Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
19. okt 2009

Zuzi, ved ani nasi hosani sa nepoznali navzajom a vidis co z toho vzniklo, Katkin a Baileysin dokonca prisli na to, ze sa poznaju uz dlhu dobu a o zabavu sa nemusis bat, pokial tam pojde Katikin Richardes, tak ten to povedie tym spravnym smerom 😀 😀 😀

katika1
19. okt 2009

jasné, že možte prísť sem koza, len si nevšímaj bordel 😀
a čo to tam chcete robiť vlastne? lebo podla mna ak vyrážate o jednej, tak to sú smelé plány, že tu budete o 4tej 😕
bilu prečo moj 😲 😀

retaux
19. okt 2009

Presne takýto mumák je aj ten môj 😝 🙄 Tiež nechce ísť na stretko, lebo ona tam nikoho nepozná 🙄

bilushka
19. okt 2009

Kati, napis mi do IP adresu prosim ta, nech si ju Juraj vlozi do GPS.
Asi mas pravdu, ze prideme neskor ako o stvrtej, to znamena, ze domov teda pojdeme za tmy za sprievodu zvuku ruciaceho muflona!

A este mi napis, ze ktorym vlakom to prides buduci tyzden do Blavy, ako si sa rozhodla.

retaux
19. okt 2009

Zuzi: aj mne sú jazvy po znamienkach dosť vidieť, ale čo už keď ja som ich mala obrovské - ja mám aj 3-4 stichy na niektorých 😖 A to som teda dobrú sumu platila ja, že niečo cez 1000 za 5 ks 😕 Ale vraj na tvári to zašívajú úplne inak, keď niekto má.

katika1
19. okt 2009

ret 😠 nakopať tých vašich dozadku 😀

retaux
19. okt 2009

Katika: príď 😀

katika1
19. okt 2009

Bilu my nemáme adresu 😀 😀 😀 fakt!!! nech dá andovce a zavoláte mi a ja vás navigujem 😉
ret ok 😀 zuzi možem aj Tvojho??? 😀

retaux
19. okt 2009

Katika: 😀 a vám kde chodí pošta? 😀 Či vám ju poštár ukladá do tretieho bútľavého stromu pri ceste zľava? 😀

bilushka
19. okt 2009

Kati, to vy tu adresu ani nikdy nebudete mat?
Lebo aj minule ked sme isli s Mimou si nam nevedela ani nazov ulice povedat 😀

Zuzi, na tvojho chlapa by som povedala, ze on taketo mindraky nema, z tvojho pisania mi pripada spolocensky a priebojny...

katika1
19. okt 2009

ret k svokre 😅 nie sme skolaudovaný prosím pekne.. ked budeme dostaneme čílslo.. ale ulice tu nie sú
😉

zuzana76
autor
19. okt 2009

katika, co mojho? nakopat do zadku? 😀 preventivne mozes

bilu, ved on ani nema mindraky, ked ma ist na nejake pracovne stretko a tak, ale toto berie, ze je zenska zalezitost, ale ved hadam ho nalomim, a ked nic ine, aspon nech nas odvezie

bilushka
19. okt 2009

No kazdopadne som zvedava, aka bude ucast, na zaciatku planovania kazdeho stretka sa rysuje vysoka ucast a potom ked dojde k plateniu zaloh a pod. tak nas nejde ani polovica z prihlasenych 😒

zuzana76
autor
19. okt 2009

napriklad ani na stuzkove so mnou nechcel chodit, mozno take prve 2 razy a potom uz nic, ale aspon som sa bez neho lepsie odviazala, teda zatancovala si, bavila sa s kolegynami, proste nemusela som sa starat o chlapa, ze sa nema s kym rozpravat a pri tom, ked on este robil v pivovare, tak ja som s nim kazdy rok v oktobri tak rada chodievala na Oktoberfest do Hurbanova

katika1
19. okt 2009

bilu ja tipujem 4
a zuzi presvedč ho, nech to pre teba aspon raz spraví 😉

bilushka
19. okt 2009

Kati: my, vy, Lenka a kto??? 😀

katika1
19. okt 2009

bai 🙂

bilushka
19. okt 2009

Mnam, ved na Taslera som uplne zabudla 😵

mmem_
19. okt 2009

ahojte baby

hlasim sa ze este zijem a som este aj 2v1 😀

a cez vikend som sa stretla s bayli, taka som bola vytesena cely den 😀 som nabita pozit energiou minimalne do konca tohto tyzdna
a uz konecne poznam aj Taslera 😎 a potvrdzujem ze tam-tamy neklamali 😀
mimochodom baily vyzera super,brusko ma take akoby zhltla vacsiu lentilku - cca ako ja,ked som bola v 3 mesiaci 😉 a kupila si si nieco? a cesta ok?

mish: to mi je luto ze takeho stresy mas okolo toho, ja som uz bola zmierena s cisarskym a teraz stresujem ze kedy to na mna pride,hlavne nech ti daju pekne termin

maji : liec sa pekne

a neviem co tu este prebehlo,ale snad sa mate okej

nika07
19. okt 2009

Ahojte,

ani neskúšam čítať dozadu, prosím o nejaké zhrnutie deja 😀 teda novinky a tak

moje dieťa ešte nespí a myslím, že ani nebude 😠

Mala som dnes v pošte Eurotelevíziu a myslím, že je tam naša Peťa ako nevestička 😉 Peťa mala si sobáš v Svadbe snov?

dúfam , že sa mi podarí večer pripojiť, tak sa majte zatiaľ 😉

mmem_
19. okt 2009

nika no ja nemam prehlad ale snad je vsetko ok

inak som nasla tu svadbu snov , len tu nechcem radsej davat ten link ale asi to bude peta - i ked ja ju nepoznam len z fotiek a aj podoba timky s tatinom je zjavna 😉 takze to asi bude peta a tusim to tu raz aj spominala a bola fakt pekna nevesta 🙂

peta28
19. okt 2009

idem vas trsoku dociat, len vam tak narychlo napisem ze sme relativne v poriadku. Nakoniec z tej horucky bola obrovska afta v puse, cez vikend uz horucky nemala, akurat skoro nic nechce jest, volala som na vysledky vyteru a negativne, tak mi to nedalao supla som dieta do kocika a uz sme tam dorazilo po irdinacnych hodinach ze nech jej spravi este raz crp a mala uz len 13, pozrela jej do pusy a afta ako svet, takze preto nepapa a ze to zacina takou horuckou. Dala nam Nutrilon B tak ze by to malo rychlo zabrat, zajtra som este doma a stredu by uz mohla ist do skolky.
Ze to je unfekcia z nejakych hraciek a ked sa ruky davaju do ust , no ja mam silne podozrenie na tu ikeu, ze to asi chytila tam, lebo v skolke hracky dezinfikuju kazdy den, aj ked jeden nikdy nevie

peta28
19. okt 2009

jezii oni to vytiahli po 5 tich rokoch?? hej boli sme tam.. 😵 prave mi volali z stv minuly tyzden ze natacaju nejaje dokrutky tak ze ci ideme do toho .. ale neviem.. uvidime

lenkamt
19. okt 2009

no čaute:

Dobrý den prajem,

ano, v termine mame dost volnych kapacit. Momentálne tam nie je nahlasena ziadna akcia, takze by Vase deti urcite mali priestor na hru. Podla cenníka na internete, vsetci hotelový hostia maju ranajky zdarma. Hostia ubytovaní na chatkách si ranajky ako aj inu stravu doplacaju a to 5,97 € dosp. osoba.

Voda v bazene ma od 28 do 30 stupnov celzia.

S pozdravom

Oto Brezovický
Riaditeľ Hotela

takže mi píšte do IP kto teda ide ten víkend 4-6.december, nech to môžme objednať 😀
idem upovedomiť aj Bailey 😉

dnes dávali aj upútavku na svadbu snov, tak som si dala závazok to pozerať, lebo chcem vidieť Peťu v bielom.

ja na stretko zatiaľ rátam, ja, Katika, Bilu, Mimi, Mima, Bailey, Peťa, Slavka, Meg, Zuzka, Ret, Nika? tak sa dievčatá snažte aj mimo stredy nak mumáci idú s vami 😀

Bilu - no Ivka mala 25, tak sme mali oslavu aj s Paľkom a jeho rodičmi 🤐 a ešte nerobí, prakticky bez jediného eura, lebo má nejaké vklady v banke takže jej ani ten smiešny sociálny príspevok nepriznajú 🤐

baileysa
19. okt 2009

ahojky, tak som upovedomena 😀

no bohuzial ten termin sa nam neda, jednak planujeme mikulasa aj u nas v mc, tak mozte dojst ku nam 😉 a navyse ja ten termin, 4.-5. 12. ucim na univerzite 😒

a iny termin by nam asi nevysiel ani financne 😔 bude pred vianocami, my sme teraz boli v tej prahe, segra sa vydava, takze saty, topanky, oblek, dar... no proste na to nenaskrabame 😔 este nam treba malej izbu zariadit, kym sa druhe babatko narodi a dokoncit byt 😅
ale ak by ste boli dakde blizko, tak vas pridem ja, gretka a brusko isto kuknut, tasler nevie, tak sa nevyjadrujem, ale snad by dosiel...

jeeeej, mmem, cauko, aj mne bolo fajne, tiez som bola vysmiata, simonko je krasny chlapcek, mmem vyzera tiez dobre, vobec nie tak, ako sa tu furt stazuje 😉 a aj muz je sympatak preveliky 😵
saty som kupila v mangu, dobre si ma posielala, bol to uz posledny obchod a posledne saty, ale su pekne, nie su tehu, dost su kratke, len uz nesmiem pribrat ani gram 2 tyzdne, co som si neuvedomila, ze je teraz dost tazke 😀 a cesta prebehla super, rychlo sme boli doma, z prahy sme vyrazili pred 5 a o 11 sme boli doma, este sme asi 40 minut stali v tn, takze uplna pohodka... skoda ze ste tak daleko 😔

lenkamt
19. okt 2009

☹ ☹ 😢 sa nehrám ☹

ale nás si niekedy cez týždeň naplánuj aspoň dva dni 😉

Mmem - ozi, super že si ešte tu, už som cez víkend rozmýšľala či sa nerozdvojuješ 😀

lenkamt
19. okt 2009

Bay - cez bb to máš 1h37min tak neviem či je to pre teba veľa 🤐

baileysa
19. okt 2009

no ten termin aj tak nemozem, iba ak v nedelu a to uz pojdete domov ☹

lenkamt
19. okt 2009

a v sobotu kedy dovyučuješ?

baileysa
19. okt 2009

poobede dakedy, ale to uz by som nesla ☹ navyse dakedy cez ten vikend budeme mat toho nasho mikulasa v mc, teda vyzera to zatial tak, tak sa mi nebude dat prist ☹