Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
8. nov 2009

bilu som sa rozhodla, že si dám životopisy a ak ma skor prijmu, babo ešte nebude, ak skor otehotiem, tak práca bude o dva roky 🙂 s druhým asi nebudem doma 3 roky 🙂

tu to ooohrome žije cez víkend 😀

bilushka
8. nov 2009

Moni, tak uz si aj ty na rade, ale to utieklo...
A ake meno ste nakoniec vybrali, ci sa mame nechat prekvapit?

Kati, ty to mas vsetko prespekulovane do posledneho detailu 😉
Uz sa vam podarilo predat auta?

mmem_
8. nov 2009

baby a topanky ja neviem, ja som si minuly rok kupila krasne super pohodlne cizmy a teraz ma normalne tlacia, aj ked su nohy odpuchnute, tak neviem ci mi narastli nohy ci co 😝 ,tak chodim v takych polobotach zatial 🙄

uvidim po porode,ked sa mi zase nedaju do poriadku tak si mozem kupovat nove 😖

kati: ty uz hladas pracu? napr u nas nie ale u muza v robote je foto povinna, ale nie kvoli vyzoru ale kvoli tomu, aby si ta vedeli pri spatnom vyhodnoteni uchadzacov zaradit ze ktory je ktory
ked pride velke mnozstvo adeptov tak sa tazko orientuje po par dnoch

mmem_
8. nov 2009

bilu: uz sa to blizi 😝 ,moj vysneny datum je prec, takze dalsie dieta na ceste co ma nebude posluchat 😀
asi to bude Timko, i ked ja este stale spekulujem ze co by sa mi pacilo.

bilushka
8. nov 2009

Vidis, to mi nenapadlo s tou fotkou, ze to moze mat aj takyto vyznam, tiez som sa pozastavovala nad inzeratmi, ktore nemali s reprezentativnym vyzorom a vystupovanim nic spolocne, ze naco chcu vediet, ako vyzeram...

Tak drzim uz dopredu palce a snad budu babske povedacky o druhom rychlom porode platit aj u teba a potom daj niekomu vediet, nie ze tu budeme zit v nevedomosti!!!

bilushka
8. nov 2009

Aky si mala vysneny datum?
Teraz by bol dobry 11.11.2009 😉
Tak si to nejako zariad!!! 😀

mmem_
8. nov 2009

bilu no chcela som 7.11.,lebo aj simo je 7-ho tak to by sa mi pacilo, aj my so sestrou sme v rovnaky den i ked mesiac nie 🙂

11.11. to je vela jednotiek a 13. tiez nie je bohvieco 😀 😝
a 17 mam narodky tak to by mi ani nevadilo, ale v praxi to znamena ze budem 5dni prenasat 😀

no holt asi to necham tak,aj tak nic nespravim 😀 😀 😀

jedine ze by som vyskusala tento napoj 😀 😅

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mmem_
8. nov 2009

a dik, snad to bude ok 😉

mima07
8. nov 2009

cauko
bilu musis chodit k mame castejsie aspon sa tu potom ukazes 😀 😀
mmem 5 dni prenasania je akurat ale neboj to bude isto skor 😉

katika1
8. nov 2009

mmem držím ti palce 😵 Timko ako čo? Timotej?
a na kolko šiel malý k rodičom?

bilu peugeot je predaný a roomster som zatial ponukla len tu 😅

bilushka
8. nov 2009

Mimus, no lebo ty sa tu ides v pocte prispevkoch utrhnut a v poslednej dobe si nejaka nechutne strucna.

Kati, fakt uz ste nasho Peugeota predali? 😲
To clovek pri vas nestihne ani chlapa prehovorit 😀
Na stretko pridete na vypalnickom aute?

Mmem, ty si take revolucne dieta, ze si sa narodila 17?

mishelin
8. nov 2009

caute,mmem drzim palce 😉 moj dnes len spi ho budim kadejak ale ma ma na haku,takze to uz vzdavam 😅 😅 to dospava skvelu noc 🙄 ja som taka rada ze som v zabehu od patka lebo inak by som uz vyrevuvala 😅 😀

patko este neni uplne ze uvyknuty na neho este mu porobi zle tak snad sa to casom popravi 🙂

inak nuda

katika1
8. nov 2009

bilu asi máš slabé nahováracie techniky 😀

bilushka
8. nov 2009

Kati, uz to nie je co byvalo, na vrtanie policiek som ho musela 3 tyzdne prehovarat, ale uz je zlomeny, tak na auto by mi to trvalo asi aj pol roka 😀

nika07
8. nov 2009

bilu, neboj rokmi sa to bude predlžovať 😀 a nakoniec to vzdáš a urobíš či kupiš sama 😀 , že mimuška

mmem držím palce, aby si to už mala za sebou 😉

katika1
8. nov 2009

bilu 😀

bilushka
8. nov 2009

Nikus, aj ja to beriem ako svoj osobny uspech, ze mi tie policky vobec navrta 😀 😀 😀

mmem_
8. nov 2009

dnes to tu fakt zije🙂

kati: ako Tim kratko 🙂
maly sa vrati az ked prideme z porodnice, my ho tu nemame kam dat ak by to na mna prislo,
tak sme to vyrieslili takto.
Najprv som nechcela, ale teraz som celkom rada,lebo uz som fakt nevladala.
Ako 2 hodiny ho obliekat to bolo nad moje sily, a vonku aky bol zly 😢
a aby som tu niekoho mala 2-3 tyzdne, na to tu fakt nemame priestory a asi by to ani nem dopadlo dobre 😔
takto si ho babky prestriedaju, bude mat okolo seba armadu ludi,dvor a trochu zmeny

zatial je spokojny,uvidime ako dalej a ako po navrate,ale uz sa ho nevieme dockat, si len pozeram fotky 😅,vypisujem sms ze co a ako,

tak preto aj stresujem ze nech uz porodim a sme pokope zase vsetci

a ked s nim volame tak len zakrici do kamery mama, tato a leti dalej, no ma nas na haku, ale zas lepsie ako keby plakal

bilu: hej revolucne,ale volakedy to bol den studentov 😀, tak to mame podobne, ja som mileho mojho 2 mesiace prehovarala aby odniesol maleho stolicku na jedenie do pivnice lebo v nej vobec nechce sediet a len nam tu prekaza, tak dnes sa to konecne podarilo 😀

mish: a patko robi zle tobiaskovi? tak to sa mam na co tesit, to este bude veselo,co? 😝

mimi,nika: diky 😉

mishelin
8. nov 2009

kuk aspon par foto 😉

mima07
8. nov 2009

mish aky je malinkaty 😲 to snad nie je ani pravda ze aj nasi boli taki 😀 😀 a patko sa tiez zmenil 😲 ale huncutstvo mu kuka z oci 😀 😀
bilu ked nie je sa k comu vyjadrovat malo pisete ☹
nika ja to uz nekomentujem 😀 zvycajne ked je to v mojich silach tak ani nic nehovorim

katika1
8. nov 2009

mish aký je zlatýýýýýýýýýý 😵 také malinké 😵 😵 😵

maji4
8. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

mish Tobiasko je kráásny chlapček a strašne malinkatý fakt to už ani neni pravda že aj tie naše levíčatká boli také mrnavé 😵 😵 😵

mmem tak super, že ste to takto so Simonkom vyriešili, keď sa dá tak to je super, ale fakt ta obdivujem že to takto vydržíš bez malého ... 😉 😉držím palce aby si mala ešte lepší pôrod ako ten prvý 😉 😉 a pekné meno ste bybrali Timko je krásne meno 😵

my sme boli včera na oslave a som nechápala aká bola Lilianka dobručká boli sme tam fakt dlho a ešte nikdy u nich nebola taká dobručká vôbec nemrnčala to sa fakt čudujem lebo už len keď sme tam chvíľočku a akurát mi kávu prinesie tak už ma tahá aby sme išli domkou a je neskutočne umrnkaná no ale včera ma fakt prekvapila 😵

mishelin
8. nov 2009

dakujem baby 🙂 😵 je ozaj taky maly a tie nozky take uplne chudunke

maji4
8. nov 2009

let nezávidím....a o metóde vlažná sprcha som ani len nepočula 😲 ale fakt ti nezavidímm i keď si to na Jakubkovi neviem predstaviť ale ved aj moja Lilianka sa vie pretvarovať keď niekde sme 🙄

biluš oddýchni si 😵 😵

maji4
8. nov 2009

ozaj baby som zabudla a som ostrihaná fakt vyštukaná naposledy som bola takto ostrihaná ešte na škole tak teraz si musím zvyknúť na to upravovanie doteraz to bolo také že som vstala dala do gumička a celý den som s tým nehýbala ale teraz 😖 😖
muž ma najprv vysmial ako mi to kaderníčka "upravila "ale keď som si to sama upravila tak už bol spokojný no aspoň niečo 😔

letuskah
8. nov 2009

caute
mish Tobias je krasny, taky malinky, fakt je to uz davno co aj nase deti boli take 😵 😵 😵

mmem neboj dockas sa, aj ked ti to uz musi riadne liezt na nervy 🙂

my sme dnes boli na husacine rodinnej a Kubko reval a reval, drzal sa ma ako kliest, ledva daco spapal a ked dostal coko od sesternice svojej tak zrazu usmevy a uz tam viedol detsku zabavu, sme normalne nechapali ten prerod 😕

ja som brutalne unavna, som poriadne nespala v noci a teraz to na mna dolahlo tak asi lahnem ked Kubko tuhsie zaspi.

letuskah
8. nov 2009

maji no este aby bol nespokojny 😠
ja som si vcera zafarbila vlasy v ramci pripravy na stretko 😀
maji ta vlazna sprcha bol vykrik do tmy, to som nevedela uz co s nim...

jaj a vcera som si nakupila asi tretinu darcekov vianocnych, tesim sa 😵 😵 😵 😵 este daco kuknem na nete a par veci v obchode a hotovo!

maji4
8. nov 2009

Let super ,že máš už takmer všetky vianočné darčeky to mna ešte len čakááááááááááááá jojjjjjjjjjjjj ...ja to tak nemusím lebo nikdy neviem čo??? 😔 😔

maji4
8. nov 2009

let ako je Jakubko na tom s nádchou??

lenkamt
9. nov 2009

ahojte 🙂

Mmem - držkaj sa, použi ľanové semená, sex a prinajhoršom alkohol 😀 kontrakcie som aj ja mal dosť silné ten posledný týždeň, hlienová zátka odídená, Lucia už na stehnám a na pôrod to stále nebolo 😝 😀

Mish - malý je krásny a sa mi na tej predposlednej fotke podobá na teba 😵

Lenka už spája tri slová - nikolas poď sem 😀 a Lucka si vie obliecť nohavičky aj pančušky 😵 už môžu ísť do škôlky 😀