Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
9. dec 2009

mne sa aj kruhy pacia 😀

bilushka
9. dec 2009

Ahojte,
my sme boli doteraz von, lebo mlady panko spal skoro do deviatej, tak aj tak neviem ci vobec zaspi a ak ano, tak za kolko, vcera mu to zase trvalo skoro hodinu 😠

Letu-teda vy budete mat asi tu virozu, no som zvedava, ci po tomto vsetkom prehovoris muza na dalsie stretko 😅
Kazdopadne Kubkovi skore uzdravenie 😉

Leni, to je peknuckeee a originalne, co si hodila tie tvary na stenu, mne sa tiez asi viac pacia stvorce, ale svetko zavisi aj od inych doplnkov, my mame vsetko gulate, tak by sa mi sem hodili asi tie kruhy viac...

Mna na tych starych temach najviac bavia nase problemy, teraz uz ako tazke proficky sa nad tym iba usmievame, ja doteraz nechapem, co som sa tak trapila na zaciatku a brutalne obmedzovala jedalnicek, ze pastety sa tusim nemozu jest, salamy, tusim aj pomarancovy dzus sme mali zakazany... 😖

bilushka
9. dec 2009

Nikus, ako dopadla Linduska vcera bez plienky na spanie?
Toto je u nas este hudba dalekej buducnosti 😒

Kati a uz ste zakopali vojnovu sekeru, ked uz sa sustredite iba na chudnutie? 😀
Musis motivovat chlapa, ze su aj ine aktivity, pri ktorych sa chudne a mas hned dva problemy vyriesene 😀 😀 😀

letuskah
9. dec 2009

caute
dieta zaspava
Leni mal tam aj taky sliz akoby sople tak moze fakt byt ze aj to vracanie bolo zo zatekajucich soplov, no ved uvidime, inak sa citi zda sa dobre, lebo od rana ma vytaca do vyvrtky, asi si kompenzuje co bol na stretku dobry a hral formu 😠

tie deticky ako sa podobaju, Gratku som nevidela davno tak neviem posudit ale ostatne deticky ktore tak lepsie poznam tak im ostali rovnake crty tvare 🙂 zlateeeee 😵

leni mne sa nepaci ani jedno ani druhe, ja take abstraktne umenie nemusim ale asi by som volila kruhy a inej farby ako modrej lebo ti to bude splyvat a bude to fadne, ak mas tie kvety na vankusoch farebne tak by som vybrala niektoru z tych farieb napr ruzovu, ale dala by som aj oranzovu ale ak to chces ukludnujuce tak skor zelenu, bud taku jasnu travovu alebo taku tmavu borovicovu 😉

letuskah
9. dec 2009

bilu ale ja som muzovi o viroze Lenkovcov nic nepovedala lebo by nesiel vobec 😀 a na dalsie stretko aj tak pojdem sama, sak som si ani neoddychla iba co som sa furt stresovala ci ho hento alebo tamto nenastve, no treba mi to? budem ako Lenka akurat ze nemam sestru, daku si musim zohnat 😀

bilushka
9. dec 2009

Mne sa prave pacia take abstraktne smuhy ako obrazy, ja neviem ci by som zniesla nejaku krajinku zaramovanu doma, ale to musi byt cely interier tomu prisposobeny, nasi maju aj nejake hole co tam mamina vyrastala namalovane a aj Vlkolinec, ale oni maju vsetko taky styl ze masivne drevo a pod.

zuzana76
autor
9. dec 2009

aj mne sa pacia abstraktne, ale aj realizmus, podla toho ako je zariadeny zvysok

letuskah
9. dec 2009

bilu no kazdy ma vztah k inemu a jasne ze ked mas leskly biely nabytok z ikey a prdnes tam daky hrad alebo krajinku tak to nevypali dobre 😝

bilushka
9. dec 2009

Letu, to si dobre spravila 😉
Ja som blba, ze som to mojmu povedala.

A vy ste sa tam pohadali, alebo bol nastvany? 😕

letuskah
9. dec 2009

bilu tesne pred vybuchnutim 😀 ale az doma sme sa pohadali 😀

bilushka
9. dec 2009

Este povedz, ze kvoli stretku a klepne ma!!!

letuskah
9. dec 2009

nie, bol nervozny kvoli ceste, lebo zas isiel na dva tyzdne a maju fofry a este sa aj so sefom povadil tyzden predtym, takze v podstate pre nic za nic len sa asi potreboval vyventilovat

zuzana76
autor
9. dec 2009

letu, moj muz je podobny ako tvoj

letuskah
9. dec 2009

zuzi tiez mam pocit podla toho co o nom niekedy pises

bilushka
9. dec 2009

Inak ked sme pri tom vracani, tak aj moj v pondelok pred spanim vracal ked som mu umyvala zuby, lenze to preto, ze on si chcel lahnut na zem, nech mu tak umyvam zuby a asi som mu pri tom naruzivom suchani pichla kefkou hlbsie do krku, tak ho naplo a uz to islo, ale vobec som si neprispustala, ze by to mohlo byt nieco ine, dufala som, ze to fakt iba pre to podrazdenie tak reagoval a tak aj bolo, aj vcera aj dnes uplna pohoda, pekne papa aj kaka.

katika1
9. dec 2009

bilu a čo myslíš, čo som prvé zabila, že ako ideme chudnúť 😀 a poslúchol 😀 😀 😀

moj vedel o viroze, ale on ma prístup ako ja.. že kolko chorob je všade okolo nás a ked to chytíme, tak sa vygrciame a ideme dalej 😀

katika1
9. dec 2009

a ja tiež milujem abstraktnosť.. ved vidno u nás doma 😅

bilushka
9. dec 2009

Ine je kolko je chorob okolo nas, ja myslim, ze nie som ta sterilna matka, co nechodi po materskych centrach, do obchodu alebo MHD-ckou aj v tomto obdobi chripok a prasaciny, lebo presne ako pises-kolko chorob je okolo nas...ale toto bol celkom iny pripad.

katika1
9. dec 2009

bilu bol by iný, keby ešte zvracali..

letuskah
9. dec 2009

bilu no vidis, ja som prestala chodit MHD, aj do MC aj do obchodakov prave kvoli tym humusovinam co lietaju vo vzduchu, fakt sa vyhybam miestam kde je viac ludi ale tuto som vedela presne o co ide tak ma to nijako netrapilo a ani netrapi

letuskah
9. dec 2009

a myslim ze keby sme chytili virozu uz by aj vase aj ostatne deti vracali, to ma kratku inkubacnu dobu, u nas to fakt boli tie sople alebo tie bryndzaky, Matejko chuda dostal kefkou do krku, no bodaj by nevracal z toho, to ma inak udivuje ze si necha vycistit zuby 😕 😕 moje dieta si ich samo a to tak ze kazde tri az 4 tyzdne menim kefku co je rozzuta totalne, uz som mu prestala kupovat kvalitne ale len take lacne v DM lebo to fakt nema vyznam u neho zatial

bilushka
9. dec 2009

Mna by to trapilo, lebo ja uz som alergicka na akukolvek grcku od neho po tom, cim sme si presli ☹
Ale neviem, preco to riesime teraz 3 dni po navrate zo stretka.
Tie, ktore sa na to necitili sa mohli odlasit pred a my ostatne mozeme byt stastne ked nam nic nie je, alebo znasat nasledky 😔

zuzana76
autor
9. dec 2009

letu, aj moj si najradsej cisti zuby sam a tiez miname jednu kefu za druhou

bilushka
9. dec 2009

Aj on si cisti najskor sam a my mu potom docistime, nejako mu nedavam priestor, ze sa ho pytam, ci si to zela 😀

zuzana76
autor
9. dec 2009

bilu 😀 , aj ja mu niekedy cistim sama, ale to skor vecer a rano respektive cez den si ocisti sam a tej pasty co zje 😖

katika1
9. dec 2009

tiež si myslím 😉
Riško si nechá pekne vyčistiť a tiež mu nedávam priestor na protest 😀

bilushka
9. dec 2009

Slavka, vy ste sa pytali na ten nas ramik, tak neviem ci si moj MM pisal s tvojim, ale ten, co sme objednali je super, ma najkvalitnejsi obraz zo vsetkych, co sme videli v tej cenovej hladine, aj ked my sme prekrocili dvojnasobne limit, lebo sme chceli kupit okolo 30€ a skoncili sme pri 60!!!

slavenas
9. dec 2009

ahojte

moje dieťa išlo dnes zasa spať bez jedla 😠 😠

ja som nedávno niekde čitala, že deti od 2 rokov by si mali začínať pomaly čistiť zuby samé a rodičia musia dočistiť , tak to robíme od vtedy tak , pred tým som jej čistila iba ja .... aspon dačo sa mi darí robiť podľa toho čo mudre knižky píšu 😅 😅 😀 😀

letuskah
9. dec 2009

bilu pravda

no ja mu tiez priestor na protest nedavam ale nemam nervy sa s nim natahovat, a je pravda ze vecer to zanedbavam 😔
zuzi nechcem vediet kolko pasty uz pojedol, som myslela ze tuba mu vydrzi dlho a uz tam je len na dne 😝 ale ved aj my sme pojedali pastu, teda ja s brchom urcite 😵

zuzana76
autor
9. dec 2009

letu, ved aj my a este aj narocky, take tie jahodove Tutti frutti ci ako sa volali