Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
13. nov 2009

Mish, ze o pol 15 😀 😀 😀
O deviatej ho dam spat a aj ked si este rozprava v postielke, tak uz ho nevytahujem, teda ak vyslovene nereve alebo nestoji v postielke a nekrici, ze ide grcat 🙄
Totalny afektak, ale po kom to to dieta ma? 😕 😀 😀 😀

mimi.k
13. nov 2009

Baby, ja zasa nežehlím 😅 a ani sa mi nechce.
MM mi povedal, že mu to môžem polovicu z tej kopy nechať, keď pôjdeme s Adamkom v nedeľu do ZA, tak mu nechám asi celú.... 😀

peta28
13. nov 2009

Na kazdy mesiac mas Bilu nieco ine a su tam rozne zlavy. Bud si vezmes kupony alebo si mozes uplatnit zlavu z celeho nakupu:

http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

peta28
13. nov 2009

Zuzi ale oni tam pisu ze:

Home & Cook poukážka na zľavu 40 %
na fritézu zn. Tefal
• Cewecolor kupón na zľavu 50 %
na fotodarček

na fotodarcek, tak to akoze nie je hocijaky? tak to ani nechcem..

peta28
13. nov 2009

Mimi a vy uz ste v noci bez plienky ked sa vypyta cikat Adamko? To ste urobili krasny pokrok 😉

mimi.k
13. nov 2009

Slavka, to áno...aj ja si to pochvaľujem...doobeda som bola na čaji s koláčikom, trochu sme s deťmi pochodili po vonku, a keď sme sa vrátili, už som dala len obed a spať...aspoň nám lepšie ubehne čas a prehodíme zopár slov s dospelákom 😀
Chcem vám napísať, mne sa strašne páči Matejkova slovná zásoba...on používa v kontexte slová ako betón, žumpa, kanál...a dnes sa spýtal: maminka, čo to tu smrdí? A sám si odpovedal..asi asfalt 😉 a v našom aute stále pýta kompresor, lebo ho tam raz videl 😀 😀 😀

slavenas
13. nov 2009

aha vieš ja som myslela že či mu nechýba akurát to mliečko

moja malá to tiež robila že ked sa zobudila v noci tak chcela mlieko, ja som jej dávala vždy uplné minumim, fakt že asi 30 ml a to jej niekedy uplne stačilo, bol to zlozvyk , potom som to nahradila čistou vodou a potom prestala pýtať uplne

zuzana76
autor
13. nov 2009

nie je to hocijaky darcek, sak aj ja som si myslelaze si vyberiem hocico, no prd, je tak fotokniha za 17 eur 😠

a ta friteza neviem aka je, kolko stoji a tak

bilushka
13. nov 2009

Jej Peti diky, oni to maju na stranke, som zase za debilku....
No ale vobec sa mi to nepaci...vobec!

Zuzi a ty uz si mala nazbieranych 150 bodov, ked ti ju dali? 😕

zuzana76
autor
13. nov 2009

ano, mala som 161 bodov

mimi.k
13. nov 2009

Peti, má plienku, ale nevyciká sa do nej... 😉

peta28
13. nov 2009

no to som skopirovala len ten vrch, su tam este dalsie veci, tak a ja ze si to pojdem rychlo vybavit nech to stihnem vybavit.. ale asi to maju zratane , ked to dali len na nieco

Co varite cez vikend???

mishelin
13. nov 2009

bilu aky zlaty ze ti to stihne oznamit ze ide grcat 😀 😅

no ja ked dam mojho ze o pol 15 😀 tak je hore do 23.00 😝 aj dlhsie..duracel 😝 😝

zuzana76
autor
13. nov 2009

ja neviem , ved ja tam kazdy tyzden encham nejakych 20 eur, teda kazdy mozno nie, ale ja tam kupujem vsetko od toaletaka, pracie prasky, sunar, proste uplne vsetko co tam viem kupit

bilushka
13. nov 2009

Vyhlasujem bojkot DM-ku, lebo Sunar nie je ani v jednej zlave zahrnuty, tak asi budem mesiac zbierat body na 50 bodovu knizku a potom si mozem kupit ziletky a antiperspirant v zlave, no WOW ohurili ma 🙄
To si uz ako myslia, ze sme uplne vymlete????

Este mi vysvetlite tu Billa kartu, nech sa rozculim zase.

Inak tato debata o zlavovych kuponoch mi silno propimina rozhovor v domove dochodcov 😀
Este preberieme akcie v Lidli a mozeme si ist dat zuby do pohara 😀 😀 😀 😀

mishelin
13. nov 2009

bilu 😀 😀 😀

mimi.k
13. nov 2009

Bilushka, 😀 😀 😀 že zuby do pohára 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peta28
13. nov 2009

Bilu a najlepsie je ze tam pisu ze novy bohusovyp rogram pripravovali rok 😝

zuzana76
autor
13. nov 2009

Biluuuu 😀 😀 😀

zachvilu aj tie zuby budu, neboj 😀

inak mne sa to vazne nepaci, a este musim popozerat ,ze kolko vlastne stoja tie veci inde, lebo oni napisu ze 50 percent, ale mozno zo sumy co si tam oni dali, lebo napriklad Bref je u nich o 10 skk drahsi ako inde, teda este na stare koruny

slavenas
13. nov 2009

bilu, čo sa v mladosti naučíš na starosť ako by si našla 😀 😀 😀

mimi.k
13. nov 2009

Jaj, Bilushka, mm príde asi okolo 18tej...ešte zavolá... 😉

zuzana76
autor
13. nov 2009

a taketo bonusove knizky davali aj minuly rok pred vianocami som 2 dostala a to len tak, zato,ze som mala nazbieranych tych 15 bodov , takze som mala 10 percentnu zlavu na nakup a este aj bonusovu knizku zadarmo a za ziadnych 150 bodov, no sila

mimi.k
13. nov 2009

Už mám dieťa hore, idem sa venovať... 😉

slavenas
13. nov 2009

baby ja nemôžem zohnať malej bundu na zimu , chcem takú nepremokavú s kapucňou a nejako nič nikde pekné nemajú 🙄

zuzana76
autor
13. nov 2009

ja idem zase spat, patko akurat zaspal, uplne sam od seba 😀 , tak dobru noc

peta28
13. nov 2009

hej Zuzi su drahsi, ja tam kupijem vacsinou iba tie DM znacky, pouzivam tu ich kozmentiku Belea, cistiace prostreidky denkmit, plienky, vlhcene utierky a tie su za dobru cenu

zuzana76
autor
13. nov 2009

no, my zase tie ich plienky nemozeme, on sa zo vsetkeho vyhadze tak pekne drahe pampersky, ale tie kupujeme podla toho, kde je akcia na ne akurat

cistiace prostriedky tiez tie ich kupujem, aj vlhcene utierky a prirodnu kozmetiku weleda a lavera, lebo tu som inde nevidela, len u nich

mmem_
13. nov 2009

letu:skore uzdravenie

Stankovi vsetko najlepsie k meninam

ad DM: ako nijake uzasne zlavy tam nemaju,akurat sa oplati ked mas takeho zolika 25 zlavu na 1ks tovaru,alebo 10 percentnu zlavu na cely nakup, fakt to pohorsili 😝 a hlavne ked narazite na ochotun predavacku 😀,

ja som mala tu 150 bodovu knihu odital tie zoliky a tot vsjo
a mne prisla domov taka vianocna kniha tam je tiez 10percent

bilu: ved ja by som ta posluchla, ale to male nechcelo 😀, manzel chcel aby bolo piatok 13narodene,aj on je 😀,ale vyzera ze nestihame, lebo ja som uplne v pohode 😝

lenkamt
13. nov 2009

no čaute.

Slavka - placky som nakoniec nerobila, lebo mamuľka mi doniesla halušky 😉

Mish - ja tvoje deti nechápem a nechápem ani systém kojenia 😖

naše v noci nepýtajú nič, asi 3x sa vypýtali cikať a to je všetko, ale dosť často plačú zo sna 😔

ja som bola na nákupoch, kúpila som si riflovú sukňu, čierne silonky a náušnice alá esmeralda, budem budúci týždeň v gayklube za hviezdu 😀
Verči som objednala tú elektronickú hru čo chcela, kúpili sme jej aj sázky a dostihy, babá takú sadu playmobil že veterinárna stanica, potom takých tých drevených mackov - obliekanie a tie vodové omaľovánky , no a takú sadu vykrajovačiek na plastelínu. takže už len boby a mám to. viac im netreba 🤐

mishelin
13. nov 2009

leni oni to maju asi v nejakych genoch po muzovi ze nespia a vydrzia byt hrozne dlho hore co sa tyka noci 😖 ved vies aku predvcerom dostal od muza jednu varechou zato ze ho uz vytocil maximalne ze nechcel spat a bolo 22.00 😒 az mne bolo luto ...a mne teda proti tomu co somsi pri patkovi odpykala cez noc nevadi ze si 1x vypyta jest..a maly sa hadam do 2m spamata 😔