Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
15. feb 2009

jej ahojte, že sem niekto zavítal 😀

adi, maji,takže ste si užili víkend, aspoň niekto 😠

adulik23
15. feb 2009

no tvoj svokor, to je tiez kapitola.

prave ide hudba z marsu. na vyske som mala vsetky ich albumy a vlacila to vsade na chaty. strasna haluzaren. 😀 😀 😀 ale na eurovision nemaju.

maji4
15. feb 2009

nika a ty ako valentín??? 😕 😕

nika07
15. feb 2009

ja som to tiež pozerala, ale nejako ma to neoslovilo, ale ešte uvidíme čo predvedie Kuli, to by mohlo mať niečo do seba 😉

nika07
15. feb 2009

Maji , ale dalo sa , my sme už starý 😀 😀 😀 😀 , ale nie, u nas to väčšinou je nejaká sladkosť a ružičky, takže aj tento rok to tak bolo 😵

maji4
15. feb 2009

nika ty si na tom lepšie ja ružičky ništ AKO VžDY 😠

nika07
15. feb 2009

no ja už mám za tie roky muža vycvičeného 😀

nika07
15. feb 2009

prajem dobrú noc,idem si ľahnúť k telke, papa 😉

maji4
15. feb 2009

nika dobrú noc 😉 aj ja si ho budem musieť vycvičiť ale ako?????ako sa ti to podarilo ja mu to vždy opakujem a on ništ len povie ,že škoda peňazí ved ochvílku zvednú 😠 😠 😠

maji4
15. feb 2009

idem aj ja do hajan tak dobrú noc 🙂

lenkamt
16. feb 2009

ahojte 🙂

Adi - tak super 🙂 🙂 🙂

my zase spávame len do 6.30 , už sa teším na leto že budú vstávať s vychádzajúcim slnkom 😠 😝 😀

adulik23
16. feb 2009

ahojte.
vcera vecer mi uplne spadol kon a facebook. 😕 vsetko ostatne frcalo, len na "vykecavacie" servery som sa nemohla dostat. 😀 no neviem neviem - ci v tom nema prsty moj muz.

leni - 6:30 je super. misiak vstava uz pred 6. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja sa ho aj snazim vecer ulozit neskor, ale on uz od 18 mrnci a uklada sa a minule si dokonca zobral vankusik a ustlal si v obyvacke na koberci. 🙂 takze ja sa tiez veeeeelmi tesim na vychadzajuce slnko. 😀

retaux
16. feb 2009

Ahojte!
Tak odpovedám na otázky:
Lucka má 10 kg a 80 cm.
Mlieko dávam obyčajné 3,5% ráno a večer pije Nestlé Bifidus 1+ (od jedného roka).

Adulak: torta bola super mňam, mňam.

A už neviem, čo som chcela.
U nás bol Valentín na prd. 🙄

retaux
16. feb 2009

A ešte mám aj ja jednu otázku: majú už všetky levíčatá spodné dvojky? 😕 Lucka ešte stále nemá.

lenkamt
16. feb 2009

Adi - potom si tu budeme písať už o 6, ok? 😀

inak zas sa mi pototo do plienky, ale ich strašne baví vynášať špinavé plienky na balkón, tak to robia asi preto 😠 😀

lenkamt
16. feb 2009

Ret - naša Lenka má len jednu 😉 ako chutí to nestlé mliečko? musím čosi odskúšať kvôli dovolenke 😅

adulik23
16. feb 2009

my uz spodne dvojky mame.
a cez vikend mu vysli 2 hrbceky z tej hnusnej stolicky, kvoli ktorej uz 2 mesiace nespavame.

adulik23
16. feb 2009

co budete dnes robit??? vonku je hnusne.

lenkamt
16. feb 2009

Luckinemu hornému očáku dávam dva dni 😠 a Lenkinej spodnej dvojke max. dva týždne, potom ideme do bb a bola by som rada keby jej chrup neprebiehal žiadnými zmenami 😔

dnes nejdem robiť nič, iba povysávam a dám prať jednu práčku, doobeda príde mamina alebo ivka pohrať sa s deťmi, poobede neviem. vonka je hnusne, tak asi nepôjdeme 😝

adulik23
16. feb 2009

to si mi moc nepomohla. ja som vysavala vcera a aj 2 pracky som zvrtla, takze teraz musim pockat, kym to vyschne, lebo nemam kam vesat dalsie pradlo.

ale prave spm sa ponukla kamoske, ze k nim prideme na navstevu. 😎 no vtirka. 😀

lenkamt
16. feb 2009

😀 sa máš 😀

lenkamt
16. feb 2009

baby, keby ste vedeli o niekom kto potrebuje šporťák:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5053174

zuzana76
autor
16. feb 2009

ahojteee

ja uz periem, tiez sa mi nic nechce a maly stale dobiedza, uz sme pozerali von oknom, hrali sa s autickami a teraz chce citat

zuzana76
autor
16. feb 2009

tu je hnusne tiez, maly nejako casto kycha, a ja som sa cez vikend citila tiez blbo, som prechladla na Valentina, lebo som chcela byt kocka a rano som si umyla haro a hoci som mala ciapku aj tak som prechladla, ale hadam nebude z toho nadcha, len sa citim taka unavena a trochu soplim

zuzana76
autor
16. feb 2009

my sme boli na valentina na veceri, maly bol u svokrovcov, vcera tu bol moj brat na navsteve

a uz mam urobeny skoro cely zadny diel parkovho svetra, akurat ze je dost velkyyyyyyyy 😀 asi aj o 2-3 cisla vacsi 😀 , nevadi, aspon vydrzi do dalsej zimy a mozno aj do tej dalsiej

zuzana76
autor
16. feb 2009

ret, jedna otazka- ako sa uberaju ocka pri hackovani? teda nejako som to vyspekulovala, ale musi o ist do sikma pri vsadzovani rukavov, vsak?

zuzana76
autor
16. feb 2009

dnes vyjdeme von ale asi len do obchodu

lenkamt
16. feb 2009

a kde ste?????????? 😕

lenkamt
16. feb 2009

práve som objavila Lucke dolnú stoličku 😅 som sa sústredila na ten očák a šup ho iný zub von 😀

takže už má 12 kusov 🙂

bilushka
16. feb 2009

Ahojte,
tak uz som nervozna a netrpezliva, lebo maly mal len zo zaciatku mierne sopliky a ziadny kasel a vystupnovalo sa to do stadia, ze vracia z toho ako velmi kasle a skoro nic nechce jest, vcera a predvcerom mal vecer aj teplotu ale ze na ATB to nie je 😒
No poraza ma, uz je to druhy tyzden a mam pocit, ze to ide skor k horsiemu.
Cibulovy cajik a Stodal nam nejako nezaberaju, ake mate osvedcene kvapky pri hlienovitom kasli na ulahcenie vykasliavania?

Inak sme boli u nasich, neviem ci vam Lenka hovorila a ked maly bude spat, tak sa pokusim napisat viac.