Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
23. dec 2009

No skoda Lejla.. ale vska aspon mas tip na iny sviatok. Ja som sa prave vratila z Mileticky bola som pre kapustu, ale ludia su nenormalni, no koniec sveta.. ale kupusticku mam aj ked som si na nu vystala rad

peta28
23. dec 2009

Maji dostala si tie papucky?
Ja som dnes tak okom mrkla ci ich ma ten chlapik a mal ich tam kopec este aj nejake ine zvery dokonca

maji4
23. dec 2009

Ahojte

Peti nebola som včera do 5 som čakala kuriera a prišiel až o 6 😠 😠 😠 také nervy som mala už som si pripadala ako nejaká babka na dôchodku len z okna do okna som chodila a vyzerala či ten tupec už ide 😠 😠 Tak som bola vytočená že až 😠 😠

a dnes som nešla lebo balím a okolo 14 tej pálime do TO teda ak muž príde skôr z práce 😖
Ked by muž ostal dlho v robote tak by som možno ešte vybehla ich kúpiť neviem uvidíme aj podla počasia lebo prší ako šibnuté 😠

maji4
23. dec 2009

Baby keď by som sa tu už neukázala tak vám prejem PRIJEMNE PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV nech deti prežijú tie najkrajšie Vianoce 😵 😵 😵

Síce budem mať net aj u našich no ale neviem či sa mi podarí pripojiť sa tak zatiaľ ahojte 😵

peta28
23. dec 2009

Maji a co take si cakala od kuriera ze si tak dal nacas??

maji4
23. dec 2009

ale predala som jednu vec a nie a nie prísť také som mala nervy že až 😠

lejla77
23. dec 2009

peta:
hej, ale najblizsi sviatok ma az v auguste 😖

A tiez sa pripajam, vsetkym krasne Vianoce a bohateho Jeziska 😵 😵 😵 😵 😵

lejla77
23. dec 2009

peta:
tak my zajtra ideme k svokrovcom 😖 Ale kaslem uz aj na to.

lejla77
23. dec 2009

Ozaj, s tou vrtackou si nieco poriesila, alebo tiez si sa na to vy to?

peta28
23. dec 2009

Lejla nic som neporiesila, som sa vykaslala na to, uz si nebudem robit so svokrou stres pre vianocami.
Staci ze muz bol cely den s malou doma vcera mal navarene , upratane a nestihol ani stromcek postavit, lebo on nestiiihal pri malej.. ze cikat , kakat a neviem co vsetko od neho pozadovala, tak som este ked som prisla vecer z roboty a urobila babanove indianky este ozdobovala stromcek ..Neviem si predstavit ze by som mu este povedala nech ide pre vrtacku k svokre. Som sa ho pytala ze ci mama kupial nieco ine pre malu, ale ze nebola nikde lebo sa jej nechcelo v tej zime.. takze jeje to muselo asi velmi vyhovovatze sme jej to doniesli az domov.

Dnes som v praci este do 16.30 a potom futasim domov a urobim uz len smotanovu tortu a koncim. Zajtra varim cely den a dufam, ze sa mi muza s malou podari vyhodit ich von aspon na hodinku a by som stihla pobalit darceky

lejla77
23. dec 2009

peta:
no fasa svokra 😖 salam parky.
Ja uz odchadzam z prace, futasim pre maleho, vecer zdobime stromcek - rano u nas doma darceky a utekame k svokrovcom. Aspon sa nemusim nahat s varenim. Vsetko zle je na nieco dobre. Darceky som pobalila cez tyzden po veceroch. 😔
Tak krasne Vianoce a uzite si ich. 😵

meganik
23. dec 2009

Ahojte maminky chcem Vam len napisat par pismenok a uz aj utekam pokracovat vo vianocnych pripravach 🙂

Chcem Vam vsetkym zazelat radostné a pokojné prežitie čarokrásnych sviatkov - vianočných i novoročných
a zaroven popriat veľa zdravia, spokojnosti, šťastia a úspechov v osobnom živote a pracujucim aj v práci
a do Nového roku 2010 zazelat veľa síl a odhodlania robiť veci lepšie.

Krasne Vianoce 😵

akvabela
23. dec 2009

Ahojteee, som rada, ze som sem po dlhej dobe nakukla a tesim sa, ze deticky su zdrave a hlavne gratulujem Zuzke k miminku v brusku! Prajem Ti, aby si mala tehu bez komplikacii a boli ste s babatkom zdravi! Nase baby su tiez obe augustovky s trojrocnym rozdielom a su velmi dobre partacky v dobrom i zlom 😵

A este by som chcela zagratulovat mmem aj mishelin a ak su aj ine maminy, ktorym sa za posledne 4 mesiace narodili babatka, k ich pokladikom, nech ste vsetci zdravi a babatka pekne spinkaju, papaju a rastu do krasy!

Vsetkym prajeme Krasne Vianoce a stastny Novy rok 2010 😵 !

peta28
23. dec 2009

Baby tak ja ficim tiez dom.. teda este cestou do Billy.. lebo pan veduci (rozumej manzel) ma este vyslal pre jogurty a jablka, neviem ci to vsertko spomenut naraz, uz som bola v Lidli ked is pan velkomozny spomenul ze este maslo..

Tak krasne vianocne sviatky prajem!!!

lejla77
23. dec 2009

Ahojte
Kocky, maly mi uz 3x grcal. Neviete poradit, co mam robit? 😢

mmem_
23. dec 2009

Ahojte

tak dnes som prva 😀

zelame krasne Vianoce a hlavne zdravicko a pohodu🙂

mmem_
23. dec 2009

zuzi pfuj pfuj pfuj,nech to dobre dopadne drzim palce;)

peta28
24. dec 2009

Lejla skus nasadit preventivne dietku (ryza, zemiaky, suchy rohlik), mozno mu len nieco v brusku nesadlo, tak snad to nebude viroza. Plus skus hylak alebo kulisek. Drzim palce nech ste na stedry den ok
My sme akuraz zacali balit darceky, lebo slecna zaspala az o 23.00 a dnes 1 x na velkej posteli, tak snad sa nezrype z nej

slavenas
24. dec 2009

ahojte , všetkým vám prajeme krásne Vianoce , zdravie, šťastie a pohodu a všetko dobré v Novom roku 2010 nech je lepší a krajší ako rok 2009 .... aj keď pre mňa bol ten starý rok super aj preto lebo som mala možnosť Vás spoznať aj osobne a pridať sa sem ku Vám 🙂 🙂 🙂 🙂 cmuk

katika1
24. dec 2009

Ahojte kočky! Všetkým prajem krásne Vianoce!!! A detičkám bohatého Ježiška! 😵

zuzana76
autor
24. dec 2009

ahojte

krasne vianocne sviatky, plne pohody, lasky, spokojnosti v kruhu najblizsich zelaju

Patko, Zuzana a Peter

zuzana76
autor
24. dec 2009

mmem dakujem, aj tebe akvi 🙂

vcera som bola pre vysledky na hematologii, tak vsetko oki, len mi dal zelezo a injekcie B 12 kazdy mesiac, to som tak mala aj pri patkovi

vcera som piekla dve torty a hadajte co sa mi stalo? 😀 jedna mi spadla na zem a totalne sa rozcapila a druha mi zhorela, takze 5 hodin roboty uplne zbytocne a este som aj rozbila 6 vajec, lebo muz ich ulozil na dvere chladnicky a ja som o ne zavadila a padli na zem 😀 , no ale hlavne, nech sme zdraviii 😀 , este ze kupil aj nejake zakusky, lebo by som nemala nic sladke 😀

baileysa
24. dec 2009

ahojte 🙂

chcem vam popriat krasne prekrasne vianoce, nech mate doma pohodu, aby ste z nej nacerpali na dalsie obdobie 😉

zuzi, gratulujem k babatku 😵 drzim palce, nech vam to hlavne zdravotne vsetko vyjde a babatenko sa narodi krasne a zdravucke ako patko 🙂 a bezproblemove tehu 😉 ale podla smajlov v tvojom prispevku o tortach, mas stastnu naladu 😀

ja som odovzdala pracu, cakam na posudky, potom porodim a potom obhajoba 😅

na vianocne chystanie (vratane darcekov) som mala tyzden, tak asi tak to u nas vyzera, budeme mat duchovne vianoce 😀 inak sa mame fajne, len mna v pondelok dr. naplasil, ze uz iba nohy v teple a ziadna aktivita, ze krcok sa uz moc skratil, ze isto som riadila a okna umyvala.... tak som mu vravela, ze isto nie, a on ze daku aktivitu som musela, a ja ze nie a potom ma napadla ta dizertacka, ze som furt len za pocitacom sedela, tak neviem ci to... ale vam poviem, ze odtedy pocitac ani nezapnem a babatenko odvtedy spi skoro stale 😅 som si teda dala zabrat 😝

tak prezite vsetci krasne vianoce s najblizsimi, nech ste stastni a veseli po cely rok 😵

zuzana76
autor
24. dec 2009

baily, dakujem 😵

tie torty pohoda, esteze muz kupil nejake zakusky

lenkamt
24. dec 2009

ahojte hviezdy moje milené 😀

pekné Vianoce 😵 😵 😵

stále mi nejde pc ☹ a na fotelke od novej sedačky odletela nožička 😝 no však prečo by sme mali mať všetko bezproblemové 😅

tak sa zas niekedy ozvem 😀

lenkamt
24. dec 2009

Adamkovi všetko naj 😵 😵 😵

nika07
24. dec 2009

Prajem krásny sviatočný večer,

Aby boli Vianoce rozprávkové,
dary srdečné,
láska nekonečná,
problémy vzdialené a budúcnosť skvelá,
to pod stromček Vám všetkým želá
Nika s rodinou
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prvapomoc
24. dec 2009

Prajem všetkým šťastné a veselé a oslavencom všetko naj 😵

adulak
27. dec 2009

krasne sviatky prajeme 😵 😵 😵

babuchy, tak ake boli deticky cez vianoce? nasa ameli bola total mimo ked zbadala stromcek a darceky. nevedela co ma robit 😀 😀 😀 sa ich bala tusim aj chytit 😀 hrala sa na striedacku so vsetkymi hrackami co dostala. zlata bola. a dostala aj pracku a vsetko tam pchala a prala o 106 😵 😵 😵 😵 a nasledne na to aj pozehlila 😝

lejla77
28. dec 2009

ahojte 🙂

tak my sme na tom divno. V stredu maly vracal, piatok a v sobotu hnacka a ja som vcera doobeda pregrcala s prepacenim. Uz ma ide z toho porazit. Myslite, ze je to nejaka viroza? Muz celu noc hnackoval a grcal. A v sobotu som bola u mamy a bola tam aj moja sestra s malym a ten vcera tiez grcal. ☹ Ale moj maly sa tvari, ako keby mu nic nebolo, tak ja neviem, co to je za pliagu.