Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
15. okt 2009

my sme kupili drevene magnetky, teda jedna strana je nejaka drevotrieska a z tej druhej strany je magnet v Draciku a stalo to 4 eura, ale len abeceda a geometricke tvary tam boli

bilu, ze kriazia oci pred obedom 😀 , na fotky zo strteka som zvedava a aj ja neznasam zmensovanie

bilushka
15. okt 2009

Peti, uz mi odpisala ta baba s topankami, ze moj vzor v 25 nema, ze iba tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4475876
a
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4475886
ale mne obidvoje pripadaju skor dievcenske, asi kvoli tomu kvietku, co tam je.

A klucina z Polska ma u mna zase odmlku, tebe napisal?
Mozno si mysli, ze si z neho robime srandu, ked mu dve baby zo Slovenska pisu presne to iste 😕

zuzana76
autor
15. okt 2009

baby a stym poliakom si ako pisete? po anglicky? ci nemecky?

zuzana76
autor
15. okt 2009

mozno nerozumie 😀

peta28
15. okt 2009

nie neodpisal.. asi sa na neho vytoto.. ani na skype nie je , este som skusala vcera vecer ci ta stranka ide a nejde..
ale ta keira ide a tam som si tiez jednu ciernu vybrala tak ak by Zuzjka chcela tu fialovu so strapcami namiesot tej prvej tak objednam z tej druhej stranky. Ta tvoja bezova tam je takze to je ok

zuzana76
autor
15. okt 2009

a videla som tam aj take daco obliekacie pre Timku, neviem kolko to stalo, skusim pohladat

peta28
15. okt 2009

Bilu to su jasne babske obe.
Nevies ci ich ma ci sa daju aj vyskusat u nej? Nepisala nahodou?

zuzana76
autor
15. okt 2009

peti, tu z Keiry uz nemozem, sak ta je uz brutalne draha,ze 125 zlotych, hento bolo 85 a bolo to 20 euro, tak toto by bolo aj vyse 30, to je uz dost

peta28
15. okt 2009

oki, tak nic tak to asi kasleme na to potom .. ja sa nebudem tyzden niekomu doprosovat ze mu nefunguje stranka
ked pojde Lenka do Polska na nakup tak dostane za ulohu nam kupit kabelky 😀 😀 😀 😀 😀 , dobre Leni???

zuzana76
autor
15. okt 2009

jedine ze by z Keiry dali nejaku poriadnu mnozstevnu zlavu 😀 , alebo az pot Novom roku, lebo teraz budu same vydavky, muza by slak trafil, este potrebujem cizmy, aj patko on aj vetrovku a oteplovacky a plus darceky pre rodinu , bude vela vydavkov, uz zase az tak vyskakovat nemozem

peta28
15. okt 2009

no aj ja pojdem do Dracika este pred Vanocami a tam dokupim len taka drobnosti pod strancek, nech sa zabavi odbalovanim .. ta abecena za 4 eur to je super , to pozhanam aj ja

zuzana76
autor
15. okt 2009

ja som na to teda tiez myslela, ze niekto kto tam chodi, ja by som aj sla, len mojho muza na take nakupy nedokopem, to som rada,ze ideme do BA nakupovat, on ani madarsko, ani rakusko

zuzana76
autor
15. okt 2009

Peti, tu abecedu mam v albume na jednej foto na zarubni,

bilushka
15. okt 2009

No ja som stratila motivaciu mat kabelku, ked nechodim na tu nemcinu 😔

Peti, ona ma v podmienkach predaja napisane:
V pripade ze Vam velkost vyslovene nesadne mozete si ich u mna do 7 dni (nove s visackami) vymenit za inu velkost.
Ja predpokladam, ze tie 25 by nam mali byt podla toho co pise, ze 26 ma vnutri 16 cm a pod.
Ale ta jej veta ma ukludnuje, ze keby to bol nejaky strih, ze tam nevprace nohu alebo ze mu to bude prave ze velmi velke, ze ich vymeni...este som sa s nou o tom nebavila, zatial som len chcela vediet, ci ma vobec na sklade tie moje co som si vybrala...

peta28
15. okt 2009

tie by sa mi pacili tie cervene, ale do kelu tie snurky, ked mi to mala bude rano vyvliekat v skolke tak ma slak trafi.. idem volaa to toho quelle ze kde su moje cizmy

bilushka
15. okt 2009

Ja sa zase bojim, ze tie na lepku mu nebudu dobre drzat nohu, minulu zimu sme mali take na suchy zips a uplne mal volny clenok v nich 😒

peta28
15. okt 2009

tak v quell hovno hovno.. pardon ale fakt na nas...i, ani cizmy ani termosuprava

peta28
15. okt 2009

Bilu ja nevaham kebyze neviem co mala robi s papuckami a s topankami aj na suchy zips.. vsetko musi ona sama a to ta ide niekedy porazit. Ale ked prideme doobede domov a moze sa do vecera obliekat tak to nie, ona chce rano a v skolke

peta28
15. okt 2009

uvidime v sobotu v tom heinburgu, mozno to vsetko nakupime a hotovo aj ked neviem kde tam je obuv nejaka

katika1
15. okt 2009

peťa mne to v quelle spravili minulý rok
odvtedy tam neobjednávam nič

lenkamt
15. okt 2009

bože zabite ma 😝 fakt som úplne mimo, aj segra tu bola a 5x mi povedala nech sa zobudím 😝
ale bol tu taký kuriér čo mi doniesol simku do telefonu, no a taký fešák, že som fakt úplne mimo 😀 tak ma ospravedlnte 😀

do poľska chodí Bailey, ja pôjdem možno až na jar 😉

katika1
15. okt 2009

ženy uložila som malého a vysvetlila mu, že je už velký a šikovný a že musí zaspinkať sám
omáčky okolo toho a šla som von.. rozplakal sa, vrátila som sa, zas som kecala omáčky a vyšla som von a zatial je ticho.. len mi zakázal zavrieť dvere 😕

normálne mi lepí, čo bude vystrájať 😅

katika1
15. okt 2009

lenka aj ja by som bola mimo konečne vidieť ozik pekného chlapa 😀
A včera som čítala článok o cholerických deťoch.. a niečo na neho sedelo a niečo nie.. tak sa neviem rozhodnúť, či je 😅 😀

peta28
15. okt 2009

Zuzi krasna abecada.. dik za tip.. pojdem do Draka
A kraasne fotky zo stretka, vaneska so Slavkou ake fesandy a aj Patko je fesak 😉

Prave mi otec doniesol nejaky dalsi katalog Quelle ze carovne vianoce a mali tam dasie termosupravy pre deti, tak som hned objednala dalsie 2 rozne. Tak snad z troch pride aspon jedna.. pripadne preberiem aspon tu prvu co pride ostatne ak pridu tak nech si ich zozeru

katika1
15. okt 2009

idem maminkéééééééé a je to tu 🙄

katika1
15. okt 2009

zas som bola omáčkovať a je chvilu ticho 😔 nechcem ho nechať vrešťať.. ale ako ho naučiť zaspať samého?

lenkamt
15. okt 2009

nechce sa mi spať 😀

Kati - jedine takto, že budeš chodiť a ukladať ho niekoľkokrát za sebou 🤐

baby inak aj v bonprixe majú nejaké zimné súpravy 😉

zuzana76
autor
15. okt 2009

peti, vdaka, mne sa tam velmi vela veci pacilo, aj netereke kupim taku vkladacku - taka babika obliekacia z drevotriesky

peta28
15. okt 2009

ked osom objednavala davnejsie tak nic take pekne som nevidela,tie v Quelle sa mi velmi pacia vsetky 3, je jedno ktora pride

katika1
15. okt 2009

leni ale neviem či to je naj spodob- či si nebude vždy žiadať aby som tam 100krát prišla 😝