Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
6. nov 2009

Letu., no, srdiečko trochu zabolelo, ale rozum bol na prvom mieste, predsa len ma to tam veľmi bavilo, ale nemám šancu sa tam vrátiť, keďže je to od nás momentálne ďaleko. A navyše moje miesto zrušili, takže ani nemám na výber..akurát, že som sa im ozvala, inak by to išlo do stratena. Ja by som si našla novú prácu a hotovo...
A toho, ako si budem hľadať novú prácu, sa bojím aj ja.

Lenka, inak čo nové s tou Ivkou? Ozvali sa jej už?

Letu., ja som si kúpila tieto najnovšie...
http://www.bata.sk/artikel/80070

mimi.k
6. nov 2009

Aha, tak ten odkaz nefunguje...proste Botas...také najfarebnejšie, čo tam majú 😵

letuskah
6. nov 2009

mimi tie som obzerala, hrozne sa mi pacia ale na to ze mi ich Kubko okope a par krat mi zmoknu sa mi zdaju dost drahe ale su naaaaadherne, mozno si ich na narodky vyskemrem od muza 😀 😀 😀

letuskah
6. nov 2009

mne to slo, take papagajovsky farebne nie?

mimi.k
6. nov 2009

Áno, tie 😉 mne to nejde, ale napísalo mi tam nejaký vírus či čo, tak som ho dala zmazať, tak možno preto.
Ja ich mám na meniny 😉

katika1
6. nov 2009

mi zmizol príspevok

katika1
6. nov 2009

ale som písala, že ja som tie mimine obzerala aj naživo a vychválila
a letu ked chcú aj s fotkou životopis???

mimi.k
6. nov 2009

Kati, keď chcú s fotkou, tak pošli s fotkou...ja inak posielam štandardne bez fotky. 😉
A dík ešte raz za pochvalu tenisiek 😉

peta28
6. nov 2009

Katika jesne ze som pozrela vsak prve co som chvalila je Risko .. no dovol 😵

peta28
6. nov 2009

A este som neskoncila s komentovanim albumu lebo tu stale nieco mam..

idme pisali mi z Mlynarky ze:

ak budu deti chciet prevezieme ich aj viackrat nebudeme za to pytat viac).

letuskah
6. nov 2009

kati jasne ked chcu foto tak s fotkou i ked osobne si myslim ze ak sa nehlasis na post televiznej moderatorky alebo manekynky tak by ich to nemalo zaujimat, tak ako vek, rodinny stav a ci mas ale nemas deti...

letuskah
6. nov 2009

my mozme kludne darovat nasu jazdu na ponikovi 😀

slavenas
6. nov 2009

letu ešte radšej nič nedaruj ... 🙂 😉 😀 nevieš , možno sa Jakubkovi zapáči ked bude vidieť iné deti. 😉

a super topánky , čo ste pohádzali linky

katika1
6. nov 2009

letu to je presne moj názor
ja tam ani napíšem stav už
ani deti.. nič.. 😝

peta28
6. nov 2009

Letu to nevies.. vies sila kolektivu robi vela. Mozno budes prekvapena a Kubko sa bude vozit najviac
Ja tiez obcas neodhadnem Timku ako bude reagovat a sama som prekvapena

letuskah
6. nov 2009

kati nepis, su to veci pre ktore by ta mohli diskriminovat, mozno nakoniec nie je problem vo fotke alebo praxi ale v tom ze mas dieta, ale to napisat samozrejme nemozu 😉

slavi to by som bola veeeelmi prekvapena keby as moje dieta odvazilo na ponika 🙂

lenkamt
6. nov 2009

Peti - 😀 no veď by sa zbadali keby ich nechali povoziť len raz, toľko vrieskajúcich detí hádzajúcich sa o zem ešte nevidel 😀 ale nie, som zvedavá kto sa bude chcieť voziť a kto nie 😅

už mám vybratú aj bundu:
http://www.huskysk.sk/damska-perova-bunda--cold...

tak a teraz hor sa na prieskum číňakov či victoriasecret a husky nezoženiem aj tam 😀

mishelin
6. nov 2009

leni pekne tie botyb iele aj ta bunda ale to ja by som mohla nato hned zabudnut 😅 moj MM (rozhodla som sa ho tak oslovovat aby som nevycnievala z radu poslednych volnych 😀 😅 tak aby ste si nemysleli ze som sa vydala medzicasom 😅 ) by mi povedal e v cinaku nakupim za take ceny vela veci 😅

lenkamt
6. nov 2009

Miška ja v poslednej dobe kupujem len v číňaku, rifle 9e, bunda 5e, čižmy 19e, a vôbec mi nebude ľúto ak to nabudúci rok nebude moderné a ja to vyhodím.

ale takéto čosi asi v číňaku nezoženiem, pravdupovediac tie čižmy asi nikde na slovensku nezoženiem 😅 😔

ale snívať môžem, aj tak budem chodiť v 4ročnej bunde a 2ročných čižmách 😀

mishelin
6. nov 2009

leni 😀 ved snivat je dovolene 😀 aj ja tak snivam..ale teratz cusim lebo som dostala umyvacku na setrenie casu 🙂

katika1
6. nov 2009

aj ja ženy vela nakupujem v čínaku.. Bilu potvrdí.. moje čižmiská sú za 6,50 a teda vám poviem, že krajšie a pohodlnejšie som nezohnala ani v normálnom obchode 😅

ale doprajem si aj značkové, ked na to mám.. čo je malokedy 😅 😀

mishelin
6. nov 2009

boze uz umrela zena na prasaciu chripku ja som si to doteraz nejako nevsimala ale uz sa asi zacinam bat aj ja 😨
ja kedze tu mame biedne mesto kupujem len v biednych cinakoch kde aj tak nikdy nic nekupim 😝

mishelin
6. nov 2009

a muz prave volal ze pride az vnoci ked mi budeme spat lebo ze robi aj pri svetle,bo ze nestiha a uz mu to tam ide nan ervy kde robi 😅 tak ze necche ostavat do zajtra

letuskah
6. nov 2009

no dievcata musim sa vam vyzalovat, dnes mi dieta narobilo taky cirkus ze este teraz mi je zle...
sme boli poobede na nakupe a cestou z auta sme sa pekne dohodli, ze ked budu vonku deticky moze s nimi ostat a ja odnesiem nakup domov a ked nebudu tak pojdeme spolu domov a potom sa vratime von, ja ovesana taskami a dieta v polovici schodov chytilo hysak ze on chce ostat s detmi vonku - vonku ludoprazdno - a tak sa tam tocil a mykal ze som cakala kedy sa zrube a ani by som ho nezachytila. som ho odvliekla hore, dostal po riti a domov som musela striedavo vliect dieta, zavriat dvere aby mi nezdrhol na schody, potom nakup, potom zase decko a podobne. este dosla suseda, tak sme sa zviezli vytahom a pred dverami zase cirkus. dostal vlaznu sprchu, nepomohlo, reval striedavo pre vsetko. tak som dosla ku krajnemu rieseniu a to ze ak hned neprestane tak si ho vezme strasidlo. hned ako med. mna skoro porazilo. som mu dala kalciovy sirup lebo sa bojim ze ssa mu tie sople co este ma chytia na hrdle a po dnesku to bude aj s teplotami. fuj zle mi je. este ho aj na vracanie naplo aj mu vybehlo ale to prehltol ako reval.
takze vsetky moje mudrosti o vyrevani hadzem do kosa a radim sa ku vam bezradnym... svagrina ma potesila ze to este potrva kym ho taketo prejde.

lenkamt
6. nov 2009

Letu - 😖 našťastie také dlhé revy zatiaľ nepoznám, by ma švihlo

Kati - S.Oliver robí krásne snehule
http://www.boty-obuv.cz/zbozi/damska-obuv/snehu...
kde sa to dá kúpiť??? 😅

katika1
7. nov 2009

letu ☹ to je blbé 😝
leni u nás majú aj v rene s.oliver, ale snehule isto nie
ja si ich väčšinou kupujem v Madarsku 🙂

lenkamt
7. nov 2009

no tu to zas žije 😅

Kati - nakoniec aj u baťu a v rene majú na stránke snehule, tak pôjdem omrk a večer som nad tým rozmýšľala tak k deckám si asi kúpim čiernu bundu a čierne snehule 😅

konečne mám prezuté a čisté auto 🙂 príprava na stretko začína 😀

idem zaliezť pod deku so salkom v ruke, deti nechávam cez víkend čisto chlapovi, už dnes sa mi zdá trochu nervózny a už stihol poznamenať že ma obdivuje 😀

katika1
7. nov 2009

lenka plne podporujem tvoje rozhodnutie.. len nech nie sú ružové 😀
muž je zlatý 😀

bilushka
8. nov 2009

Ahojte,
my sme od piatku u nasich, lebo su v dzedzine hody, tak kolacikujeme 🙂
Kolotoce tento rok neprisli, to ma mrzi kvoli malemu.

Inak som postrehla, ze ide aj Adulak na stretko, z toho mam obrovku radost a hlavne sa tesim na malu Olivku, ale asi sa ju budem aj bat chytit na ruky, take krehke dievcatko.

A uz nehadzte ziadne linky na topanky a bundy, lebo ja som stratila schopnost separovat co je potrebne a co nie a mam pocit, ze potrebujem vsetko a hlavne HNED a SURNE 😀

To bude ale iny natresk v penzioniku, ked tam budeme my a pravdepodobne aj ini ludia, ked uz pisali, ze izba pre Adu je posledna 😕

Kati a ty si posielas uz aj zivotopisy?
Nejako stracam prehlad o tvojom zivote: skola, praca a babatko...

mmem_
8. nov 2009

ahojte

ja este stale 2v1 😠 , viem ze mam termin az o tyzden,ale uz stvrtok dr povedala ze to moze kazdu cvhilku prist lebo mam uz pekne kontrakcie 😕 a ja som nic necitila, len take male sklbnutie 😅

tak cakam a cakam a furt nist, no nemala mi radsej nic hovorit, lebo zacinam stresovat uz, som si myslela ze tento vikend to bude ale teraz aj tie sklbnutia pominuli 😠

uz vidim ze tu budem strasit ze 42 tt 😀

maly je teraz uz nasich tak mam trosku volnejsie tempo,tak sa mozem zaoberat blbostami 😀