Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
3. mar 2009

isteze sa vsade menia ludia ale ozaj by vam to mohli oznamit
idem lezat, majte sa

peta28
3. mar 2009

no jasne Slavka, vsak to nastvalo aj mna, ale urcite sa nevzdavam a pri najblizsej prilezitosti si to budem snazit vydiskutovat s niekdym. Najneskor v juni ked im dam vypoved. Potom prazdninujeme a od septembra sa zas adaptujeme v mestskych jaslickach 🙄

Letu skoro sa uzdrav 😉

mima07
3. mar 2009

cauko
u nas noc v pohode vecer mal sice este 38 aj tak som mu dala nurofena v pohode spal az do rana 😉 len ja som sa budila asi 5 krat za noc co som ho chytala ci nema teplotu 😖 sice nejak extra nepapa ale dufam ze to boli len zuby
peti verim ze si bola nastvana neviem preco si vacsina tychto zariadeni neuvedomuje ze kazda matka je precitlivela na svoje dieta a este ak je to jej prve tak to plati viacnasobne a za tolke prachy by mali davat aj adekvatne sluzby
chorusikovia uzdravte sa
letu ty by si mala chodit na nejake masaze a plavat sak taka mlada baba a ze seknutie 😲
asi prisla postarka steka mi tu pes asi ho zbijem mamlas jeden 😠

baileysa
3. mar 2009

ahojte,

vsetkym chorusikom prajeme rychle uzdravenie, my soplime, tak snad to tiez rychlo prejde 😒

vcera som bola na babskej jazde, tak dnes sa len obsmietam 😝

mne gretka tiez ma teraz take obdobie, ze ked ju chcem nechat v mc, tak hrozny plac spusti, aj ked ju necham s mm, tak vcera tiez plakala, aj dnes je hrozne urevana, uz mam nervy napnute, za chvliu pojde spat, tak aspon to...

letush, nech ta skoro odsekne, ja dnes idem poobede na masaz, sa uz tak tesim, hrozne ma bolia krize, malu vobec nevladzem ani po schodoch vyniest na 3. poschodie... no uz to nie su 4kilove babatka 😅

lenkamt
3. mar 2009

no čaute.

tak máme chrípku, ale kedže nie je zaočkovaná a má aj trochu červené hrdlo - atb 😖 a pre istotu medrol 😖 a pre druhú istotu 2x denne 1/2 diazepamu 😲 kvapky do nosa, lieky od teploty, vitamíny ..... normálne si musím napísať čo kedy a ako 😅

ešte mi chcela dať aj homeopatiká, ale som ju stopla že to by som nerobila nič iné len do nej niečo pchala 🙄

teraz spia obidve, tak sa idem najesť a chytiť druhý dych 😀

mima07
3. mar 2009

baily ale aspon nemusis drzat dietu 😀 2-3 krat po schodoch a vydas energie habakuk 😀 😀

mima07
3. mar 2009

leni ☹ tak sa rychlo uzdravte a toho diazepanu sa neboj aj ottko ho uzival asi 1/2 roka a aky pekny a chytry chlapec je z neho 😀 😀

baileysa
3. mar 2009

leni, ☹ snad to rychlo prejde, ked bude teraz uz papat lieky, prajem, nech jej rychlo zaberu... gretka je dnes taka nemrdom, ze som bola aj rada, ze sme sa nestretli, lebo by sme si to asi hodili 😅

mima, by sa mi ta dieta aj k tym schodom hodila 😀 sa potom z lutosti, aka som spotena napucim cokolady 😀

lenkamt
3. mar 2009

Mima - aj mne Verča vyrástla na diazepame 😉 vtedy to bolo normálne decku pri každej chorobe pchať diazepam 😅 no a popritom kvôli ekzému ditiadem 😀 a tiež aká pekná a múdra dievka z nej vyrástla 😀

keď bude najhoršie dám si aj ja 😀

mima07
3. mar 2009

leni 😀 😀 😀
baily to poznam tiez ked nevladzem tak sa natlacim cokoladou a potom si nadavam 😀 😀

lenkamt
3. mar 2009

Bailey - ale ani ten piatok neprídeme 😖 ale už som sľúbila Verči že sa potom jeden deň uleje zo školy 😀

a baby kde ste kupovali ten ušný teplomer??? a koľko stál??? lebo už začali odmietať meranie v riťke a pod pazuchou sa mi to zdá nepresné kedže sa mecú 😅

Adulak - prepáč ale topky pošlem až zajtra, dnes sa nemám ako dostať na poštu

maji4
3. mar 2009

Ahojte my noc neviem čo jej bolo ale stále sa budila a dnes ráno zasa 6.20 ☹ ☹ už si fakt potrebujem pospať 😒 už aby bola velká noc a budem u našich spať do 10-tej 😅

Lenka chrýpka 😲 😲 dúfam že to všetci od nej nepochytáte 😒 😒 držím palce a skoré vyzdravenie 😉 😉

mimi držím palce aby to boli len zuby a kolko vám ešte chýba zubov??

bai uži si masáž 😉 😉

Peti daj potom vedieť čo ti povedali v jasličkách 😉 😉

maji4
3. mar 2009

ozaj baby som si tak uvedomila ,že odkedy Lilianka bere každý deň zodak na alergiu tak odvtedy nebola chorá teda zahlienená a soplavá myslíte ,že to môže nejako pôsobiť keď neni na nič alergická...inač klopem na drevo 😉

lejla77
3. mar 2009

peta:
preco chces dat malu do mestskych jasiel? Ved rodicovsky prispevok ti potom zoberu a vyjde to skoro rovnako, ci nie? 😕

baileysa
3. mar 2009

maji, podla moze to byt, ze ten zodac ovplyvnuje nejako sliznice a ze su mozno odolnejsie, toto je len moj tip 😅

leni, jasne, ratame s vami, uz som taslera nahovorila, ze musi stiahnut jednu hru, existuje aj little pet shop na wii 😉

mima, no presne, cokolada, potom mi ostane taka chut v ustach, ze musim dacim zajest a tak dokola 😠 😀

gretka tiez s placom vstala o 2, ani nechcela ist k nam, furt len na dvere, ze tam tam tam, ale neviem, co chcela, mlieko neukazovala, tak neviem, potom parkrat prdla a zaspala 😅 o 3 som ju preniesla naspat do detskej a ja som sa odstahovala do obyvky, lebo uz som samozrejme v tom chrapote nemohla zaspat 🙄

maji4
3. mar 2009

bai hej aj to môže byť príčina 😉 😉

mimi.k
3. mar 2009

Ahojte,

ďakujem za pochvalu. Áno, je to jedna z tých fotiek z ateliéru. Potom príp. nejaké hodím do albumu, ale až neskôr, lebo teraz mám len pár, čo mi poslal MM. Včera bol pre ne.

Peti, spokojná som, ale už by som išla niekam inam. Dvakrát je asi dosť a chce to zmenu. Lebo tie zábery sú podobné ako pred rokom...a okrem toho sa mi strašne páčia fotky v prírode, tak by som potom chcela také 🙂 .
Inak sa s ňou bavil o tom, že naše fotky boli kade-tade...ale teda v dobrom a bola v pohode keď jej aj povedal, že nám nevadí, keď bude niekde Adamko, ale že my dvaja radšej nie...tak si pýtala aj dovolenie, či môže dať nejakú fotku na net. No ale pochválila mu syna, tak bol v siedmom nebi 😉

Maji, máme 14 celých zubov a ďalšie dva spodné očáky sú von tak napoly. Inak tieto očáky prežíva najhoršie. Ostatné zuby boli pohoda oproti tomuto.

Tak sa pekne všetci liečte, idem niečo porobiť...

maji4
3. mar 2009

ozaj baby ked sa bavíme o chudnutí tak som sa včera vážila a od leta som schudla presne 11 kg 😎 😎

maji4
3. mar 2009

mimi zabudla som pochváliť fotku v pase takže chválim ste tam obaja krásny 😵 😵

Tak sa držte s tými očákmi 😉 😉

to ja som najšťastnejšia žena na svete ,že už má všetky zuby vonku 😵 😵 😵

baileysa
3. mar 2009

mimi, ja som tiez zabudla pochvalit fotku v pase, je nadherna, uz sa tesim na tie ostatne, normalne mi vyrazila dych, aki ste tam krasni obidvaja 😉 drzkajte sa... nech uz adamkovi vyjdu tie zubiska a je zase pohodak 😵

maji, tak asi ozaj, ked uz mate vsetky 😉 ja som neschudla nic, pribrala som, tak ja sa nebavim na tuto temu 😒

mima07
3. mar 2009

maji 😲 ze 11 to zijes len zo vzduchu?
leni ja nie som s tym usnym teplomerom spokojna niekedy zmeria dobre a niekedy aj 2 stupne rozdiel
mimi pekna fotka

lenkamt
3. mar 2009

tak ja neviem ako im idem merať teplotu 😅 zlatá to kľudná Verča 😔

Maji - to si čo priesvitná??????????????????? 😨 😉 chcelo by to stretko 😉

maji4
3. mar 2009

Ale nie zo vzduchu to je rotana+prestala som večer žrať okrem dní keď mám krámi 😔 a prestala som jesť chlieb , pečivo...aj to dosť urobilo a vela pijem samozrejme 😉 😉

Ale to brucho je ešte stále také divné to musím ešte doladiť ešte - 4 kg a bude krásna ako zaslobodna keď som mala 55kg 😎 😎

maji4
3. mar 2009

veru treba obnoviť tému stretko 😉

slavenas
3. mar 2009

maji že 11 kg 😕 😕 aj ja chcemmmm, máš ale pevnú vôlu že neješ vôbec chlieb a pečivo , to neviem ako by som zvládla ja aspon na raňajky mávam. 😒

leni drž sa, a rýchlo s vyliečte .

lenkamt
3. mar 2009

tak obnov 😉

my sme sa nakoniec s mužom rozhodli že nahovorí kolegu čo má taký supiš foťák ako Táslerovci a pôjdeme sa pofotiť niekam do zelene, ja sa stále hrozím ateliérového fotenia, naposledy keď som ich fotila s tými srdiečkami tak pritom "zožrali" balíček lentiliek 😀 však aj majú sem tam divne našpúlené pusinky 😀

lenkamt
3. mar 2009

Maji - tak nič , už si obnovila 😀

Slávka - dík, teraz jej idem dať prvú dávku atb, tak som zvedavá, inak sa mi zdá aj bez nich o 100% lepšia ako včera... len ten chripot ma desí 😔

lenkamt
3. mar 2009

a mám to za to že som Bailey vravela že vôbec nebývame choré 😠 😝 😅

slavenas
3. mar 2009

baby aj ja by som sa s vami chcela stretnúť 😉

slavenas
3. mar 2009

leni tie lieky ako riešiš , lebo ja som dávala len hedelix , sladký ako ďas a aj ten mi odmietala a bol to horor. 😠