Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
11. jan 2010

Ahojte!
Letu: s tou garážou to je teda riadna smola ☹

Leni: super hry máte doma 😀 A ja som minule niekde počula, že dievča nemôže dostať prvú menštruáciu, pokým nemá aspoň 40 - 45 kg. Ale kľudne ju už môže puberta plieskať. Tak ti želám pevné nervy.

Baily: ty už si nachystaná? Veď od 38tt to už môže byť hocikedy. Nech ti pôrod ľahko a rýchlo ubehne. Ja sa mám celkom fajn. Dokonca sa ma ani nijako nedotýkajú poznámky okolia, že mám vraj velikánske brucho 😝 😒 MM mi dokonca zahlásil, že ho mám ako niektoré ženy pred pôrodom. Tak som mu povedala, že ale oni tam nemajú dvojičky - ale chudák riadne zbledol. 😀 😀 😀 To by som asi aj ja zbledla, keby mi takéto povedia.

lenkamt
11. jan 2010

Teodor, Teodor 😀

Mimuš - no veď uvidíme, čo bude, aj tak rátam s tým že ma niektorý z kamarátov zamestná aspoň na týždeň, aby sa mi počítalo z lepšieho 😀

Letu - svine 😠

Ret - no len aby neboli dvojičky, niekedy jedno býva veľmi dobre skryté za druhým 😀

a verča má stále 23kg takže menzes očakávam najskôr v 15 😝 mňa zarážajú tie vedomosti 😅 však ja som v 9rokoch verila že deti sú z tabletky 😀

retaux
11. jan 2010

Lenka: nebláááááááááázni 😅
Dobre si verila, len si to mala prekrútené - deti sú, keď nie sú tabletky 😀

lenkamt
11. jan 2010

no vidíš takto ma rodičia osrali 😀 ale fakt veď my sme sa ešte v 7triede hrávali na barbiny, a tieto naše hviezdy /verča s kámoškou/ už ako 5ročné sa s barbinami hrali na znásilnenia a podobne 😀 podotýkam že to doniesla tá druhá z telenoviel 😀

lenkamt
11. jan 2010

Mima - len sa pekne prihlas na fb 😉

pre Mišku - skúšala som ťa nájsť ale sú tam tri, takže si neviem vybrať 😀

Kati- Riškovi skoré uzdravenie 😉 pošlem ti Ivku na prázdniny????

katika1
11. jan 2010

leni mohla by si veru 😔
ten teodor pre koho??? pre bai?

bolííí ma hlava, pomoc 😝

retaux
11. jan 2010

Leni: veru, veru my sme v 7. triede skákali cez gumu 😀 A čo Ivka? Ešte nerobí?

lenkamt
11. jan 2010

Ivka ešte nerobí 😔

Teodor pre Bailey 🙂

mne dnes nerobila na gynde ani cyto, že som mala dva roky dobré výsledky tak najskôr o rok 🤐 to je systém, však to sú také veci čo sa menia z týždňa na týždeň 😅 keby naše zdravotníctvo dbalo na prevenciu tak vyzerá úplne inak 😠

letuskah
11. jan 2010

leni a to ti nemaju automaticky cyto spravit? bez ohladu na predchadzajuce vysledky 😕 😕 😕

baileysa
11. jan 2010

leni, píšem si tvoj hlas k teovi))

letush, vola sa to dobrovoľne nemocenské pripoistenie, vybavis na sociálnej poisťovni, oplatí sa kvôli md a ešte keď máš dieťa choré alebo ty si, tak si das ocr alebo pn, aj keď si doma a zaplatia ti nejaké peniaze... ja som platila 44 eur, ale velice dôležitá teta mi tam teraz vysvetlila, že som si nemusela toľko, kedže som yamestnana, hlavne že mi to oni ratali... je tu na mi aj téma, tak si prečítaj keď budeš mat čas isto sa tam viac dozvies

zuzana76
autor
11. jan 2010

som spala s krpcom, hned sa citim lepsie

Leni, ja som kramy dostala v 15- tich 😀 a to som mala asi nejakych 38-40 kg, no mozno lahko nad 40, ale bolo to v druhom rocniku na gymply, som bola asi uplne posledna z triedy, ale ja som tiez bola taky cibik ako verca, no a myslim si,ze som o nic neprisla, ked som ich nemala od 10-12 rokov ako terajsie baby.

tak zajtra na 15.30 idem do poradne, uz sa bojim, to mi uz bude asi aj merat to NT , tu siju, ked som 11-12 tt, nie? dufam,ze drobcek je ok

baily, Teo sa paci aj mne

leni, to akoze nerobili cyto, podla mna ma na to zena narok kazdy rok, zisti si v poistovni kam patris
😠 🙄 , no ale tiez viem, aki su lekari 😠

letu, mate poriadne starosti teraz s tou garazou, je mi to luto

zuzana76
autor
11. jan 2010

leni, jaj a este kramy som dostala po tom, co mi mamina vybavila pichanie B 12 😀 , moja dokina nechcela ani za svet, ze to sa nedava len tak, na pribratie,ze ked mi nic nie je, tak mi nebude pichat, tak zohnala nejaku znamu a ta mi pichla jeden balik, no a do par mesiacov na to som dostala kramy, vidis a teraz som B 12 zivena, mozno aj vtedy mi to chybalo

lenkamt
11. jan 2010

aj Ivka hlasuje za Tea 😀

ono ja som to už čítala niekde že cyto v prípade že je v poriadku robia každé dva roky, myslím že to uzakonili minulý rok 😝 ale pôjdem do apolla tak zistím 😅 lebo kraviny že sono prsnikov každý rok a cyto každý druhý 😠

katika1
11. jan 2010

a aké máme ešte mená, za ktoré sa dá hlasovať???

katika1
11. jan 2010

či si mám vymyslieť vlastný návrh? 😀

lenkamt
11. jan 2010

Kati však čítaj, Vincent/Teodor/Krištof 😉

ja som zistila že mám zas o kilo viac a nezapnem čierne slušné gate 😠 nemám si čo obliecť na pohreb 😠

apropo mám 59kg 😝 😝 ešte raz ma tu niekto nazve vychrtlinou 😠 😀

katika1
11. jan 2010

Tak teda Teo!!!!
si vychrtlina a neverím, že máš toľko 😝

maji4
11. jan 2010

Ahojte 😵 😵

Aj ja hlasujem za Tea-Teodora 😵 😵 😵 😵

Bai ale ved teraz ohladne toho pripoistenia je nejaké veliké halo že sa to neoplatí alebo niečo také som postrehla 😔

A držím palce aby ste obaja boli v poriadku a prajem bezbolestný pôrod 😵 😵

Lenka na fotkách vyzeráš vychrtlo aj keď sme sa videli v Radave😅 tak si vychrtlina a basta 😔

lenkamt
11. jan 2010

Maji - no ale vtedy som mala 54kg 😅

to halo je okolo pripoistenia čo sa týka poistenia v nezamestnanosti toto nemocenské je iné 😉

prišla Verča z korčulka - bola 2x a už to vie 😕 začína sa športovo prejavovať, načase 😀

maji4
11. jan 2010

Leni aháááá dík ja že to bolo to 😉 😉 dakujem 🙂

po 2 korčuľovaní to už vie teda tá je ale šikovná 😵 😵

maji4
11. jan 2010

Lenka 54 alebo 56 to je skoro rovnako.....odfot sa v plavkách a ja to zhodnotí, či si plnoštíhla alebo nie 😅 😀 😀

lenkamt
11. jan 2010

ibaže to je 54 a 59 😅 akože zapnem skoro všetky rifle, len nohavice a jedna sukňa robia problémy 😀

maji4
11. jan 2010

leni prosím ,ťa len nestresuj pár brušákov a do leta budeš fit 😉 😉

alebo urob to ako ja ked som bola myslím ,že v 5 mesiaci tak som obliekala bežné rifle alebo nohavice a na zips som si upevnila gumičku tú gumičku o gombík...gate nepadnú neboj 😉

mima07
11. jan 2010

leni vymen vahu kde by si zobrala 59 😀 😀 😀

lenkamt
11. jan 2010

nestresujem, len to nechápem, nikdy som takto /okrem tehu/ s váhou nevyskočila 😀

idem si spraviť zo tri rožky na večeru 😀 😀 😀

brušáky sa mi nechcú, ale asi začnem, tých 10 za celý minulý rok zjavne nestačilo 😀

Mima - no tak ale ty nemáš oveľa viac 😉

mima07
11. jan 2010

ha ha ja mam o 8 viac 😀 😀

letuskah
11. jan 2010

bai dakujem, popytam sa na to, oni su tam vsetky mudre, rovnako ako vratnicky a hajzelbaba v tescu 😀 😀 😀

leni co takto testik, mozno predsalen ten Misko bude 😅

z toho vyberu hlasujem aj ja za Tea aj ked teda ja by som sa ani pri jednom z tych mien v kalendari nezastavila 😅

baby ja som bola vcera s kamoskou cvicit!!!! boli sme na zumbe, je to strasna sranda, to je prebrate z latino tancov a skace sa a vrti do rytmu, akoze synchronizacia pohybov ruk a noh u mna je na velmi nizkej aj podprahovej urovni ale je to zabava. keby ste mali zaujem (bratislavcanky) tak kuk na latiniko.sk 😉

letuskah
11. jan 2010

ja sa od vianoc preventivne nevazim, lebo by ma slak trafil co furt daco jem 😝
ale dieta nastastie nepribralo, drzi si 15,5

zuzana76
autor
11. jan 2010

tak pocuvajte, alebo citajte co chce nas maly

on chce dievca na strazenie- blondinku, ale aj nejaka brunetka by sa zisla 😀 😀 😀

ty kokso, nejako skoro zacina, nie? 😀

letuskah
11. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀