Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
12. okt 2009

Tak ja, vy, Mimikovci, Katikovci isto....
No ja by som isla niekde, kde je ta izba, co sme sa o nej bavili ze to tam deti zdemoluju 🤐 a kde sa da kupat-nejaky termal alebo co, lebo tusim vsetky deti zboznuju kupanie...

lenkamt
12. okt 2009

no super, tak vyhlasujem akciu hľadá sa ideálny hotel pre levíčatá 😀

bilushka
12. okt 2009

A hlavne nech sa prihlasi vela ludi, cakame....

mima07
12. okt 2009

cauko
bilu dufam ze ste aj mne rukavicky kupili
ja na stretku aj by som isla tak dajte tipy

bilushka
12. okt 2009

Mimus, mali vela a rozne farby-pasikave vesele krasne, skor na teraz ako na treskucu zimu, tak aspon mame dovod spachat tvoju navstevu u nas...uz sme si s Mimi dali aj predsavzatie, ze pojdeme do tej "nasej" cukrarne na pesej...

Inak ja si chcem dat vypalit nieco elektrodou do hlavy nech nie som taka blba, zajtra mi zacina kurz nemciny a mam z toho nervy na prasknutie 😅 A pritom uplne o nic nejde...

mima07
12. okt 2009

mimi gratulujem 😉 ak sa alex v dohladnej dobe nebude pytat tak sa aj ja verejne postazujem 😀
dnes mi robil copiky takze som skoro bez vlasov a este ma tresol fenom po hlave 😠 a s usmevom sa spytal maminka boli 😠 ked som mna neho vysla ze to nemoze tak len kukal ze co trepem 😲 tak som mu rezignovane povedala ze aj ja ho buchnem tak povedal alexka nemozes to boli 😲 nakopat je ho malo
a mame problem nechce si obliect co mu nachystam stale sa prehrabuje v skrini 😲 😠

bilushka
12. okt 2009

Mima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To sa nemozes len stazovat, to musis aj plakat ako Mimi.

zuzana76
autor
12. okt 2009

ahojte

mish, radsej cisarskym, nehovorim,ze to nebolelo, ale podla mna nic strasne, ale samozrejme aj to je individualne, kazdy ma iny prah bolesti, ale predstavovala som si to fakt horsie, tie bolesti rany, do 5 dni som bola fit, tak ze som chodila a nebolo vidno,ze som bola rezana a do 2 tyzdnov som ani nevedela ze ma operovali, jedine ak som zdvihala nieco takzeho, napriklad kocik, vtedy ma rana zabolela, to trvalo tak asi do 6-8 tyzdnov a potom nastastie uz nic, klop klop

zuzana76
autor
12. okt 2009

ale baby co maju za sebou viac cisarakov, vravia,ze kazdy dalsi cisarsky je uz horsi, lebo vlastne rezu stale tu istu ranu, tak sa asi mam na co tesit, ak bude druhe

bilushka
12. okt 2009

Zuzi no a cakam, ze sa prihlasis na stretko, konkretne teba by som uz konecne rada spoznala aj osobne a myslim, ze nie som jedina...
Ozik, a to stretko so Slavkou vam vyslo?

peta28
12. okt 2009

Mimi ked vyhrame sportku.. ja potrebujem zimne gumyyy a disky.. do kelu dnes mi jedny vychodniari napisali ze nemaju, to kde mali tie co potrebujem najlacnejsie.. ale skusam este druhy web v poradi

lenkamt
12. okt 2009

http://www.avena.sk/indexSK.html

zatiaľ som našla toto, zvery spali poobde do 15 takže ešte vykrikujú z postele 😝

zuzana76
autor
12. okt 2009

bilu a kedy stretko? nieco tu citam,ze zase hladate chatu, no dufam,ze sa uz s muzom dohodnem,a by nas tam odviezol

este nevyslo, v piatok nemohla a dnes prsalo a ani tu nebola, tak sme sa neskontaktovali

peta28
12. okt 2009

Mish, tak to potom ano, ale oci su predsa len oci a treba si ich chrani, moj muz podstupil uz 2 x opraciu oci, ja som tie bolesti osobne nezazila, ale stacilo mi sa len 3 dni vkuse o muza starat ako jojkal a nic nevidel, takze asi cisarsky je v tomto pripade lepsi.. a ked si to tak vezmes kolke by chceli rodit cisarskym ked sa boja rodit normalne.. a nepovolia im to

peta28
12. okt 2009

Zuzi co kabela????

peta28
12. okt 2009

Inac nedalo mi to a bola som cestou do jasli u toho cincosa (keby ze to nemam po ceste tak sa na to vyprdnem) a uznal ze mi to zle ratal, lebo si myslel ze sal stal 4,90 a nie 3,90 (on tam ma nalepene aj cenovky) a v pohode este mi dal aj termo ponozky

zuzana76
autor
12. okt 2009

ja by som tak isla na nejake vase stretko, vam je tak dobre, ze ste tam pokope viacere v BA 🙂

dufam,ze zajtra slavka pride , hoci idem jej nechat aj odkaz na FB, ze kedy sa stretneme

len v piatok mam ten zakrok, tak uz som trochu nervna 😔 , tak neviem ci to nenechame na buduci tyzden

a tuto noc sa mi snivalo,ze sme isli pozriet moju sestru do Andaluzie a tam bolo beringovo more 😀 a este take male ako jazero

zuzana76
autor
12. okt 2009

peta, som napisala,ze ju chcem
tu fialovu

slavenas
12. okt 2009

ahojte
mimi teším sa z uspechu v nočníkovaní 🙂 🙂 , tie naše deti nás niekedy dobre vytrápia, však ?

mish to o tých očiach som aj ja vedela že ked je operácia tak neodporúčajú normálny pôrod kôli tlakom. Inak mojej svokre sa stala taká vec že celý život nosila okuliare a ked porodila posledné dieťa - môjho muža 😅 - tak sa jej tak popravil zrak že dodnes nenosí okuliare vôbec - zaujímave...

bilu zo zuzkou sme sa dohodli na tento týždeň, tak dúfam že nám to vyjde. 🙂

a baby to akože Vážne treba vytiahnuť čižmi a zimné bundy? Bože ja pre malú ešte nemám všetko na zimu nakúpené .. 😨

peta28
12. okt 2009

oki, tak zajtra to zmanazujem.. dnes som pisala tam mail, lebo mame nejaky technicky problem dokoncit na internete tu objednavku a ma to aj Bilu tak ja som schopna poliakovi fakt zavolat nech nieco robi.. 🙄

zuzana76
autor
12. okt 2009

😀 😀 😀

slavka, akurat tu o tebe pisem 😀

normalna telepatia, tak kedy sa stretneme, to pieskovisko sa asi nebude dat, ved kazdy den hlasia dazd, tak neviem ze co

slavenas
12. okt 2009

zuziii som tuuuu

zuzana76
autor
12. okt 2009

ved mozeme dat stretko aj v mLynoch ked nemas nakupene, lebo ani ja 😀

peta28
12. okt 2009

som zvedava ktora vypadne so superstar..

zuzana76
autor
12. okt 2009

a ja potrebujem oteplovacky, vetrovku pre maleho a cizmy

slavenas
12. okt 2009

ok zuzi môžme , nevieš či je tam ten kútik pre deti otvorený ?

zuzana76
autor
12. okt 2009

slavi, vraj je, ale vraj to je taky kutik, co ti deti postrazia, ale az od 3-10 rokov, nie take ako gulicky v Centre, ci Maxe , takze je to asi pase

slavenas
12. okt 2009

tak nevadí , môžme aj v mlynoch a deti si postrážime samé 😉

zuzana76
autor
12. okt 2009

slavka 🙂 , alebo navrhni ak chces ine nakupne centrum, mne je to jedno

a okrem piatku, to mam rande s ocnym, hoci najradsej by som nemala 😀