Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
12. okt 2009

Katka, super, tak pozri prosím...to by bolo supiš 😉
V Tescu v Za nemali, ale ešte som vyslala mm do Tesca na Kamennom, tak uvidíme, či príde s plavkami...
Ja mám o tej fasáde predstavu...viem farby, aj sme si to dali nakresliť do Baumitu, ale návrhy nič-moc...teda aspoň viem, ako to určite nechcem...tak aj to je posun vpred...

mimi.k
12. okt 2009

Bilushka, že v lete, to už ale bolo a ďalšie je až o rok 😀
Musíte skôr 😉 aj "kešky" pôjdem s vami hľadať, keď sa nahnevám 😀

Lenka, Veronika je šikuľka...jasné, že by to bola škoda...

katika1
12. okt 2009

akú farbu chcete?
my máme takú slabo hnedú kombinovanú s oranžovými tehličkami 🙂

bilushka
12. okt 2009

Katika maju krasnu fasadu a sa mi aj zda, ze Katika do toho dost vidi ( 😀 😀 😀 😀 ), nech ti ona poradi 😉

lenkamt
12. okt 2009

Majka - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6383187

mne sa páči tiež nečo bledučké kombinované s tým kamenným obkladom tmavým. u nás za sídliskom sú rodinné domy a tam spravili jeden červený s tým oblkadom , ale to musí byť aj dnu "brutus" zariadenie aby sa to hodilo

bilushka
12. okt 2009

Baby a ja zhanam zase len rukavicky pre maleho, lebo mame asi tri ciapky, 5 salov (susede sibalo 😀 ) a tak mu nechcem kupovat dalsi komplet a vsade maju len rukavicky v sade s ciapkou a salom...aj cez vikend som v Tescu videla krasnu ciapku taku chlpatu a k tomu boli aj super rukavice, len ja tu ciapku uz fakt nepotrebujem....

zuzana76
autor
12. okt 2009

bilu, ja tu kabelu chcem, taku fialovu, musim este ale spracovat muza, ze uz akoze na vianoce, lebo v sobotu som si vyhodila z kopytka a to este cizmy potrebujem

ty aku beries nakoniec?

mimi, no vidissssssssssss, normalne sa tesim s tebou, ono este ocakavaj nejake to zakopnutie, mozno obcas bude este trucovat,ze nebude cikat a to kakanie postupne, je vela deticiek co spociatku len cika do nocnika a na kakanie si pytaju plienku, tak mu to este toleruj, ale sa ho spytaj,ze ci nechce kakat do nocnika, ale nenut ho, jeho aj sameho trkne,ze je lepsie vytlacit to do nocnuka ako mat tu smradlavu gucu na zadku prilepenu

mimi.k
12. okt 2009

Katka, bielo, sivo, "bordovú"...kombinované s tmavou bridlicou, lebo máme bridlicovočiernu strechu 😉

bilushka
12. okt 2009

Zuzi, ja taku istu len bezovu s tmavym opaskom 😉

lenkamt
12. okt 2009

Bilu - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6737376

😀

akože tá nemka by už mohla začať niečo robiť 😠 😀

katika1
12. okt 2009

bilu do čoho vidím?? 😲
a ktorú čiapku -takú hrubú zimnú v tescu? ja som ju kúpila krpatému
a rukavice - chod do čínaka - ja som tam minulý rok nakúpila za 8sk asi 5 párov 😀

bilushka
12. okt 2009

Leni, ja som si nasla taketo:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6850053

Ktore mam brat radsej?

mimi.k
12. okt 2009

Zuzka, ďakujem 😵

Lenka, veď vo vnútri to musí byť brutus 😀 hádam sa podarí... 🙂
Tie plavky super, len musím nájsť väčšie číslo...

Bilushka, v tom HM sa to kupuje osobitne..tak môžeš len rukavičky kúpiť...veď môžeme skočiť tento týždeň...klasika...detský kútik, kafé a pár obchodov 😉

lenkamt
12. okt 2009

ja ti neporadím, moje minulý rok nezniesli nič na rukách, ale teoreticky potrebuješ dvojo, jedny do čľapkavého snehu - tie nepremokavé a jedny len do kosnej zimy - tie pletené 😉

bilushka
12. okt 2009

Kati, presne taku podsitu flisom a okolo ma chlpy, velmi podarena, aj rukavicky k tomu boli a za super cenu okolo 7€...

katika1
12. okt 2009

ake drahééééé 😲

no ale tie nepremokavé mu poju na nervy lebo budú hrubé ale tie tenké hned premoknú
tak si vyber 😀

mimi.k
12. okt 2009

Bilushka, neviem, aké Ti chýbajú, ale mne by sa hodili tie modré, čo hodila Lenka link, lebo ja mám všetky rukavice premokavé...ak by si si od objednala, vezmem si aj ja...môže nám to poslať naraz...

lenkamt
12. okt 2009

Maji - tak potom toto - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3746954 aj keď Adamček má ozaj mini ritku a stačili by mu aj menšie 😉

katika1
12. okt 2009

dieťa je hore a ja som ešte nič nerobila 🙄 😝

lejla77
12. okt 2009

mimi:
tak drzim palce s tym pytanim. My sme este stale s plienkou - cikat ho ani nenapadne sa vypytat, len kakat sa pyta. Kakame na velkom zachode s redukciou. Ale vcera rano, ako sme sa zobudili, tak povedal, "cikat idem". Ale to len preto, aby ma vytiahol z postele. 😀 😀 😀 Takze on velmi dobre vie, kedy sa ma pytat, len sa mu nechce. 😠

bilushka
12. okt 2009

Kati a to boli tie natahovacie elasticke rukavice, co aj pre dospelych robia, ci nejake speci detske v tom cinaku?

Ste ma dobre zrusili s tymi pletenymi a mne sa tak pacia.

Maji, mozme si ich objednat spolu OK, este to dnes preberieme nad kavou a tvrdym trdelnikom 😀
Inak to ake postovne za rukavice ze 2,10 € to jej sibe? 😕

lenkamt
12. okt 2009

idem si to vybaviť s Bilu tu, lebo to chodí menej ľudí 😀 Bilushiatko ja som asi fakt blondína, lebo nechápem ako si zároveň offline a nie si v mojej kolonke chat a zároveň píšeš pod môj status 😀 som fakt dement či čo?
normálne mi je do plaču 😀

peta28
12. okt 2009

kokos ina brutus zima je .. a to som isla len do DM, kupila som u cinana termoponozky po ceste, pancuchy , ved uz ich fakt treba

bilushka
12. okt 2009

Milujem Lenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Uz tu zase placem od smiechu 😀

Zlatusik, ze si kliknes na seba kde mas kolonku s chatom a tam mas ze nastaveni-potom moznosti a das si ze odhlasit sa z chatu a nikto ta uz nevidi a neotravuje 😉
Ja som sa teraz prihlasila 😉

mimi.k
12. okt 2009

Leni, dole máš možnosti a dáš si tam odhlásiť sa...si tam, ale nevidia Ťa ľudia v chate...

lenkamt
12. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaaa, som rada že ťa mám 😀 😀 😀

lejla77
12. okt 2009

My sme mali vcera premieru v gumakoch. Ani za svet si ich nechcel obut - az ked videl susedove deti, ze maju gumaky a chodia po vode, tak povolil. A potom nic ine nerobil, len hladal vodu a chodil po nej. No strasne sa mu to pacilo. 😀

peta28
12. okt 2009

tak prave som zistila ze hajzel cinan ma osral o 1 eur .. boze uz ani cinanom sa neda verit

mimi.k
12. okt 2009

Bilushka, dobre, preberieme...možno je to poštovné z Čiech, nie?
Tak si nejdem robiť kafé doma...veď Ty máš na to pekelný stroj 😀

peta28
12. okt 2009

Bilu mne sa pacia tie pletene, ja osobne nemam taka take nepremojkave, lebo v tych sa neda nic chytit a ani prsty pomaly zohnut, ak by bolo podsite bavlnou tak to bude ja teple