Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
4. nov 2009

Kati - dva dni 😉

ale na chrípku aj tak nedostane lieky, iba čo môže v čakárni chytiť niečo horšie 😔

mimi.k
4. nov 2009

Lenka, tento mesiac som si užila tieto moje stavy už 4x....asi si to už hodím.
Adamko bol zdravý od apríla, tak celkom pekne vydržal, ale to neznamená, že mal ochorieť... 😔
Pôjdem asi večer na Kramáre, uvidím podľa vývoja a dohodneme sa s mm.
Ešte k tomu musíme byť doma od 17 do 18,30, lebo sem prídu nejakí deratizéri...rozmýšľam, že dám kľúče susedom, nech ich vybavia a my pôjdeme.

lenkamt
4. nov 2009

Majka a hoď mi do IP mail, pošlem ti nejaké fotky zo stretka v bojniciach 😉

katika1
4. nov 2009

mimi aj Riško bol ok od apríla 😝
neznášam zimu .. 😔 to so sebou nesie nespanie, lebo dieťa je choré a mrdí sa a aj ja som chorá - minulý rok 7!!!krát 🙄 😔

no a to mu dávam kadejaké vitamíny

aj ked fakt neviem čo mu je.. aj dnes je veselý, netečie mu z nosa, nekašle a ked si lahne a zaspí drhne sa kašlom
🙄

katika1
4. nov 2009

jáj mimi a ešte aj to som čítala, že na babu by mali byť spermie staršie ako 6dní 😀 takže 6dnové spermie a viac a pred ovulkou 😀

mimi.k
4. nov 2009

Kati, tak nič potom 😀

zuzana76
autor
4. nov 2009

leniii 😀

som vesala a gulas sa uz chladi

mimi.k
4. nov 2009

Kati, len ma zaujíma, ako je to, keď má niekto dvojky dievča-chlapec... 😀

katika1
4. nov 2009

mimi 😀 😀 😀

katika1
4. nov 2009

mimi aj mna 😀

lenkamt
4. nov 2009

Majka tak som ti tam niečo poposielala. ešte skúsim mrk niečo zo severanských stretiek ale to skôr fotila Bailey 😉

mimi.k
4. nov 2009

Lenka, super, ďakujem pekne, teším sa... 😵

Už sa zobudil, idem ho skúsiť nakŕmiť...

nika07
4. nov 2009

baby zapnite si STV 1

lenkamt
4. nov 2009

ja si idem ľahnúť, mám na to približne hodinu 😅

katika1
4. nov 2009

nika kukááám

katika1
4. nov 2009

no a to čo, že niektorá žena má predpoklad len ne jedno pohlavie? 😕 hádam nie 😕

katika1
4. nov 2009

nika to sú tí z chlapecdievca???

nika07
4. nov 2009

ja to niečo podobné, ako tu bol link

u nás prší 😝

bilushka
4. nov 2009

Ahote,
Nika co bolo na STV?

Peti, aj ja som si vas uz poznacila, celkovo vas aj s muzom obdivujem, ze ste do toho isli znovu, to ja by som mojho ani za vilu na Kolibe neukecela, nech do telky rozprava, ako ma lubi.

To kym Katika nebude tehotna tu budeme stale riesit plodne dni, mna uz poraziiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

retaux
4. nov 2009

Ahojte!
Aj u nás sa nejako zaťahuje. Asi tiež bude pršať.

A to som chcela zohnať malej krtka, lebo to nemáme, tak asi to nechám tak. Stačí jej, keď bude staršia 😀 Ja som tie časti vôbec nevidela.
Ale tiež zháňam Bambuľku 3, lebo to nemáme a Lucka stále len 1 a 2 dokola pozerá.

Peťa: na tvojom príspevku som sa teda dobre zasmiala, ale keby som na tvojom mieste, asi by ma švihlo 😀 Tak z Timky aká herečka 😨 To aby ti nikto neveril, že býva zlá 😀
A ešte sa ťa chcem opýtať, či si to ty sem písala, že kupuješ nejaké 2 knihy Timke pod stromček? Viem, že sa mi jedna páčila, ale neviem o čom to bolo.

bilushka
4. nov 2009

U nas uz prsi, este ze sme stihli ist do obeda von.

peta28
4. nov 2009

Bilu ved ja som do toho ani nechcela ist.. ale ani som sa nejako extran ezorplyvala nad tym ako muzo lubim.. proste sme si normlane pokecali a ptom som malu vzala na ruky a povedali sme mu do kamery tatinko lubime ta a hotovo.. no a dostali sme 200 eur honorar a plnu tasky Nivei kozmetiky .. tak potesilo , aj ked sme necakali 😀

katika1
4. nov 2009

bilu nepindaj.. radšej sa priuč 😀

bilushka
4. nov 2009

Ja mam hrozne inak rada tu Evu, ona je velmi prijemna zena, ze?

Tak to sa vam oplatilo, bude aspon na vianocne darceky, alebo na gumy, ked ti ich konecne vychodniari poslu 😉

katika1
4. nov 2009

peťa tak predsa romantika 😀 😵

katika1
4. nov 2009

akurát idú na to upútavky a tie ženské tam revú.. mala si aj ty 😀

bilushka
4. nov 2009

Ale divno su chore tie deti, aj Riskovi ze vobec neprestava ten kasel, ani sa to nehorsi ani nelepsi a Adamko tiez tak cudne chory, ze len teploty a ine priznaky ziadne 😕

bilushka
4. nov 2009

Ja by som tiez revala, kedy sa mi nasackovalo 14 ludi do bytu ako pise Peta 😀

nika07
4. nov 2009

bilu zasa sa to točilo okolo plodných dní 😀

bilushka
4. nov 2009

Letu, ja mam aj na tvari take vodove vyrazky, nie len tie ruky, asi by som mala ist na kozne s tym 😒