Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
16. sep 2009

leni jej to je krááásne 🙂 🙂 a baby budú svetové keď ch do toho navlečieš 😵

baileysa
16. sep 2009

ahojky 😵

leni, kočky su kočky, a este hentoto nove, co im dnes prislo no amen tma po martine, mozes pisat poradovnik zenichov 😀 😀 😀 aj ked prve miesta uz su obsadene 😉

akvi, waaau, ze skolacka 😵 ja sa na to inak uz hrozne tesim, ked budem malu do skoly vychystavat 😅 momentalne mam bobky z nastupu do skolky o rok 😀 inak akvi, mam spravenu taku numerologiu, taky vycuc na 12. augusta, ak by si chcela ti preposlem 😉

baileysa
16. sep 2009

akvi, my ranajky vobec... vypije mlieko ked vstane a potom so mnou, ak trochu kolacika zje, viac jej chuti neskor s ockom pomazanky a chlebik, ale to len zlize, co ma natrete a chleba necha tak... a najnovsie si rano zacala pytat presnidavku s keksikom 😕 a ked je u nasich tak je z nej skoro taky papkac ako kubko u starkych 😀

mishelin
16. sep 2009

caute nikoho nikde 😕 a prave teraz ked sa nudim a nemaam si skym pisat 😅

lenkamt
16. sep 2009

Miška ja som tu ale len kým nedojem večeru, lebo idem ešte skúšať verču príklady 😝 baby už spia, tak po príkladoch pozrieme panelák 😵

za dva týždne blavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mishelin
16. sep 2009

no moj je este culy a skace jak opica 😅

mishelin
16. sep 2009

a co papas 🙂 ty si bola dnes na kozmetike ja to viem 😀 😅

mishelin
16. sep 2009

ci to nie dnes 😅

lenkamt
16. sep 2009

nasrala ma s tými príkladmi že koľko je 600:4 a ona že nevie 😠

bola som v pondelok, ale roboty so mnou bude mať do leta, taká som "zanedbaná" 😝

idem na ten panelák, papa

mishelin
16. sep 2009

leni ved ty vyzeras super 🙂 😎 vsetky fotky co som kukala aj baby su kocky,aj ty si kus 🙂

no leni takto hned to ani ja neviem musim na papier 😅 😔

mima07
16. sep 2009

caute caute
zdravim dovolenkujucu mladez 😀 😀
mish ako babeno v brusku nic nove?

mishelin
16. sep 2009

zajtra mam poradnu tak budem vediet cdi je vsetko ok,ale tak sa rozhybalo opat 🙂

mima07
16. sep 2009

myslim ze to je v pohode
moj mal v bruchu prekrizene nohy tak tiez nerobil akrobaciu 😀 obcas som ho tiez triasla najviac ho nasralo ked som si lahla na chrbat uplne na rovnu podlozku to sa zvycajne rozhybal

mima07
16. sep 2009

mish a patrik to ako preziva ze bude mat braceka

mishelin
17. sep 2009

mima ani neviem ako to vlastne preziva,lebo ked mu poviem ze toto bude pre braceka,alebo ze to je bracekova flaska tak povieze nie ze mu nic nedame 😅 😔 ze to je patkove,ja mu poviem ze ano ze aj patko ma ze budu mat spolu ale nejak ho to nezaujima.Ked ma dobru naladu tak povie ze sa budu spolu hrat ked zlu tak povie ze nech bracek nechodi sem,no co ti ja viem,bude to asi zaujimave 😒 nevadi,nejak uz len bude len nech je mimco v poriadku a zdrave ked sa narodi

peta28
17. sep 2009

Mish ale sa ti to uz pekne krati 😉 Len predchvilkou sme hadali co za novinu nam to tu Majka nechcela prezradit a ty uz 34tt.
Mne sa vcera snivalo ze som bola tehotna a pre mna ot bola fakt nocna mora, normalne som sa zobudila a myslela som si ze je to pravda a este ako mi v tom sne svokra nadavala ze som nezodpovedna a ze do takeho maleho bytu chcem este druhe decko a ze co ona ma teraz robit, ci sa ma vystahovat alebo co.. no takto mi celu noc nadavala. Ale to asi preto ze sme vecer predtym stiahli celu flasku vina tak som mala takeho divoke sny.

Lejla moj muz ide dnes do toho kralovstva , tak som zvedava ci mi po jeho navsteve este zdvihnu telefon. Ako ho poznam on bez toho pyzama neodide aj keby ho mal cele postrihat na prachovku. Kolegyna mi uz doniesla ten plast na malovanie, a fakt super vecicky je to dost velke predpokladam ze aj do 6- tich rokov to vyuzijeme.

Leni krasne vecicky si objednala, ja uz mam na ceste Quelle, ale samozrejme bez zimnej supravy (oteplovacky a bunda), ale 1 x som objednala aj cizmy, tak som zvedava ako malej sadnu, sa mi to farebne hodilo k sebe tka som to riskla. No snad nezostaneme s cizmami a nakoniec budem k nim hladat bundu. Na vinobrani som kupila kasnu zimnu ciapku tak farebne k tomu pojde super.

lejla77
17. sep 2009

peta:
to som zvedava, co vybavi. Daj vediet. A na tej IKEA-stranke bolo pisane, ze od 2 do 6 rokov. 😵

Inac, mne sa 3 dni dozadu snivalo, ze som rodila a pocas porodu sa mi zadusilo babo ☹ robili mi potom cisarsky. No hrozostrasny sen. To som bola nakazena z Ordinacie predpokladam. 😠

lenkamt
17. sep 2009

ahojte 🙂

no iné sny máte 😖

ja sa už musím dokopať odskúšať im tie zimné súpravy z minulého roka, čo im boli veľké, ak im budú tak im zas kúpim tie snehulky ružové z deichmanu a to nám stačí, nepredpokladám nejaké špeci chodenie po vonku 😖 na ďalší rok do škôlky to bude iná suma 😝 2x čižmy , overaly, vetrovky 😝 😝 😝

Peti - aký typ čiapky idete mať na jeseň? lebo my máme iba tie s menami na šnúrky a v tom už asi budú smiešne 😅

peta28
17. sep 2009

Leni na jesen mama zatial len tu s menom, ale ja mam taku vacsiu bordovu ktora sa neviaze.
Taku na prechodne obdobie este nemam ,potom len pletenu s bal´vlnenou podsivkou (mozno na taku chladnejsiu jesen bude ok, kedze ta je taka ako trpezlik ze ma uska zakryte) a v Taliansku som kupila taku co vyzera ako medved, ma to oci, usi aj cumak, strasne sa mi pacila.

lenkamt
17. sep 2009

ja vôbec neviem akú im kúpim - a už by som asi mala, ibaže škoda kupovať drahú čiapku bez šnúrok, keď bude vkuse na zemi 😝

lenkamt
17. sep 2009

takéto niečo sa mi páči :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4666301

ale zas to sa k normálnym nohaviciam a bunde čo budú mať na von nehodí 😖

lenkamt
17. sep 2009

tak k teplákom asi toto
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

ale to naozaj bude stále na zemi 😠

lenkamt
17. sep 2009

na zimu chcem tento štýl
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6667488

a týmto uzatváram okienko o čiapkách 😀

peta28
17. sep 2009

jej to prve je krasne, ani si to nemala sem davat, lebo hned to chcem.. myslim tu bekovku a ten salik, stucne asi nevyuzijeme
presne tu v bess mame ale fialovu, nastastie ju vzala na milost a nedava si ju dole, celkom sa v tomto smere polepsila, ale tiez nosi iba to co sa jej paci
no a tu poslednu taky styl mame na zimu, ale nie flisovu, ale tu pletenu a super sedi na usi, tato slisova som sa bala ze by odstavala

lenkamt
17. sep 2009

asi to aj ja objednám , štucne už máme 😀 aj tú z bessu skúsim, my budeme mať ozaj trojičky - máme rovnaký vkus 😉

idem asi ležať či čo, toto počasie ma ubíja 😝

letuskah
17. sep 2009

caute
leni ta posledna ciapka je pekna, take daco chcem aj ja Kubkovi, chlap by mal v nedelu cestovat takze v pondelok nabehnem do obchodov 😀 😀 v CA som Kubkovi nasla dobru bundu na zimu, za 25 eur ale nie je taka hrubajzna ako byvaju tie paperove, tak dufam ze je tepla, ze neklamu co sa kvality tyka. dake oteplovacky ma z min roka a este asi budeme musiet dokupit. zenska v tom CA mi vravela ze este tak mesiac budu mat zimny tovar a uz potom jarny... som skoro omdlela, to uz teraz je asi neskoro na zimne nakupy 😕 😕 nechapem celkom ten ich postup...

mne sa snivalo asi pred 3 tyzdnami ze Lenka bola tehotna a ze Bilu cakala dvojicky 😕 som to tu nechcela pisat aby ste ma neukamenovali ale ked ste uz vyjavili vase tehu sny tak musim aj ja 😀 😀

mish podla mna Patko tomu este nerozumie, nevie co znamena bracek tak nevie co ma povedat, to sa cele vyvrbi ked sa maly narodi 😉 ale pripravuj ho na to nech nema sok potom

letuskah
17. sep 2009

jaj a k tym snom, tuto noc sa mi snivalo ze Kubko stoji v okne dokoran rozcapenom, nahaty a strasne sa rehoce a popritom fuka vietor a je zima, tak som ho schmatla a dala na zadok a on sa smial ze aka zabava....

lenkamt
17. sep 2009

vy na čom vyčíte že máte takéto sny 😕 😀

ale ja som mala na mále, min mesiac som asi 4x 😝 😔 zabudla tabletku, asi 2x 😅 😔 som zabudla chlapovi povedať nech si dá pozor 🤐 a potom keď mi 2dni meškali som šedivela hrôzou 😅

letuskah
17. sep 2009

leni ty musis mat ine nervy 😀

lenkamt
17. sep 2009

vyčíte? 😀 malo byť fičíte 😀 to sa mi ako podarilo? 😀 asi tiež fičím 😀