Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
19. nov 2009

podla mna nebude, lebo ja nechapem a to fakt ze nechapem ze Timku si v skole nevedia vynachvalit aka je dobrucka, ona sa stara o tie mensie deti stale ich vodi za ruku, minule som videla ze taky maly Dominik padol a ona mu pomahala vstat no zlata bola. Podla mna ked ich bude vela nebudu robit zle

katika1
19. nov 2009

Kočky, viem že to bude zvláštna otázka, ale skúste mi vysvetliť, prečo Riško VŽDY ked je u babky, či na pol dna, či na celý, či na noc príde domov s horúčkou..
Ale vždy!
Ja tomu nerozumiem..

Vadí mu tam byť? Alebo saje z neho energiu? Alebo čo?!!!

bilushka
19. nov 2009

kokos, tak to je uz ina hanba 😀 😀 😀

Ja sa na stretku budem drzat Mimy, ona vie spacifikovat moje dieta dvomi vetami 😉 🙂
Inak to vidim na hystericke matky, kazda budeme ziapat na inu svetovu stranu 😀

mima07
19. nov 2009

aj na mojho plati len skaredy ujo a dnes som uz musela zaklopat akoze ide a hned bol pokoj ale co uz snad z toho vyrastu

adulak
19. nov 2009

asi mu pije krv 😀 😀 😀 😀

katika1
19. nov 2009

ja to tiež tak vidím 😔 len Vicenky sa budú liepať po chlapoch, tak aspon s nimi bude pokoj 😀
moj má rád velké kozy, ktorá sa ho ujme? 😲 Bilu? 😀

bilushka
19. nov 2009

Kati, zase je Risko chory, ked ste boli u mamy? 😕

katika1
19. nov 2009

adulak asi 😝
ale nie fakt mám z toho nervy 😔

katika1
19. nov 2009

bilu nie.. ale včera bol u svokry na dve hodiny a dotrepal sa s horúčkou
ale to je vždy len taká hodina dve a potom to doma vždy prejde..
malokedy je z toho choroba

mima07
19. nov 2009

bilu kazda bude pacifikovat ine dieta ono si totizto od cudzich daju skorej povedat 😉
inak mojho som nechala stat na chodniku lebo neccel ist a ja v rukach kabele 😠 zasla som za roh a kukala co bude prisli mlade kocky a nieco sa ho pytali a on sa ani nepohol pekne kecal s nimi tak som tam nabehla a oni ze chceli volat policiu ze sa maly stratil 😠 😠 lebo on im este pritakaval ze stratil som sa 😠 😠

katika1
19. nov 2009

bilu to len u svokry.. u mojej mami ochorie len z ich blbého kúrenia, že ked vyhasne ohen, človek ide zamrznuť 🙄

bilushka
19. nov 2009

Aha, ja ze co ste boli u mamy cez vikend...vies ze zmena prostredia, ale toto ma vzdy po tom, ako je u svokry? 😲

katika1
19. nov 2009

mima 😀 😀 😀 malý výpalník už aj ženské balí 😀

katika1
19. nov 2009

bilu hej.. 😝 a ked tam aj spí, tak potom doma dva dni okrem horúčky aj reve pre nič 😔
ja som rozmýšlala, či nedostáva "z očí"
lebo ona napríklad mne vždy vysaje energiu (nehovorím preto, že by som ju nemala rada) ale vždy ked ku nej prídem, chce sa mi spať a hlava sa mi točí a som bez energie

bilushka
19. nov 2009

Moj maly zase u nasich vzdy chyti sople, lebo oni ako kuria plynom-gamatky, tak tam je strasne suchy vzduch, co mu vysusuje sliznicu...ale ta vasa teplota, to fakt neviem, s cim si dat do suvisu, hlavne ked tam bol tak kratko, ze iba dve hodiny...

adulak
19. nov 2009

mima, pekne s tebou frajer vybabral 😀

keby ste videli ameli ako mi tu citi gauc co mi popisala 😵 ako sa chudatko snazi a nejde jej to 🙂

katika1
19. nov 2009

každopádne je to podla mna psychika.. ale čo chce neviem.. či sa tam zle cíti, alebo čo 😝

bilushka
19. nov 2009

Alex je dobry, si ho viem predstavit s tymi anjelskymi ockami, ako im vravi, ze sa stratil 😀 😀 😀

adulak
19. nov 2009

kati, tak tam maleho nedavaj a hotovo 😉
ameli ked je z dedkom, tak je jak med dobra. zajtra idem na pol dna prec, tak bude pokoj dufam

bilushka
19. nov 2009

Adul a Olivka spinka?
Ako to cele zvladate, maju zladeny rezim?
Ty si taky prototyp dobrej matky, dve deticky a nestazujes sa 😉 😵

katika1
19. nov 2009

adulak, ale nema mi ho kto iný postrážiť, ked sa musím učiť, alebo tak 😝

peta28
19. nov 2009

Boze baby a to malu len 2 roky co bude tak o 5, 10 rokov? Zasaliem fakt zosaliem

mima07
19. nov 2009

no ja padam pre maleho zase ho pochvalia a potom uz bude iba satanit 😠 ale ideme na kavco tak sa bude predvadzat aky je dobry 😀

slavenas
19. nov 2009

ahoooje

uf konečne som dočitala , popri tom som aj niečo robila a medzitým sa aj malá zobudila 😒 tak tak zasa nič nestíham 😖 no nešika som 😔 😔

tiež som totálne "vyšťavená" z tejto našej blšky , podobne ako vy .

kati skús mu nabudúce dať červenú mašličku na ruku na zápästi, ak je to niečo s energiou tak možno zaberie, sú to také " povedačky" ale však za to nič nedáš 😉

mima malý zlatý 😀 😀

adulak
19. nov 2009

niekedy sa to s nimi da. dnes to bola hruza. olivka spala uplne opacne ako mala. ale snazim sa ich na obed davat spat spolu a vtedy je to super. len Oli mi spi iba pol hodku 😖 vcera spinkala az hodinu 😵
ja a prototyp????? nebud smiesna 😝 to skor prototyp na nervacku 😀 ja stale ameli hovorim, ze ked ma slak trafi, tak nebude mat ziadnu mamu 😉
kati, tak to ti nezavidim. skolu by som pri decku asi nezvladla. a kebyze mam dve, tak to duplom nie. jedna tu v dedine ma dve deti. 3 rocneho a 8 mesacnu a chodi do skoly. teraz robi bakalarku...toto si ja neviem predstavit
peta, tak to si ja radsej ani nepredstavujem 😔

adulak
19. nov 2009

ja padam. uz ma ameli otravuje 🙂

slavenas
19. nov 2009

bilu ten fotoramik myslíš ten digitálny tak aj ja chcem info prosím 😉

peta28
19. nov 2009

Bilu a este by si mohla dat aj ten link kde si ho nasla lacnejsie .. lebo mne sa nejako nedari.. ale nemam na to ani teraz cas aby som to hladala. Musim prchat pre malu

peta28
19. nov 2009

super ze aj osobny odber, usporime 5 eur postovne
dik, ukladam si to , este to zvazim 😉
papa