
25. aug 2009

ahojteee

nika, mima, krasne fotky a este krajsie deturence, vy sa asi casto vidavate

maji, mesiac cakat? radsej este zajdi za inou lekarkou nech mas klud, ale verim,ze to nic nie je, len zvacsena uzlinka

mima07
25. aug 2009

zuzi no snazime sa predsa len 2 deti sa lepsie vyjasia ako jedno

zuzana76
autor
25. aug 2009

mima, veru

ja som slamenna vdova, muz je v Kosiciach na 3 dni, chyba mi 😒

inak dnes som bola na nefro a krv oki, aj moc, oblicky funguju, len este sono treba, ci nemam oblickove kamene

jedna otazka, zdravotnik je tu tusim len PP

maju mi vyberat jednu sosovicku, ale mam ju presne na dolnom viecku, teda bude sa to robit na mikrochirurgii, termin este nemam, ale je to na fakt blbom mieste, to mi budu musiet aj nejako zachytiti viecka nech nezmurkam, ale ja neznasam, ked sa mi niekto hrabe v ociach, nemozem sa dat uspat? lebo ak ma neuspia, tak sa bojim, ze mi vypichnu oko, lebo ja sa poznam, taketo veci neznasam