Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
27. nov 2009

Ahojte,
tak o tyzden, my budeme v takomto case asi vyrazat, tesime sa vsetci, aj maly, ze deticky budu v hoteli a pride Mikulas, on to berie ako samozrejmost, darmo mu ja vysvetlujem, ze Mikulas a Jezisko chodia iba k detom, co posluchaju.

Letu a preco je varenie na plyne viac setrne k prostrediu?
Ja este aj vodu co idem varit cestoviny vacsinou najskor uvarim v rychlovarke, aby som to mala rychlejsie, to asi moc nie som eko vzorom 😔

letuskah
27. nov 2009

bilu mna sa nepytaj, ja si ju tiez ohrejem v kanvici a potom do hrnca, no ale nebudem sa hadat, sak aj setriace ziarovky mame v celom byte a mne je to moc tmave to svetlo tak si este prisvecujem dalsimi lampami a podla mna miniem viac elektriny ako keby sme mali obycajne ziarovky

bilushka
27. nov 2009

Leni, si uz bola u kadernicky, takze skraslovacia mania predsa len zacala? 😀

Mne dnes prisla nova Mama a buduci mesiac je tema ze deti sviatocne naladene, nechces poslat fotky zo vcera?

A prisla mi pozvanka na otvorenie detskych jasli, totalne nechapem, odkial maju moju adresu...
Zajtra maju den otvorenych dveri, ich webovka je fantasticke.sk, ja som kukla iba ceny a hned to zavrela 🤐

bilushka
27. nov 2009

Moj este tiez nespi, dnes sa uz umudril a vstal o 8:30, tusim sme s Vicenkami v telepatickom spojeni 😉

letuskah
27. nov 2009

toto mmi dnes prislo, v utorok som jej pisala a dnes doniesla postarka 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7078840

letuskah
27. nov 2009

aj moj sa umudril, zaspal pred 21 vcera a rano vstal az 7,10 a na druhy raz teraz poobed zaspal lebo zase treiskaju tak to bolo take vselijake

katika1
27. nov 2009

bilu aj ja to tak robím s vodou 😀
Riško zaspal hned teraz naobed.. aj ked my s tým nemávame problem ale dúfam, že potiahne tie dve hodiny.. som ho zase poprehánala s Pusinou v rukách po Andovciach 😀

bilushka
27. nov 2009

Letu, krasnucke a na to ze Topolino, aj velmi lacne.
Vam tusim stale nieco robia vo vchode, nam maju malovat od buduceho pondelka, tak dufam, ze pri tom vela hluku nenarobia.

Ja som bola dnes tiez v Lidli, kupila som si to ich Salko a vobec nie je take dobre ako klasicka Jesienka.

bilushka
27. nov 2009

Pusina na rukach a dieta za vami 😀
Ja inak tiez musim s malym chodit von ako si vcera pisala Kati, tiez ked nie je vyvenceny tak zle spi a dokonca aj je, tak my aj po tme sa vencime, kedze tak neskoro zaspava, tak vstava uz pomaly do tmy.

letuskah
27. nov 2009

bilu su veci ktore sa nemozes ani opovazit nahradit a tym je jesenka a horalka 😀

menia nam okna na schodisku a brany a tym ze sme na prvom tak vsetko pocujeme, a kedze ich prepadla chripka tak im to dlho trva, pred tym cez obed nerobili, mali zakazane ale tym ze nestihaju tak nahanaju cas a robia cely den az do 19,00 lebo tento vikend uz to malo byt komplet hotove, ale este tyzden budu urcite robit

katika1
27. nov 2009

mne zas povie, že chce bračeka, alebo nič 🤐 😅 😀
a najnovšie si po sebe nechce upratovať hračky 😠 a reve ked ho nútim si upratať 😠 😠 😠

letuskah
27. nov 2009

my chodime tiez za tmy lebo neskoro vstava ale jemu to nevadi len kym sa vyhrabeme uz nikto nie je vonku 😝

katika1
27. nov 2009

bilu ale pusina no vodítku a on ju drží.. tak som to myslela.. ona ho ťahá, takže dieťa miesto prechádzky celý čas je nútené bežať 😀 ale aspon ho to unaví 😝

bilushka
27. nov 2009

Jaj a temu surodenec uz mame tiez vyriesenu: chce braceka, co sa bude volat Alex (vobec neviem, kde na take meno prisiel, jediny Alex ktoreho pozname je Mimin a s tou nie sme az tak casto-asi zaposobil 😀 ) a sestricku teda nechce, ale ze keby uz bola, tak sa musi volat STRUNA BRUNA 😀

lenkamt
27. nov 2009

Bilu - struna bruna 😀 mamu a ja kašlem,poslala som im 3x a ani raz mi neuverejnili moje krásne deti. asi sme silná konkurenica. ale chlap mi zase povie - pošli, lebo on furt otravuje že ich mám niekde posielať prihlasovať a podobne, lebo že veď sú najkrajšie na svete 😅

a už spia 😔 o 15 budím, inak tu je tma ako večer 😝

katika1
27. nov 2009

bilu 😀 😀 😀 taka spon máte vybraté meno 😀

lenkamt
27. nov 2009

a teda s týmto ja súhlasím 😀 žiadna diskusia k Bilushkinemu menu pre druhé dieťa 😀

lenkamt
27. nov 2009

inak my tiež vyrazíme okolo 13. lebo musím počkať Verču zo školy 😉

nika07
27. nov 2009

čaute, čaute,

je mi na h.........,dieťa nechce spať, boli sme aj vonku, aj v obchode, v kuse mama kilať/cikať/, kakať-to neprekladám 😀 , tak s mojimi krížami behám ako srnka 😠 , a spánok v nedohľadne, dla som jej knižku, tak som zvedavá ☹

ja som varila kapustné fliačky, som zhvedavá kto to bude jesť 😀 😀 😀

leni máš krásne baby, ja čakám kedy sa mi ozve fotografka, že máme hotové fotky ☹ 😖 😵 , stale nič nevola

nika07
27. nov 2009

lenka a nám hovoria aby sme malu dali niekde do časopisu a mm ani počuť 😕

stále nespíme

letuskah
27. nov 2009

bilu krasne meno, ked raz budeme cakat tak poprosime Matejka aby nam vybral meno 😀 😀 😀

bilushka
27. nov 2009

Nika, kde ste sa boli fotit, v Senci?
Potom hod na net, alebo dones na stretko 😉
Nech sa ti skoro polepsi s tym seknutim.

letuskah
27. nov 2009

nika to je zakon schvalnost, to aj kubko robi ked som seknuta, vymysla, nespi a podobne 😝 drz sa

nika07
27. nov 2009

ano bilu v Senci,

ved preto ju naháňam, som jej poslala e-mail,som zvedava kedy mi odpovie
🙄
ja idem ešte v stredu na stretkos babami z práce, tak by som ich aj tam potrebovala 😠

nika07
27. nov 2009

už mi dieťa kričí, už vstávam, som veľká baba ☹ , zasa nebude spať

bilushka
27. nov 2009

Dnes je zase co vo vzduchu, ze sa mu neda zaspat 🙄
Teraz som tam bola, lebo ze chce kakat (asi si to precital na nete, ze aj Linduska takto vymysla 😀 ).
Ale fakt sa aj vykakal, ja som mu neverila.

Leni, tak super, to mozeme ist vyskusat bazen, kym ostatni dorazia 😉
Inak preco na poslednu chvilu tvoj chlap zase cukol?
Ved ked sa uz premohol Zuzkin aj Mimin, tak tvoj uz tiez mohol ist.

lenkamt
27. nov 2009

Bilu - ale ja ho tam nechcem, proste ja si viac odýchnem a užijem si vás pri ivke, môj muž je ako moje štvrté decko, nech len pekne maľuje 😅

mne Lenka rovno doniesla plný šerbeľ hovien 😝 😀 ma predsa nebudem obťažovať tým žeby som ju musela dávať na šerbeľ 😀

bilushka
27. nov 2009

To sa sama vyzliekla a vykakala?
Ja mam doma dobre nesamostatne mimino teda 😠

Zrutil sa mi svet, Robbie Williams sa ide zenit a Bartosova sa rozisla s Pomejem, uz zatvaram ten bulvar, slubujem 😀

lenkamt
27. nov 2009

hej, ony už chodia na šerble samy, aj sa vyzlečú aj sa oblečú, len riťuše im utieram. Lenka už sama aj je, Lucia sa vie komplet obliecť /teda ak má dobré pančuchy - rozumej klasika rozťahané bavlňáče 😀 / už jej len tričko prepchám cez hlavu ostatné zvláda. včera dokonca obliekla aj Lenku 😀

Verču som obliekala až do 6rokov 😉 😀 aj krmila 😀

katika1
27. nov 2009

leni mne to spravil Riško viackrát, že sa sám vykakal, vylial to do záchoda, spláchol a mne doniesol špinavý nočník - ako že sa pochváliť 😀