Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
4. nov 2009

caute
som sa zese narehlila 😉
mna porazi z maleho strasne zaspava odkedy nema cumel stale iba nieco vykrikuje uz mal vodu potom kakao a teraz jacal ze chce papat 😠 tak som ho dala do velkej postele a uvidim co bude
strasne je tvrdohlavy a vsetko si vydupava ma ide porazit 😠
aj mi mame hlasku nieco mu spadlo tak som mu povedala ze je nešika a maly na to nešuka
😀

maji4
4. nov 2009

let no si ma upokojila 😉 😉

mima07
4. nov 2009

baby nezabudnite ma 18 upozornit nech zase nieco nepresvihnem
chorusikom prajem rychle uzdravenie

letuskah
4. nov 2009

dame si alarm do mobilov 😀

maji4
4. nov 2009

mima nešujka je supeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

letuskah
4. nov 2009

Peta ja som sa este zabudla spytat ako je to so stornom ak by dietatko ochorelo?

maji4
4. nov 2009

tá pripomienka do mobilu napadla aj mna 😀

mima07
4. nov 2009

letu este ze ta tu mam asi to aj urobim 🙂
maji a potom ze kde tie deti chodia na take slova 😀

maji4
4. nov 2009

mima ako som sa rehlila som napísala nešujka a nie nešuka 😀 😀 😀 😀 ja sa asi pocikám 😀 😀 😀

letuskah
4. nov 2009

Mima ty sa mozes vyhovorit na jasle 😉

maji4
4. nov 2009

no idem cvičiť tak zatial čafte

maji4
4. nov 2009

no už som tu 100 brušák 😝

letuskah
4. nov 2009

maji wow obdivujem ta, mne sa tazi co i len riad umyt a odlozit nieto este cvicit 😝 a to mam umyvacku podotykam

maji4
4. nov 2009

let ja mám na to človeka 😀 😀 doobeda to musím zvládnuť ja ale teraz nemusím.....ved ani mne sa nechce cvičiť ale už musím zasa niečo zo sebou robiť 😝 😝 vyzerám otrasne 😝 😔

maji4
4. nov 2009

ja zasa obdivujem baby ktoré držia nejakú diétu man by nebavilo to že si musím každý den variť a do papiera kukať čo môžeš v tento den a čo nie...ja radšej po večeroch nežerem a cvičím 😎

maji4
4. nov 2009

Let Jakubko už spí??

letuskah
4. nov 2009

maji este nespi akurat rozmyslam ci ho sprchovat alebo nie lebo ma len ten sopel a teplotu nie, som mu prave merala, pozera matkakubka a napchava sa oblatkami a lentilkami

susik77
4. nov 2009

Ahojte baby, chcela by som sa vas spytat-kedze prevazne su tu deticky v znameni leva-ci aj vase maju take zachvaty histerie-veronika sa stale hadze na zem-pri kazdej blbosti-napr., ked jej spadne rukavicka, al. nieco rozleje a pod. doma je to este v poho, ale vonku ma este vacsie zachvaty-lahne si na zem a vobec na nic nereaguje a hrozne reve. Ziadna motivacia nepomaha, ani sladkosti, nic...

maji4
4. nov 2009

Susik nám zaberá to ,že ju tam nechám ležať a odchádzam i keď mi to urobí len málokedy ale zaberá , alebo niečim upútať jedna kamoška mi povedala že keď ju budem chcieť niečim upútať a nebude sa dariť aby som trepla najväčšiu kravinu aká ma napadne vraj to zaberie , lebo vraj dedi začnú nad tým rozmýšľať čo to vlastne tá mama povedala a zabudnú že čo vlastne robili...
Ešte som to neskúšala ale možno to zaberie..ved vyskúšaj.....

Som pozerala fotky Terezka a Veronika sú krásne bambulky 😵 😵

maji4
4. nov 2009

no ale už idem tak čafte

susik77
5. nov 2009

aji, no nam nezabera ani to, ked odchadzam, idem aj 200 m a ona tam stale lezi...ale asi to skusim vymyslet si nejaku blbost, to mozno zaberie... 😎
inak, diky 🙂
aj lilianka je krasna, cela po mame 🙂

katika1
5. nov 2009

dobré ránko 🙂
susik, neviem Riško je tiež vrcholne tvrdohlavý, ale zas a také výstupy nemáva. No ale ked je taký doma, tak dostane jednu na zadok (to len na postrašenie, nič silné) a potom musí stáť v kúte, alebo sedieť na stolička haby 😅 😀 to ked niečo spraví, alebo aj keď robí za niečo cirkus, tak mu poviem nech ide nad sebou porozmýšlať - tam potom ide, vyreve sa a kričí odtial, že už budem dobručký 😅
a vonku sa ho nedá posadiť, tak tam ho chytím silnejšie za ruku, odtiahnem iekam nabok do kľudu a vysvetlím mu dosť rázne, že ešte sa to bude opakovať, tak už nikdy nepojde so mnou von a už vobec nie hrať sa s detičkami a že doma bude celý den sedieť na stoličke pri stene.. a samozrejme nesmie chýbať veta, že ježiško sa pozerá a nedonesie mu žiadny darček 😀 no ale u nás tieto veci zaberajú 😉

mishelin
5. nov 2009

ahojte 🙂
tak uz sme sami chvalabohu ze len do piatka vecera 😝 priznam sa ze este stale potrebujem nieciu pomoc,teda muzovu 😔 lebo patrik to je zivel nenormalny..ale aspon si oddychnem bo ked je muz doma tak to mam furt viac roboty ako bez neho...
tuto noc som snimi spala sama v spalni ze ako to bude ci to zvladneme tak patko sa zobudil ked maly plakal o polnoci som mu povedala nech sa otoci a nech si to nevsima a spina dalej ale trvalo mu to polhodinu kym zaspal...potom sa o 4.00 strepal z postele 😅 podvihol sa a spal dalej 😅

rano obaja vstali o 7.00 tak dnes b nemal byt problem s ulozenim na obed 😒
susik moj to zatila nerobi,ale on zase nenormalne hresi,ja sa akoze necudujem ze odkial to ma 🙄

a aj u nas snezi 😝 dnes by mal prist ku nam dokt

zatila caute,snad dnes kuknme castejsie..

susik ty mas sice dievcatko nie takeho zlobra ako ja 😅 ale aj tak sa opytam nerobila veronika malej zle sem tam?moj keed chyti fantu tak robi zle 😔

mishelin
5. nov 2009

ozaj bilu dik za vcerajsie gratulko 😉
inak patrik ide byt asi chory tak to vyzera to mozem cakat ze aj maly bude vsak? 😝 ja som snim este ani von nebola,ale tak to hadam nevadi,ja som pri prvom pocuvala reci tu dedinskych "expertov na vsetko" a vysla som snim von po mesiaci len 😅

mishelin
5. nov 2009

risko je pootm rozumny a aj vsetky deti co taketo vysvetlenie na ne zaberie 🙂 na mojkho musime trosku tvrdsie..dakujem televizii markiza ze dava reklamy 😀 to uz ked je najhorsie rychlo zakricim reklamaaaaa 😀

katika1
5. nov 2009

mish 😀 aj kamoškin malý kuká reklamy vkuse 😀 tiež to na neho zaberá

retaux
5. nov 2009

Ahojte!
Mish: mňa napadlo presne to, čo Bilu, že veď Tobiasko môže spinkať vonku v kočíku na čerstvom vzduchu a Paťko sa zatiaľ vyspí doma. Snáď si čoskoro nájdete svoj režim 😉
Nám v pôrodnici povedali, že nemáme chodiť von až do prvej návštevy lekára a potom sa ho opýtať, že kedy môžeme. Tak sa dnes spýtaj 😉

Susik: my sme na tom tak podobne. Niekedy si dá vysvetliť (ako Katikin Riško), ale keď už chytí taký riadny záchvat, tak vtedy nepomôže vôbec, vôbec nič. Vtedy ju len vezmem na ruky alebo pripútam do kočíka a utekáááám čo najrýchlejšie domov.

peta28
5. nov 2009

Babyyyyyyyyyy prave mi volal kurier , nesie mi gumy.. dnes vecer o 19.00 ich mam doma .. jupajdaaa jupajda, hned zajtra idem prezut a zas ficim po starom.. vcera som hodinu cakala na muza s malou v Bile na Zahradnickej pokila sa mu uraci prist, prsalo nedalo sa ist nikam a som myslela ze im to tam uz mala zdemoluje. Za poslednych 70 centov co som mala v penazenke som jej kupila fornety tak sa zabavila na chvilku 😀

No a rano som bola v Lidli, isla som kvoli rolakom pre malu a flanelovemu pyzamku.. no to ste este nezazili taka invazia dochodcov som cumela ako puk, normalna bitka..

peta28
5. nov 2009

Letu storno zistim a podam spravu 😉

Vcera som prisla pre malu do jasli a bola tam taka ta nasa najmilsia ucitelka ktora zhodou okolnosti videla vtedy ten Timkin vystup a hovori mi ze sa stale z toho nemoze spamatat ze ako Timka vtedy vyvydzala a ja ze ved to videla druhy krat aj veduca, ze to ona robieva a ze ehj ze sa uz o tom spolu rozpravali (sranda co rozoberaju, ked to videli nezavisla od seba) a zas zacala mala vcera trucovat ze nechce pancuchy ja som jej ich ani za svet nemohla obliect a isla potom ta ucka okolo a ona jej ich obliekal a strasne dobre to urobila lebo hned zacala malej dohovat ze to sa nerobi a ze maminka je lepsie oblecie a bla bla tak tak to super zabralo ze do vecera bola Timka ako cukrik..

peta28
5. nov 2009

Mimi ako Adamko? Boli ste na pohotovosti??? Dufam, ze to nebolo potrebne a teplota klesla.

Mish aka bola noc???