Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
13. nov 2009

Vsetko najlepsie Stankovi ka meninam, hlavne vela zdravia

maji4
13. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

mish už sme sa o tom rozprávali 😉 😉

Let super ,že ti je lepšie 😉 😉

DM ani ja nie som spokojná a v poslednej dobe no strašný prístup predavačiek keď niečo chcem tak tam nikdy nič nemajú ako napríklad včera kupujem pre Lili tie ich dudle na to že ich za 2 týždeň rozhrýzie to stačí a už tam týždeň chodím a nemajú tak už včera som sa opýtala že či už ich ani mať nebudú alebo čo a ona že no už 2 týždne mám dovezený nový tovar ale že je toho strašne vela tak nestíhajú vykladať a že ich majú v tom novom tovare tak chápete to široko ďaleko žiadny dudel a oni nie sú schopný rozbaliť krabicu a doložiť tovar 😠 😠

maji4
13. nov 2009

Stankovi Gratulujeme aj my hlavne vela zdravíčka prajeme Lilianka posiela božtek 😵 😵

maji4
13. nov 2009

mmem tak ako ten piatok 13-teho vyšiel?? 😔 drž sa 😉

maji4
13. nov 2009

Ret to musí to byť sranda ako tá sestrička na teba kukala že čo tam robíš 😀 😀 asi to je fakt tým tehotenstvom ..

Mne sa raz stalo že som bola presvedčená že som objednaná na ten a ten den a ked som večer kukala ,že na kolkú som tam tak som bola objednaná den pred 😅 😅

peta28
13. nov 2009

Leni u vas tie vodove omalovanky mali v Draciku?

peta28
13. nov 2009

Maji to DM / ko na Mileticke to je uplne speci na neprijemne predavackz ak si myslela to, o Auparku ani nehovorim, nastasite tam skoro vobec nechodim. Ale velmi mile su predavacky v meste na Gorkeho

maji4
13. nov 2009

peti presne to myslím 😠 😠

letuskah
14. nov 2009

caute
s tym DM ste ma nepotesili 😠

zo mna sa stava hystericky hypochonder, vcera vecer mi bolo blbo, furt ma dakde pichalo tak ja uz ze zapal pluc a v noci sa mi tak zdurila prava uzlina ze na cely krk aj jazyk vpravo boli a neviem co s tym, normalne rozmyslam ze vybehnem na pohotovost nech mi povedia ci to tam ma bbyt alebo je to nieco nove alebo neviem...

lenkamt
14. nov 2009

hojte 🙂

Letu - ☹ ale asi by som nešla na pohotovosť - najprv skús zavolať, a ak tam pôjdeš tak si daj rúšku, nech sa ti to ešte nepohorší chytením niečoho ďalšieho 😔

Peti - áno, stáli nejakých 75SK, mame macka pu a ešte nejake disney, dve rovnaké nemali a predavačka nechcela pochopiť že to bude problém 😅 ak chceš tak ti pôjdem kúpiť, vlastne asi ak aj nechceš tak ti pôjdem kúpiť 😀

mmem_
14. nov 2009

ahojte

no budem za trapku ale este furt nic 😝 😀

vsetky metody zlyhali co ste tu vymenovali,ale ja uz to vidim tak ze mi dieta chce dopriat co najviac kludu,lebo potom si asi tak skoro neoddychnem😀

letuskah
14. nov 2009

mmem teba som tu teda nechcela vidiet 😀 v dobrom 😀 ale snad to uz bude za par chvil 😉 uz len vydrzat

ja furt rovnako 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝 😠 😝

mima07
14. nov 2009

cauko
mmem este vydrz 🙂 uz len 3 dni si to uzi podla mna to bude 17 🙂
letu to je hrozne nech sa ti uz polepsi sak ked to pises aj na kona podla pravidiel uz by sa to malo znegovat
leni aj ja som kupila tie vymalovanky a tu mali aj 2 rovnake 😉 ale nam je uplne zbytocna alex maluje iba prvu stranu uz tam ma dieru 😀 😀

lejla77
15. nov 2009

Ahojte 🙂
Dakujeme za gratulacie k piatkovym meninam.
😉 Malemu som kupila taky kobercek s cestami, boli k tomu este tri auta a nejake znacky. Tak jazdi o dusu.
Ale ja fakt neviem, co mu kupit na vianoce, tak dajte nejake tipy, ked mate.

lenkamt
15. nov 2009

ahojte 🙂

Mmem????????????????????????????????????????????????????

Letu - dúfam, že ti je lepšie 😉

my sme boli dnes na plavárni, no a Lucia živel, celú dobu plávala v kolese sama, hodinu po násilnom vytiahnutí plakala že sa ešte chce kúpať 😅 Lenka moc neplávala, skôr sa hrala na schodíkoch alebo skákala, ale pozitívum je že teda na stretku s nimi pokojne môžme ísť do bazéna, v ktorom je voda chladnejšia ako 30C 🙂

letuskah
15. nov 2009

caute
Leni ano je mi uz lepsie, dakujem.
nakoniec som zistila ze to co mi ta uzlina opuchla tak to preto lebo v noci sa mi vyhodila afta v hrdle a brutalne to boli... v sobotu som mala narok na welness v podobke zemiakoveho a olejoveho obkladu na krk ale ozaj to pomohlo, uzlinu skoro necitit akurat tej afty sa musim zbavit. vraj sa to spravi pri oslabenom organizme co som teda mala riadne.
zajtra k ziadnej lekarke nejdem lebo tam chytim este daco ine. takze ziadne sladke ani ovocie nemozem lebo mi ide krk umriet ale aspon schudnem pred vianocami a mozem sa veselo napchavat 😀
zajtra este vydezinfikujem byt a v utorok si pojdem pre dietatko moje milovane. zatial neochorel a snad uz ani neochorie. toho sa desim najviac... lebo uz aj neter je chora, persne co ja, strata hlasu, bolest hrdla...

Lejla ja som totalne vymleta, vsetko naj naj k menninam Stankovi 😉

Leni a to ste boli v detskom bazene ci normalnom? Lucka sikulka, toho sa ja tak skoro asi nedozijem ze vkrocit do inej vode ako vo vani ale na stretko bereme plavky aj koleso aj rukavky a skusime.

inak mame este plavkove plienky nechcete niekto? do 18 kg ak sa nemylim...

letuskah
15. nov 2009

Leni ten obvod krku si prosimm a moze byt biela v kombinacii s modrou? lebo bielej mam tony a ostatnych len take zbytky a dve rovnake by nevysli z modrych...

peta28
15. nov 2009

Letu tak super ze ti je uz lepsie, snad to najhorsie mas uz za sebou 😉 Dnes neviem co su to za prechladnutia, lebo aj na obycajnu nadchu dnes aspon moja doktorka dava antibiotika.

Leni neblazni, ved to niekde kupim aj tu, zatial som to az tak besne nezhanala, skor tak priebezne, dnes som bola s malou v Panta Rei, som aj nevedela ze na Postovej otvorili taky mega obchod a tam mali len tie s vodovkami za 5 eur, tak to sa mi zdalo zbytocne vela.. este som take videla s fixkou nejako specialnou na kraslenie ale tiez 5 eur, tak na to nase cmaranie to netreba. Jasne ze som tam nechala len tak 15 eur na dalsie knizky, ktore sme nutne potrebovali. Timka az teraz objavila caro krtka, takze cely vikend ficime na krtkovi, nejako to ma opacne ako ostatne deti ktore ked krtkovali tak my sme bambulkovali a teraz ked bambulkujete my krtkujeme.

mmem?? drzim palce nech uz je babo vonku, vsak potom budes spominat na casy ako bolo dobre ked bolo este v brusku 😉

zuzana76
autor
15. nov 2009

ahojte

no minuly tyzden som mala ovulku, ale uz citim,ze nist z toho, necitim absolutne ziadne zmeny ani nic, sice mrchu mam dostat az 25-27 novembra, mavam teraz dlhe cykly 32-37 dnove

a od buduceho cyklu idem sledovat aj bazalnu teplotu, cervikalny hlien a krcok a robit zaznamy, aby som presne vedela, ze kedy je ovulka a aj aby som v pripade,ze sa nam nebude dlho darit, tak mala v ruke jenaky zaznam pre lekara, ako som na tom.

Mozno budem potrebovat aj stimulaciu cyklu , ved uvidime este, no ale pozitivna sprava je, ze na stretku budem moct pit 😀

Letu, skore uzdravenie

Mmem, dufam, ze malinky sa uz hlasi na svet, drzim palce

retaux
16. nov 2009

Ahojte!
Letu: dúfam, že si už fit 😉

Mmem: keďže si sa neozvala, tak rátam s tým, že už ležíš v pôrodnici a možno už máš pri sebe aj malého "Klementína" 😉

Ako ste víkendovali?

zuzana76
autor
16. nov 2009

dobre ranko

no my dnes budicek o 5.45, dufam,ze to bola vynimka 😀 ,

sice som preto nejaka megasikovna , uz mam skoro opratu jednu varku, polievka masova sa vari , k tomu uvarim len zemiaky a rajcinovy sos k varenemu masu z polievky a bude hotovo, dnes sa nebudem obtazovat vymyslanim, kedze tak o 10.00 chcem ist do nemocnice na ocne na kontrolu s tym vieckom

ret, my cez vikend klasika, upratovali sme a vegetili sme

retaux
16. nov 2009

My rovnako 🙂

Ja dnes variť nemusím. Máme včerajšie - mäsovú polievku a knedlo, vepro, zelo.

zuzana76
autor
16. nov 2009

jaj a zabudla som, brat oslavoval Martina aj s ocinom, tak sme boli u brata v sobotu vecer

a ze spominas vepro , knedlo,zelo, vcera sme nan boli pozvani ku svokre, ale kedze moj muz sa hral dlho pri PC 😠 , tak sme prisli po Patka uz vecer o 19.00 a uz bol ospaly, tak sme vobec nevecerali , tak som bola nas.ata na muza a vecer mi o 20.00 robil lasane - take hotove 😀 a sackovu polievku 😝 😠

retaux
16. nov 2009

Aspoň ťa nenechal hladnú 😀

zuzana76
autor
16. nov 2009

no sak to by este uvidel, som sa s nim cely vecer nebavila 😀 , ale dnes rano uz ano, no ale taku chut som mala na to vepro...ale maly uz odkvacaval, tak uz sme nemohli vecerat

zuzana76
autor
16. nov 2009

jaj a ti chlapi su ako male deti, alebo teda neviem ci len ja mam doma taky exemplar

a este ma vytocil, lebo ja uz vitaminy do seba pcham, sledujem cyklus , obmedzila som alkohol 😀 , plesnive syry, kavu a jemu je uplne suma fuk, ci budeme mat druhe dieta ☹

retaux
16. nov 2009

Neboj sa, určite mu to jedno nie je, len oni sa tak tvária, že im je všetko jedno. 😉 To môj je taký istý. Tvári sa, že mu na ničom nezáleží, ale vo vnútri je to taká citlivka 😀

zuzana76
autor
16. nov 2009

vies co ret, ja neviem

moj muz je jedinacik, on je zvyknuty na malu rodinu a ked vidi, ze o Patka sa treba aj starat , tak si msylim,ze on si ani velmi nechce komplikovat zivot, som z toho proste znechutena, samozrejme,ze sa nejako nechranime, ani si nedava pozor, proste on to nechava tak a ked sa zadari, tak asi sa bude tesit, ale myslim,ze by bol kludne spokojny aj s jednym dietatom

co myslis, preco byva Patko kazdu sobotu alebo v nedelu u svokrovcom? aby sa moj muz mohol zrelaxovat, on je proste od prirody taky sebecky v tomto smere , nie je lakomy a malemu by dal aj posledne, by som povedala,ze ho niekedy aj rozmaznava, akoze kazdy tyzden nejake nove auticko , ale sebecky je

peta28
16. nov 2009

Zuzi podla mna si to moc beries, nechaj to plavat a urcite to vyjde, vsak obaja ste v poriadku ked uz mate Patka, podla mna to chce psychicku pohodu a potom to urcite vyjde
Chlapi su ignoranti, co ti ja budem hovorit, nam sa zadarilo po roku a cakala som chlapa doma s pozitivnym tehotenskym testom ako blba a on prisiel rano o 5.00 naliaty ako sud a ogrcal cele schody a kupelnu.. takze tak .. a vsetky moje romanticke predstavy ako mu oznamim boli prec, namiesot toho som surovala rano kupelnu a tyzden sa s nim nebavila

nika07
16. nov 2009

Ahojte,

ako čítam víkend ste prežívali klasicky, ja som tiež prala,sušila, žehlila, upratovala 😀
včera som nevarila, takže musím dnes, len neviem čo