Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
2. dec 2009

aj ja sa bojim aby maly neochorel, lebo zase nechcem aby bol chory na vianoce, tak dufam,ze to dobre vsetko dopadne 😵

katika1
2. dec 2009

no veru, snad to prežijú krpci v zdraví 🙂
bilu si to vystihla..keby sme nemali net, čo všetko by sme postíhali 😀
Leni, tak ako?

lenkamt
2. dec 2009

no my nevraciame, sme čulé ako rybičky, teda ja nie, lebo sa mi chce spať 😝
ibaže, baby je to viroza a nikto mi nevie s určitosťou povedať či aj keď sme v pohode či to predsa len neprenášame, tak neviem fakt by som nerada niekoho nakazila 😔

tak ak sa bojíte napíšte mi to a my sa teda odhlásime 😢

slavenas
2. dec 2009

leni ja som za aby ste išli, 😉
ved povedzme si to na rovinu, to by sme museli s deťmi sedieť doma na zadku aby sme mali istotu že okolo nás neprejde niekto chorý alebo že sa nestretnú s nejakým dieťatkom ktoré malo pred x dnami nejakú virózu alebo pod.

katika1
2. dec 2009

ja si myslím to, čo slavka 🙂

mima07
2. dec 2009

caute
tak som spokojna zistila som ze moj koberec stal o 10 eur menej 😉
leni mozte ist moj aj tak chodi do jasli tak neviem ci nahodou nema nejake dieta doma niekoho choreho a aj hocikto z nas moze inych nakazit sak je pravda ze nevieme okolo koho prejdeme
hja dufam ze vsetci vydrzime a na stretko prideme a aj potom budeme vsetci ok 😉

lenkamt
2. dec 2009

Slavka, Kati, Mima - dík 🙂

ja už chcem spať, ibaže hviezdy hviezdia a vyzerá to ešte na veselú hodinku 😅

Lenka dnes okrem zmizni mami, ale ale maminka zaradila do repertoáru krista mama 😝 😀

mima07
2. dec 2009

leni 😀
a kde ste vsetky to uz balite? 😲 😀
ja by som mala aspon dat oprat sak nebudem mat co pobalit ale som lemra ☹ som si spravila dobru veceru tak zazivam

adulak
2. dec 2009

no nazdar. ja sa po sto rokoch chcem pripojit do debaty, ze co ako kedy a nejde kon 😠 no na porazku
ale aspon som si pokecala s mimi.k na FB 🙂 😎

aj ja som sa chcela spytat, ze kedy idete, lebo ja idem rano s olivkou plavat. koncime okolo 11, isli by sme niekde v trnave na obed a odtial vyrazili. prichod do dudiniec by bol okolo 15:00
vsetky idete az vecer, tak teraz neviem co robit 😅 😕

leni 😀 😀 😀 😀 dobre su detiska s tymi hlaskami. mne ameli raz povedala, ze mami do prdele posun sa 😝
a s tou chorobou este uvidis co a ako. ale myslim si, ze to bude do piatku dobre 😉

a kolko ide vlastne deticiek? 😕

letuskah
2. dec 2009

leni myslim si to co baby, ked to nechytime od vas tak od niekoho ineho, tomu sa nevyhneme, takze ak budu baby fit, my vas radi uvidime 😉

ja sa bojim len prasacej chripky ostatne ma tak netrapi 😅

my sme dnes boli na nacviku plavania, ak sa nieco nestane tak sa mi podari ho dostat po polhodine presviedcania do vody 😀 😀 😀

letuskah
2. dec 2009

jaj inak my mame hlasku tyzdna, Kubko rano sedel na zemi a vykladal si nohy na stolik a sa ho pytam, a ty co robis?
a decko ze: nozicka si hlada pracu, ma stratenu tu pracu

my neviem kedy dorazime ale asi pojdeme ked sa Kubko vyspi tak snad okolo 17 by sme tam mohli byt

lenkamt
2. dec 2009

my tam budeme tiež okolo 15, ak nezablúdime 😀

ja - lenka, lucka, veronika
Adulak - Ameli, Olivia
Letu - Jakubko
Bilu - Matejko
Katika- Riško
Mima - Alex
Zuzka - Paťko
Slavka - Vanesska
Peťa - Timka
Nika - Linda

13 detí v troch vekových kategoriach, zabudla som niekoho? 😅

adulak
2. dec 2009

a co vsetko budete detom balit? ake oblecko, hracky a ine debiliny ktore by ma ani nenapadli??? 😅

adulak
2. dec 2009

let 😀 😀 😀 😀

letuskah
2. dec 2009

adu ja len oblecko na tych par dni, dake hracky aby mali aj ostatne deti sa s cim hrat ked im Kubko vsetko poberie, dake najnutnejsie lieky, teda panadol a mlieko, dake ovocko inak nic, sak par dni prezijeme bez celej domacnosti

adulak
2. dec 2009

no ja neviem co zobrat na oblecenie, lebo co ked sa ameli pocika alebo olivka pogrca? ja som taky debo, ze musim brat skoro celu skrinu....sak pre prepad keby... 😅 😔
sa mi aj mm smeje, ze si idem na mesiac ked sa chystam na par dni k mame 🙄

adulak
2. dec 2009

a s jedenim pre ameli neriesim, lebo mi odmieta jest. ked sa jej spytam ,ze co bude papat, tak klasika odpoved NIC 😝
olivke zoberiem nejaky prikrm a je vybavena.
a neviete ci tam je mikrovlnka a rychlovarna kanvica? 😕 😕 😕

adulak
2. dec 2009

a ako je to s izbami? to im poviem, ze som ta a ta a daju mi moju izbu, ci????

lenkamt
2. dec 2009

ja beriem, šerble, plienky, lieky, veci na kúpanie, nejaké oblečko, papučky, asi aj tenisky v ktorých budú behať po zimnej záhrade, sunar, fľaše, cumle a termosku, na jedenie tyčinky, ovocie, presnidávky a nejaké sladkosti. hračky ešte neviem aké, asi knižky , zajaca a opicu na spanie a nejaké kreslenie 😉

idem spať, dúfam že v noci bude pokoj a zajta môžem začať baliť, keď zbadáte môj lodný kufor tak bude o zábavu postarané 🙂

letuskah
2. dec 2009

adulak ked bol kubko mensi ja som tiez balila, mama sa smiala ze som zbalila cely byt, ale to ozaj potrebujes toho viac, teraz my uz nebereme vela len plienky na noc a oblecko, plus jedno nahradne ale on sa ani nepocikava, jedine ze by sa strasne zaspinil ale inak nie... a nocnik, to by som aj zabudla nebyt Lenky, a aj kanvicu vezmeme

adulak
2. dec 2009

vsak ani ameli sa nepocikava, ale nahoda je blbec 😝 a serbel by som tiez zabudla 😀 este zajtra napiste, ze co ktora beriete, aby som aj ja mala take 😀 😀 😀

adulak
2. dec 2009

dobru noc 😔

letuskah
2. dec 2009

ved si pozicais 😀 😀 😀 😀

letuskah
2. dec 2009

idem aj ja. dpbru noc

nika07
3. dec 2009

Pekné dobré ránko 😉

už to tak vyzerá, že to tu budem ráno otvárať 😵 😠

lenka dufam, že ste OK a ideš baliť 😀

adulak a kam chodíš plávať do Kvapky

lenkamt
3. dec 2009

ahojte.

sme ok, večer si pregrcla aj Verča, v noci 1x ja 😝 ale už sme v pohode a žujeme raňajky 😀 babám som večer dala už aj mlieko a pohodka, takže fakt jednodňová záležitosť 😒

idem baliť 😀 ešte pôjdem kúpiť aj tie dettol obrúsky, lebo vidím že je vo vzduchu kadejaká pliaga 😝

retaux
3. dec 2009

Dobré ránko!
A dnes v noci bol u nás rekord -2°C 😀 Takže sa už blížia vianoce 🙂

lenkamt
3. dec 2009

aj u nás to vyzerá na námrazu, nech len mrzne, vymrznú virusy 😀

katika1
3. dec 2009

Dobré ráno 😎

leni vy furt chytíte nejakú grcačku a všetky 😝

Riško sa strašne teší na Mikuláša, aj ked nevie, že nepríde sem domov 😅

lenkamt
3. dec 2009

presne Kati, každý jeden rok v zime toto máme 😝 jeden po druhom, akurát môj muž vdaka slivovici negrcia 😀

Peti - keď tam prídeme tak sa máme nahlásiť ako stretko z internetu? 😀

inak baby je to na hlavnej ceste, takže to bude pravda /neviem kto to tu písal/ o tých kamionoch. ja som si včera na papierik napísala trasu /môj navigačný/ 😀

naše sa tešia na kinderko 😀 😀 😀