Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
8. sep 2009

Ahojte!
Ja som prišla včera z Nitra a neskutočne ma bolelo celé telo a bola mi zima. Tak som si odmerala horúčku a že 38,4. Vôbec som nespala túto noc. dúfam, že to Lucka odo mňa nechytí. 😒

Leni: baby sú zlaté s novým účesom.

Baily: a neodfotila si Grétku, keď bola taká popísaná 😀 To musel byť super pohľad.

Zuzi: len si to zapisuj a potom raz možno knihu vydáš. 😀

lenkamt
8. sep 2009

ahojte 🙂

Zuzi - 😀 Paťko bude číslo 😀

Ret - ☹ tak ti prajeme skoré uzdravenie, najlepšie by bolo Lucku poslať na prázdniny 😅

my ideme tiež zháňať čižmy do tesca 🤐 lebo tie čo robia v kalužiach 😝 😀

Verča mi odkráčala do školy, muž v tn, no krásny týždeň pred nami 🤐

retaux
8. sep 2009

Práve nad tým uvažujem, že ju pošlem k babke, ale už tam bola včera celý deň, lebo ja som bola v Nitre. Lenže nechcem, aby sa odo mňa nakazila, tak predsa len asi zavolám mamine.

letuskah
8. sep 2009

caute
leni baby su nadheracky v tych ucesoch, strasne zlate 😵 😵 😵

ja mam dnes doma mutanta plus som seknuta este stale tak asi nedozijem vecera. ten samohraci vikend bol asi len omyl prirody alebo co, teraz len vyblakuje, mrnci, reve a podobne...

lejla ja som bola v meste na kamennom

letuskah
8. sep 2009

ret rychlo vyzdrav 😉 a ked mozes Lucku posli k babke, ja by som taaaaaaaaaaak poslala decko niekam aspon na jeden den ☹

lejla77
8. sep 2009

letu:
aha, no neviem, ci sa tam dostanem. ☹

ret:
skore uzdravenie, snad to rychlo prejde. Ja mam teraz tiez des z tohto pocasia, ze budeme soplit. Maly sa mi uz nepozdava. 😖

peta28
8. sep 2009

Lejla ja som ich videla na zlatych, ale kupila som ich v nedelu na Kamennom. Tiez mam tu kelimkovu plastelinu a vobec s nou nie som spokojn,a lebo je tvrda, droli sa, asi je podla mna stara. Skusala som do toho dat trosku vody, tak to potom islo lepsie, ale aj tak to bolo skor ako modulit ako plastelina. Tak som sa na to vyprdla a kupila plastelinu z nasich detskych cias za 20 sk a super.

Leni super ze mate dobre vysledka a baby su zlate 😉

Timka zas dnes strasne plakala som z toho dost na nervy ze sa jej tam nepaci, taka som bola spokojna minuly tyzden..

peta28
8. sep 2009

meg my mame bata glukan s prichutou lesnej jahody a krasne to papa mala, teda je to taky sladky sirupcek a davam jej to do cajiku. Asi to to Natalke moc kysle s tym citronom

retaux
8. sep 2009

Ahojte!
Ďakujem. Lucku som teda nakoniec dala k našim, lebo sa bojím, že to odo mňa chytí. Je to síce super, že ju mám kde dať, ale je mi to aj blbé takto otravovať maminu a ona už má chúďa dosť rokov a cukrovku k tomu, ale nikdy mi nepovie nie. 🙂
Ja som bola u doktorky a napísala mi penicilín. Tak sa môžem liečiť.

lejla77
8. sep 2009

peta:
presne, aj ta nasa plastelina je taka. 😠 A tu klasiku si kde zohnala?

A myslis, ze sa Timke nepaci v jasliach? 😕 Cez den nie je v pohode, place? Alebo co ti povie. Lebo aj Stanko rano place (ale to uz vidim, ze vymysla). A cez den je v pohode. Alebo co ti hovori, ze sa jej nepaci??? 😖

lejla77
8. sep 2009

peta:
ked som vcera prisla pre Stanka o 16.00, tak bol v pohode - uz ma neposielal prec. Lebo sa stihol aj vyhrat - malovali vodovymi farbami - hned som videla 😀 😀 😀 Dufam, ze to pojde vyprat, v opacnom pripade mu budem musiet do jasli davat nejake 100-rocne oblecko. 😀

peta28
8. sep 2009

😀 Lejla vidis na co je dobre erarne oblecko ??

tu plastelinu kupis v kazdom papiernictve, vsade ju maju, najma teraz ked su obchody zasobene skolskymi potrebami

meganik
8. sep 2009

ahojte...peti dik za info, ja som ho nakoniec vcera nasla na nete, tak dnes som ho zbehla kupit a Natalke ohromne chutil, tak sa tesim ze predsa len nieco na posilnenie imunity papame...no a ten citronovy zjem ja-aj mne pride vhod 😉

lenka krasne fotky, dvojky su super ostrihane, sekne im to 😉

zuzka super hlasky ma ten tvoj drobec 😅

ret...skore uzdravenie, poriadne to vylez, ked sa da 🙂

my sme boli dneska peso v obchode, aspon trocha na prechadzku, ked je tak krasne, dneska uz nesoplime, ale predsa len som este nechcela ist medzi deti...uvidime mozno zajtra uz skusime aspon na chvilu na ihrisko,lebo uz neviem co by sme doma Natalke vymysleli za zabavu, pekny den 🙂

maji4
8. sep 2009

Ahojte baby ja sa taaaak strašne teším lebo dnes som Lilianke 1x v jej živote urobila 2 copíky síce sú miniatúrne ale kuknite http://picasaweb.google.com/Maji4Martincova/Lil...

maji4
8. sep 2009

hned som si ju musela pofotiť lebo potom moje dielo o 5 minút vyšlo na zmar 😅 😅 ale strašne je zlatí v nich už sa teším keď jej ich budem robievať 😵 😵 😵

meg Vám skoré a rýchle vyzdravenie 😉

Ret aj tebe prajem aby si sa rýchlo z tej hnusnej choroby dostala 😉

Bai ved práve ,že aj mna baví len tento začiatok zo superstar a potom tie už fináôové časti sú už také o ničom síce to pozerám ale len tak jedným okom 😉

maji4
8. sep 2009

Peti neboj ved ona si zvykne držím palce 😉

letuskah
8. sep 2009

caute
mne dnes straaaaaaaaaaaaasne blbne pocitac, to je nieco neskutocne, som len zbezne kuk fotky a Lilianka je svetova s tymi copikmi 🙂 neskor kuknem znovu lepsie, ani mejly mi nejdu, nic 😠 😠

zuzana76
autor
8. sep 2009

ahojteee

jej meg, krasna foka

maji, lilianka je zlata s copikmi a nebojsa, este sa nazapletas az ta ruky budu boliet
😅

lejla a peta, vam zelam, nech si vasi drobci aj vy rychlo zvyknete na nove jasle

ret, tebe skore uzdravenie

zuzana76
autor
8. sep 2009

baily, vdaka za kupon, vcera mi prisiel, takze o par dni budes mat nieco na oplatku 😉

leni, kastrolikovy uces nema chybu, ale strasne su zlate, fakt im to pristane

meganik
8. sep 2009

majka lilianka je krasnucka copana 😵 😵 😵
aj nasej Natalke idu copiky, ale bohuzial si ziadny nechce nechat urobit 😒 takze je jak rusalka, ale jej sa vlasky este stale neskutocne brckaveju, ze hoci ich ma za mokra uz po plecia-za sucha ich ma nabrckavene hore na hlave a vyzera, ze ma vlasy kratke

baby pomoooc...neviete, ci je mozne na fb zamietnut pristup k mojim fotkam len jednemu z pridanych priatelov 😕 😔

predpokladam, ze sledujete ordinaciu rovnako ako ja, takze odpoved si zrejme pozriem az zajtra...idem tlacit slahacku s jahodkami, co pripravil moj drahy muzicek 😵 bru noc

zuzana76
autor
8. sep 2009

meg, to na FB netusim

letuskah
8. sep 2009

tak som spat opravena 😀 vcera som si nainstalovala skype a zrejme ten mi to zblbol ☹ ale hlavne ze ziaden virus...

meg da sa to, mozes si editovat album a tam je edit info (neviem v akom jazyku mas fb) a tam si mozes pekne navyberat kto si moze album pozriet, mozes vybrat aj len jednu osobu alebo skupiny a podobne 😉
a ja som ani netusila ze je ordinacia uz 😕

maji a vy mate nejake oknov tej vasej novej spalni? ja uz sa nepametam ci aj na tej strane su okna 😕

idem este pokukat katikine fotky, lebo to my tiez dnes blblo 😠

retaux
9. sep 2009

Ahojte!
To o tom fb som ani netušila, že sa také dá. 😕

Maji: Lili vyzerá super s copíkmi. Neboj, ona si na ne zvykne. Lucka si ich vôbec už nedáva dole, hoci zo začiatku si ich dávala.

Meg: Lucka má presne ako Natálka vlásky dlhé, keď jej ich umyjem, ale ako jej uschnú, tak sa jej skrútia a vyzerajú krátke. Ona ich síce nemá veľmi kučeravé, ale také vlnité a sem-tam brčky.

lenkamt
9. sep 2009

dobré ránko 🙂

tak my už zase vstávame podľa verči 6.30 😅

Lilianka je krásna, Maji musíš jej dať také tie malé obyč gumičky, tie nedá dole a zvykne si 😉
ja si veľmi pochvaľujem nové účesy, lebo ich stačí učesať až keď ideme von, nemusím hneď ráno ešte pospiačky riešiť padajúce vlasy do tváre 😀

Letu - ja už mám skype odinštalovaný, lebo tiež keď som ho mala tak pc blbol a ešte mi tam chodili aj čudné návrhy od cudzích ľudí 😠 tak som sa bála aby úchyly nenatrafili na verču keď tu hľadá obrázky koňov alebo sa hrá nejaké tie jej hry 🙄

Verča včera doniesla 5chýb z matiky 😀 ťažký rozbeh 😀 ale že najviac bolo 16 😕 z 20príkladov 😀 ide tým deťom 😀

retaux
9. sep 2009

A to kedy začína Verči škola, keď tak zavčasu vstáva? 😕

Aj ja som chcela napísať, že my tiež máme tie klasické obyčajné gumičky. Trochu sa síce chlpia, keď ich dávam dole, ale držia oveľa lepšie.

lenkamt
9. sep 2009

Ret - o 8, ale chodí autobusom až do mesta, takže z domu 7.15, no a vieš kým sa ona oblečie, naje, pochystá 😀

letuskah
9. sep 2009

caute
dieta je tiez hore dako skoro, od 5,30 sudim, neviem prebrala som sa az 5,48 a to uz veselo somral a pytal mlieko, neviem ako vydrzime do obeda...
no a beha tu v gumakoch lebo isiel s macom na kupalisko a musel si obut gumaky, logicke nie?

a vcera sme mu boli pozriet bicyklik na inzerat cez MK a super, malicky, ma pomocne kolieska, brzdy, dokonca spatne zrkadielko a sa mu pacilo, pekne pedalikuje na nom. ked sme pon isli ho vyskusat tak celu cestu hundral ze on sa nechce bicyklovat a ked ho zbadal, nasadol a odfrcal, ani sme ho nestihli poriadne obzriet 😀 😀 😀

letuskah
9. sep 2009

leni muz mi hovoril ze ked to stiahnes z oficialnej stranky tak by nemal byt problem tak to chcem skusit dnes...

slavenas
9. sep 2009

Ahojteee 🙂 🙂

Aj my sme dnes vstávali neobvykle skoro. 🙄

Meg pekná foto v pase , super že je vám už lepšie .

Leni dievkam nové účesy seknú, inak ak na skype sa dá nastaviť že ťa môžu kontaktovať len ľudia ktorých máš v kontaktoch. 😉

Ret ty sa rýchlo uzdrav.

Letu Jakubko šikovný na bicykli. 🙂

Peti ja som počula že dieťa môže mať takúto krízu že plačká v škôlke nie len pri nástupe ale vraj aj neskôr , tak prajem nech vám to rýchlo prejde .

Maji Lili je zlatá v copíkoch a gratulujem k dnešnému výročiu svadby. 🙂

letuskah
9. sep 2009

jejda maji a nepochvalis sa 🙂 gratulujeme aj my k vyrociu svadby, dufam ze ti muz nachystal nieco pekne 😉 teda okrem stredy 😀