Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
11. jan 2010

zuzi no uz mu nestacis 😀 😀

retaux
12. jan 2010

Dobré ránko!
Mne sa z tých mien pre Bailyne mimi páči aj Kiko - Krištof 🙂

Letu: presne po tomto som túžila - zumba - to je "šport" ako stvorený pre mňa, taká zábava, skôr tancovanie. A akurát teraz, od tohto týždňa sa začína cvičiť aj vo Vrábľoch. A ja som tehu 😠 Takže kým ja odrodím a mimi trochu podrastie tak tam nebudem môcť chodiť, lebo budem zaostávať za tými, čo budú chodiť od začiatku. Ja pre toto nechodím ani na aerobic, lebo všetky baby vedia, čo a ako len ja hádžem rukami a nohami vlastným štýlom 😝

A ešte jedna otázočka: neviete ako je to s preventívnymi prehliadkami u zubára? Sestra mi včera niečo hovorila, že už aj deti od 1. roka musia ísť. Ja som s Luckou ešte nebola. Neviem si predstaviť, ako ju tam donútia otvoriť ústa 😅

katika1
12. jan 2010

Ahojte 😎
ret, ani mne by tam nesedel a nedržal ústa otvorené!

zuzi 😀 😀 😀

a na zumbu by som šla aj ja 😎

zuzana76
autor
12. jan 2010

ahojte

ja dnes idem do poradne o 15.30, drzte mi prsoim palce

ja som s malym tiez este nebola u zubara, ked som to povedala zubarka, tak ta na mna pozerala,ze staci ked bude mat 5 rokov 😕 , ak teda nebude mat nejake tazkosti

katika, no zapadas do patkovho planu - si blondinka 🙂 , ale fakt on ma odmala take preferencie, ze blondinky sa mu pacia, este si aj zakazdym pozera katalogy z Quelle, neckermannu a vzdy urci ze - blondinka, brunetka, blondinka, brunetka,..... 😀

zumba sa tancuje aj niekde v NR, ale neviem presne kde, ale takztiez je to teraz pase

katika1
12. jan 2010

zuzka 😀 no to je vela chlapov na blondíny 😀

zuzana76
autor
12. jan 2010

no, ideme si citat knizku Cars, ach jaj, tym ma teraz muci kazdy den a este aj pozerat film musime 😝 , uz mi je zle z tych carsov 😀

katika1
12. jan 2010

na tom fičíme aj my 🙂)

maji4
12. jan 2010

ahojte 😉

Ja som dnes bola u alergičky a hned mi aj pichla polinex bola som aj s Liliankou ..povodne som tam išla len pre recept a takto sa to zvrtlo ale aj tak dobre aspoň sa tam budem o 1x motať menej 😉 😉 Lilianka bola v celku dobrá a ani neplakala keď videla ako ma pichla...akurát potom ešte v čakárni skoro až plakala že aj ona chce injekciu 😵 😔 S )

Zuzi Paťko musel byť podarený 😅 😅 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

jasné Zuzka držíme palce 😉 😉

maji4
12. jan 2010

Ozaj baby príbeh splachnutého telefónu ešte pokračuje takže pametková karta je OK aj všetky fotky pripomienky a tie všetky kraviny ohladne pamätovky sú na nej čiže nebola poškodená vodou a tak isto aj sim karta všetky telefónne čísla sú tam 😵 😵 tak teraz už len počkať na telefón ako dopadne ale včera som mužovi jasne vysvetlila že to ako keby mi padol telefón na zem a rozbije sa displej tiež ho len vyhodíš ale pamäťovky aj simkarta ti ostane tak potom zmlkol 😉

letuskah
12. jan 2010

Zuzi drzime palce 😉 neboj

caute
my nastastie cars nepozname, mne uplne staci krtko 😝

Ret neboj, horsia ako ja nebudes, tak ked bude babo vacsie tak urcite chod, mne sa to velmi pacilo a kym som zistila co tancuju a isla do rytmu tak to aj hned zmenili takze som tam lietala ako handra do protismeru a hadzala koncatinami na vsetky strany 😀 nikto nie je dokonaly 😀

ja mam v plane ist niekedy k zubarovi kedze od leta 2007 som nebola, aj to som bola len preto ze som cakala kubka, a chcem ho tam vziat so sebou nech sa rozkuka a o nejake dva dni vybavit termin pre neho, aby to mal este v pameti a nebal sa. ale kym nema problemy neriesim to, ved my sme ako deti kedy zacali k zubarovi chodit? a sme tu!

letuskah
12. jan 2010

maji ty si trieda s tym mobilom, pre toto ja mam stary mobhil zadarmo od muzovho kolegu 😀 😀 😀

retaux
12. jan 2010

Ahojte!
Ja som sa na toho zubára dnes pýtala - volala som k svojej a tá mi povedala, že až po treťom roku mám prísť a že keď ma už raz zaregistruje, tak s dieťaťom sa chodí každých 6 mesiacov. Skôr ako pred tretím rokom treba ísť len ak bolí zub alebo je na zube nejaká škvrna.

letuskah
12. jan 2010

tym padom mam zubara vyrieseneho a nejdem ani so sebou 😀 😀

mishelin
12. jan 2010

uyvona • 1d • Včera o 19:49
Maminy, mrkněte se do lékárničky, zdali nevlastníte níže uvedené. Odkaz na stránku Státního ústavu pro kontrolu léčiv jsem zaslala taktéž ve spodní části příspěvku, takže nepoužívat a vrátit to zpět lékárně, měla by vám vrátit peníze. Pokud znáte ještě nějaké maminky, prosím pošlete jim tuto zprávu. Já dostala echo od kamarádky zdravotní sestry.




Stažení léčivého přípravku NUROFEN PRO DĚTI JAHODA.

Na základě opatření držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Velká Británie, se stahuje z úrovně zdravotnických zařízení léčivý přípravek:
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, por. sus. 2000 mg/ 100 ml, kód SÚKL 101113, č. š.: 909263, použitelnost do 04/2012.

Stahování léčivého přípravku je z důvodů podezření na závadu v jakosti (nerovnoměrná koncentrace léčivé látky v suspenzi).

Odbor inspekce

08.01.2010

ODKAZ, který potvrzuje pravdivost této zprávy:

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010

zuzana76
autor
12. jan 2010

ahojte

som doma, no zazila som sok, lebo babo sa vobec nehybalo, doki cely zmeraveny, ale nakoniec rozhodilo rucickami, ze co ho asi budime zo sna, srdiecko bilo, drobcek ma 3,6 cm a zodpoveda 11 tt

dufam,ze bude aktivnejsie nabuduce

mishelin
12. jan 2010

ahojte,zuzka joj tak si sa musela riadne vylakat 😖 ale super ze srdiecko bije 😵 😵 len tak dalej nech je vsetko ok 😉

zuzana76
autor
12. jan 2010

mish, ani mi nehovor, radsej nech je to velke sidlo a vyvadza 🙂

mishelin
12. jan 2010

a ides si to uz zmenit aj v pase?

letuskah
12. jan 2010

zuzi tak super, si sa teda musela vystrasit, hlavne nech to takto pekne pokracuje 😉

zuzana76
autor
12. jan 2010

baby a moze byt take kludne? mohlo iba spat?

mishelin
12. jan 2010

zuzi podla mna mohlo,vsak to je este take mini

zuzana76
autor
12. jan 2010

ozaj NT mam 0,2 mm, rpi patkovi som mala 0,3 mm

maji4
12. jan 2010

Ahojte jej Zuzi to je krásne 😵 😵 že 12TT 😵 😵 😵 fakt GRATULUJEM dúfam ,že bude všetko ok ako doteraz 😵 😵

Hlavne sa nestresu a ja si tiež myslím ,že môže byť také kludné ved to je ešte malilililinkaté 😵 😵 😵 DRŽ SA!!!!!! 😵 😵

Mish dobrá správa hned som išla kukať či mám ten nurofen ale nemám 😝 uf 😉 😉

Mish a vy inač ako si žijete to už má Tobiasko 2 mesiace 😲 😲 joj ale to letí 😖

katika1
12. jan 2010

jej zuzi 😵 😵 😵

zuzana76
autor
12. jan 2010

dakujeme, ale dala som si do pasu o tyzden menej, teda 11 tt, podla sona

peta28
12. jan 2010

Zuzi super gratulujem.. len nestresuj a neboj sa uz stale tolko, chce to hlavne pokoj 😉

Ja som tiez volala dnes k jednej detskej zubarke a povedala mi ze az ked dieta nastupi do skolky, kedze rajonizacia je podla skolok ako sme my zvykli chodit k zubarke na zakladnej skole, takze mam pockat kam bude patrit podla skolky do ktorej zacne chodit v septembri a potom mozme prist. A bola dost nastvana na to kto to vymyslel ze od roka, ze zas nejaky expert ktory tomu prd rozumie.. ale na to sme si tu uz v tomto state mohli aj zvyknut

Este cez sviatky sme si rezervovali v Taliansku apartman na 2 tyzdne kde sme boli aj minuly rok, lebo sa nam tam velmi pacilo a dnes mi dosla odpoved ze jeden z tych tyzdnov je uz obsadeny a to pritom nemali v decembri este na neho ani ceny.. tak tyzden je nam malo, ale ponukli nam alternativu tiez na plazi, tak som im to potvrdila.. ved uvidime, mozno tam bude este krajsie.

Ja mam tolko prace teraz od januara ze neviem kde mi hlava stoji.. cely december klud a teraz sa uzatvara 2009 a rozbieha sa novy rok tak je toho dost, ale konecne aspon vidno ze kriza ustupuje .. teda aspon v tom co robim, ze ludia lietaju po celom svete

No a co este.. uz ani neviem, akuraz ze Dorota si vcera vyzula v satni ked sme sa prezliekali papucu a hodila ju do hlavy dievcatku ktore prezliekala jeho mama vedla, tak som sa hanbila, aj som sa jej ospravedlnila a malej vynadala, ale fakt ma to zarazilo ze vacsinou Timka bola ta pokusana, posrabana a ona takto. Ta druha mama by ma najradsje prebodla pohladom, ale co som mala robit nedalo sa tomu zabranit a ved ta detske papuca ma 10 dgk tak sa nic nestalo, no ale aj tak. Dnes uz mi pekne hlaisila ze nic do deticiek nehadzala.

mima07
12. jan 2010

peti 😀
inak v robote to mam aj ja perne

zuzana76
autor
12. jan 2010

peti, dakujem

inak je to tu nejake poriedke od tych sviatkov

co je s bilushkou?

ved uz tu chodime asi len 4-5 bab 😀

letuskah
12. jan 2010

zuzi neboj, vsetko bude OK, len nestresuj a nemysli na to co by bolo keby... to je to najhorsie, uzivaj si ako sa da a Patka priucaj a pripravuj 😵

Peta ze v decembri letna dovolenka 😕 to ja ani v maji nechyrujem ze niekam pojdem... klobuk dolu

Kubko zase zacal mlatit kamosa suseda a aj babiku co ma, ze nechcelo mi babo povedat neviem co tak som ho capol 😕 on asi do skolky prijaty nebude 😕

peta28
12. jan 2010

Mima este sa ti pokusim sat opis kde je ten chlapik s papucami .. ked budes prechadzat tou centranou strednou ulickou .. neviem z ktorej strany pojdes, ale ak budes mat Zahradnicku za chrbtom, tak ten chlapik je po lavej strane, ked pojdes stale rovno nemozes ho minut, v tej strednej ulicke ma vylozenych milion papuc.
Do IP ti dam moj tel. cislo keby si nevedela kludne zavolaj. Ja sa zajtra cez obed chystam na trh, tak ti to omrknem ci ich este ma