Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
21. jan 2010

leni, no zlatá 😀

držím palce, aby ho nevybrali 😉

lenkamt
21. jan 2010

no a teraz som ich bola zjazdiť zato že si robia bunker namiesto spania a že nekomentuj 😝 musím sa krotiť pri komunikácii s našou pubiškou lebo toto začína byť vážne 😅

lenkamt
21. jan 2010

baby kto ide s nami v júni do turecka??????? 😀

katika1
21. jan 2010

lenka, my, ak nám to zaplatíš 😀
a ja som zhúkla po malom, že Richard pod už sem a malý, že Už idem, drahááá
😀 😀 😀

lenkamt
21. jan 2010

bruchaté neberiem, ja idem chlastať 😀 😉

baby tak pre nás fakt neexistuje allinclusive letecká dovolenka, proste máme tri deti tak seďme doma alebo chodievajme autom do chorvátska/talianska 😝

katika1
21. jan 2010

koza.. tehotná nie som 😔 a špeky ti hádam neprekážajú 😀

lenkamt
21. jan 2010

ale do leta budeš 😉

peta28
21. jan 2010

Leni to je pravda, nie je nic horsie ako 5 clenna rodina.. poznam to ked som robila davno davno omylom v cestovke kde sme predavali aj zajazdy. Rodinnych apartmanov je malo a 2 izby zobrat to chcel iba malokto, a prepojenych izieb tiez nie je vela.

peta28
21. jan 2010

Leni a preco Turecko znova?

lenkamt
21. jan 2010

Peti - v niektorých hoteloch majú akože rodinné izby ale tam musia byť 3 dospelí 😝 a potom už len 1-2deti, logika 😝

takže my už len s niekým s tým že sa papierovo Verča napíše k nim do izby 😝

asi pôjdeme do dudiniec 😀

lenkamt
21. jan 2010

Peti - sa mi tam páčilo. grécko ma neláka a ostatok strašne drahý a väčšinou len polpenzia 😅

peta28
21. jan 2010

Prave sa mi podarilo vyliat na zem trochu cokolady a mala mi vravi... "Ty si ale prasa.." no super

peta28
21. jan 2010

Leni a Egypt? Ten je rovnako drahy ako Turecko

lenkamt
21. jan 2010

vidím že naše deti to zobrali ako súťaž o najlepší výrok 😀

egypt s deťmi nie, dlhý let a predsa len afrika 😅 tak so 4-5ročnými kľudne, ale ešte sú stále krpce 😀

lenkamt
21. jan 2010

a dnes je Vincenta - takže dúfam že Bai rodí, bude to chlapec a aby nemal meniny na narodky tak Teo 😀

katika1
21. jan 2010

mna to tiež napadlo leni 😀 snád to bude Teo 😅

lenkamt
21. jan 2010

furt mi tu vibruje mobil, ale deti ešte spia tak ani nevstávam že čo kto chce 😅

bilushka
21. jan 2010

Ahojte,
my dnes pokracujeme v demolacnej nalade, uz nevladzem 😖

Peti, aj podla mna mala ta baba z NR najkrajsiu pracu, urcite budes spokojna.

Skolky neberu podla ulic, ale podla obvodov, u nas su podmienky-trvale bydlisko v Biskupiciach, poradove cislo prihlasky a plus prednost maju deti rok pred skolou, teda 5 rocne...Ked som sa s nou rozpravala, tak sa ma pytala, ci patrime k nim podla obvodu a ked som jej povedala, ze ano, tak este chcela vediet ulicu, tak este aj to je plus k dobru 😕 Lebo ze poslanci si na to potrpia, aby ludia, co odvadzaju dane do nasho obvodu mali aj prednostne umiestnene deti-teda pred "cudzincami", ale u nas v skolke sa v pohode dostanu aj mimobratislavski, teda aspon podla minuleho roku viem, ze to tak bolo.

Kati, tak vy uz zase snazilkujete? 😵
Si nejako rychlo sekla s tymi liekami, ale asi ti pomohli, ked uz ti brucho netrpne.

lenkamt
21. jan 2010

Bilu - ja tu tiež nervačím, normálne kámoška na káve skonštatovala že som na tie deti nejaká podráždená, no ale 5x im povie človek nechytaj, neber , neťahaj, nerozsýpaj a pod. a aj tak to spravia a ešte ti nadajú že si tupá 😀 ale u nás sú štvrtky celkovo kritické, zajtra konečne príde chlap a nebudú len maminkovať 😅

my ideme do škôlky asi zajtra alebo v pondelok, pripomenúť sa a hodiť sa na zoznam prednostných detí 😅

bilushka
21. jan 2010

Leni, mne to povedal chlap, ze som ako uzlik nervov 😖
Ja si tak tiez pripadam.
A hlavne ako neschopacka, tak chapes vcera po tom Cife dnes rano prihoda ako MM nechal na kuchynskej linke Caro, tak ho maly porozsypal po celom byte, iba taka prasna cesta za nim, vsetko od kavy a ked som videla ten koberec, no na zaplakanie, tak som maleho osprchovala a koberec prevesila na vanu, ze potom to vytepujem a kym som vysavala, tak decko mi na ten koberec nastriekalo moje telove mlieko. Tak uz povedz, ci nemam pravo byt nervna 😠
Ale este som sa drzala, drzala, nevybuchla, ale ked som to povedala chlapovi a on mi na to "no ale Janka, taketo veci musis predvidat" tak az potom som vybuchla 😝

Uz som bola u Majky, tak mam skludneny hormon, inak by som tu pisala inym slovnikom, ani bodiek by mi nestacilo, kolko by tu bolo do p........................................ce!!!!!

lenkamt
21. jan 2010

😀 😀 😀

ty kokos, moje dvojičky , Matej a Richar budú iné ničiteľské komando, mali by sme ich predať alkajde ako supiš perfiš vycvičených teroristov, však toto čo robia by ma v živote nenapadlo 😝 😀

bilushka
21. jan 2010

Leni, teraz kukam fotky na facebooku a male ake modelky, krasne su a tie veci im pasujuuuuuuuuuu 😵
Kolkatku si objednavala velkost?

lenkamt
21. jan 2010

2-3roky, bude im to jar aj leto, ak by som to chcela na jeseň tak už 3-4roky, lebo toto je fakt také akurátne, rifle na leto už budú len ako 3/4 🤐

bilushka
21. jan 2010

Mne sa strasne pacia gate na traky, aj ked je to trochu nepohodlne pri neustalom vyzliekani na cikanie, tak aj ja malemu musim nejake zaobstarat na jar.

lenkamt
21. jan 2010

aj mne sa to strašne páči, ja by som tiež také chcela, a pod to len biele tielko, to je môj sen už dlhé roky 😀

my ešte spíme 🤐

katika1
21. jan 2010

no ničitelské komando to teda bude.. hlásim ho!
idem aj ja obzrieť kočky 🙂

letuskah
21. jan 2010

caute
leni nasi tiez mali vzdy prolem ist niekam s nami, tiez sme boli tri deti 😝 som myslela ze sa to zmeni casom ale zda sa ze e vsetko po starom 😝

ja som decku kupila rifle na traky tu na dedine za 7 penazi, velkost 3 roky ale mali aj na 4 este

bilushka
21. jan 2010

My este stale nespime 🙄

katika1
21. jan 2010

bilu máš ip 🙂