Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
1. dec 2009

ozaj a ešte som chcela ja napríklad spätné pri spolujazdcovi nepoužívam vôbec teda nie som na to zvyknutá lebo keď som jazdila na otcovej Škodovke tak tam späták nemala mal len pri sebe a vnútorné tak ja odvtedy používam len tie občas sa mrknem aj do toho pri spolujazdcovi ale velmi málo 😉

lenkamt
1. dec 2009

Slavka - krásne fotky 😵 😵 😵

u nás je tiež hnusne, tma ako v jaskyni 😝

idem si asi pospať k deťom 🤐

letuskah
1. dec 2009

caute
u nas lejak ako z krhly a ja som sa vybrala na nakup, jasne ze som vliekla plny ruksak, dve plne tasky a decko na rukach, netusim ako sa mi to podarilo 😕
Maji ja ho tiez moc nepouzivam ale obcas sa zide 😀 ale ved sme dosli ok, a aj zrkadla su vsetky 😀

Slavi krasne fotky, ja teda tiaz zasnem ako to Vaneska vydrzala, mne stacilo co sme sa boli s Kubkom na svadobne fotit, to uz dnes by sa nam ho nepodarilo mat na zabere, sa cudujem ze fotografka dokazala vybrat take kde sa nemraci alebo neplace....

Kupila som Kubkovi casopis Sikovnicek, su tak Pat a Mat obrazky tak sme si cele doobedie citali, odkedy sme odmontovali pultik so stolicky na jedenie tak si citava za stolom v kuchyni a dlho vydrzi, ved dnes rano asi hodinu kym sa mi ho podarilo presvedcit na ten nakup a potom dve hodky kym som obed spravila 😕 😕 😕 niekedy ma teda prekvapi 😵

letuskah
1. dec 2009

ja sa este nebalim na stretko, hlavne musim vyhrabat rukaviky aj koleso, i ked nemam pocit ze nam to bude treba 😅

katika1
1. dec 2009

čaute 🙂
lenka, že baliť 😀 sa budem v piatok naobed 😉

slavka super fotky, pošli kontakt aj mne, prosím a aj cenu 😅 a malá je celá ty!
lebo Riško sa miluje fotiť, tak by som chcela nejaké pekné s ním 😵

slavenas
1. dec 2009

baby dakujem 😉

je to presne tak ako to už raz písali baby , ked sme od nej odišli tak som mala pocit že tam nemôže byť ani jedna fotka dobrá a sú skoro všetky ,
ona spravila takú knihu s fotkami a ostatné zábery nám dala na CD je ich asi 160 a iba nejaké 2-3 sú také že sa nedajú použiť lebo malá odišla mimo toho plátna a neplače ani na jednej aj ked bola dosť vyplašená lebo to bolo prostredie ktoré nepoznala

slavenas
1. dec 2009

letu aj mi kupujeme macka pusíka a tiež sa s tým vie malá dobre zabaviť , šikovnička sme ešte nemali

letuskah
1. dec 2009

slavi ja kupujem podla toho co v ktorom j, najskor popozerame v obchode a jedneho kupime a tiez nie kazdy mesiac, doteraz ho to moc nezaujimalo ale toto je prve cislo co sme okrem pocarbania aj citali

lejla77
1. dec 2009

Ahojte 🙂

Ja stale chora, ale uz som v praci. Maly prvy den v skolke.

peta:
aj Stanko ma v piatok v skolke Mikulasa - zadarmo.

retaux
1. dec 2009

Ahojte!
Slavka: ste veeeeľmi sympatická rodinka a Vaneska je naozaj celá ty 😉 Najviac sa mi páči tá "rozmazaná" foto predposledná 😵

A asi si tiež pôjdem ľahnú k Lucke. Toto počasie je vhodné akurát na spanie.

slavenas
1. dec 2009

kati, ret ste ma tááák potešili 😵 , lebo stále viac a viac ľudí hovorí že sa UŽ podobá na muža

peta28
1. dec 2009

Lejla vsak za tu palku co platite mesacne este aby pytali na Mikulasa 😠

peta28
1. dec 2009

Ani Kralovstve nepytali, vsak by som im povedala svoje..

peta28
1. dec 2009

ja som dnes kupila Fifika lebo k tomu bolo take CD s detskymi pesnickami.. za 0,60 eur no nekup to .. uz som skoro ako Bilu 😀

mmem_
1. dec 2009

cafte

baby prajem krasne stretko, by som sla hned 😝 ,mne od stvrtka ide muz do roboty, 😝 tak si to tu asi hodim

pridala som nejake fotky Timka🙂

lenkamt
1. dec 2009

kráááááááásny 😵 😵 😵

neboj zvládneš 😉

tak som si zdriemla a je mi blbšie ako keby som nespala, idem pre verču a k číňanovi pre papučky 😀

katika1
1. dec 2009

ja som taká nahenvaná na malého.. dnes sa prvýkrát zobudil o 6tej ráno 😔 ešte nikdy tak skoro nevstával.. a cez den som myslela, že bude spať aspon tri hodiny a on len hodinu a pol
takže dnes maníme režim a pojde spať až okolo trištvrte na 9 😠 😠 😠
mmem 😵 nááádherný!!!!!

peta28
1. dec 2009

Leni ale len ked to mas po ceste .. v dazdi extra nechod kvoli nasim paucam 😉

Timko je kraaasny 😉 tusim aj ja chcem.. ale nie este tak skoro

letuskah
1. dec 2009

Mmem krasny vevericiacik 😵 😵 😵

Kubko tiez spal menej ako zvykne a sme sa tu hrali na babetka a som mu spievala DObru noc ma mila a jeho to normalne rozplakalo, bobatko moje 😵

mmem_
1. dec 2009

dakujem 🙂

baby aj vase levicatka sa pytaju na vsetko? mna uz ide porazit ked 50x a to neprehanam sa pyta toto je co?

slavenas
1. dec 2009

mmem malý je krásny 🙂 🙂

Vanes sa zatiaľ nevypytuje , z pochopiteľných dôvodov .... ešte veľa nerozpráva ale pozornosť si zato vyžaduje aj tak .

peti , fifíka časopis ?

peta28
1. dec 2009

hej Slavka taky detsky nejaky

slavenas
1. dec 2009

leni my také vodné atrakcie momentálne nemáme žiadne lebo to čo bolo sa zlikvidovalo cez leto , tak ja do vody beriem len rukávniky. Dieťaťu bude musieť stačiť samotná voda 😅 😅

nika07
1. dec 2009

Ahojte,

mmem Timko je prekrásny a tie guľaté líčka, tie by sa pusinkovali 😀 cmuk

aj u nas bolo otras počasie, celý deň normálne tma 😠 ,

Kati aj u nas to bolo podobne so spánkom, vstávala o 6,30 a obedné spanie 0 bodov ☹

katika1
1. dec 2009

Kočky práve som bola u susedov.. a videla som, že práve došili nááádherné pyžamká..
pre baby hello kitty ružové - froté aj bavlnené a pre chalanov bielo modro nebíčkové s obrázkom toho malého Flinstonea..
majú pár kusov 98 aj 104 😉
ak náhodou chcete, tak ip 🙂

mishelin
1. dec 2009

caute baby,mmem maly je kraaasny 😵
inak teraz som tu objavila ze ta gabika co sem chodila mala karolinku narodenu vtedy ked ja aj seki chlapcov ma 3 tyzdnove babo doma,chlapceka..viete ktora to je?

katika1
1. dec 2009

ahoj mish
ja neviem 😅

katika1
1. dec 2009

fuj fuj fuj, počuli ste o tej ženskej, čo sexualne obťažovala svoju 3ročnú dcéru? fuj fuj fuj 😠 😔 😝 bude to v krimi novinách 😔

mishelin
1. dec 2009

kati gabika11 😉 taka kratkovlasa z kosic myslim...

veru otrasne fuuuj krava blba 😝 😝 😝 🙄 😠

katika1
1. dec 2009

niečo sa mi marííííí.. ale neviem presne
a odkial to vieš?