Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
11. dec 2009

ret, neboj sa. len ich davaj aspon na obed spolu spavat a oni si zvyknu 😉 mne sa to osvedcilo. sice niekedy olivka vymysla, ze nespi, ale da sa to vydrzat

a dnes sme sa ponaralo o 106 a oli bola uuuzasna 😵 😵 😵 😵 uplne na salame to mala 😀 😀 😀

adulak
11. dec 2009

a kupila som olivke taku retiazku z jantarov. ze vraj by to malo pomahat pri prerezavani zubkov, tak som zvedava 😕

adulak
11. dec 2009

tusim si tu dam monolog a odkracam 🙄 😔

retaux
11. dec 2009

Adulak: Dúfam, že to nejako zvládneme. Keď sa mimi narodí v máji, tak ešte 3 mesiace bude aj Lucka doma, pokým pôjde do škôlky. Ale hádam cez leto je to ľahšie a snáď aj babky pomôžu čo-to. Dúfam, že mi ju do tej škôlky zoberú 😅

katika1
11. dec 2009

neboj ret, zvládneš to!
ked vidím Timka, tak aj ja chceeeem 😅 😅 😅

adulak aj Teba obdivujem, ako krásne to zvládaš s malými.. ja prídem o nervy a bude zo mna uzlík nervov 😅 😀
Inak na Ameli strašne vidno, že má súrodenca.. bola iná, ako detičky jedináčikovia..
taká samostatnejšia a tak ako keby to brala, že už nie je stredobodom ona 😵 presne preto chcem to druhé aj ja, nech sa Riško trochu uvedomí, že nie je vždy všetko len o nom 🙂

zuzana76
autor
11. dec 2009

mmem, Timko je taky nadherny chlapcek, velmi vydarene fotky, uzasneeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

mishelin
11. dec 2009

ahojte,mmem som rada ze si sa ozvala 😵 😵 😵 tie fotky su naaadhernwe ozaj,chlapci obaja krasnucky 😵 😵

noa my to zvaldame tak ze naobed chodia spavat takmer vzdy spolu,niekedy tobiasko nespi lebo hrozne casto ho boloieva brucho a vtedy mi aj velmi place 😢 neviem ako mu pomoct 😔

vecer ide maly spat do splane do postiely,zo zaciatku patko velmi protestoval ze som mu zatrhla hranie sa v spalni kedze mi detsku nemame on tam mal svoje hracky aq na posteli si robieval parkovisko 😅 teraz uz vie e ked je tam tma a dvere su zavrete ze uz sa tam nema ist hrat 🙂 ked je zly tak sa rozbehne vyraz dvere tie buchnu do pocitacoveho stola a zobudi mi ho 🙄 lebo mi mame aj PC v spalni 😔 😅

no a kedze vešcerne spanie oboch naraz nehrozi 🙄 patko je snami v obyvacke kde aj zapava 😔 a tam spi sm uzom do rana,sprvoti mu casto utekla ku mne do splane ze chce sdpat so mnou,tak sme ho museli s muzom nasilu davat do obyvcky s hroznymi zachvatmi revu,teraz to kus ustupilo...lenze co ked mi tobias v noci nespi dlho?on sa prebere naje a vydrzi aj 2 hodiny kotkodakat 😔 potom ho uz krci mrvi,"vystreluje ho" ja neviem ci ma ozaj take krce,lebo vzdy ked mu stlacim brusko plac velky 😔

takze tak..ja keby som vedela ze to bude az taketo narocne prisaham bohu nejdem do toho 🤐 😔 a patko je neuveritelne hyperaktivne dieta ten neobsedi no vkue aby som kolo neho skakala a vytaca ma ked iem maleho kojit,alebo kupat tak just vtedy je patko hladny a aj on sa chce kupat 😝

veru lenka mas ty pravdu s tymi dvojickami 😉 ja som biola vcera u kadernicky 3 hodiny a si predstavte ze tobias musel byt so mnou lebo mi ho nemal kto strazit 🙄 tak som aspon kamosku zavolala tiez ma 10 mesacnu dceru tu nechala doma ame a sla mi ho tam strazit...

no inak som rada ze ich mam,ved hlavne ze su zdravi a este ked mi mame aj choreho clena rodiny bol to strach ze aki budu obaja 😔 len nech mi uz spinkaju kludne 😔

tak caute zatial 🙂

adulak
11. dec 2009

ahoj mish, tobiasko je nadherny chlapcek. skus mu natriet brusko Flatulinom. je to od altermedu. nam to pomohlo, aj ked olivku az tak brusko nebolievalo ako ameli. a este mam aj Sab simplex a to velmi pomaha. inak treba stale cvicit s nozickami, aby sa vyprdkal. hlavne vydrzat, ved vo 4 mesiaci by to malo ustupit. pevne nervy 😉

zuzana76
autor
11. dec 2009

mishhh vydrz, ved hlavne,ze su chlapci zdravi , bude lepsie, neboj sa

adulak
11. dec 2009

kati, neboj..aj ja mam nervy...a akeeee 🙂 ale iba niekedy 😝 to len hucim ako tur na vsetky strany.
a treba riskovi zabezpecit nejakeho surodenca, nech sa uvedomi, ze neni na svete sam 😀
a ameli zo zaciatku bola ziarliva jak fras. sice aj teraz je, ale da sa to vydrzat. a hlavne mi krasne pomaha. taka malinka sikulka je to 😵 😵 😵 😵 ja ju normalne zerem ako mi chce s olivkou pomahat. zlata je 😵 😵 😵 😵

ret, aj tebe bude lucka urcite pomahat 😉 olivka ked zbada ameli, tak je normalne stastne jak blcha 😵 tak strasne sa tesi 😵 a je to hrooozne zlate. vtedy sa mi vsetky nervy stratia a svet je hned krajsi 😀

mishelin
11. dec 2009

dik baby,ved aj ja si vravim pockat do 4 mesiaca 😅 mne tak patko plakaval cele noci ze do 4 mesiaca 😝
a niekedy aj mne pomaha napr dnes mu utieral vajicka aj ritku lebo sa pokakal 😎 zlaty bol,a ze co su to hovna 😀 a dal opytovacku ze heeej?hovna?? 😀 😀
no vcera zase ze mozem mu vypichnut oko perom 😖 a ze daj si ho nazad do bruska nechsem ho tu 😅 😕 😨

maji4
11. dec 2009

ahojte

mmem jej Timko je kráááásny chlapček a aký je drobučký 😵 😵 😵

maji4
11. dec 2009

mish neboj ved o chvíľku bude Tobiasko starší a hneď to bude ľahšie ved sama vieš že začiatky sú najhoršie 😉 😉

a nechcem ta strašiť ale Lili mala bolesti bruška tiež non stop až do 7-8 mesiaca potom už pomenej a v 9 sa to úplne stratilo 😢 😢 😝 😝 😔 😔 🙄 🤐 🤐 🤐

katika1
11. dec 2009

mish 😔 to mi je lúto, že aj druhý drobec je taký nespavec 😔
ale bude to len lepšie 😉

letuskah
11. dec 2009

Mmem krasne babo, uplne na zozratie 😵

Mish drzim palce aby ste to spolu zvladli, Patko asi potrebuje viac casu aby si zvykol, ved nakoniec 2 roky bol sam panom sveta a teraz sa uz vyse mesiaca prizivuje akesi mrnca a ubera mu z priestoru, ved oni si zvyknu a ked bude Tobi vacsi tak sa snad aj pohraju 😉 ty len vydrz s nervami 😉

decko sa konecne vykakalo, tak som ho slusne zapiekla tou smektou, pritom som mu len tri krat dala... ale furt ma tie sople uz ich ma v nose zastavene, tak okrem solnucolu som mu dala aj sinupret a normalne ho zjedol 😕 😕 😕

a vygruntovala som kupelnu, ja som asi vadna ale vzdy ked sme chori tak ked vyzdravieme ja cely byt vydezinfikujem, vsetko periem ako tutka, roboty si narobim ale aspon mam dobry pocit

inak ma napadlo Leni ze to s tym pranim veci po ceste, ja periem vsetko co som pobalila aj take co sme nenosili 😝

a apelujem na dobre duse, potrebujem nove diely krtka, Kubko ine nechce pozerat a vkuse to tu bezi a mne to uz neskutocne ale neskutocne lezie na nervy, Noddyho sa boji lebo tam su skriatkovia, normalne mi to nechce pozerat, a ostatne ked mu pustim tak len mrncu ze krtka

letuskah
11. dec 2009

aj ja chcem druhe babo ale neviem si vobec tie zaciatky predstavit, aj ked Kubko je relativny pohodak, aj by mi pomohol ale aj tak ma to desi. pri kubkovi ma to nedesilo lebo som nemala predstavu do coho idem, ale teraz uz viem 😅

letuskah
11. dec 2009

a este hlaska mojho dietata:
- mam take nedosite vlasy.
- a ake su to nedosite vlasy?
- no take tatove, tato ma nedosite vlasy
😀 😀 😀 😀 😀

mima07
11. dec 2009

letu 😀 😀 sak mu ich dosi ty si sikulka

lejla77
11. dec 2009

mmem:
krasne fotecky 😵

mish:
vydrzte to, viem si to predstavit. Stanko je tiez taky neposed a vobec si neviem predstavit este jedneho k nemu. Uz teraz pakarim. Drzte sa 😵

katika1
12. dec 2009

čaute, ja som dnes bola na skúške a mám to za 1,5 😎
a malý už zas začal kýchať a soplíkovať 😕 😠 takže ho idem zas dopovať 😝

nika07
12. dec 2009

čaute, čaute,

kati, super, gratulujeme

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mmem tvoji chlapci su strááááááááááááášne zlatý

adulak
12. dec 2009

nazdarek

peta, zohnala som ti tu hracku co si chcela. videla som to v dracikovi za 4,99€ a som ju aj hned ameli kupila. vyzera to dobre 😉 maju to medzi tymi drevenymi blbostami 🙂

kati, velke gratulko 😵 😵 😵

peta28
12. dec 2009

Baby cauko.
Tak sme doma a som totalne rozbita, bolo to teda dost narocne, rano vstat o 3.30 a uz od 4.00 byt na ceste. Domov sme prisli o 23.00, len som sa osprchovala a bachla k malej do postele. Timka bola take zlata rano ked sa zobudila ma objala rucickami a vypusinkovala a rovnako tatinka, tak nam bozkava cely den ze sme z nej s muzom na makko.
Bolo super, uplne krasne mesto a nadherne viancne trhy, este som take nikdy nevidela. Oni tam mali zvlast urobene trhy pre deti s kolotocmi, stankami len s detskym puncom a vecami pre deti, hrackami a este mali take zvlast ako keby chalupky kde bol napriklad santa klaus to bol nejaky chlapik prezleceny a deti mohli prist si mu sadnut na kolena a porozpravat co si praju, este aj anjel tam bol, potom dalsi domcek kde mohli prist napisat ist jeziskovi, upiect si medovnicky... no uplne uzasne, dam neskor aj fotky, lebo muz fotil o 106 takze fotiek bude vela.

Baby dik ze ste mi pokukali tie hracky, ja som take siticko kupila vcera v Nemecku, tiez za 4,90, nie je to uplne take ake som chcela lebo ta snurka sa da prevliect len po obvode a nie cez cele zvieratka, tak snas to mala bude vediet sit aj s tym. Este som jej kupila take umelohnotne zvieratka, je to taka hra ako zabky a tie musia doskakat do vedietka, tak sa stlacia na zadku a oni skacu. Tiez je to jedna z hier co sme mali ako deti a uz som to dtrasne dlho nevidela. A uplna bomba co sme na trhoch kupili su take z dreva vyrezevane pismenka ako vagoniky, akoze kazde je jedno pismenko, a z toho sa da vyskladat meno a je z toho cely vlacik aj s lokomotivou, tak sme malej kupili aj meno a prezvisko a z toho sa velmi tesila. Ostatne jej dame az na Vianoce. Uz som si sice povedala ze uz nic nekupim a stale neviem niecomu odolat. To Duplo co som chela so teda zrusila a kupime jej to na narodeniny, aspon potom nebudem musiet vymyslat ze co kupit.

mmem to su uzasne krasne fotky a Simonko aj Timko su nadherni chlapci, musis sa k nam pridat niekedy na stretko lebo Timka nema este frajera 😉

Lejla to ma mrzi ze ste zas chori, neskusala si nejake vitaminy na podpuru imunity? Ja davam malej tu hlivu ustricovu a fakt sme odkedy nastupia Timkai do skolky bola teraz 1 x chora a trvalo to len 3 dni v podstate.
A co auto? Co mu bolo? Uz je opravene?

Kati gratujujem ku skuske 😉

Letu super ze ste na tom lepsie 😉 a s tym upratovanim bytu som na tom podobne, ja este vyhadzujem aj zubne kefky po chorobe.

zuzana76
autor
12. dec 2009

ahojte

peti, prasule prisli, dakujem

ja som dnes len navarila a navalal sa, som nejaka unavena, asi zalahnem s malym

peta28
12. dec 2009

mala vstala z poobedneho spanku asi pre 15 minutami.. tak som naramne zvedava kedy pojde znova spat. som ju nechela budit nech si pospi lebo cez tyzden spi tak malo ked ju busdim rano a neviem ci som dobre urobila.. no uvidime ci si nebude o polnoci buchat hlavu o stenu.
super Zuzi, som rada. Dufam, ze nabuduce to vyjde a pridete na stretko buduci rok aj vy 😉

Baby ta pani z recepcie chcela nejake fotky z nasho stretka, mozem jej poslat ten link nech si povybera? Chce dat nejake na ich stranku, alebo vam to bude vadit ked tam da vase deticky? Len aby som vedela ci mam nejake povyberat, take neutralne.

maji4
12. dec 2009

Ahojte jej preti sa teším ,že bolo dobre a teším sa aj na fotky 😵 😵

a moja zaspala o tom čase ako sa tvoja zobudila 😅

no a od 17-tej som sama muž si išiel užívať na vianočný večierok 😠 😠 aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem niekam vypadnúť 😠 😠

lenkamt
12. dec 2009

ahojte 🙂

Kati - šikovníčka 😵

Maji - mala si ísť s nami pekne na chipákov 😉 teraz je už neskoro plakať 😀

Peti - super , že ste sa mali dobre 😵

ja súhlasím s fotkami 😉 s plavkovými opatrne 😀

ja som dnes vydomestosovala komplet kúpelku + umyla okno, vonia to tu ako u mlynárky 😀 tak pekne chlorovo, som šťastná ako už dávno nie 😀 😀 😀

letuskah
12. dec 2009

caute
Peta tak super ze sa vam pacilo 🙂
tie zubne kefky aj ja vyhadzujem 😅
Peti mala si ju zobudit lebo sa zjasite kym zaspi...

a co sa mna tyka, kludne mozes, sa divim ze si to nefotili aj sami aby daco mali na www.

mna dnes poraza uz z Kubka, zly je ako milion certov... sme boli doobeda na vianocnych trhoch a len mrncal a pistal a tak dokola, teda to robi cely den
poobede sme piekli medovniky, pridam fotky ked ho ulozim, najskor valkal a potom chvilu vykrajoval. neskor usudil ze mu treba kufrik s naradim, tak vytiahol kladivo a zacal tireskat po formickach ze vraj aby sa lepsie vykrojili, ked som mu to udhanie po mojich krasnych novych formickach zatrhla tak sa radsej pobral pozerat rozpravku a bolo po peceni, ale sňaspon sme sa zabavili. potom sme este zdobili tak lepil lentilky a z hotovych pernikov zlizoval tu vajickovu zmes tak dufam ze mu zas nebude zle 😝

Maji aj ja potrebujem vypadnut niekam a surne lebo ma trafi slak, mne by aj masaz stacila kedze ma zas seklo 🙄

ale na tie trhy by sme mohli ist cez tyzden nie????

letuskah
12. dec 2009

Kati super, gratulujem 😵

Leni 😀 😀 😀

inak sme kukali madagaskar dnes asi 5 krat (lebo krtka ja uz nemozem) a vzdy len potial kym sa vylodia na ostrov a su tam tie veverice ci co to je, tych sa boji tak len potial pozerame a potom znova a znova a znova....

lenkamt
12. dec 2009

jaj a Letu- ja by som ti rada napalila krtka, ibaže my máme tak dorasované tie dvd že to už nejde, aj do dvojičkova som sľúbila a šlo napaliť len 3 a 4 z piatich dvd 😝