Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
16. okt 2009

zuzi supeer!!!

lenkamt
16. okt 2009

ospravedlňujem sa Peti aj Zuzke 🤐 Peťu som nepostrehla a Zuzka má problém s chlapom 🤐 či ako to bolo?

lenkamt
16. okt 2009

zase miesto natáčania vlasov sedím a neviem sa odlepiť od pc 😝 😀

meganik
16. okt 2009

zuzi tak to je fajn, ze je vsetko ok 😉

bilushka
16. okt 2009

Leni, ja uz tri dni tak, som sa zase nejako namotala na kona!

Baby, vam sibe, Mimin chlap nie je Mikulas, ved sa vola ako starsi syn!!!

peta28
16. okt 2009

Tak dievcata, vcera Rimka celu noc grcala a 39 stupnov horicka, dala som jej 2 paralen a rano mala este 37,5. Tak sme nabehli k doktorke, samozrejme 2 hodiny v cakarni a CRP mala hodnotu 60 namiesto 8 co je normal. Takze niekde ma v tele zapal, sople ziadne, len take vysusene, nekasle, dychanie ciste.. takze podozrenie okamzite po vysledkoch z CRP padlo na zapal obliciek. Samozrejme an doktorka zdubala ze som nedoniesla moc, co my musime ale mne to uplne rano po tej noci vypadlo a ani skumavky som nemala doma. Tak domov, umyt susku a nacikat dve skumavky, lebo to musi byt sterilny moc. Nastastie moje uvedomele dieta okamzite pochopilo ze kombinacia maminka a skumavky nie je sranda a hned nacikala a ze nono vylievat. Utekame naspat do nemocnice (a v tomto vidim vyhodu mat pediatricku na Kramaroch) a mali sme vysledky za 15 mimut, zapal na oblickach nebol.. ani neviete ako mi odlahlo. Zapal teda bude niekde ine a v pondelok mame vysledky z vyteru. Predbezne mi napisala ATB ktore mame zacat vyberat ked bude teplota.
Teraz som utekala do roboty si dokoncit veci, lebo neviem ako buduci tyzden bude s robotou a muz s malou ostal doma (nastastie v piatok je kratko)
Hlavne ze mame na nedelu listky na mrazika za 15 eur a som objednana na masaz..

bilushka
16. okt 2009

Leni, ja mam tiez problem s chlapom, ale to vidim ze velkym oblukom ignorujes 😀
Ved ja tiez 😀 😀 😀 😀

Kati, kolko ma tvoja neterka?
Zobrala by som aj muzove krstna, ale to je cista puboska!!!

Leni, este mi vysvetli ze ako to, ze Verca zaspavala do 9 rokov na mlieku, to akoze na flaske? 😕

peta28
16. okt 2009

Bilu a tebe som chcela napisat ze ked uz sme boli na tych Kramaroch tak som zbehla do Protetiky, maju predajnu priamo v nemocke a kraaasne aj 24 aj 25 maju take zimne boty a 25 eur a take nieco podobne ako mala ta baba len vsetko chalanske, ani jedno dievcenske, hnede.. modre, na suchy zips, na zips.. jedny sa mi extra pacili aj by som ich Timke vzala mozno vnutri kozusinka, zboku zips a vpredu este snurovanie ktore mozes a nemusis snurovat, kozene s klenbou.. super

peta28
16. okt 2009

Kati ja tvoj problem s chlapom doverne poznam.. ani moj muz nechape ze dieta nie je na baterky a nejde vypnut a naprogramovat aby spalo za 5 minut a nejma ked ma on futbal , alebo nieco ine extra dolezite.. my zeny sme v tomto smere hovadsky flexibilne, nech sa deje co sa deje, dieta na 1. mieste
A svokra krava .. ale aj to ja doverne poznam.. teraz by mi aj pomohlo ju zavolat k malej ale strasne jej nechcem dopriat pocit dolezitosti ze to bez nej nezvladnem.. stoji mi to za to aj ked pojdem na OCR a stratim prachy

mima07
16. okt 2009

katika nie je mikulas 😀 ani menom ani vyzorom

meganik
16. okt 2009

peti skore uzdravenie Timke, v tomto pocasi je zazrak, ked niekto neochorie

a k svokre si zaujala dobry postoj...len vydrzat 😉 u nas je ten problem, ze ja som doteraz vzdy ucukla 😔

peta28
16. okt 2009

Zuzi super ze ste ok

Ja by som na stretko spa, ale asi iba na jednu noc .. kedze nam sa v piatok vytrepat nepodari , kedze muz bude vo Viedni do neviem kedy pracovat

lenkamt
16. okt 2009

Zuzi - super 😵

ja viem že Mimuškin muž nie je mikuláš 😀

áno Verča zaspávala do 9rokov na fľaši s mliekom 😀 😅 😔

Peti - to mi je ľúto že ste ochoreli 😔

bilushka
16. okt 2009

Petulka, tak sa drzkajte, chuda moja Timuska zlatucka, dolezite je, aby bola zdrava 😉

Ja som ti tiez chcela o topankach pisat, ze sme boli v Humanicu a tolko peknych topanok-mne sa zase zdalo, ze mali viacej pre baby, tiez na lepky, malemu som jedny vybrala, len nemali nase cislo, tak som poslala muza po praci nech obehne aj ostatne Humanicy v BA, ale teraz ked pises o tej Protetike, tak mu asi poviem, nech este pocka, ze pojdeme kuknut aj tam...diky 😉

Este ze ma od pondelka dovolenku, to obehneme vsetko a snad uz konecne kupime, v tom Humanicu som mala vybrate za 30€, ale mi to dalo sily ukecat ho, nech uz nekuka po tych 50 eurovych goratexoch 🙄

katika1
16. okt 2009

bilu 13 😀 to je ale rišova neter
je to tiež puberta, ale také super dievčatko som ešte nevidela.. aj ja chcem takú - stále usmiata, stále slušná, dobrá 😵

zuzana76
autor
16. okt 2009

baby, nevladzem citat , ale zachytila som ze Timka vracala a je chora, tak prajem skore uzdravenie

zakrok vobec nebolel, trvalo to vseho vsudy 10-15 minut

najhrosie bolo cakanie, isla som az posledna a cakala som tam od 8.30 az do 12.00, vtedy ma brali na sal a to len priprava a o 12.30 som bola hotova

slavenas
16. okt 2009

ahojte

leni ty si šikovnica veľká, čo by sme tu my bez teba robili ? 😉 😉 🙂 Ja by som brala aj hotel .. ved tie izby 1,2,3 sú cenovo tak isto ako bungalov (ak to dobre chápem) a kuchynku nepotrebujem a nechcem 😝

zuzi super že to bolo bez bolesti 🙂 🙂

bilu spracuj toho chlapa ved ty si jedna zo zdravého jadra 😉 , by si chýbala

peta28
16. okt 2009

Bilu to nas jednou cestou aj ten Beny shop hpre na Stromovej, tm su sice ceny trochu vyssie, ale vyber bohovsky

lenkamt
16. okt 2009

Lenka sa zobudila, tak už fakt idem 🤐

meganik
16. okt 2009

baby co mate gmail...aj vam sa v poslednej dobe stava, ze vam ho nejde nacitat, som na nervy ked nemam spojenie so svetom

bilushka
16. okt 2009

Peti, ja by som si tie listky na Mrazika aj kupila od teba, ale maly neviem ci by sa po minute nezvidhol a nepovedal ideme domov ako ked bol na babkovom divadle v Starom meste 😒

Kati, aj nasa ma 13 a asi ju neberiem, lebo by som tam bola mega nervozna z nej, ona ma uz teraz piateho frajera a nechce chodit do skoly, lebo je to nudaaa a vobec nie je slusna a mila ako ty pises o svojej 😝

slavenas
16. okt 2009

meg ja nemám ten problém s gmailom 😕

slavenas
16. okt 2009

peti, Timke rýchle uzdravenie a nech to nie je nič vážne.

katika1
16. okt 2009

bilu zobeer

meganik
16. okt 2009

tak to je potom zahada, lebo aj u mm v kancli to ide a doma s tym mam problem 😠

peta28
16. okt 2009

A to mam este rezervovane miesto v provom rade hned krajne sedaslo, som bola vcera na Novej scene ze idem s 2 rocnou dcerou nech mi daju nejaky flak to to tam ma na meno.. porazi ma.. idem volat na tu masaz to zrusit

katika1
16. okt 2009

peťa Timke cmuk, nech sa rýchlo uzdraví 🙂

peta28
16. okt 2009

dakujeme, mne staci ze nema zapal obliciek .. ja som sa uz videla zas v nemocke a sama ked moj muz je mimo .. fakt uz len ta predstava ma skoro zabila

mimi.k
16. okt 2009

Ahojte,
včera som sem nestihla písať, len som si večer rýchlo prečítala...

Peti, skoré uzdravenie Timke prajem...aj Adamko mal raz takto 40tky, vysoké CRP a všetko v poriadku. Dali nám ATB a v pohode. Len to nevedeli presne lokalizovať, tipovali že možno niekde v dutinách - ušká, nos...hlavne, že to pomohlo, lebo vtedy som bola z toho úplne na nervy.

Zuzka, teším sa, že Ti to dobre dopadlo. To čakanie je strašné.

Ja som tu mala dnes kamošku z VŠ, tak mi to dobre padlo, sme super pokecali, vždy plánujeme stretko a niekto ochorie, ale teraz to konečne vyšlo, tak sa teším. Má 21 mesačného chlapčeka, krásny bol a ani sa veľmi s Adamkom nebili, tak sa teším 😀

A včera nám bola zaklopať suseda zhora (Janka ju pozná - Saška), aby sme sa išli k nim zahrať, keď je škaredo, tá ma zasa o 2 mesiace staršieho chlapčeka, tak to bolo tiež celkom fajn...

Dnes balíme a odchádzame na týždeň k našim...idem robiť dozor nad obkladačmi.

Stretko som hovorila mm, nebol ani proti ani za...bolo mu jedno...keď bude presný termín a miesto, tak potvrdíme potom, lebo neviem, ako budeme s domom vtedy.

peta28
16. okt 2009

to je super takto mat susedky s rovnako starymi detmi, predsa pre tie deti to je taka zmena ked sa hra s druhymi hrackami.. to len my ako na vyhnanstve..
mam kamosku v Ziline a byvaju takto v jednom baraku 4 mlade rodiny s cca rovnako starymi detmi a vsetci chlapi su kolegovia z jednej firmy, tak aj ked kamoska ma daleko rodicov a svokrovcov, nikdy nema problem s postrazenim ked chce ist do obchodu