Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
3. nov 2009

Nika, ved ja som sa prave preto pytala, lebo od Katiky mam taketo info o cenach ako ona plati, tak sa mi to zdalo nejako vela za co to kupujeme my, ale tak vidim, ze nie sme sme sami, co tolko platime 😉

katika1
3. nov 2009

bilu možno to zdraželo.. kuknem tu dnes 😉

slavenas
3. nov 2009

nika ozaj , dala si sa na tu dietu ? 😉

bilushka
3. nov 2009

Kati a ty co si tam davas, ked mas rada take mini kavicky?
Mne prave chutia take kotle velke.

bilushka
3. nov 2009

Ja som dala dietatu dietu a fakt ze sa mu to raketove priberanie zastavilo, asi ho budem musiet strazit v sladkostiach mi z toho vychadza, chuda moje, bude mat na pridel.

slavenas
3. nov 2009

ja som minule vážila malú a ona má pomaly už 15 kg 😨 ale asi aj narástla

nika07
3. nov 2009

slavi dala, ale iba od včera 😔

slavenas
3. nov 2009

držím palce 😉

bilushka
3. nov 2009

Slavi, no my mame 17 😔
Za dva mesiace pribral kilo a aj ked nikdy nejedol sladkeho na kila, tak som mu to teraz obmedzila uplne na "nutne" minimum a nejako sa to zastavilo, najhorsie na tom vsetkom je, ze on sa miluje mojkat na rukach a ja uz som ako gorilia matka pri nom s vytahanymi prsiami aj rukami.

slavenas
3. nov 2009

tiež to už strašne cítim keď mám malú na rukách.
To je zaujímavé lebo na Matejkovi to vôbec nevidno podľa mňa.

nika07
3. nov 2009

dik, a ty ako pokračuješ, určite máš pevnejšiu vôlu ako ja 😀

ja musím malu odvážiť, vôbec nemám predstavu koľko váži, ale tiež mám pocit, že podrástla

bilushka
3. nov 2009

Slavka, ty este tu dietu drzis?

slavenas
3. nov 2009

nika ja už mám týždeň aj 2 dni 😉 po ... 😵 😵

nika07
3. nov 2009

a s úspechom?

slavenas
3. nov 2009

- 6 a celkom v pohode

nika07
3. nov 2009

gatulujem 😉

katika1
3. nov 2009

wow akú pevnú volu máte 😕

matejko je zlatý taký aký je.. ale teším sa, že je niekto väčší ako my 😀

ženy kde zoženiem župan pre krpca?? V tescu, takku, kikku??? alebo kde

slavenas
3. nov 2009

nika dik

kati v kiku a v takku som bola a teda župan som tam nevidela

zuzana76
autor
3. nov 2009

katika v lidli bude od 5.11. za 12 eur zupan

zuzana76
autor
3. nov 2009

ale tam musis ist asi hned rano, lebo babky ti to vykupia

lenkamt
3. nov 2009

tak sme doma 🙂

jasné že dve rovnaké zimné čiapky nemajú 😠 zajtra mám prísť že bude tovar a odloží mi, ak nie tak budeme celú zimu v jesenných alebo čo 😒

a ja asi deti predávkovavam ale dávam 15kv fenistilu a 10kv stoptussinu 😕

Slavi - to pekne že 6kg 😉

bilushka
3. nov 2009

Kati, tak si objednaj cez net, ja tiez neviem kde by som ta poslala na zupan,
takyto sa ti napr. nepaci?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4764887

Baby mi sme boli vonku a neviem ci mi ta hodina a pol stala za plnu pracku zablateneho pradla a premocene topanky 😝 A uplna perlicka je, ze som zistila, ze mam asi alergiu na chlad, ked si nedam rukavice, tak mi opuchnu prsty a mam uplne cervene ruky, ktore ma ked pridem domov este aj strasne svrbia ☹

bilushka
3. nov 2009

Tak sa mi to staloooooooooooooooooooo 😨
Hanbim sa!!!!!!!
Ze mI sme boli vonku 😨 😨 😨 😨
Asi mam fakt alergiu na chlad, aj mozog mi zamrzol 😠

bilushka
3. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4295348

Alebo takyto Kati.
My mame este z minuleho roku za nejake dve stovky, tak teraz celkom cumim na tie ceny, ze 500 korun za detsky zupan....

letuskah
3. nov 2009

caute
bilu moze byt ono to nie je alergia ale nejaka choroba, ma to dake meno ale neda sa to liecit, na chlade ruky spuchnu, ocerveneju, mozu aj modrat a potom dlho trva kym sa to da do normalu, kamoska to ma a ona bez rukavic nesmie vyjst von...

baby my sme boli na nakupe len v sidliskovom obchode a decko mi revalo cestou tam ze mu snezi do oci, cestou spat ze nevie chodit nech ho nesiem, pred domom sme stretli susedov s 2 rocnym chlapcom tak sa pohrali chvilu a cestou domov revy ze nevie chodit, doma revy ze ho boli pisulak lebo sa pocikal (bol suchy a vycural asi dve kvapky do nocnika), potom revy ze neviem co a od 16 len reve a reve, teraz reval ze je hladny, potom ze nechce papat, potom ze mu to pada, ze mu mam utret sopel, no hroza a to uz ani nie je plac to uz len jaci a jaci... moja metoda nechat vyrevat totalne sklamala lebo dosiel z izbicky s revom ze uz sa vyreval...

lenkamt
3. nov 2009

Bilu - 😀 alergia na chlad je sviňa

župan chce aj Verča na vianoce, švagrina sa podujala zohnať, tak uvidíme

letuskah
3. nov 2009

my sme dostali ked sa kubko narodil od muzovej rodiny, velkost 90, a je mu stale dobry, to je daka znacka frog, nmyslim ze cesi to robia ale pravdu povediac ho nejak extra nevyuzivam, teda skoro vobec

katika1
3. nov 2009

bola som v tescu, kiku a taku
takže v taku ništ, v kikku mali 122 najmenší 🙄 a v tescu obyčajný cherokee horzne škaredý 🙄 za 560sk 🙄 🙄 🙄
akože to radšej objednám ten tigríkový 🙄

lenkamt
3. nov 2009

Letu - 😖 toto mám v slabšej forme u lenky, reve a keď sa jej pýtam čo chce tak mi odpovie necem 😝

Kati - sekáč nechceš skúsiť? 😅

letuskah
3. nov 2009

leni ale uz viem na co sluzi materinsky instinkt 😝