Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
30. sep 2009

mimi z celého srdca ti prajem aby ti to pomohlo - drž sa . 🙂
a dieta , držím držím , bola už aj kríza ale prekonala som, a ty čo prosím ťa by si akú dietu chcela držať, to nepotrebuješ .. 😉

mimi.k
30. sep 2009

Slavi, to ja sa len pýtam...nedržím nič, ale cvičiť by som mala. Na to zasa nejako nemám čas či čo 😀

peta28
30. sep 2009

Mimi drz sa, ja na alternativnu medicinu verim a najma ze pomaha urcite psychicky. Drzim palce aby bolo lepsie.

slavenas
30. sep 2009

jasné ja viem mimi .. 😉 ja začnem pravidelne cvičiť po diete , lebo teraz nemám energiu 😝 😝 😀

mimi.k
30. sep 2009

Aha, paráda, tak nič... 😀 proste šálik, čiapka a rukavice s takým ako "nórskym" vzorom....

mimi.k
30. sep 2009

http://shop.hm.com/at/shoppingwindow?dept=BARN_...

Neviem, či vám to ukáže, ale tieto gate tam majú a sú úplne geniááálne...majú k nim aj bundu, akurát že ja chcem len samostatné gate a tieto sa k našej bunde nehodia....

mimi.k
30. sep 2009

Tie kárované gate som myslela..také snowboarďácke...

slavenas
30. sep 2009

mimi super súprava a aj gate , sú perfišné ...

mimi.k
30. sep 2009

Slavi, že? Také chlapácke 😉

maji4
30. sep 2009

Ahojte 🙂

Baby tak dnes som bola u lekárky s tou Liliankinou hrčkou A že sa jej to zmenšuje ale že pravdepodobne to nič nebude , keby sa to zväčšovalo tak mám prísť .tak som bola vytočená si predstavte .že som tam prišla o 9-tej a dr ma zobrala až o 11.45 joj normálne by som tam vraždila a to som bola piata keď som tam o 9 prišla ja fakt neviem čo tam s tými detmi robila ale my sme tam boli prisahám 2 minúty 😠 😠 😠

mimi a ako si sa k nemu dostala??to musí byť zaujímavé 😉hlavne držím palce aby ti to pomohlo....

maji4
30. sep 2009

a ten článok som si čítala a na Lilianku zatial zaberá to ,že si ju prestanem všímať a idem si ďalej ona potom pribehne sklopí oči , chvíľku ju ponesiem na rukách aby vedela ,že ju lúbim a urobím to aj keď to nerobievam ,že ju nesiem na rukách a potom je všetko OK 😵 😵 klopem na drevo aby to zaberalo aj naďalej 😉
A ked sme doma postieľka už nezaberá lebo mi ju prelieza tak ju pošlem aby sa išla ukludniť do izbičky tak s plačom odchádza a potom ostane ticho a hneď dobehne a kričí ukludnená 😵 😵
Slavens držím palce s diétou 😉 😉

maji4
30. sep 2009

Slavi a akú diétu držíš???

maji4
30. sep 2009

mimi tie gate sú svetovéééééééé 😵 😵

maji4
30. sep 2009

Nika skoré vyzdravenie a dúfam ,že keď už budete fit tak sa ukážete 😉 😉

mmem super ,že je bábo tam kde má byť 😵 😵 😵

slucka
30. sep 2009

ahojte baby, no zasa som sa straaasne dlho neukazala, ved ma tu uz asi ani nebudete poznat 😀 ale vecer som rada, ze trafim do postele. To moje dieta ma dokaze tak vycerpat a vytocit a nas...., ze by som ju zadrhla (sem tam) citam, ze mate vesele temy, tak zacnem jednu akoze vaznu. Ste pochopili, kto dostane zvyseny rodicovsky prispevok? Lebo niekde vravia, ze len do dvoch rokov veku dietata a inde, ze tie mamicky, ktore pracovali pred otehotnenim.

fiha, ked to tak citam, tak po dvoch rokoch na MD celkom slusne a suvislo napisane 😀 😎

mimi.k
30. sep 2009

Slucka, ja som to pochopila tak, že len do 2 rokov. 😕

slucka
30. sep 2009

aha, takze ak nastupim do prace este pocas MD, tak mi ostane aj prispevok ? (ak dieta nebude v statnom zariadeni)

mimi.k
30. sep 2009

Ale asi len skrátený...

maji4
30. sep 2009

Ahoj Slucka samozrejme ,že si ta pamätáme 🙂 a že idem si kuknúť fotky Sofie ale moc som tam nenakukala 😖

zuzana76
autor
1. okt 2009

dobre ranko, alebo komu dobre komu zle 😔

tak my sme boli vcera u urologa, patkovi pretiahol predkozku na pipikovi, mal tam az taku velku hrcu toho bieleho maziva a neislo mu to vobec von, teraz ho ma celeho uboleneho , celu noc sme nespali, kazde cvrknutie strasny plac a on niezeby sa vycikal naraz, ale bal sa to pustit a tak si len ucvrkaval, az teraz nadranom sa 2 x tak naplno vycikal a vtedy ani neplakal, no strasne je to. A ten plac, to spusti taky strasny rev, ked mu cvrkne , strasne ho to stipe, normalne si uz vycitam,ze co som to za mater, ze som ho tam brala, ale ked ja som sa tak bala,ze co to tam ma, tu hrcu, ze co ked to nie je mazivo, a ked to urologicka zbadala, tak povedala,ze to musi von, povedala,ze asi 3 dni ho to bude boliet a potom mame mazat mastou a stahovat tak 2-3x do tyzdna 😖 , no to bude asi muzova robota, ja sa na to teda nedam, chudatko moje, esteze bol u lekarky so mnou muz, ja som sa skoro rozplakala, ked mu to isli robit a tak maleho drzala sestricka s muzom, ja som sa na to pozerat nemohla ☹

zuzana76
autor
1. okt 2009

a mame dalsie pokroky, v detskej mame taku nastennu mapu a su tam napisane mena statov a podobne a patko normalne precita uz cele slova, nie tak,ze normalka vyslovi to slovo, ale po pismenkach, ze SOUTH AFRICA , AUSTRALIA, PHILIPPINES, tieto mi precital uplne cele bez chyby 🙂 , a stale sa vypytuje, ked zabada nejaku knihu, ze co je tam napisane a musim mu vsetko vypismenkovat 😀

zuzana76
autor
1. okt 2009

mimi, a nebala si sa ist takemu bylinkarovi? ja by som sa bala,ze mi povie nieco co nechcem vediet

a tie lieky su svinstvo, viem si predstavit ☹

peta28
1. okt 2009

Zuzi tak to mi je luto, ale aspon to mate za sebou a bude sa to len hojit.. obcas som rada ze mama dievcatko,ze taketo problemy nemame, ale zas pridu ine co nebudu chlapci riesit
😕
A akoze 2 rocny cita?? no super, tak to uz aj prvy stupen zakladnej mozte potom vynechat 😀 😀 😀

lejla77
1. okt 2009

Ahojte 🙂

zuzi, nech sa rychlo hoji. Musi to byt hrozne.

peta:
ako Timka v skolke? Uz sa to lepsi?

No kocky, my mame momentalne obdobie, ze vobec neposluchame. Je to katrastrofa, som uplne na nervy. Maly stale len vymysla, trucuje, vrieska a nepomaha absolutne nic. 😠 Za vsetko reve a hlavne je strasne hlucny vtedy, vobec nepocuva a normalne sa za neho hanbim, ked mi takuto scenu niekde urobi. Vsetko musi byt tak, ako on chce a ked nie je, tak vrieska na hanbu sveta. Citim sa ako uplna neschopacka.

maji4
1. okt 2009

Ahojte 🙂

zuzi chudiatko to muselo byť strašné ☹ ☹ a ešte aj to že sa poriadne ani nevycikala a vtedy ho to viac bolelo ☹ ☹ a to je normálne ,že máš výčitky ....ale nepripúšťaj si to tak ved doktori vedia čo majú robiť..neboj už o 2 dni nebudete vedieť čo je to bobo 😉 Posielame pusinku 🙂

A s tým čítaním je fákt šikulka 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

lejla77
1. okt 2009

zuzi:
ty mas nejakeho Einsteina. 😀
My citame len niektore pismenka. 😕

maji4
1. okt 2009

recept mám už vybratý tak idem variť pa pa (idem robiť tie Lenkine kuracie placky) 😉

maji4
1. okt 2009

Lejla akurát včera sa tu rozoberala táto téme....a dôverne vieme o čom hovoríš 😖

lejla77
1. okt 2009

maji:
myslis, ze to je teraz take sproste obdobie tych nasich deti, alebo co? Dufam, ze to coskoro prejde lebo to je na maslu. 😖