Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
27. nov 2009

neviem, čo by to malo byť.. proste niečo chutné 😵 som rozmýšlala černohorský rezen alebo volačo také
ale niečo čo natrvá velmi dlho, lebo zajtra idem do školy a prídem až okolo 16tej a rýchlo to musím zbuchnúť 😝

zuzana76
autor
27. nov 2009

toto je rychle, uz somm to sem vela raz pisala

kuracie prsia nakrajas na pasiky osolis, orestujes na troche oleja, pridas vykostkovane olivy bez nalevu , podusis spolu, ak maso pusti malo stavy , tak dolejes trochu vody, dusis do makka, potom zalejes smotanou na varenie zmiesanou s trochou muky na zahustenie, nechas prevriet a hotovo

k tomu je najgenialnejsia ryza, ale super su aj cestoviny

katika1
27. nov 2009

zuzi to znie dobre 🙂 😵

zuzana76
autor
27. nov 2009

zabudla som, ked dusis to maso s olivami, tak tam pridas baalku a oreganooooo, katiiiiiiiiii

peta28
27. nov 2009

Kati podla mna si zasluzi Lucia ako sa k nej Tomas sprava ved ona ho vylozene vodila za nos..

peta28
27. nov 2009

Baby ako robite syrovu omacku na cestoviny? Vcera som dala len smotanu na varenie a bambino rozpustit do toho a bolo to hrozne riedke, zahustujete to niecim?

katika1
27. nov 2009

ok zuzi 😀
peťa veru 😝 ja by som ho za nos nevodila 😀
peťuš ja dávam aj trošinku hladkej múky.. je o dosť hustejšia 🙂

peta28
27. nov 2009

aha, no skusim nabuduce.. som nevedela ci to tam nebude vadit nejako, ono ti sice zhustlo, ale az ked to vychladlo..

zuzana76
autor
27. nov 2009

aj ja davam hladku muku

peta28
27. nov 2009

Letu peniazky prisli. dik

maji4
27. nov 2009

Ahojte

baby dík za recepty aj mne najviac chutí vyprážaný 🙂 🙂 ale malej to moc nechcem dávať tak som chcela niečo na prírodno .... 🙂 🙂

Zuzi a ten recept s tými olivami tiež vyzerá super myslíš že to môže aj Lili papať??

maji4
27. nov 2009

nika rýchlo sa odsekni hlavne oddychuj keď sa dá a prikladaj si suché teplo...a upratovanie predsa počká 😉

lenka fotky som pozerala už aj ja a sú všetky krásne sa mi strašne páčia s tými vianočnými ružami 😵 😵

lenkamt
27. nov 2009

Maji tak sebe vypraž a jej upeč na masle 😉

maji4
27. nov 2009

leni aj tak som rozmýšľala že jej na prírodno sebe vysmažím 🙂 🙂

lenkamt
27. nov 2009

ja to tak tiež robím 😀

a ďakujem všetkým za pochvaly 🙂

maji4
27. nov 2009

katka ja som mikiho klubík stiahla z netu a teraz jej ho púšťam kedykolvek 😉 😉

katika1
27. nov 2009

maji stiahnem aj ja 🙂
a prečo nemože vyprážané? 😕

maji4
27. nov 2009

katka ale môže ale moc jej to nechcem dávať lebo to je nezdravé...a Lilianke tá prenzla ani moc nechutí 😔

katika1
27. nov 2009

aha 😅

peta28
27. nov 2009

uz o tyzden cestujemeeeeeee .. jupi jupiii

teda my nie tak skoro, my prideme az vecer, ale o tyzden..
Mala sa uz tak tesi na Mikulasa. rano krici nasusedovho psa ze vstavaj Fila vstavaj , uz je rano, musis posluchat lebo nepride k tebe Mikulas. 😀 Teraz tak seka dobrotu, som zvedava co bude ked Mikulas odide..

letuskah
27. nov 2009

caute
ja som varila v Lidli dnes, cordon bleu mrazeny a k tomu varene zemiaky, polievka este od predvcera 😅

a dnesna hlaska mojho syna, pytal sa ma co sme to tomu dedenkovi zobrali a ja na neho nechapavo ze neviem, uz si nepametam a on Mamicka uz to pochop 😀 😀 😀

a my momentalne frcime na tomto (samozrejme okrem krtka)

https://www.youtube.com/watch?v=QvsQ9hYKq7c


https://www.youtube.com/watch?v=OleYDoR6mOM


https://www.youtube.com/watch?v=LYIuG-A63bE


https://www.youtube.com/watch?v=xpSlExF75rY
letuskah
27. nov 2009

ja som to dako kubkovi este nehovorila lebo potom mam dokola ledy uz pride a ledy uz pojdeme a kedy uz budu a podobne, najhorsie je spomenut mu vianoce, jeziska alebo darceky tak to potom len vyvovala, chodi ku dveram ze mama otvor uz prisiel jezisko a ked ma horsiu naladu tak sa srdcervuco rozplace ze kedy uz pride jezisko... takze vsetko drzime v tajnost
on ani nie kvoli tym darcekom, to este nepochopil co to znamena ale kvoli tomu ze sa tesi ze ku nam niekto pride

maji4
27. nov 2009

let hláška už to pochop 😀

lenkamt
27. nov 2009

moje majú v paži celého mikuláša aj vianoce 😀 včera dostali adventné čoko kalendáre, tak sme im aj skúsili vysvetliť že o čo ide, nepomohlo zožrali ich na posedenie 😀

Letu - no však to už pochop 😀

lenkamt
27. nov 2009

apropo my ešte nespíme, však sme spali do 8.10 😝 hlavne že ich mamina kým som bola u kaderníčky uložila o 11.30 😀 takže už tam ležia 1,5h, zatiaľ držia 😀

maji4
27. nov 2009

let jej zlatý moja si z darčekov nič nerobí 😖 😖

minule som sa Lilianky pýtala či chce bračeka lebo sestričku len tak informatívne čo mi povie a som jej hovoila že bábätku bude musieť požičiavať hračky a okolo toho a Lilianka sa zamyslela a mi hovorí:nechcem bábätko radšej plyšového maca 😀 😀 😀

letuskah
27. nov 2009

leni pre toto ja kalendar nekupujem lebo viem ze by to chcel zjest cele a ja sa s nim natahovat nemienim ani mu robit zbytocne nervy ked viem dopredu ako to dopadne, to az o rok

sak ja som potom pochopila o com tocil ale to mamicka uz to pochop ma dostalo 😀

maji4
27. nov 2009

let a presne keď sa Lilianak na ničo teší napríklad keď jej poviem že zajtra ideme k babke do Topoľčian tak sa neviem dočkať a tie plače že poďme už babke.....tak tiež niektoré veci držím v tajnosti 😎

letuskah
27. nov 2009

maji zlata 😵 vie co sa jej oplati 😀
moj chce sestricku a sesternicku, som mu vravela ze Zuzka (moja sesternica) bude mat babo, ze to bude sesternicka alebo bratrancek tak mi povedal ze sesternicka 😀

maji4
27. nov 2009

leni no sú dobré ležať v postieľke 1.5 hodiny 😨 😨