Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
3. nov 2009

ja som bola vonku len odprevadiť Letušku keď odchádzala.ale za normálnych okolností tiež by som asi v tej fujačine von nešla 😒

slavenas
3. nov 2009

ja sa spolieham na to že moje dieťa sa naučí rozprávať na mikuláša od vrstovníkov 😀 😀 lebo tiež je to biedne a už vôbec nie že cudzie jazyky 😨 😨

baby ja som mala termín 11.8. ale ja mám stále pocit že môj mudr. to nejako zle vypočítal

nika ja to vidím že aj u nás to bude tak z druhým ako u Vás 🤐 🤐 lebo tiež máme toho dosť na pláne pred tým ako by sme chceli druhé 😕

retaux
3. nov 2009

Ja práve pre toto som chcela druhé hneď. Ja som vedela, že keď na tým budeme rozmýšľať, vždy sa nájde dôvod prečo teraz na dieťa nie je čas. A tak by sme to len odkladali a odkladali. Takto to budem mať z krku 😅

katika1
3. nov 2009

😀 😀 😀 dúfam, že to tu sociálka nečíta 😀 😀 😀

bilu kúpim si menšie 🙂 načo sú nám dve velké. Jedno bohate stačí. Do santa fe napraceme všetko..
roomstera sme mali sko rodinné a teraz bude rodinné hyundai 🙂

retaux
3. nov 2009

Ale priznávam, že ešte potom by som na staré kolená jedno mimi chcela. Takého maznáčika 😵

bilushka
3. nov 2009

Aj ja myslim, ze dopadneme s druhym ako Nika, len Slavka my nemozeme cakat 15 rokov, lebo sme neskoro zacali s prvym.

Ret, na teba som vcera myslela, ked som bola s malym von, naobliekani sme boli obaja, maly este aj v tom kocikovom fusaku ze ako si pisala, ze ty Lucke nedavas este ani deku nie to fusak, my sme oproti vam ine padavky.

katika1
3. nov 2009

ja som presvedčená, že nám ak by sa nezadarilo teraz, tak to chcem na nejaký čas vzdať a ísť robiť
a potom presne tak ako nika nebudem mať čas na bábo 😅

bilushka
3. nov 2009

Paroubkovci maju dceru Margaritu, to im co zase preletelo hlavou, chuda dieta.
To jej mohli dat rovno meno Gintonic 😅

lenkamt
3. nov 2009

Bilu - to budeš mať predsa ty 😀

katika1
3. nov 2009

bilu 😀 a vieš ako sa bude volať Belohorcovej dcera????

nika07
3. nov 2009

len si ma preboha neberte za príklad, hoj sa snažílkovať, aby som mohla ísť do dôchodku 😀

katika1
3. nov 2009

nika a kolko si mala ty, ked si mala malého?

slavenas
3. nov 2009

tak tak bilu 15 rokov ja určite nie 🙂 🙂 😉 to by už potom bola hádam aj v novinách v rubrike neuveriteľné 😀 😀

ja som včera večer dieťa vzala von bez kočíka na pešo na takú dosť dlhu prechádzku , zvládla to v pohode , dokonca sme aj cikali v tej kose som myslela že jej šuška zamrzne ale vycikala sa 😅 😅

slavenas
3. nov 2009

že gintonic 😀 😀 😀 sa šulam

bilushka
3. nov 2009

Ja sa zase tesim, ako si prerusim pracu kvoli dalsej materskej.
Dufam, ze ma potom zase vyhodia a ja si nanovo na stare kolena s dvomi detmi budem nieco hladat, tak to uz budem zrela tak akurat na maslu.

Belohorcova je tupa a tym menom to len potvrdila, to tiez chuda dieta, rovnako ako mam velmi rada Gwyneth Paltrow a ked sa jej narodila ta prva dcera a dala jej meno Apple, tak som si tiez pomyslela, ci jej nahodou nehrabe.

katika1
3. nov 2009

slav 😀 😀 😀
my chodíme všade už len pešo 🙂
inak tej belohorcovej dcera sa bude volať salma hájeková 😀 😀 😀

letuskah
3. nov 2009

caute ja len v rychlosti ze sme doma,
Maji Kubko zaspal este pred prvou zastavkou v kociku a dobre uurobil lebo u nas sa veselo trieska a vrta tak aspon trochu si pospal...
varim obed, rozumej cestoviny s bambinom 😀
potom neskor docitam co ste pisali, ale co som zachytila o chlaste tak ja som bola ukazkova tehulka, ja som to vedela hned od zaciatku ze som tehotna a dokonca aj kvoli nadche co som dostala v cca 5 tyzdni som sa nechala vypisat a lezala som doma!!! a take ze alkohol a kavu som na mile obchadzala, aj na koncorocnom firemnom vecierku som bola za divnu lebo jedina som tam nepila, vsetci boli totalky rano len ja ako rybicka a kolega ma chcel zbalit, keby som mu vtedy povedala ze som tehotna asi by rychlo vytriezvel 😀

lenkamt
3. nov 2009

ako sa bude volať kozatej dcéra? silicon? 😲 nemám prehľad v bulvárnej tlači 😅 😀

slavenas
3. nov 2009

a aké chce meno Belohorc.?

retaux
3. nov 2009

Bilu: neboj, včera som už aj ja deku vytiahla 😀 a dokonca som si aj ja dala už čiapku na hlavu.

Slavi: aj my sme boli večer potme na prechádzke. Skoro nás odfúklo.

slavenas
3. nov 2009

to vážne kati, no jej už tie silikóny asi uderili ... 😨 😨 😨

lenkamt
3. nov 2009

😀 jaaj ale veď salma nie je až také hrozné, trochu ako saláma ale lepšie ako jablko 😀

Letu - tak ty jediná si tu za slušnú, ešte určite aj Zuzka 🙂 inak hrôza, čo sme my za matere 😅

bilushka
3. nov 2009

Hej, ja viem, ze bude mat Salmu, este o nej rozpravaju ako o Salmicke, no grc grc grc.

letuskah
3. nov 2009

ze ja sa s vami este bavim 😀 😀 😀 😀

retaux
3. nov 2009

a ja som pri prvom tehu začala piť kávu 🤐 teda nie pravidelne, ale raz za čas som dostala takú chuť, že som si ju dala. A potom už zase nie a teraz mi tiež občas príde na chuť 😅

bilushka
3. nov 2009

Salma nie je az take hrozne samo s sebe, len oni to dali podla Salmy Hayek, ze aj ich bude Salma Hájek, jej to uz fakt udiera do gebule.

lenkamt
3. nov 2009

Ret - ja som kávu napr. musela inak som mala tlak 80/50 😝 😝 😝

retaux
3. nov 2009

To oni si to meno tuším kvôli priezvisku vybrali, nie? Sú trápni 😝 🙄

katika1
3. nov 2009

leni ale to podla Salma Hayek, Bude Salma hájek 😀

slavenas
3. nov 2009

mne sa zasa jablko viac páči ako salama 😀