Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
9. dec 2009

caute slavka nie si sama co nema darceky, ja nemam pre muza a pre Natali este ani jeden, mm ma od 21-ho dovcu, tak za tie tri dni to snad zvladnem, len dufam, ze nebude vsetko co by som chcela vykupene 🤐

adulak
9. dec 2009

no caute caute

letu, chudatko zlatucke ☹ nech sa skoro vylieci

no a ja ze si s vami trosku popisem a olivka sa zobudila 😅

lenka, mne sa pacia tie stvorce 😵

a malinke levicatka boli rozkosne 😵 😵 😵 😵

lenkamt
9. dec 2009

Slavi však sa smejem že sa smeješ 😀
môj muž by hundral s Letushkiným 😅 a veľkú noc neuznáva takže sa nemusíme báť 😀

adulak
9. dec 2009

bilu, dikes 😉 ze seriozos 😀 😀 😀 tiez mi hundral cestou domov. ale to len preto, ze som mu nepovedala kto tam vsetko bude...tak bol urazeny. lenze ocividne mu to tam az tak nevadilo, ale musel zahrat formu, ze???? 🙄

bilushka
9. dec 2009

Leni, to ty mas fakt takeho chlapa? 😲
A to ako spolu existujete? 😅 😀

Ja musim ist robit mojmu pubertakovi rizoto s morskymi priserami, uz ma tri krat naplo, ako som ich vyberala z mrazaku, lebo ja tie chobotnice s ocami z duse neznasam 😝

slavenas
9. dec 2009

meg uf super že nie som sama 😉

leni tiež sa .... 😀 😀

adulak
9. dec 2009

baby co myslite, je toto moc drahe ? http://wwww.mimibazar.sk/bazar.php?id=7170543

lenkamt
9. dec 2009

Adi - tvoj sa mi zdal prvý deň riadne odutý , potom už bol špica, mne sa aj tak zdá že to tí chlapi berú že no moje sektárky tak sa zabavte , my sa tiež zabavíme 😀

slavenas
9. dec 2009

adul , a to akože nás tam bolo veľa a on to nečakal alebo ako ?

katika1
9. dec 2009

slav aj ja takého potrebujem, čo je trochu odviazatelný 😀

leni 😔 🙄 to sú.. 🙄

zuzana76
autor
9. dec 2009

bilu, ze rizoto s chobotnicami, to som este nerobila , to tvoj muz take lubi? ja som raz ochutnala chobotnicu z konzervy a fuj, odvtedy nechcem

adulak
9. dec 2009

slavi...asi tak nejak

lenkamt
9. dec 2009

fest drahá hračka 😝

Bilu - normálne fungujeme, ja žijem a užívam si a on sa odúva 😀 že 3x ma naplo 😀 dúfam že ozaj z tých očí 😀

Meganik , Slávka - ja by som kolabovala nemať darčeky už teraz 😔 ževraj je už všade nátresk teraz 😕 napr včera v jysku normálne radicko na pokladňu 😝

adulak
9. dec 2009

lenka, ano bol zduty, ale potom mu nic nezostavalo ako sa oddut 😝 😝 😝

meganik
9. dec 2009

slavi skoda, ze byvas tak daleko- mohli sme ist na nakup spolu, ked uz tak vzajomne nestihame 😉

adulka...nasu by to neuchvatilo a uz vobec by ju asi nenapadlo, ze tam ma zavazovat snurky a pod., takze my sme mimo hru a inak 3O€ je celkom dost

letu, majka az tu budete, tak nato stretko (ak sa dakedy dohodneme) berieme aj deti, ci bez...aby som sa vedela zariadit...jaaaj a potom mi dajte vediet radsej na fb...tu byvam pomenej 😉

kati...zelam vela chutido ucenia, poznam to premahanie, ked sa cloveku nechce

slavenas
9. dec 2009

podľa mna je to tiež dosť drahé

bilushka
9. dec 2009

Ja som si egoistka vobec nevsimla, ze by bol zduty 😅

Ten Noody je drahy jak svina, to aj nieco robi, ci to je len panacik?

adulak
9. dec 2009

ale uz ozaj musim ist nieco malinkemu drobatku uvarit ...tak cavec zatial

meganik
9. dec 2009

leni ty cloveku dodas optimizmu 🙂 ja sa utesujem, ze ved este mi stale zostavaju 3 dni na darceky a ty ma takto uklincujes 😠 ja nemam na vyber, s Natalkou nema vyznam chodit do obchodov, lebo to skoncime len pri hrackach a mm chodi teraz skor tak navecer domov a mne uz sa potom nechce

zuzana76
autor
9. dec 2009

adulak, mne sa to tiez zda vela, ja som tusim nieco podobne videla v Draciku za 10 eur priblizne, ale nebol to samozrejme Noddy

to aj v Spanielsku tie topanky umelohmotne ne plaz s tymi dierkami , tusim nejako na S sa volaju, tak na plazi stali 7 eur a potom sme isli do takeho naklupneho centra ze La Canada a am nejaky znackovy obchod a tam mali taketo sandale s vyobrazenim nejakych postaviciek co leteli akurat v spanielsku, nejaky kresleny serial a tie stali 30 eur

bilushka
9. dec 2009

Baby, ja som sa v ramci cistenia chladnicky asi ozrala, teda ako som vyberala tie hnusy (ano Zuzi, mojmu to chuti, su tam aj kretevy a ine neidentifikovatelne tvory 😝 ), tak som zistila, ze mame este vo flaske taky napoj na imunitu, to mi v lete nalozila moja teta-do domacej sa da na 3 tyzdne vyluhovat echinacea a potom sa to preventivne v zime popija na zvysenie imunity...a ja ze co mi to tu este zavadzia, to uz bude iba jeden kalistek, dopijem to a bol to skoro dvoj decovy horcicak a teraz uz citim, ze sa mi imunita dviha statocne 😀 😀 😀 😀

Ale aka som gazdinka, flaska mi v chladnicke uz nezavadzia 😀

slavenas
9. dec 2009

biluuuuu 😀 😀 😀 ja sa pototo z teba

lenkamt
9. dec 2009

Bilu - aspoň si zabila všetky vírusy 😀

Meg - no ja by som teda šla aj o polnoci, len nech sa potom nemusím tlačiť s ľudmi v obchodoch 😝

môj tiež furt otravuje s príšerami - to sa ako robí, bilu hoď postup, kde to kupuješ a ako sa to varí 😕

meganik
9. dec 2009

bilu tak to mas potom imunitu posilnenu aj do buduceho roka 😉

leni tiez nemam rada tlacenice, vzdy si hovorim, ze zacnem s nakupovanim skor a vzdy to dopadne rovnako 🤐

katika1
9. dec 2009

bilu 😀

sa nečudujem, že ťa napína 😝 😝 😝

ja som si tiež nevšimla, že by bol Adulako odutý 😕 😅

lenkamt
9. dec 2009

vy keď ste prišli tak už nebol 😉 asi sa zdul, keď som ja na neho vybehla že čau ako sa voláš ja som Lenka, sa mu ani nedivím že už nemal chuť na nič 😀

katika1
9. dec 2009

leni 😀 myslíš?

lenkamt
9. dec 2009

no neviem.

Bilu píšeš mi ten recept???? 😕

adulak
9. dec 2009

zemaky sa varia

leni, veru to mi hovoril, ze si nanho vybehla, ze cau a on sa len cumel 😀 😀 😀 😀 ho to zaskocilo 🙂

baby, mam take kratke video z bazena. dam ho na FB? ale najskor sa úpytam slavky a ivky - mozem? lebo ste tam v bazene 😅 ci vam to nebude vadit 😅 😕

lenkamt
9. dec 2009

no spýtaj sa Ivky, ževraj ste už kámošky na fb 🙂 🙂 🙂 už by mohla mať dieťa, nie? nech s nami môže rozoberať rodenie, kojenie a hovná 😀