Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
7. mar 2009

v grandhoteli praha v lomnici mali nasi svadbu 😵

lejla77
7. mar 2009

Ahojte

peta
v piatok sme mali super den - maly plakal iba rano, cely den ze bol zlaty. Varil a krmil vsetkych naokolo. Tak som sa strasne tesila. Dufam, ze po vikende to bude fajn. Ale vcera mi ho dali ako vymeneneho. Bol strasne zlaty, krasne sa sam hral - co predtym vobec nehrozilo. Som z toho cela happy. A dnes ma zasa potesil - po pol roku sa vykakal do nocnika a strasne sa z toho tesil. 🙂 Inac v piatok bolo len 5 deti.

bilushka
7. mar 2009

Ahojte,
tak najskor dufam, ze Severanky uz su OK, aj ked teda to ma mrzi, ze Lucke sa zase pohorsilo ☹
A aj Vaneska ze uz je na ATB ☹
Debilne pocasie, ja uz ako babka kukam pocasie kazdy vecer, ze kedy vykukne slniecko, uz su z toho dazda vsetci podrazdeni vratane mna.

Peti, no dufam, ze Timka skonci pri tych priesvitnych soploch, to este patri k detskemu veku, vecne sviecky pod nosom, ale snad to nebude nic horsie.

Retaux, budeme na teba vsetky mysliet a ty chodis na skolu do NR?
Lebo mas moj vysnivany odbor, ja som tam bola aj na prijimackach, ale nevzali ma.

Bailey, to doverne poznam, ja mam tiez nejeditelne jedlo a pripaleny alebo nedopeceny kolac, ked mame navstevu. A vasi aki exkluzives, ze v grandhoteli svadba, nasi v hoteli Janosik v L. Mikulasi, poznas? 😉
A ze doktorat, no mas moju uctu...

S tym ciernym kaslom ste ma sokli, ja som vcera spravy nepozerala.
Ja uz mam aj pocit, ze nam to prechadza, ale neviem, ci som si to len nevsugerovala, ked ATB berieme len dva dni 😅 Ale cez den uz nekasle vobec, ked si lahne spat, tak trochu.

mima07
7. mar 2009

cauko baby
tak my sme prisli z lyzovacky boli sme v rakusku a najprv som sa musela ukludnit citanim kona ☹
mm povedal ze mame najhorsie dieta lebo stale len reve za mnou a vsetky ostatne pekne sedia a pocuvaju na slovo a pri ranajkach prekladal veci na stole no co vam budem hovorit 😲 ved vase deti su presne take ako opisal mm 😀 😀 😀 a vrchol bol ked sme prisli domov zapol telku a povedal malemu ze je unaveny a ze nech sa hraje 😲 no zabit je ho malo

zuzi prepac ale som sa strasne nasmiala na tom panacikovi tak strasne dobre mi to padlo jak si to opisala mala by si zacat pisat knizky 😉
ja sa pridavam k soplavym horor som to chytila tam neviem od koho ani som sa s nikym nebozkavala a nemala som ani nejake kvapky nic este ani alkohol mi nechutil 😲 teraz to napravam a zda sa ze mi je lepsie 😀 😀

bilu tak tiez musite chytit vsetko nezvycajne 😲 inak nepotesim ta afektovane zachvaty miznu az po 3 veku ☹

leni a ty s topu rozhadzanou strankou si ma dostala ja som si to zapla akurat na nej a zacala som tu nadavat ze nic tu nefunguje ani si tu nemozem odychnut tak mal mm zo mna nervy 😀 😀 😀

mima07
7. mar 2009

adulak mne sa na kaskadach pacilo len neviem na kolko tam idete my sme chodili na 2-3 noci lebo v okoli nic nie je teda da sa prechadzat okolo hotela aj po dedine ale tyzden si to neviem predstavit inak welness super a super masaze a dokonca som do vane isla aj s alexom mal 4 mesiace tak mi pripravila specialnu co sa tyka permonu aj tam som bola ale tam vo vodnomsvete chodis bez nicoho iba bazen je nejako bokom a tam sa ide v plavkach takze to ja nemusim a je to strasny kolos

mima07
7. mar 2009

bilu to je teda dobre drahy hotel normalne rozmyslam ze ked je tam taka zlava ze tam pojdem mrknut 😀 😀 😀

lenkamt
7. mar 2009

ježiš baby ja som zabudla pogratulovať Ret k termínu 😔 mi s tými sopľami odchádza z hlavy aj to čo mi tam zostalo 😀

Bailey - napáľte mi prosím toho noukyho, Katka z júloviek to chválila a ja ho neviem zohnať - teda môj muž tvrdí že ho nikde nevidel 😝

Mima - 😀 som rada že akurát ja som ťa "dorazila" sorry 😅

ja akurát tlačím koláč do hlavy, vôbec neviem ako chutí 😀 a obedná polievka tiež neviem aká bola, muž mi iba vravel málo slaná, málo slaná ..... tak fakt netuším čo z toho vzniklo, lebo on zje všetko a chutí mu všetko 😀

mima07
7. mar 2009

leni este ze si tu 😲
ret a daj vediet kedy to mas mi ti budeme drzat paste a musi to vyjst

lenkamt
7. mar 2009

a z tej nádchy ma už bolia aj zuby 😝

inak deti dnes spali dosť zvláštne - o 10.30 zaspali pri krtkovi 😲 spali do 12.30 a teraz šli spať o 19.15, som zvedavá o koľkej ráno budú čvirikať 😝

Mimuš a ako ste lyžovali? aj s malým, či ste sa striedali???

nika07
7. mar 2009

Ahojte, tak sme doma,

Leni myslela som na Teba, ale sa to nedalo stíhať, ved tam určite pôjdeme na dlhšie a potom prídem, sľubujem 😉

U nás fičí Včielka Maja a Fifi z Kvietíkova

lenkamt
7. mar 2009

idem si zaliať teraflu a ľahnúť k telke 🙂

nika07
7. mar 2009

Lenka prajem rýchle uzdravenie všetkým 😉

mima07
7. mar 2009

leni ja som lyzovala iba raz sa mi s tou hnusnou nadchou nechcelo a prave vtedy maly spal 😉 a asi mam aj svalovicu 😀 😀 a moj isiel spat o 18 lebo spal v aute do 12 tak uz som nemala chut ho natahovat tak mozno pojdem aj ja

retaux
8. mar 2009

Ahojte!
Ďakujem vám všetkým 🙂

Peťa: krupicové slíže - vyvarím si také hrubšie slíže a potom si rozpustím maslo a na ňom si opražím detskú krupicu, ale treba to stále miešať, lebo to môže prihorieť. No a potom to zmiešam s tými slížami a ešte na to nasypem trochu cukru. Samozrejme, že Lucka mi to vypľula, ona sladké nemusí.

Bilu: áno, chodím v NR do školy. Aj môj vysnívaný odbor to bol, ale...

Baily: to poznám, ja vždy keď mám návštevu, tak sa mi podarí tiež niečo zbabrať.

No a chorým prajem skoré uzdravenie. Myslela som si, že pomaly tie choroby už budú ustupovať, ale nejako sa im nechce 😢 Už aby bola jar.
Peknú nedeľu.

baileysa
8. mar 2009

KRÁSNY DEŇ ŽIEN😵

bilushka
8. mar 2009

Bailey si ma predbehla, aj ja zelam vsetkym krasny den zien 😵

A na fb si objavila paradnu skupinu, ze viem sa zabavit aj bez nealka, ma to riadne pobavilo a hned som sa tiez pridala 😀

Leni, nech ti to rychlo prejde a hlavne nech uz mas chut v ustach, mne to zo vsetkeho najviac liezlo na nervy, ked som necitila co som jedla a z coho mi je potom zle 😀
Tvoja osvedcena rada-mentolova ciga nepomohla? 😉

Inak ta vystava Dieta a rodina bola aj tento rok od veci, ako som pisala, ze boli baby sklamane minuly rok tak aj tento rok ze to za nic nestalo, ale ja som si aj myslela, ze tam bude naroda, ked je tak hnusne, takzdy sa isiel schovat tam a zase to kapacitne nezvladli 🤐

Strasne by som sa chcela s vami podelit o moju radost, ale kobyla je svina, viete ze vsetko zariekne a hned sa to potom zmeni, teda pisem len toto: uz dva dni maly nerobil to hrozne, co mi na jeho chorobe najviac lezie na nervy a kasel to teda nie je! Kto rozlustil rebus, tak ma 5 bodov a nech to sem nepise, lebo sa to dnes vecer zase stane! 😉 😀 😀 😀

bilushka
8. mar 2009

Letu, nemyslis nahodou to co mate doma tento kufrik?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4466773

Malemu ho idem objednat...tak ci je to kvalitne.

Vzdy vam zabudnem napisat, ze tie saty, co tu Peta vtedy hadzala od istej Kildy, tak som jej napisala a uz 2x som si ich chcela u nej kupit, normalne som jej napisala, ze mam zaujem a ona nereaguje 😅
Tak asi kaslem na nu, aj tak dat za saty co som si nevyskusala 2 tisicky bez moznosti vratenia a reklamacie sa mi zda byt dost velky risk...

lenkamt
8. mar 2009

pekné MDŽ všetkým veľkým aj malým ženám z levíčat 🙂 hlavne nech sme stále krásne 😀

Bilu - nezabrala ani tvrdá petra 😀
a super že to hrozné vás obchádza 😉

idem vyprážať karfiol - fest nedeľný obed 😀 keď ja pečené kura nemusím, aj keď bez chuťových pohárikov by mi to mohlo byť jedno 😅

meganik
8. mar 2009

ahojte..baby som zufala, od vcera som v slzach a to doslova..vcera nam niekto dolamal stierace na aute a komplet cele - nielen stierace, ale aj tie ramena, vzadu ho vylomil az ku kufru 😢 a dnes nam vykradli pivnicu, vsetko vyhadzali von, kocik, vajicko, vezu..nastasie nam nechali letne gumy na auto nedotknute, lebo keby aj tie odfajcili, tak si to s mm asi uz hodime 😢 no a aby toho nebolo malo, tak mm v nervoch vychytil toho nasho imbecilneho suseda a dobre nanho nareval a mlady mi odkazal, ze sa mam na zajtra tesit, tak teraz neviem co bude ... ☹ 😢

mm zahlasil, ze to s...a ze sa stahujeme na vychod 🙄

no nic pekny den zien..ja uz ho oslavujem, zapijam smutok

meganik
8. mar 2009

jaj a najzaujimavejsie na tom je fakt, ze dvere k pivnici su neporusene, takze ten kto to urobil mal od nich kluc...hm no a uz padam, idem soat s malou 😖

nika07
8. mar 2009

Ahojte, prajem krásny sviatočný deň všetkým krásnym a uspešným žienkam a samozrejme aj našim levíčatkám 😉

meg tak to je teda sila, že dolámané stierače, a nemohol to byť ten chalan, čo sa naňho sťažujete 😠

my sme sa včera skoro nedostali do dvora s autom, nejaký kretén nám zaparkoval auto takmer priamo vo vjazde 😠 , ešte keby bol o meter viac, tak voláme policajtov a dáme mu auto odtiahnuť, ale mal šťastie, že to muž nejako vytočil ale riadne zuril 😠

papa a prajem pekný zvyšok dňa

peta28
8. mar 2009

jezisi meg to he strasneeeee, fakt neviem co na to napisat ☹

peta28
8. mar 2009

Bilu gratulujem k tomu co Matejko uz dva dni nerobil 😉

maji4
8. mar 2009

Ahojte všetko nalepšie k MDŽ všetkým ženám, žienkam, žienuškam 😵 😵 😵

meg strašné mna by asi jeb.o 🤐 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Nika aj z toho by , ma švihlo to ako si niekto môže dovoliť zaparkovať pred niekoho východ-vchod 😠 😠

Bilu aj ja gratulujem k matejkovi a aby to robil aj dnes to čo včera nerobil 😵 😵 🙂 🙂

Lenka aký bol karfiol??My sme dnes mali od včera hrachovú polievku a dnes som zapekala brokolicu 😅 :-Tiež nedelné jedlo ako lusk 😅 😅

Biluš to náradie vyzerá super 😉 😉

my sme dnes aj doobeda aj poobede boli na ihrisku a potom sme dostali nečakanú návštevu teda volali ,že sú dolu pre barákom ,že prečo im neotvárame a my sme boli na ihrisku tak museli mať trošku strpenia a počkať na nás 20 minút pokým sme sa dotrepali samozrejme doma bordel ako v tanku....nič nachystané...proste neznášam takéto návštevy a sú to mladý ľudia by som chápala ,že sú to nejaký starší ,že teda nemajú alebo nevedia obsluhovať mobil ale toto 😠 😠 😠 som sa hambila ako pes 😒
Ale aspoň po ceste ako sme išli domou som sa zastavila v cukrárni a kúpila nejaké zákusky , no ale des čo vám poviem a prišli aby nás pozvali na svadbu takže 9 mája sa strašne teším ideme trsať , Lilianku bude strážiť moja mamina už som si to hneď vybavovala tak sa tešíííííím 😵 😵 😵

nika07
8. mar 2009

Ahojte,

maji ľudia sú rôzny, blbý aj blbší 😀
aj my sme mali včera dve návštevy 😀 neohlásené, zbytočne, neboli sme doma 😀 aspoň sa poučili, že maju vopred zavolať, 😵

bilu, ako Maťko v pohode 😉

aj my sme dnes mali super nedeľný obed zeleninovú polievku a rezance

😀

ale potom chlapci išli na nákup a priniesli KFC mňam

maji4
8. mar 2009

nika tak oni si to vykompenzovali 😀

meganik
8. mar 2009

no tak pokracujem dalej v otrasnom dni..bol tu sused a sa nam tu vyhrazal vselicim cim sa dalo..ceresnickou na torte bolo, ze povedal ze na nas poda trestne oznamenie za psychicke tyranie..chapete po tom vsetkom, co nam oni robia...a ze nas dal sledovat tajnymi ze co mi tu cele dni robime, ze on si nechal tajne z vonku na dialku zmerat hladinu hluku vo svojom byte a jasne, ze mu vyslo, ze je v norme...ze jeho syn nevyhrava- vyhrava zrejme babka z vedlajsieho baraku, kt. ma cez 60 rokov ( a podla neho pocuva rap, hiphop, disco a podobne vypalovacky ) no a este kopec inych tajnych vecirasovo orientovaneho cloveka, lebo som naposledy ked som sa s nimi zrazila v dome Natalke povedala, ze aha to je skaredy ujo s tetou, co kvoly nim musis spavat v obyvacke 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak ja uz neviem, ci mam plakat, ci sa smiat..dneska som od nervov este ani nejedla okrem ranajok nic ☹

meganik
8. mar 2009

boze baby tak mi to odoslalo skor...aby vam to davalo zmysel malo tam byt...v 6 riadku, ze vrcholom bolo, ze ma oznacil za rasovo orientovaneho cloveka...no a potom to uz pokracuje dalej dobre..snad sa v tom vyznate..odchadzam..snad ste mali aspon vy krasny den

maji4
8. mar 2009

meg ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nemám slov ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

peta28
8. mar 2009

meg a co on je nejakej inej farby ked ta oznacil za rasistku?
by som mu zabuchla dvere pred nosom.. ale stale nechapem ze ako ho vy psychicky tyrate? a on je najeky mimo ze sledovat tajnymi by som ho vysmiala.. nejak moc pozera telku. Fakt neviem co by sa dalo vymysliet, lebo cokolvek im urobite tak sa vam to asi vrati a urcite horsie. jedine asi fakt podat trestne oznamenie za obmedzovanie osobnej slobody, alebo urcite nieco take existuje, len ci to v tomto nasom uzasnom pravnom systeme by malo aj nejaky vyznam.
Fakt mi je vas hrozne luto, lebo nie je noc horsie ako debil sused.