Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
10. dec 2009

Maji a kvoli comu ste tam, este stale ze ma to vypukle brusko?

maji4
10. dec 2009

hej kôli tomu brušku 😖

ale nevadí mi to ,akurát že vždy mi ostane chorá tak teraz uvidím ,či ju niečo drapne 😔

bilushka
10. dec 2009

Truba blba zase som bola v tej teme ze zomrelo mi dieta, tak som si poplakala a idem si vybozkavat mojho anjelika a spat.

zuzana76
autor
10. dec 2009

bilu, ja tam radsej ani nechodim uz nejaku dobu, lebo to dost zle na mna vplyvalo, hoci aj to je sucastou zivota ☹

maji4
10. dec 2009

bil 😖 😖 prečo tam chodíš 😔 😖 😢

maji4
10. dec 2009

my sme včera s mužom pozerali modré z neba a bola tam bartoška a vtedy keď to dievča povedalo že má úžasného syna my bolo normálne do paču si zoberte že postihnutý človek ti pochváli zdravého syna 😢 😢 ☹ ☹

maji4
10. dec 2009

no idem aj ja spať

zuzana76
autor
10. dec 2009

ja nepozervam ani modre z neba a ani reflex uz

zuzana76
autor
10. dec 2009

tak dobru noc, idem aj ja

maji4
10. dec 2009

zuzi reflex nepozerávam lebo pri Lili sa nedá ale modré z neba som videla len ten koniec vždy si to prepnem po paneláku a akurát tam bolo toto 😔 😔

a tiež len z toho jedného dôvodu lebo mi to je vždy všetko tak strašne luto ☹ ☹

no nič idem radšej spať ahojte

retaux
11. dec 2009

Ahojte!
Ja vás len tak narýchlo pozdravím, lebo mám roboty dnes veľaaaaaaaaaaaa.

Maji: som len chcela, že voľakedy, keď nebolo dostať karfiol, tak moja mamina ho nejako (neviem ako) zavárala a potom sa dal aj vysmážať aj polievku z neho robila. Ale nebolo to nakyslo. Neviem ako to robila 😅 Ale bolo to super, že sme mali karfiol aj v zime.

My tiež tak spávame ako vaše detičky (väčšina) - ráno o 7.30 vstávame, ide spať o 13.00 a spí do 15.00 a potom zaľahne o 20.30. Ale to ešte niekedy aj hodinu vykrikuje z postieľky a spieva si a rozpráva a niekedy zaspí hneď.

lenkamt
11. dec 2009

ahojte 🙂

tak my spíme presne ako Riško 🙂 dnes 7.30 a 7.45 🙂

a medovníčky asi nevydržia do vianoc, už teraz mám len 1/2 - pažravé deti, ešte aj Verča na ne chodí 😅

ja dnes idem do lidla na nákup, potom pre Verču, snáď jej konečne vyberú tie štichy a potom ak sa mi bude chcieť tak do banky, vyplatiť sedačku a tak 😵

lenkamt
11. dec 2009

no a u nás prší, po snehu ani chýru ani slychu 😝

lenkamt
11. dec 2009

práve ma Lenka popočúvala detským fonendoskopom a povedala že dieťatko 😕 😕 😕 😀

katika1
11. dec 2009

čaute 😎
leni zlaté.. žeby niečo tušila o Miškovi? 😵 ja by som tak chcela by ste maliii!!!

Bilu aj ja občas zavítam do tej témy a vyrevem sa.. ale mi to aspon prospieva uvedomiť si, aké skvelé dieťa mam a aký je to dar 😔
a včera som sa snažila tak objektivne zhodnotiť svojho syna a zistila som, že on je v princípe strašne dobré dieťa, lebo sa s ním dá robiť všetko a všade ísť a vždy poslúchne, ked niečo vonku nesmie.. len doma sa mení na besnotu 🤐 ale aj to len ked sa nudí.. takže som sa takto upokojila a bola som rada 😀

nika07
11. dec 2009

dobré ránko,

lenka takže z medovníkov nie su kamene, 😀

aj u nás prší 😝

my spíme tak do 7,15 - 7,30 sa mi to začína páčiť 😀

my sme boli včera plávať s mimou a Axelom, deti boli super unavené a hlavne hladné 😀

dnes idem kaderníčke a snád s chlapom večer niekde vyrazíme 😀

lenkamt
11. dec 2009

Kati - ty budeš mať môjho Miška a potom ešte Lenočku 😉

Nika - nie sú ako kamene, ale ani mäkké zrovna nie 😅
prajem pekný večer 😉

ja sa musím objednať ešte ku kaderníčke na nejakého 22, nak som krásny jednorožec na fotkách pri stromčeku 😀

katika1
11. dec 2009

lenka 😀 daj aj tento rok tú fotku jednorožcovú.. vždy ked som ju videla, musela som sa znova a znova smiať 😀

leni to beriem 😎 chcela by som ešte jedného syna a dceru.. ale jedného z nich tak o 10 rokov 😅
a sa mi podarilo včera chlapa v rámci pripitosti (pili sme víno a kecali) nalomiť na Tomáška 😎 sa teším..
na Miška sa mi ho nepodarilo nalomiť 😝

katika1
11. dec 2009

slavka, dnes ma tak napadlo, kedy si sa ty k nám pripojila??? 🙂

katika1
11. dec 2009

malý má básnické črevo.. každý večer, ked ide spinkať mu hovorím - dobrú noc a sladké sníčky, nech ťa strážia anjeličky.. a teraz vymyslel - dobrú noc a sladké sníčky, zaspievam ti tri pesničky 😀 😀 😀

a v rámci tohto ma teraz napadla bilushkina básnička ešte z tehotenstva..
ničo v zmysle Ja som vaša kamoška, volajú ma Bilushka 😀 😀 😀 pamatáte?

zuzana76
autor
11. dec 2009

ahojte

Kati, jasne,ze mas dobre dieta, nesmies byt na neho taka prisna a mat prehnane naroky, ved on v 2 rokoch este nemohol vediet, ze olej sa nesmie vyliat do vylevky.

Aj ja si uvedomujem,ze Patko je dobry chlapcek, sice si niekedy potrucuje , ale beriem to tak,ze to vsetky deti obcas a patri to k veku a k spravnemu vyvinu. Ale tiez si da vela veci vysvetlit, mozem s nim ist hocikam

Aj tu otrasne prsi, my sme len nedavno vstali, dnes sa chystam na endokrinologiu, ale nastastie ocino mi bude robit zavoznika, takze nezmokneme 😀 , snad

a aj ja chcem este stihnut kadernicku a japonsku manikuru, tak som zvedeva kedy si to dam 😀

zuzana76
autor
11. dec 2009

kati nepamatame tu basnicku

aj patko vymysla take verse, nechapem odkial to tie deti beru

katika1
11. dec 2009

zuzi, ja vieeem, ale ked už spraví za ten den 150 blbostí, tak potom ma tak naštve, že vybuchnem.. ako pri tom oleji 😝 ten den mal hrozný.. včera napríklad klop klop bol úžasný.. 🙂

zuzana76
autor
11. dec 2009

katika, ja viem , poznam take dni 😀

katika1
11. dec 2009

ozaj, včera pri to rozhovore mi dal s tou jeho mamou aj mm za pravdu.. vraj je z nej sklamaný a mám skúsiť nájsť niekoho, komu radšej zaplatíme, ale nebudeme sa musieť doprosovať 😵 tak ma potešil 😵

zuzana76
autor
11. dec 2009

katika, vidis, tak to bdue lepsie

slavenas
11. dec 2009

ahojte

katííííí to čo ... ja som včera akurát myslela na to že už to bude rok čo som tu a fakt 28.1.09 som sa aj ja zaradila do vašej sekty a ma to o b o h a t i l o 😀 😀
a ešte jedna vec ja presne to isté vravím vaneske pred spánkom " dobrú nôcku sladké sničky nech ťa strážia anjeličky " 🙂 🙂 🙂 🙂 a som si myslela že som to vymyslela ja 😨 😨 a asi nie asi som to teda niekde počula 😕 😕 🙂 🙂

včera som nakupila len malej a to - magnetickú tabuľku s mag. písmenkami takú čo sa dá postaviť a ja dúfam že sa bude dať na nu aj kresliť kriedami 😅 , poníka littl pony ( sa ide za nim zblázniť) , omalovanky , farbičky, ponorný mixér a nejaké riady a umelé ovocie do kuchynky ktorú jej kupujú naši , bábu s fľašou , skákajúcu loptu ( lebo skákanie je pre nu teraz ohromná zábava ) a to by aj stačilo ... 😝 a vlastne ešte chcem boby

slavenas
11. dec 2009

peti čo si sem dávala link na tú hračku kde sa prevliekajú šnúrky , tak také niečo majú v Tesco je to také prasiatko a tými šnúrkami sa priväzuje oblečenie, je to drevené , ten istý princíp to je , stojí to tam 8 € a nejaké drobné

katika1
11. dec 2009

slav a ja som myslela, že som to vymyslela ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
11. dec 2009

nika príjemnú zábavu 😉

kati no ja som tiež bola o tom presvedčená 😀 😀 😀

aj tak najviac kriku a vzdoru na stretku prejavilo moje dieťa 😔 😔