Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
9. okt 2009

Už sa mi zobudil, idem baliť, majte sa pekne, užite si víkend 😉 .

slavenas
9. okt 2009

mimi z toho nočníkovania si nič nerob , ako vravia baby, my sme mali tiež veľký problém si vôbec nan sadnúť , však som písala, potom som si povedala (lebo som už fakt toho mala dosť) ale ved každý sa naučil tak aj ona sa raz naučí. No a vtedy zákon schválnosti začal fungovať a malá sa začala sama pýtať aj cikať aj kakať a fakt prakticky z dna na deň nepotrebovala plienku.

mimi.k
9. okt 2009

Peti, mm na také hovorí, až dozrie čas 😀
Už padám, papa.

peta28
9. okt 2009

oki pa, a stastnu cestu

zuzana76
autor
9. okt 2009

patka berieme svokrovcom, aj mi je smutno, ja by som ho rada zobrala s nami, ale muz chce ist radsej sam, asi aby sa mohol v klude najest 😀

zuzana76
autor
9. okt 2009

mimi, papa

bilushka
9. okt 2009

Mimi, Zuzka ti to krasne napisala o tom nocnikovani, neplac, ja viem ze ti uz chybam, v pondelok sa s Adamkom porozpravam na tuto temu 😉 😀
Je to fakt divne a vsetko je to o tom otrepanom: ako nas deti dokazu prekvapit, ja by som tiez nepovedala, ze oducenie od kojenia mi bude trvat pri malom tri dni a to iste platilo o plienkach...vsetko ma svoj cas...

Zuzi, no vidis ako by sa ti akurat dnes na veceru hodila fialova kabelka a potom ze kde ju budes nosit 😉
Zelam krasne vyrocie (ze 10 rokov!!!!! 😲 ) a vyuzite romantiku, ked uz nemate Patka na starosti 😉

Bailey chyba aj mne neuveritelne.
Dufajme, ze kedze uz sem chodi poriedko tak robi aspon na svojej praci, aby sa nam mohla este povenovat trosku, kym sa fazuliatko narodi 😵

Baby a v stredu buduci tyzden ze 5-9 stupnov 😲
Hlavne, ze maju Mimi.kovci konecne namontovanu sedacku na bicykli, to ale povyletime v mrazoch 😝

maji4
9. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

Aj ja si z odplienkovania nič nerobím zo-začiatku ma to štvalo ale teraz to fakt neriešim a cez zimu mi to bude aj vyhovovať bude v teplúčku a ani neprechladne keď si niekde sadne...a ja to vidím tak že začnem až na jar znovu 😝 😝 doma už v pohode akurát na to že si skoro vždy cvrkne 😒 😒 ale neriešim...ved tie prachy za plienky mi za tie nery fakt nestoja 😎

Ja sa tiež nad takými "milími"pripomienkami len pousmejem prikývnem a odchádzam neriešim raz som sa ohradila takej jednej babke ktorá Lilianke dohovárala keď bola chorá ,že má dudela ,že také veľké dievča a fakt ma vytočila tak som jej povedala ,že aj ja som dudlala do 3 rokov a aha aké mám rovné zuby 😅no ale nasratá som bola ešte pol dna tak som si povedala ,že nebudem komentovať... 😎a zatial to funguje 😎

Mimi a tie boty 😲 😲 😲 no krááásne a super cena 😲

maji4
9. okt 2009

Let super ,že vaša škôlka má takú možnosť to som ani netušila ,že také niečo je...Peti popýtaj sa aj ty v jasliach či by mi Lili občas zobrali na hodinu-dve , keď potrebujem k lekárovi??

peta28
9. okt 2009

Maji to v tychto mestskych asi nie, tam maju presny rezim, oblecko a presny zoznam deti ani o jedno viac, to skor sa skus v nejakych sukromnych popytat tam ti ju za prachy urctie postrazia

letuskah
9. okt 2009

maji ale to su sukromne jasle, preto maju aj takuto sluzbu, statne ti malu nevezmu, myslim ze Peta ma TImku v statnych. ale je to super a aspon si to mozeme takto na necisto odskusat 🙂

to s tym nocnikovanim je ozaj ako s chodenim, jedenim a podobne, ja sa neustale nervacim lebo decko mi zje mozno polovicu toho co ine deti ale zas je utarany ako stara bara a krasne sa pyta a aj dlho vydrzi bez cikania. ono to pride, podla mna Mimi sa na to vykasli teraz, nechaj ho chvilu si oddychnut a potom neskor skus zase. aj tebe sa ulavi ked sa nebudes netvacit neustale. 😉

ja som doteraz v tescu na kamennom nemala problem s hajzelbabou, ja sa tam vzzdy dorutim s kocikom, postavim pred dvere a privriem aby som na neho videla. hajzelbaba ho vzdy zabava a on na nu (ako na kazdeho cudzieho) pozera "akoze mas vsetky kolieska v hlave?" a keby aj niekto nieco mal tak si moze akurat tak trhnut nohou. a druhe dieta uz riesila aj zenska vo vlaku, aj kadekto, susedia furt riesia ze treba (jedny maju 10 deti a 22 vnucat...) ja sa len usmejem, nikoho do toho nic nie je.

dnes sa mi vrati mangel so sluzobky tak idem este spratat aby mal kam kufor polozit 😀

Zuzi wow 10 rokov 😕 gratulujem a prosim ta daj navod ako sa da tak dlho vydrzat s chlapom 😕 my budeme mat o tyzden prve vyrocie a je to niekedy tazke tazke.... 😝 a samozrejme si to dnes uzite, ja by som tiez chcela mat maleho so sebou ale zas aj takto vo dvojici vam to dobre padne 😉

mima07
9. okt 2009

zuzi uzi si veceru 😉 vo dvojici vam bude lepsie aspon sa v klude najete a nemusite sa ponahlat a patkovi bude v teplucku s hrackami tiez dobre
mimi neries nas tiez povie ze cikat do nocnika nebudem 😀 ked ho prebalujem tak hovori necikaj lebo ocikas mamu 😀 no co s nim ale niekedy sa vycika len nikdy nie ked vstane alebo ked ho tlaci na kakanie, ktore mi oznmi hned ako sa pokaka
let je to super ked niekedy si mozes dat postrazit dieta do jasliciek 😉 alex aspon teraz ked sa mal naucit na jaslicky nemal taky velky problem

maji4
9. okt 2009

Zuzi aj my prajeme prekráááásne výročie a užite si to a ten návod na 10 ročné spolužitie by som prijala aj ja 😉

baby dík aj som si myslel a,že v štátnych sa to nebude dať ale doplo mi to až potom keď som to napísala ,že Timka je v štátnych...ALE keď nebude iná možnosť proste nebudem riešiť a zájdem aj do štátnych 😉

A hláška od Alexa : necikaj lebo ocikas mamu 😀 😀 😀 😀 je svetová 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
10. okt 2009

Tak ja tu zas strasim.. lebo volala surne jeden klient .. zmeskal lietadlo, tak robi stres.

Maji v statnych to asi fakt nepojde, lebo este dalsia vec musieli sme dokladovat od lekara rozne potvrdenia ze nema alergie, ake choroby prekonala, kedy a na co bola ockovana a tak. Tam ti dieta nevezmu bez potvrdenia ani po nadche.. minule muz bol pre malu a normalne od neho pytali obciansky ako su na vsetko opatrne.. ale inac pol slova na nich nemozem povedat. Mala je krasne vycesana, nakremovana, vonava, vysmiata, strasne rada tam uz teraz chodi. Sama zabucha na dvere a uteka ani zamavat mi nestihne. Som rada ze sme tu skolku zmenili, mohli sme aj skor.

maji4
10. okt 2009

Peti tak to je super ,že ti ulahodili štátne jasle fakt super 😉 😉 😉 a človek by si myslela ,že tie tetušky čo robia v štátnych to väčšinou odfláknu než v súkromných a podla tvojich skúseností to je naopak 😔 😔

maji4
10. okt 2009

Inač ahojte 🙂 🙂

dnes zasa prší ☹ ☹ dnes sme boli v tej komunistickej obuvi pozrieť nejaké topánočky no a také aké včera niekto hodil link na tie boty tak presne také isté tam mali za 29€ no ale mali len 2tky takže nám boli akurát ja potrebujem asi 26 podla toho aký to je výrobca keď budem kupovať od Protetiky čižmičky čo pravdepodobne budem tak tie potrebujem 25 ale iný výrobca 26a viac 😝 😔

maji4
10. okt 2009

A môj muž ide dnes večer na fotbal 😖

A ja od zajtra idem na týžden k našim 🙂 🙂 tak si zasa kus oddýchnem 😵 😵

maji4
10. okt 2009

to čo má byť ženy nechajte tých svojich mužov kľudne kukať futbal a poďte na MK!!!

lenkamt
10. okt 2009

Maji čau 😀

na mňa ide červená tak mi je 😝 asi si pôjdem ľahnúť k tomu futbalu 😝

ale vystrašila ma predpoveč počasia že 2-7C, čo je u nás 3 😠 takže zháňam teplejšie topánky pre deti 🤐

zatiaľ sa mi pozdáva toto :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6629745

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6749462

mala by som za celkom dobrú cenu topky aj do sucha aj do čľapkanice, tak čo poviete 😕

a sebe chcem takéto, ibaže tá cena 😅
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6831477 asi pôjdem obzrieť číňaky 😀

maji4
10. okt 2009

Leni tie biele dievčenské sú krááááásna 😵 😵 😵 fakt krááásne tie by som pre Lili brala všetkými 10-timi tie prvé ani moc nie lebo sú krátke teda keď bude sneh tak sa im to hneď tam nahrabe a bude im zimka chápeš nie?

A tie tvoje teda fakt krásne ale tá cena a ešte sú semišové a to ja už do snehu nechcem nikdy...ja som nevedela dať tú sol dole z čižiem tak som ich poslala do To k mame na dvor 😝

maji4
10. okt 2009

jáj ty chceš oboje vziať???tak ked oboje tak určite áno do sucha sú super aj tie krátke 😉 😉

maji4
10. okt 2009
lenkamt
10. okt 2009

hej tie semišky na teraz do sucha a potom na sneh a kosu tie snehulky 🙂

zuzana76
autor
10. okt 2009

ahojteee

jeeeeeej Leni, tie bieloruzove snehulky su nadherneee
a tie pre teba , dobreee, ale za tu cenu by som ich asi nekupila, aj ja nico take potrebujem, na nizkom podpatku , to su semisove? tak take do snehu velmi nie su, ja sice chcem semisky, ale to som videla, tusim v humanicu za 20 eur nezateplene, mali sive, cierne a fialove, tak tie fialove sa mi velmo pozdavali
😀

maji4
10. okt 2009
lenkamt
10. okt 2009

Maji - tie sú krásne, ale pre mňa už moc drahé kedže potrebuje dvojo 😖

Zuzi - no presne , tá cena 😝 aj ja potrebujem k deťom niečo na nízkom, ale asi fakt obzriem číňanov 😅

maji4
10. okt 2009

leni ved to 😖

lenkamt
10. okt 2009

Maji - pekné, ale neviem či som také čosi nevidela u nás v tureckom obchode 😅 fakt na ten mmb pozor, lebo niektoré fešandy ponúkajú kadečo, využívajú typy matiek čo nechodia po obchodoch 🙄

zuzana76
autor
10. okt 2009

maji, aj tie druhe cizmicky co si sem dala su krasne, aj ja akurat teraz pozeram patkovi u Batu, ci nieco nemaju

zuzana76
autor
10. okt 2009

leni, ved to, pokial nie su nejake znackove, tak ani nevies odkial pochadzaju a ked take uvidis niekde na cinaku za 10 eur tak ta aj picne