Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
2. mar 2009

ja chcem teploooooooo 😢

a ozik, videla som malu natalku v mama a ja 😉 zlatucka je 😵

lenkamt
2. mar 2009

ja som akurát vyradila topánky po Verči - jedny sú mi na dve veci - idem kuk tie zimné ?- na tú chvíľu by ste snáď zvládli aj nosené /aj keď málo, lebo Verča bola furt v kočíku 😀 /
lepšie vám na 2týždne ako vyhodiť 😅

peta28
2. mar 2009

Leni vidis to som sa ta zabudla opytat ako sa ti pacia sandalky. Ja lutujem ze som mimi nedala kupit radsje 22, myslis ze vy do tych 23 dorasiete do leta?

Adulak to je blbe ze vam tie cizmicky nevysli do konca zimy, ale na jeden mesiac vyhodit 600-700 sk to je dost, aj ked by ste mali nahodou druhe dievcatko tak ich urocite vynosi aj druhe.. alebo ked kupis nejaku univerzalnu farbu .

adulak
2. mar 2009

leni, sak pozri. budem ti vdacna 😔 keby mali vnut. dlzku 13,5 cm boli by perfektne......si budem este aj vyberat, ze? 😅

peta28
2. mar 2009

leni tak to Verca bola normalne vzorne dieta.. vela spala, sama sa hrala, sedela v kociku.. som si myslela ze take ani neexistuje 😀

adulak
2. mar 2009

peti, moc malej nechcem pchat nohu do malej topanky, aby sa jej nejako nezdegesila 😖

adulak
2. mar 2009

mne mimi kupila tiez sandalky a su perfektne. mame 22 a dufam, ze malej budu v lete dobre 🙂

adulak
2. mar 2009

inak ja len dufam, ze druhe mimco bude dievcatko. ameli ma veci plnu skrinu a neviem si predstavit keby to bol chalan, co s tym vsetkym urobim 😕

lenkamt
2. mar 2009

Peti - ona nejedla! inak bola ideálna 😀

Adulak - majú 14cm, idem hodiť foto, čakaj 😉

adulak
2. mar 2009

leni, cakam 😎

peta28
2. mar 2009

rozmyslam ci ich nepojdem vymenit, uz ich asi za tu cenu nekupim, ale mozno mi ich teta vymeni.. ale zas tiez mi bude luto tych vacsich, lebo ich mozme nosit dlhsie..

adulak
2. mar 2009

peta, vsak za opytanie nic nedas 😉 alebo kup mensie, aby si potom nelutovala

peta28
2. mar 2009

no ale teraz uz nestoja tolko ale o 20 % viac, lebo to mali valentinsku zlavu a zas teda fakt nebudeme rovnake boty nosit 3 roky 😀 zacali sme 19 a potom 22,23 a 24 😕 ale kaslem na to, kupim jej potom v lete ine ak jej budu velike. Pacia sa mi take sandalky s otvorenou spickou a zatvorenou patou

peta28
2. mar 2009

ale ved uvidime, teraz nosime cizmicky 22 s rezervou

adulak
2. mar 2009

peti, tak to ste si pekne ponosili 😀 nacase vymenit za ine, co? 😉

lenkamt
2. mar 2009

Peti - my určite nedorastieme, je tam ešte riadny kus rezerva, nechápem, lebo čižmy majú 23 a sú im dobré. ale zas v čižmách je o kus menej miesta ako v sandálkach 😅

Adulak - pridané, tie silno hnedé nie sú tak ošúchané, neviem ako to osvetlilo, ale aj ak som skôr myslela tie slabo hnedé na teraz 🙂

adulak
2. mar 2009

lenka, to obidvoje maju vnutro 14cm? inak dakujem ...cmuk 🙂

adulak
2. mar 2009

akurat som dopozerala eurosong. dobre, ze sa do finale dostal aj desmod....ja ich mozem 😵 😵 😵 kuly ma super hlas. aj chrenko bol dobry 🙂

adulak
2. mar 2009

na mmb som nasla tieto topky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4998363 len neviem aku maju vnut. dlzku. a nie su az take zimne

lenkamt
2. mar 2009

tie slabo hnedé 14 a tie druhé 14,5 tie nemajú takú hrubú kožušinu, sú to proste topánky na vyhodenie. ja len že kvôli 2týždňom ti je škoda míňať euráče 😀

adulak
2. mar 2009

sak hej. ale tie z mmb by sa dali ponosit aj dlhsie. uvidim aku mi napise vnutornu dlzku a potom ti dam vediet ako som sa rozhodla. zatial veeelmi pekne dakujem 😉
a este jedna otazocka: necadi, ze ta vnutorna dlzka je 14cm a ameli ma 12,5cm nohu? 😅 aby v tom vedela aj chodit 😅

adulak
2. mar 2009

necadi-nevadi

lenkamt
2. mar 2009

tak to neviem 😅 ono ten vnútorný priesto zmenšuje aj tá kožušina. bože veď ti ich pošlem ak nebudú vyhodíš ty, však je to jedno v ktorom meste to ponosia černejšie deti 😅

adulak
2. mar 2009

leni, 😀 😀 😀 😀 tak posli a vykusam. Poslem ti eurace za postovne. diiikes 😵

adulak
2. mar 2009

vyskusam

ameli mi tu sedi na kolenach, tak sa mi neda moc pisat

zatial sa lusim. cafte 🙂

peta28
2. mar 2009

leni vsak aj mna to zmiatlo, lebo mame cizmy 22 a uz mam aj na jar 22 a jedny 23 a tie ked som jej chcela obut na fotenie tak v nich chodila ako v plutvach, tak to bude mat na jesen.. no ved uvidime co porobim

lenkamt
2. mar 2009

Lenka spí 😕 som zvedavá čo len z tohto bude 😖

meganik
2. mar 2009

ahojte..adulak dík..teda myslím, že si myslela moju Natálku 😵

to ma mrzí, že detičky takto trápia zuby..nám v poslednej dobe výjdu tak, že ani nevieme..teda, keď nepočítam občasné hnačky..tak klopem, žeby to tak aj zostalo, ale tých očákov sa už teraz bojím

a my ešte stále nemáme teplú vodu 😠 😠 😠 už ma to nebaví

adulik23
2. mar 2009

ahojte.
prisla som vas pozriet. 🙂 som u nasich a samozrejme, ze nic nestiham. 😀 ani citat dozadu, len som to prebehla a chorusikom prajem, nech su cim skor fit. 🙂
my sme dnes mali otras noc. celu ju prekaslal - ale tak, ze ho az natahovalo na zvracanie, tak som spala cca 2 hodiny. 😠 no vygrcany rezanec je oproti mne suvix. a este mi aj zacalo cosi blbnut na aute, tak beham po servisoch. potrebuju mi objednat nove suciastky, ale musim to vsetko postihat za 2 tyzdne, lebo o 3 tyzdne letime do toho svedska a ked sa vratime, tak auto uz nebude mat garancku. a aby mi bolo veselsie, tak kamoska so svedska pisala, ze tam nadrbalo snehu. nakoniec tam budeme trepat aj fusak. 😝

inac, ten kasel mi uz ide na nervy. cely den nezakasle ani raz a hned ako ho ulozim, tak brese.

ale som happy, lebo som mu aspon nakupila milion novych veci na oblecenie. nech uz je teplooooooooooo, nech sme frajer. 😵 😵 😵 😵

adulik23
2. mar 2009

a zabudla som: lenka dakujem, ze s ami staras o zviera. 🙂 🙂 🙂 nejak ho teraz zanedbavam. 😔
paaaaaaaaaaaaaaaaa.