Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
26. okt 2009

čaute kozy 😀
bilu my máme vysúvacie dohora v kuchyni a objednal to náš stolár tu v takom mini obchodíku 😉
a jasné, že dojdeme, tak vyžen chlapa pod most 😀

mimi.k
26. okt 2009

Lenka, je toho viac, ale niečo vyriešime už v novembri dúfam...veď uvidíme...
Bilushka, veď si ma aj prehovorila, len aby sa u nás vtedy nemakalo 😉

katika1
26. okt 2009

nina s otomanom to je riadna blbosť 😀

katika1
26. okt 2009

bilu aj tieto žalúziové tu majú v tom obchodíku 😉

lenkamt
26. okt 2009

prečo je nina s otomanom riadna blbosť??? 😀

Bilu - tak potom jedine že ti zistí Katika kde to objednal jej stolár 😀

Mimi - a to tam musíte byť? nedozrie ocino? 😅

bilushka
26. okt 2009

Lenka!!!
Presne taku sedacku zhaname aj my, ked uz budeme spavat definitivne v obyvke-teraz tam definitvne spava len muz, len my chceme len to dvojlozko, bez tej vyklapacej valendy, kolko stoji vasa?

Nadsena som z kazdeho linku, co hodis, pokracuj 😀 😀 😀

Petulinka je inak absolutna jednicka, moj chlap nebol dlho nalomeny ze ideme, ale po oznameni, ze teda nemusi byt Mikulas a ze tam bude ponik zmakol. Jemu bolo strasne luto, ze vsetky deti by mali Mikulasa, len Matejko by bol z toho zmagoreny, preco ma tatinko prilepenu vatu na ksichte a rozprava ako huhnos 😀

mima07
26. okt 2009

cauko
bilu ja pridem tesne pred lebo sak idem do roboty

katika1
26. okt 2009

lebo je to hrozný názov 😀
bilu 😀 😀 😀 mne si tak strašne chýbala!!!

lenkamt
26. okt 2009

Bilu naša stojí 867 + 197 za kreslo, ale majú rôzne varianty, dokonca aj jednokreslo sa dá takto vyklápať , ale to už stojí okolo 300. úplne je super ten matrac, aj som na ňom ležala 😀

bilushka
26. okt 2009

Katika asi myslela ze nazov Nina s otomanom, vies ona je intelektualka, nad vsetkym sa pozastavuje 😀

No Kati tak ja to vidim len tak, ze ked v Blave ochota nula bodov, musime si zase urobit vylet na madarsku hrudu spojenu s degustaciou vina u vas 😀

Inak stretko u Mimi je vyborny napad, oni su tak fantastikus rodina a maminka uplne babinka podla mojich predstav, hned mi schmatla dieta a isla sa s nim bicyklovat, ja ju obdivujem fakt nie aby bola rada, ze vlastne vnucence spali, nech si na chvilu oddychne ale ona stale nieco riesila a organizovala.

mima07
26. okt 2009

leni inak s cumlom to mame podobne celu noc som sa trapila aj dalsie poobedie a vcera som nemala uz nervy a tiez v momente zaspal ☹ ale kaslem na to sak on ma cumel len na spanie takze pre nezainteresovanych je akoze bez cumla 😀 😀 😀

lenkamt
26. okt 2009

nina s otom je náhodou pekné, len to "anom" tam vadí 😀

ja som si dala na obed konzervu kukurice a čokoládu 😀

bilushka
26. okt 2009

Akoze to v Blave nic nemaju, ze zaluzie musim ist objednat do Zamkov a sedacku do Martina?

Leni, presne lebo my potrebujeme sedacku na kazdodenne spanie, teraz co mame tuto v obyvacke tak je uz vylezana ako valov, ako to nie je robene na spanie, aj ked je roztahovacia, tak to asi myslel ujo vyrobca na velmi prilezistostne navstevy.

Kati, to tu fakt budes oxidovat az do rana? 😕 😀 😀 😀 😀
Musim doplnit zasoby alkoholu 😀

katika1
26. okt 2009

akože bilu neokomentovala si moj príchod.. tak mám, či nie?!!!!!
a tiež to vidím na výlet na madarskú hrudu, no ale neviem, či sa zbavíš mojho chlapa a či ťa nedonúti definitívne nespontánne u nás prespať 😀 😀 😀

katika1
26. okt 2009

bilu 😲 nemám? tak nebudem 😅 🤐 😀

peta28
26. okt 2009

Nezabudla si na nikoho Leni, je nas 9 kuskov a 10 deti

katika1
26. okt 2009

idem do sprchy.. smrdím 😝 😀 zatial nech tu je prichystaný úžasný plán na stredu 😀

bilushka
26. okt 2009

Ja som mala na obed konzervu trencianske parky s fazulou a volskym okom-to som si urobila sama 😀

Mima, tak potom nas cakaj rovno pred MC 😉

Inak ked sme boli v Jasnej tak sme sa boli kupat v Besenovej-tam je vyyyborne, Leni mala si pravdu, v lete tam chceme ist znova, tak potom sa dohodneme a dame nejake mini stretko a v Tatralandii a ti na to, aku maju vsade reklamu tak velka slabota, mne najviac vadila brutal studena voda, dokonca aj v detskom bazeniku 😒

bilushka
26. okt 2009

Kati, prichod si mi zatial nenapisala, kedy ta mam prist cakat na vlak?
S odchodom som nadsena, chlap je vyhosteny, uzijeme si stredu spolu 😀 😀 😀

To uz nebude nespontanne to prespatie u vas, lebo ja uz budem vediet, aky je tvoj chlap pohostinny a pribalim si aj kefku, gatky a ponozky na druhy den a uz moze nalievat 😀 😀 😀 😀

peta28
26. okt 2009

Bilu v BA nemaju nic, ja som tak nasrata aj na tie pneumatiky aj na vychodniarov vsetkych tak stale mi este pneumatiky nedodali, dovolat sa tma neda a bola som priamo v matadore v piatok a povedali mi tie tie ktore chcem ze uz ani nevyrabaju, tak volam vychodniarov horko takzo vypatram ich tretie cislo kde mi to laskavi zdvihli ze kde su moje gumy a chlapik sa nevedela ani vykoktat a trepal nieco o padnutom serveri a ze zas do tyzdna..
keby to nebolo o tisicku na koleso drahsie priamo v matadore tak kaslem na to, ale celkom peken sa cez ten internet sa usporit

mimi.k
26. okt 2009

A nestaviame žiadny penzión, aby ste si nemysleli, len normálka dom 😉
Kati, aby si vedela, Bilushka len vystúpila z auta a už riešila, aké máme krásne okná od Riška, že opovážila by som sa niečo na neho povedať 😀 to je kámoška 😀 😉 😉 😉

Bilushka, aj my budeme mať takú roletku v kuchyni a stolár povedal, že ich je veľa farieb, že si môžeme vybrať... 😉 tak možno skôr v kuchynskom štúdiu pozrieť...

Lenka, môj ocko dohliadne na všetko, ale teraz už začíname robiť veci, ktoré si kontrolujem sama a až potom on..on ako chlap až tak nevie posúdiť, či je niečo obložené podľa mojich predstáv a tak... 😉 asi vieš, čo myslím...

mimi.k
26. okt 2009

Peti, ja som urobila biznis týždňa min. týždeň. Sused má takú autodieľňu a prezul mi gumy na Tucsone za 15 EUR aj s vyvážením. Normálka v servise je to 40 EUR...a žiadne čakanie, super...ešte mi ich aj naložil do auta na tých pár metrov... 😉

lenkamt
26. okt 2009

vypadáva mi net, takže som prišla o dva veľmi milé príspevky, napíšem o tom inokedy 😠

ak vypadne ešte raz , tak vyhadzujem skrinku za tými cumľami 😀

Mimi - chápem, ibaže ani Bailey nejde a keď nepôjdeš ani ty, kto na nás bude pôsobiť ukľudňujúco? 😀

peta28
26. okt 2009

mimi to nam menia tiez lacno za 500 sk na Pionierskej co je ten servis, ale ten tam len meni gumy.. to kde preboha pytaju 40 eur??? to som s tym ani neratala, ved dnes bol muz menit na svojom a tiez 16,50 eur.. straaasne odzubavaju vsade

bilushka
26. okt 2009

Mimi, ved jasne, ze som riesila okna, ked fasadu, zabradlie, schody a podlahy este nemate 😀
Najviac sa pacilo v dome aj tak mojmu malemu majstrovi, ten este aj dnes rozpraval, ze aky pekny dom, lebo tam bola pilka, miesacka, lopata, rebrik a metla 😀 😀 😀
To si prosim ta neodneste ani ked to uz bude hotove, lebo Matejkovi sa tam prestane pacit 😀

Leni, akoze ja na teba posobim nejako stresujuco, nebo co?

Peti, ty zhanacka cislo 1 cez net, ked to spominas, kde kupujes parfemy?
Si uz davnejsie pisala ze kupujes pre muza, ja som si vyhliadla na parfums.sk, tak len informacne chcem vediet, ci je aj nieco lacnejsie od nich...

mimi.k
26. okt 2009

Peti, to je asi tým, že je to veľké auto...

lenkamt
26. okt 2009

Bilu - 😀 nie ibaže my dve sa rozprávame štýlom, ty krava, si sviňa a podobne 😀 ku nám treba vyrovnávajúci element v podobe Majky alebo Katky 😀 Katkou nemyslím Katiku, lebo tá je ako my 😀

katika1
26. okt 2009

mimi bilu je super kamoška 😀 sedela u nás na gauči a citujem :" aj vám tu riadne ťahá cez tie okná, no hrozné" 😀 😀 😀 a to bola otvorená vetračka 😀 😀 😀 A ked som to hovorila chlapovi, tak som videla zdesený výraz v tvári, kedže on si za svojimi okami a ich kvalitou stojí viac ako za svojim synom 😀

katika1
26. okt 2009

híííííí ja som zhýralá ako vy??? 😲 😲 😲

retaux
26. okt 2009

Ahojte!
Letu: ja práveže nemám explorer, ale mozillu a aj tak mi to stránky natiahlo. A na tom fb nepomohlo ani odhlásiť sa a znova prihlásiť 😒

Bilu: veľmi, veľmi o tom uvažujem, že by som vás prišla pozrieť aspoň. Dudince nie sú od nás ďaleko. Uvidím, čo bude dovtedy.