Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
21. okt 2009

peti, to som ja vcera daco take citala na www.sme.sk

zuzana76
autor
21. okt 2009

ale nejako som tomu nevenovala pozornost

zuzana76
autor
21. okt 2009

ale ved to je internetovy obchod, ved urcite najviac predavaju cez internet

peta28
21. okt 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...
maF92aWV3X3NpemU9MTAmJmZoX3NlY29uZGlkPXNrXzIzMDM5MSZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTAmZmhfbG9jYXRpb2
49JTJmJTJmcXVlbGxlX3NrJTJmc2tfU0slMmYlMjRzJTNkU1QxMDEyNTAyJmZoX2Vkcz0lYzMlOWYmZmhfcmVmdmlld
z1zZWFyY2g=//m-230391/index.html

katika1
21. okt 2009

zuzi plná penzia je 17 eur - ale na piatok asi stačí len večera a na nedelu ranajky a večera je 6 eur a ranajky 5eur

aaa 2postelová stojí 42eur noc

zuzana76
autor
21. okt 2009

dik kati

peta28
21. okt 2009

dobra som stranku nerozhadzalo ked som to poentrovala, ale ani vam to nic nenajde

katika1
21. okt 2009

peťa ved to už polroka všade počúvam a aj tak posielajú katalogy a tak
ale sa nečudujem, ked posielajú tovar objednaný v sept v decembri 🙄

peta28
21. okt 2009

akoze krachuju an evediet poslat nic nacas, a ani to co si objednas neposlaju

zuzana76
autor
21. okt 2009

mne akurat doslo na mail - Quell news, nakupujte so zlavami 50 percent 😀

mishelin
21. okt 2009

caute 🙂
ano peti ja som videla tu fotku v novom case 🙂 a vies co ma prve napadlo,ze budes zurit ked sa to dozvies,ale nemas ozaj doovod lebo si tam velmi peknucka 😵
stretko sa planuje vo velkom,no mne to jasne ze nevyda ale nevadi ja si budem "uzivat"zotavovanie po CS kedze u nas v BR mi ho bezproblemov spravia,termin presneho zakroku mi povedia v utorok,vsetky vysetrenia uz mam..no a rano som sla o 6.00 prisla o 14.00 ty kokos ludia aki drzi ani miesto mi neuvolnili na sedenei mlade zaby a mladi chlapy akurat sam i odstupila vyse 70 rocna starenka 😔 hanbim sa za nas kraj 😔

no a mi povedali ze to bude pre mna asi ozaj lepsie lebo to babo opat nebude patrit k tym mensim takze uz nelutujem svoje rozhodnutie,ani to ze nebudem roditv v BB ved aj tu su dobri lekari,dufam aspon 😅

takze tak...

mishelin
21. okt 2009

no a trapas jak hrom,mne uz davnejsie havruje auto a v meste uprostred krizovatky,ruchu mi skapalo 10 minut som tam stala vyklepana co idem robit,potm sa spamatalo... 😝 fuj ale stresy riadne..vodici zazerali ale nastatsie netrubili 😅

zuzana76
autor
21. okt 2009

ty brdo mishelin, dobre stresy na tej krizovatke

inak tebe sa to uz poriadne krati, ten CS by mali robit cim skor, nejako si davaju nacas, lebo uz mozes zacat rodit aj prirodzene , v utorok ti povedia termin? ved utorok je o tyzden , to budes 40 tt a ked ti daju zakrok o dalis tyzden tak to uz budes aj tyzden prenasat, dobre nervy maju ti lekari, no ale hlavne ze urobia ten CS bez problemov

mishelin
21. okt 2009

zuz vsak ved vies co mi povedal priamr?ze jajja ved to mame este casu 😅 ze ved ste sa nemuslei tak nahlit..ale od dnesneho dna do 4.novembra je ozaj este 14 dni cize 2 tyzdne 😕 a mi povedal ze ak mi nahodou odtecie voda mam tam nabehnut a urobia CS..do nemcoky od nas to mam 40 km,hadam stihnem no a u nas v Br teda po rozhovore su za celkove uspatie nie ako v BB ze od pol pasa dolu,preco to uz nejdem rozoberat ja uz sa nepytam na nic len nech to je uspesne za mnou.. 😔

katika1
21. okt 2009

mish 😔
nech to už máš za sebou !!!!!!

zuzana76
autor
21. okt 2009

mish, tak drzim palce, inak uspatie je podla mna lepsie, aspon pre slabsie povahy, ja by som nechcela vediet co so mnou robia

lenkamt
21. okt 2009

ahojte 🙂

Peti - ip 🙂

Mish - 😕 ja by som tam na tej križovatke rovno porodila 😝 fakt nech ti to už spravia, a ani ja by som nechcela cs "zaživa" 😅

sedačka objednaná:
http://www.gkt.sk/images/nina_otoman1.pdf s kreslom vo arbe natura, čo je bledučko hnedá či ako to nazvať +dva veľké vankúše také vzorované. veľmi pekné, stálo ma to kopec nervov a mužovi sa vôbec nepáči 😔

straaaaaaaaaaaašne sa tešíííííííííííííííííííím na stretko 😵 😵 😵

zuzana76
autor
21. okt 2009

leni sedacka je nadherna a velmi prakticka, paci sa mi ten ulozny priestor a ze sa na nej da spat, fakt peknaaaa

lenkamt
21. okt 2009

Zuzi - dík 🙂

mishelin
21. okt 2009

leni aj mne sa paci 🙂 no vam poviem ze som bola v riadnom strese na tej krizovatke chaos kolo mna autobusy kamiony,auta 😝 ja sa asi zblaznim uz za tieto posledne dni,maly mi tu kvici velmi ze ho boli zub ja uz som na nervy chytena 😔

maji4
21. okt 2009

Ahojte 😉 😉

Predbežne soms a pýtala muža či by som mohla ísť sama a samozrejme nesúhlasil ...tak uvidím po víkende čo povie let a skúsim o dušu prehovárať 😉 😉

Mish ja by som tiež asi porodila na tej križovatke 😖 😖 😖 😖

Mish a už ti svieti 39 😵 😵 ja som v 39 porodila 🙂 🙂 tak držím palce aby to nebolo skôr ako ti to naplánovali 😔 😔

babi hodte mi ešte raz ten link na ten hotel čo chcete isť nejako ho neviem nájsť 😔 😔 ĎAKUJEEEEEM

Lenka krááááááááááááááááááááááááááááásna sedačka a čo stála??

maji4
21. okt 2009

Peti krásny komplet 😵 😵 Timka bude krásavica 😵 😵

lenkamt
21. okt 2009

a kúpila som si podobné čižmičky, akurát že sú iba krátke, toto sa mi zdá super nápad:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6880037

Maji - www.umlynarky.sk

sedačka 867+198kreslo- nechce sa mi to rátať dokopy 😀

idem kuk svadba snov 🙂

maji4
21. okt 2009

Lenka ĎAKUJEEEEEEEEEEEM 😵 😵

maji4
21. okt 2009

baby a teraz potrebujem radu ja som úplne ale strašne nešťastná z tej mojej hroznej pleti stála ale stále koždý den mam nejakú hroznú vyrážku vyzerám ako pubiška ☹ ☹ dosť ma to trápi neviete mi poradiť nejaké tabletky alebo niečo čo by na to zabralo ĎAKUJEEEEM

maji4
21. okt 2009

no už so mu povedala tie ceny a úplne to zamietol že idú Vianoce a bla bla bla...ja viem že má pravdu...ale asi s tým aj tak nič neurobím 😔 😔

letuskah
21. okt 2009

caute
Mish teda pevne nervy ti prajem ale super ze ti spravia cisarsky, ty to zvladnes, ked si dosla az sem tak tych par dni bude v suchu 😉 a ty si ozaj budes v decembri uzivat welness 🙂 hlavne nech vsetko dobre dopadne 😉

Maji ja som tiez furt ako pubis mne na plet, nechty a vlasy najlepsie spravilo tehotenstvo, krasna plet, pevne nechty a vlasy este lesklejsie ako obvikle 🙂 ale takuto radu si asi nechcela citat 😀

mne dnes doslo z quelle rolaciky pre kubka a mam objednane body pre mna to budem smutna ked mi nepride ☹ a tiez mi dosli asi 4 katalogy co som tu nebola a dnes mail ze 50% zlavy ako zuzke 😕

Leni priznam sa ze mne sa ta sedacka nepaci ale vyzera byt velmi prakticka ked potrebujete na nej spat a aj pohodlna 😉

katika1
21. okt 2009

Maji ved načo si pýtaš dovolenie? Pod a hotovo 😕 😨
Lenka, fakt je krásna tá sedačka 😵

mishelin
21. okt 2009

aj mi mame taku co ma ulozny priestor a da sa na nej spat keby sme taku nemali muz by asi na zemi v spacaku musel spavat 😅