Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
3. nov 2009

letu, super fotky, najviac sa mi pacilo ako cumi na monitor, ja som myslela,ze fici na Koniku a on fici na A je to, inak tieto rozpravky sa pacia aj patkovi, aj v Lenonkach je super a inak vyzera tiez starsi, tak na 4 roky by som aj povedala

http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/Jes...

napriklad tu

letuskah
3. nov 2009

zuzi dakujem 🙂 vcera bol u nas chlap odratavat plyn a uz posielal Kubka do skolky 😀

ja som sa vlastne este vratila lebo chcem vas nazor, co si myslite o tychto topanockach http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod... by som ich chcela Kubkovi pod stromcek kupit ako papucky

dobru nco

letuskah
3. nov 2009

zuzi ta fotka sa mi strasne paci pritom sa odvracal vtedy ze mama nefot ma 😀 jemu sa hrozne hodi biela, len to dlho biele nevydrzi 😝

zuzana76
autor
3. nov 2009

letu, tie topanky zaujimave a vraj vhodne aj ako domaca obuv , rada by som ich na zivo videla

pojdem aj ja uz spat, len idem kuknut este na mape nejaky Metz, tam ma prenocovat muz 🙂 😵 , jaj uz ho ocakavam, jak keby sme sa aspon 3 mesiace nevideli

dobru noc

maji4
3. nov 2009

ahojte Let presne na tú fotku som pozerala asi 20 minút že sa mi strašne páči 😵 😵

nika07
4. nov 2009

Dobré ráno,

my sme dnes vstávali o 5,30 ☹ otras, som zvedavá ako vydržíme do obeda

letu, Kubko je strááášne zlatý 😵

lenkamt
4. nov 2009

ahojte 🙂

my od 6.30 😝 tiež som si zvykla že spia do 7 a ja len zobudím Verču a pri telke pod perinkou dohliadam na jej odchod do školy 😖

Bailey ešte tento týždeň píše tú prácu, cez víkend boli na svadbe, takže klasika vyťažená šikulka, snáď sa ozve budúci týždeň....

Bilu - tvoj ošetrujúci lekár ťa vždy úžasne zdiagnostikuje a nechá tak 😀

no a Kubko je fakt krásny , som zvedavá naživo o koľko je "väčší" od ostatných detí 😵
no a link na topánky mi nejde 😖

idem vyvárať, upratovať a tak, dnes príde Ivkina bývala spolubývajúca z tn, tak do zajtra babská žúrka 😵 apropo včera večer Ivke volali že nemá chodiť lebo nejaký debil niečo nechce podpísať 😝 úroveň niektorých ľudí ma už neprekvapuje ☹

nika07
4. nov 2009

leni tio akože ju neberú, či odkladajú nástup, tak to je sila 😠

lenkamt
4. nov 2009

no nevieme, iba jej zavolali že nech dnes nechodí že niekto niečo nechce podpísať 😝 sila 😝 som znechutená, však si už bola vybavovať zdr.prehliadku, bola si dať urobiť fotky..... akože chúďa bez peňazí ešte aj na toto pomíňala a nejaký starý chuj to za 5min 12 stopol 😠

normálne na depku toto celé, ja sa hrozím toho ako si ja idem hľadať robotu 🙄 😔

lenkamt
4. nov 2009

idem sa vrhnúť na to varenie a upratovanie, baby pozerajú bambulku tak to treba využiť 😅

nika07
4. nov 2009

leni, to akože nemá nastúpiť 😠 , či sa jej posúva termín nástupu

lenkamt
4. nov 2009

nevie, že jej zavolajú, no na pregrc 😝

nika07
4. nov 2009

mne tu blbne net, najprv mi to príspevok neodoslalo, a teraz toto 😀

lenkamt
4. nov 2009

aj som si myslela 😀

bože odlepte ma od stoličky 😝 😀

nika07
4. nov 2009

čo ideš variť, poraď niečo

lenkamt
4. nov 2009

ja idem kuraciu polievku a tie moje kuracie placky s cibuľou 😀
piecť idem z lístkového cesta také rožky 😉

katika1
4. nov 2009

čaute čaute
lenka 😲 to čo?! im šibe 🙄
letu Kubko je zlatučký, taký macho 🙂
a tie papučky sú krásne, ale má ich kamoškin malý, ale moj si ich nevedel obuť, lebo on má vysoký nart, tak mu nešli na nožku

retaux
4. nov 2009

Ahojte!
Letu: Jakubko je fešák preveliký 😉

Leni: tak to je už fakt sila, čo si dovolia ľudia 😠 Chúďa Ivka.

Kati: my máme tiež veľa vecí z Lidla a som s nimi veľmi spokojná. Ak nedostaneš župan u vás, tak napíš, ja by som ho potom pozrela tu, lebo u nás asi nebýva toľko dôchodcov 😀 Sem-tam aj niečo zostane v regáloch. A u nás majú predavačky zakázané nakupovať pred otvorením 😕

katika1
4. nov 2009

ret ok, dík 😵
som zvedavá, či to budú mať.. chlapa tam pošlem, ma zahluší, že sa tam musí pretekať s dochodcami 😅

nika07
4. nov 2009

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

aj tieto lienkové su božské 😀

katika1
4. nov 2009

všetky sú nádherné.. ale tá cena 😕 😅

katika1
4. nov 2009

Práve pozeráme krtka, no neviem, či ste videli tú čast, kde zajačica rodí, no ale to je hrozná časť 😲 😀 fuj ved jej tam vidno, ako sa jej otvára..
😝 😀 no že krtko bude takýto poučný by som nečakala 😅

zuzana76
autor
4. nov 2009

ahojtee

tie topanky sa mi pacia cim dalej viac, ale kde sa daju nazivo vidiet?

leni, tak to je sila, ze niekto to zastavil, nechapem ako je to mozne, ved, ked sa na niecom jasne dohodne, nema od nich asi nic, ziadny papier, ze ? lebo mne tusim nieco davali v skolstve, taku nejaku predbeznu zmluvu, ci co. 😠

ja varim dnes gulas

letuskah
4. nov 2009

caute
baby sa mi budete smiat ale po vcerajsej ceste elektrickou s kocikom mam normalne svalovicu, to by asi chcelo zacat cvicit ze?

mne sa tie topanky pacia vsetky uz dlho ich obzeram no ale Katka ma zastavila, ked to Risko nevedel obut, lebo Kubko ma tiez vysoky nart a taku tucnejsiu nozicku takze toto mu bude urcite male, teda uzke, skodaaaaaaaa ☹

leni to je teda uroven!! snad to len odlozili 😕

zuzana76
autor
4. nov 2009

Moja babka je v nemocnici, pravdepodobne zlcnik, cela zozltla, este uvidime, ale pravdepodobne operacia ju caka, len ktovie ci to ona vydrzi a jej srdiecko, ma 79 rokov a uz ma patko len ju ako prababku ☹

letuskah
4. nov 2009

ja varim rajcinovu polievku a kuracie prsia na stave s ryzou 🙂 komplet menu este by som mala aj kolac napiect ako spravna gazdina 😀 😀

letuskah
4. nov 2009

zuzi budeme drzat palce 😉 lekari uz dnes vselico dokazu

katika1
4. nov 2009

zuzi 😔 to ma mrzí.. riškova prababka takto umrela v septembri - ale bola staršia
tak dúfam, že vaša bude ok!!!

zuzana76
autor
4. nov 2009

dakujem

nika07
4. nov 2009

zuzi držím palce aby všetko dobre dopadlo 😉

čo ja s Petou, som zvedavá 😀 ako včera dopadli