Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
9. mar 2009

no a jasne, ze chorusikom velkym aj malym zelame skore uzdravenie..uz aby sa aj pocasie ustalilo, lebo tieto vykyvy neprinasaju nic dobre

zavidim sikovnost vasich deticiek..nasa Natalka zostava verna svojmu tempu 😀 ale aj tak je zlata ako chudatko vysvetluje svojou recou co chce a ked jej poviem, ze jej nerozumiem...tak ona spusti este doraznejsie a pritom aj ukazuje a gestikuluje o stosest, takze sa nakoniec predsa len vieme pochopit 😵

meganik
9. mar 2009

fiha, co ste sa ma zlakli 😨
no nic idem skusit daco zjest

peta28
9. mar 2009

MEG TAK DUFAM, ZE SA VAM PODARI ODSTAHOVAT SA CO NAJSKOR, NIEKEDY NECHAPEM CO za idioti ziju medzi nami. Prepacte za caps lock, uz sa mi to nechce pisat znova.

Leni Katika ti to prelozila dobre 😉

lejla tak dufam, ze aj dnes to zvladnete bez problemov, uvidis kazde dieta to zvladlo max za 2 -3 tyzdne. Ak by vas nechytil ten zapal priedusiek tak tak uz ste v pohode. A uvidis ako pride jar, tak deticky budu stale vonku a bude to este lepsie.

retaux
9. mar 2009

Ahojte!

Fíha, Meg, tak to mi je ľúto, že to zašlo až tak ďaleko ☹ Mňa tiež prvé, čo napadlo, že vám to urobili tí susedia. Kreténi sú to teda riadni 😠

PP, Katika: liečte sa.
Katika: to je super, že si si našla takú babu. Riško musí byť zlatý, keď recituje 😵 Lucka ešte nevie rozoznať žiadne farby, ale počítať už vie tiež do päť. Keď ju aj chcem začať učiť, že čo je aká farba, tak to ju vôbec nezaujíma a ujde preč.

Mima: 😀 teda Alex je riadne číslo. Také niečo by určite Lucku nikdy nenapadlo.

retaux
9. mar 2009

Meg: a gratulujem ku skúške 😉

peta28
9. mar 2009

baby vsak to zas neprehanajte s tym ucenim, aj Timak je sikovna ale ucit 19 mesacne deti pocitat nie je nejako skoro?

retaux
9. mar 2009

Lucka sa to naučila len kvôli tej básničke 1,2,3,4,5, spočítam si všetko hneď, 5 prštekov na ruke... 🙂

bilushka
9. mar 2009

Ahojte sudruzky,
hlasim ze sme doma z kontroly a z najhorsieho sme von, uz len dobrat antibiotika a oslavovat zdravie.
Pani doktorku som ukecala, nech nas posle do gastro ambulancie, tak nam dala listok na Antolsku, len sa tam neviem dovolat, no mam aj z toho krce v zaludku, ale ideme patrat po zahadnom vracani...

Meg-ako mam dost, nejdu mi smajle, tak tu nemozem hodit nejakeho nahnevaneho, ale ja si toez myslim, ze to bol ten sused, lebo naco by vam zlodeji alebo fetaci len znicili stierace, alebo ked uz boli v pivnici, tak mohli zobrat kocik, hocico a nie len narobit bordel a vystrasit vas, to naopak vy by ste mali podat oznamenie za sychicke tyranie, lenze je to bohuzial presne ako pises, ze spravodlivosti sa nedovolas, ak matu tu moznost, tak chodte fakt prec...No uplne nervy do mna vosli, este ze ten pako povie, ze sa mas tesit na zajtra, a to nie je zastrasovanie a vydieranie???
Skoda, ze nemozete ist do medii s tym, fakt nejaka Lamparen alebo nieco by vam pomohlo mozno...

bilushka
9. mar 2009

My slovicka este nespajame, ale rozprava toho dost a uz mi to aj niekedy lezie na nervy, hlavne ked ho krmim a on sa jasi a rozprava slova ako sklo, dazd...pri ktorych sa vela prska a jemu potom jedlo lieta po celej izbe a z toho sa tesi tak som rada, ze nerozprava este cele basnicky, to by ako uz u nas vyzeralo?

No ale farby a pocitanie to vobec teda...
Ako pise Mima, ze Alex je len na blbosti tak asi aj my tak, raz som mu povedala ze je certik Bertik a ukazala, kde mu narastu rozky ked bude zly a uz iba chodi ze BELTIK a ukazuje si na vrch hlavy.

Peti, ako Timka, presli jej tie sople?

Nech uz sme vsetci zdravi, velkaci aj malkaci, super ze aj v Martine sa uz blyska na lepsie casy a Leni uz mas nejaku chut v ustach?

bilushka
9. mar 2009

Meg a blahozelam ku skuskam a este som ti chcela napisat, ze segra ked vidi, aka je situacia vazna snad nebude ponahlat s tym vysporiadanim, no ved vy sa poznate a snad sa vam podari odtial rychlo fakt dostat.

Inak ten Alex to je aky herec, on toto robil aj mne, ked nas Mima viezla v aute a ja som sa chcela zahrat na milu tetu a rozpravat sa s nim, tak som mu evidentne nebola sympaticka a zavrel si oci a akoze tu strigu, teda mna nevidi, strasne bol podarenyyyyy.

bilushka
9. mar 2009

No ale preco mi nejdu tie smajle...

Leni a ja nesedim stale na fb, len ja viem koho mam zlatit, aby som rychlo postupovala v leveloch!

Aha toto je milucke co mi prave prislo mailom, sice to uz poznam, ale v ramci tapetovania vam to sem hodim:

Jeden den bola moja mama vonku a na starosti ma mal otec.
Mala som priblizne 2 a pol roka. Niekto mi daroval malu supravu na caj a bola to moja oblubena hracka. Otec sedel v obyvacke a pozeral vecerne spravy ked som mu priniesla malu salocku "caju" v ktorej bola iba voda. Po niekolkych salockach caju a pochvalach ako vynikajuci a chutny caj je, sa moja mama vratila domov.
Otec ju nechal v obyvacke aby sa pozerala ako mu prinesiem salku caju, pretoze to bola predsa tak roztomila scena. Mama cakala a po chvilke som prisla k otcovi so salkou caju a mama sa pozerala ako ju otec pije.
Potom povedala, (ako iba mama dokaze.. 🙂
Napadlo ta niekedy, ze jedine miesto, kde mala moze zobrat vodu, je zachod?

bilushka
9. mar 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Aha uz mi idu.
spokojna odchadzam

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meganik
9. mar 2009

no daco som do seba natlacila 😝
bilu..tak uz aj vy tak vykecavate 😨 super, vsetci ste taki sikovni 😠 🙂
a s vysporiadanim..no vies ked ide o peniaze..ako sa hovori brat nepozna brata..ale nie ja mam so sestrou uplne super vztah, ale toto by som chcela mat vyriesene teraz a nie az niekedy o sto rokov, takze tak

a sused si vyhrava a vyhrava..snazim sa na to nemysliet

aspon ze vcera vyhrala tu eurovziu Nela s Kamilom 🙂

bilu a nechas malemu robit aj gastro s tou sondou do zaludka 😕

peta28
9. mar 2009

Bilu hej presli, v sobotu mala len take priesvitne, ale dala som je 2 x fenistil a bolo ok, to ked su priesvitne tak to nemam taku paniku, lebo to mozu byt ja zuby, horsie su zelene, lebo to je predzvest niecoho zleho

bilushka
9. mar 2009

Meg, vobec neviem co nam povedia v tej ambulancii, najskor sa ma bude len vypytovat po akych jedlach, v akom case, psychickom rozpolozeni grcka a potom nam povie, co dalej...ta sonda nas mozno aj minie, neviem, nechcem si davat zase nadej, ze vsetko pojde ako po masle, aby som nebola z toho zbytocne vynervovana.

Tak ale toto ked je vas byt, tak znamena, ze nemate hypoteku, tak to s tou segrou mas este realnu sancu nejako vyriesit.

bilushka
9. mar 2009

Nam zase odisla baterka v aute, 50 euracov to bude stat 😠

Peti no a pochval sa, uz si sa viezla v novom fare?

meganik
9. mar 2009

bilu sice nemame hypo, ale uver na auto a prerabku bytu..no je to tam trochen pomotane

tak vam drzim palce, aby vam dokazali na antolskej pomoct, aby ste sa dozvedeli dobre spravy a hlavne aby uz maly negrcal 😉

no peti vlastne ani..ako auto, uz brmkas?

meganik
9. mar 2009

inak dneska v telerane rozpravali o homeopatikach, ze je to len reklamny tah a biznis, ze to vobec nepomaha, ze je to len vec vsugerovania si pomahajucich ucinkov a tak pod...no proste, co lekar - to nazor..a teraz kto sa v tom ma vyznat 😠

baileysa
9. mar 2009

ahojte,

ja som dnes total vylahla, som myslela, ze uz mi to preslo, ale omyl, takze som dnes pochopila nase levicatka, ktore vracaju z kasla 😔 je to otrasne 😔

meg, to je hrozna story, najhorsie je fakt, ze tieto susedske spory, vlastne neni moc moznosti riesit, ak sa nedaju riesit na baze medziludskych vztahov, teda ked sa susedia nedohodnu, tak tam vela moznosti neni, ale by som volala policiu na tie veci, co sa vam stali s autom a stieracom, aby ste mali nejaky papier v ruke, ze co sa vam deje tam... inak katastrofa, ked sa mas ty bat 😨 🤐 😔 to musi byt riadny magor, vyhrazat sa zene 😨 debil...
a gratulujem ku skuskam, ta obdivujem v tomto vsetkom sa este aj ucit 😨 😉

bilush, nasi mali svadbu o 6 ludoch, tak si mohli dovolit aj grand v lomnici 😀

gretka tiez slova nespaja, ani ich dako moc neovlada, minule som skusmo ratala, kolko vie znakov, tak vyse 40, tak som bola prekvapena, by som nepovedala, ze ich je tolko... ale vsak aj v rozpravani su detuchy indivindi 😵 a na vsetko maju este kopec casu 😉 my sa s muzom hocikedy vytesujeme, ze este nehovori, lebo starsi skusenejsi nam vsetci hovoria, ze kym nerozprava, tak je pohoda 😅 😀

baileysa
9. mar 2009

a meg, sa nam teraz musis kazdy den prihlasit, ze zijes 😕 😉

a vsetkym chorusikom prajem skore uzdravenie, aj sebe...

meganik
9. mar 2009

baily..si zlata..hlasim sa, ze zijem..ale pre dnesok je to uz zrejme jasne, kedze tu oxidujem 🙂

a trafila si do cierneho..susedske spory sa riesit viac menej nedaju, je to len o dohode, ale dohodnut sa vedia len slusni a inteligenti ludia...aj nas si uz rok pohadzuju rozny uradnici a inak nic..co uz..ked uz nic ine, tak sa z tohto vsetkeho aspon poucit 😒

a keby som vam tu popisala co nam vsetko vcera vykrical, ako sa vyhrazal a co si povymyslal...tak si budete o mne mysliet, ze som zavisla na nejakych psycho filmoch..lebo to bolo presne tak isto..taka psychohra

a uz fakt dost 🤐

a co vsetci grcate 😨 to co za pliagu koluje 😔

mishelin
9. mar 2009

baby neviete poradit akoby som si ja sama mohla urobit vizitku?teda pre mojho muza?je nato potrebny nejaky program?

zuzana76
autor
9. mar 2009

ahojteee

meg, to je strasne, inak aj my tu mame take individua, aj ja sa niekedy bojim, ked som bola tehotna, tak nam vykradli auto, chceli ho ukradnut,ale sa nepodarilo a potom, ked mal patko 3 mesiace, tak nam vykradli pivnicu. A teraz asi pred 2 tyzdnami, sa tu potulovali nejaki 3 chlapi , ja som bola s patkom vonku, hrali sme sa so snehom s lopatou a oni postavali pred nasim vchodom a vraveli nieco o lopate/ my sme amli lopatu do snehu/ a o pistoli a vystreleni mozgu, hned som zamierila prec od nich a pockala, ked odisli prec od naseho vchodu, fajcili tam a postavali, tak som rychlo vosla dnu s patkom a doma som sa pozamkynala.

Aj patko vie napocitat do 5 a rozoznava uz vsetky farby okrem takych ako bordova, bezova, kaki, proste zakladne farby pozna vsetky a neucili sme ho to, ale ked sme si nieco pytali, tak sme poznamenali - prines cervene auticko a takto sa to naucil a rozprava uz dost vela, spaja slova a tvori vety aj o 4 slovach. aspon,ze na rozpravanie je, ked uz s telesnou vychovou to u nas bude asi slabe 😀 . Muz sa smeje,ze bude asi biflosko. No ale nech 😀 a jedine z pohybovej strabky co ho zaujima je tanec, Akoze v poslednom case u nas leti Kapura, neviem ci to poznate, taky cyklus o ludovych tancoch, takze ked bude mat tak 2,5-3 roky, tak ho asi dam na tanecnu. A este sa ucime spanielcinu, ale to tak nenasilne, ked si nieco pytam, tak mu poviem po slovensky a spanielsky, takto vie uz asi 5 spanielskych slov, nie je to vela, ale pomaly dalej zajdeme, si msylim, najskor nech zvladne slovencinu.

zuzana76
autor
9. mar 2009

aj my zelame nech vsetky chore deticky vyzdraveju

bilu, som sa nasmiala velmi na tej story o ponukani cajiku 😀

meganik
9. mar 2009

mish ja ti neporadim...mm si ich dava robit vzdy cez nejaku firmu 😉

zuzi..no je to des, dnesny svet a ludia okolo nas..taka bezohladnost a sebeckost tu panuje

a na kapure sme zavisli aj my..teda hlavne Natalka, aj tu beru do tanecnej ale az od troch rokov, tak uvidime...a nakoniec aj biluska je fanda do Kapury..ze bilus 😀

zuzana76
autor
9. mar 2009

meg, to som netusila,ze Kapura ma az taky siroky zaber, od dojciat cez generaciu produktivneho veku az po dochodcov 😀

a s tou bezohladnostou mas pravdu, a este aj chladnost a nezaujem o druhych, absolutna ignoracia niekedy a nespravodlivost tu vladne ☹

peta28
9. mar 2009

Jasne Bilu viezla, je super, uz nam chyba len ta autosedacka aby sme mali dve. Chceli sme ist v sobotu do Pezinka do toho Mola kupit , ale bolo tak hnusne ze sa mi nechcelo ani patu z domu vystrcit.

Boze je tu este vobec niektora zdrava?? hrozńe toto obdobie, rychlo sa uzdravte velki aj mali 😉

zuzana76
autor
9. mar 2009

katike aj PP aj ostatnym chorym maminkam tiez skore uzdravenie

bilu, tu sondu by mu asi nerobili, vsak? alebo ak ano, tak by ho asi uspali, nie?

slavenas
9. mar 2009

Ahojte 😉

meg bože to čo tu čítam za horory , to sú čo za idioti 😠 😠 ??? Musí to byť hrozné aby si sa ani doma necítila v bezpečí . Prosím ťa a čo na to ostatný susedia ? Lebo ked si predstavím že by tu niekto robil to čo oni tak by to najmenej 3,4 susedia naokolo tiež počuli, či hrajú mŕtvych chrobákov ???
Gratulujem ti samozrejme ku skúške 🙂

bilu super že ste na dobrej ceste . 🙂 Ten príbeh je podľa mňa dosť výstižní na niektorých chlapov. 😀 😀

všetkýyyyym chorým prajem skoré uzdravenie.

my už máme ten kašel v norme 🙂 pomaly sa to lieči .
Vaneska tiež niektoré veci čo ste tu písali, že vaše detičky ovládajú, nevie ale ja si z toho hlavu nerobím pokiaľ vidím že sa nové veci učí ale takým svojím tempom tak si myslím že je to ok. 😉

slavenas
9. mar 2009

tu zasa pršííí a fúúúka , ja už chcem JAR a jej vôňu 😉 🙂