Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
24. jan 2010

jeeeej, tu sa na nas tipuje 😵 😵 😵 a este aj kedy baby prosim tipujte, snad sa to tak privola 😝 😀 😀 😀

retaux
25. jan 2010

Ahojte!
To tu ešte nikto dnes nebol? Aký plodný víkend, veľa ste toho popísali 🙂

My sme boli v piatok v kine na Sherlocka 🙂 Celkom dobré to bolo. V sobotu ani neviem čo som robila, ale som nasratá, že som nevidela Peťu ☹ a včera som poslala Lucku s ocinkom na jazero korčuľovať a ja som si doma oddychovala 🙂

Katika: MM je tiež taký, že nikdy nezabudne ani na meniny, ani narodeniny, výročie a MDD a deň matiek tiež. Ale on sám málokedy kupuje darčeky (niekedy sa to stane), ale väčšinou to urobí tak, že mne povie, aby som niečo pekné vybrala jeho mamine a jej povie, aby niečo pekné vybrala mne. On to potom už len zaplatí 😀

Baily: ty tu čo ešte robíš? Ale keďže ja si nedokážem tipnúť, čo by to mohlo byť, tak tipujem aspoň to, že to už určite bude tento týždeň 😉 😀

mmem_
25. jan 2010

cafte🙂
baby diky za rady tak to snad zabere,teraz isiel simko s muzom na sk tak mam chvilu veget a ja krava zase pecem,zehlim,varim ...........

bai aj ja tipujem chlapca a teo sa mi paci velmi u nas bolo tiez v uzkom vybere🙂 no a snad to bude tento tyzden🙂

a katika ma pravdu, ja som toho prikladom tiez, od krasnej som mala daleko aj pri jednom aj pri druhom🙂

a ako tehulky zuzka,ret?

zuzana76
autor
25. jan 2010

ahojte
mmem, no mne uz vracacky presli, tak sa uz aj bojim, ci je vsetko ok

o 2 tt by som mala ist dokimu, ale mam take nutkanie ist uz tento tyzden na sono
😀 , presvedcit sa,ze je vsetko ok a ako drobcek narastol

mmem oprav si pas, si si nezrusila tyzdne a uz vyse 10 tt prenasas tretie dieta 😀

ja tipujem Baily tiez chlapceka, hoci som ju nevidela, ale tak mi to nejako sedi, tak som zvedava

mmem_
25. jan 2010

hehe nestras ze prenasat tretie neeeeeeeeee

ozaj a mate niekto tu mirenu?co sa zavadza na 5 rokov

maji4
25. jan 2010

AHojte

Lenka balíček poslaný 😵 😵 ďakujem 😵 😵

mmem ja mám to vnútromaternicové teliesko ale nie tu murenu ale multiload 😉 😉

Zuzka hlavne nestresuj ved bude rada ,že ti už nieje zle 😉 a začni si užívať druhú fazulku 😉 😉

mmem ale ten pas by si si fakt mohla opraviť 😅 😅

letuskah
25. jan 2010

caute, som rada ze som konecne doma!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ja som sa akurat chcela opytat kedy maju davat tu svadbu snov a som to premeskala, skodaaaaaaaaaaaaa 😔 som sa tesila

Bai ja netipujem lebo som ta nevidela ale verim ze to bude coskoro a hlavne ze to bude rychlo a v poriadku 😉

Maji ako Lilianka? este vracala?

chorusikom nech sa vyliecia

a chcem jar!!!! mne sa v tejto kose nechce chodit von, u nasich chodil s malym moj otec ale vyzera to tak ze chuda dieta ostane zavrete doma az do jari lebo ja do tych mrazov nie som ochotna ist 😝
vcera muz navrhol ze ideme malemu kupit postielku a dake veci do ikei a aj na to mi bolo zima 😝 takto to kupime asi az na jar, ak bude

letuskah
25. jan 2010

a dieta ma dake blbe obdobie, pekne sa hra sam alebo so mnou a ako poviem ze pod ideme sa napapat tak zacne vrieskat a hystericky revat 😕 jeho dostat k nejakemu jedlu vyzaduje odvahu, trpezlivost, pevne nervy a vela sily 😔 fakt ma asi obdobie vzdoru, to iste je pri obliekani, co je druhy dovod preco s nim nechodim von, aj pred kupanim, pritom spat uz ide v pohode, sam si nakluse do spalne a caka kym ho dam do postielky 😕 pevne verim ze ho to rychlo prejde lebo ja som pri nom stratila uz vsetku trpezlivost 😔

peta28
25. jan 2010

Baby tak my sme este doma.. boli sme dnes na kontrolu a dala nam nejake silnejsie ocne kvapky a mast. Sice to moze predpisat len ocny lekar, ale predpisala mi to nakoniec aj pediatricka a tak som si to cele platila sama. Ya tie dve hodiny co by som musela stravit u ocneho mi to stalo.. hrozne tie Kramare.. zaparkovat sa neda, milion ludi vsade..

bilushka
25. jan 2010

Ahojte,
Zuzi a tebe byvalo tak velmi zle, ze si aj vracala? Ja som myslela, ze len mas podrazdeny zaludok, ked nieco citis, no ved ale nestresuj, ja som za cele tehotenstvo vracala len raz a pozri ake zdrave dieta sa z toho vyklulo, urcite budete v pohode. Chystas sa aj na 3D ultrazvuk?

Bailey, mne je tiez jedno co to bude, ale ked Zuz vravi, ze chlapec, tak jej ver, nezabudajme, ze pri nasich tehotenstvach mala ona asi 80% uspesnost pri urcovani pohlavia, mozno aj viac, ja si len pamatam, ze vsetkym nam to vyslo, co povedala, len sebe tipovala dievcatko a to nevyslo 😀

Letu, ja by som zase nevydrzala doma, to ho radsej ponahanam a ideme stavat babovky do snehu, aj ked vzdy riadne premrznem, uz neviem co si mam dat, malemu vobec nie je zima a ja rozmrzam este hodinu, aj teraz mam este fialove ruky od toho, ako sme boli von.

Peti, ako na kontrole, moze ist uz mala do jasli?

maji4
25. jan 2010

Let aj my sa tešíme že tu budeš častejšie 😵 😵

a nie už nevracala aj teraz cez den bola v pohode...tak to boli asi len tie chrumky 😔 nabudúce nedostane nič všetko schovám... 😠

Let ja si myslím že to je len nejaké obdobie 😔

bilushka
25. jan 2010

Aha, tak kym som sa opytala, tak uz si odpisala Peti, tak este si dalej na OCR, hej?

letuskah
25. jan 2010

Peti tak nech to Timke prejde po tychto kvapkach
ja si teda neviem predstavit ako by som to kvapkala Kubkovi, asi by som ho zviazala, pridusila a potom kvapla 😝 susedovci tiez kvapkali malemu a to muz kazde 4 hodiny chodil z prace domov aby mu to mohli kvapnut 😝

maji4
25. jan 2010

Peti joj tak sa držte...dúfam ,že kvapky zaberu

zuzana76
autor
25. jan 2010

biluuu, teda ty si to pamatas? ako som tipovala 😀 a teraz sitipujem tiez chalana, tak som zvedava, city som dala bokom a normlane som sa na seba kukla ako na inu zenu a tak mi vyslo,ze teraz bude zase chalan , teda u mna 😀 , tak som zvedava

bilu vracala som len raz, ale napinalo ma aj pol dna vkuse, kebyze nezadrziavam, tak sa dovraciam, ale dalo sa to nejako udrzat, otovrila som okno, predychala a bolo ok, ale take pocity na napinanie som mala furt

ja sa priznam,ze teraz zanedbavam chodenie po vonku s malym, macimum do obchodu a niekedy ho vezme dedo, tatino, ja nie, mne je zima a tie tehu gate co mam nie su az take teple a potom ma pobolieva mechur 😔

zuzana76
autor
25. jan 2010

bilu a asi aj pojdem na 3D, ved toto je asi moje posledne tehu, tak si to chcem vychutnat 🙂

zuzana76
autor
25. jan 2010

a okrem toho, moj doki prezradi pohlavie az ked si je na 100 percent isty, co byva az okolo 30 tt , alebo kamoskam niektorym vobec nepovedal, ze nevie

inak, az ste pozerali televizne noviny, ze z cakarne znameho NR gynekologa zmizli nejake obrazy, tak to bol moj doktor

bilushka
25. jan 2010

Ja som to pozerala, to bola taka komicka reportaz, zlodeji uplne mimo 😀

Uf, co by som ja za to dala, keby mne mal ist s malym von, ja to tiez neoblubujem, ale zase kvoli malemu sa premozem...fakt uz aby bolo leto a pekne zase na bicykliku popri vode, to je uplne iny zivot, teraz vyslovene trpim 😔

Zuzi, vy mate v Hlohovci ten super 3D, tam som bola aj ja, aj super cena-neviem sice, kolko stoja teraz, urcite isli hore ale hlavne fantasticky pristup, popozeral vsetko dokladne a este budes mat aj hodinove CD-cko nahrate...
Vtedy si pamtam, ze ten gyndak by aj pokracoval, ale mne uz bola strasna zima na brucho, kolko mi tam toho gelu vykydol a stale skumal, skumal 🙂

mmem_
25. jan 2010

no uz som to opravila 😀

zuzana76
autor
25. jan 2010

no bilu, ved zase nejako casto ho enzoberu von, dedo maxilamne raz tyzdenne a tatino tiez 😀 , inak sme vonu len fakt do obchodu prejdeme okolo cinziaku a sup domov, brrrrr, ja chcem jar

zuzana76
autor
25. jan 2010

bilu, ano v Hlohovci to chvalia, asi pojdeme tam, ak teda pojdeme, nie som na 100 percent rozhodnuta

peta28
25. jan 2010

Bilu nemam OCR, to stoji strasne vela penazi.. mala som OCR 1 x ked som bola s malou v nemocnici so zapalom obliciek a to asi len 10 dni co je minimum platene, a mala som o 6000 nizsi plat.. takze taky luxus si nemozem dovolit.. dnes mam este celodenne osetrenie s dietatom a zajtra idem do prace.. ci cchem ci nechcem tak pride svokra, ale s malou sa zahtr, bude mas aspon zmenu a ja ju cely den takto neuvidim len rano a vecer, takze OK.

Zuzi ty by si sa mala v prvom rade ukludnit a nestresovat, to je pre babatko najhorsie co mozes urobit. Ja chapem ze mas za sebou jednu neprijemnu skusenost, ale predsa len na druhy krat to vyslo a Patko je krasny zdravy chlapcek, tak si to uzivaj.

Bilu v Hlohovci tusim ani nesli dole, lebo teraz tam bola kolegynina svagrina a tiez to tak stoji cca 30, len je problem termin, treba sa velmi dopredu objednat

Letu pridavam sa k tebe ze chcem jar, zima mi nevadi, ale toto je otras, presne taketo pocasie je najhorsie, lad, mraz, fuj

zuzana76
autor
25. jan 2010

peti, ved ja nestresujem, teda nie tak,ze je zo mna uzlicek nervov 🙂

no ale ked sa da, tak radsej idem na sono 😉 , nech aj viem ako podrastlo

peta28
25. jan 2010

ja som sa tiez vzdy tesila na sono, budme radi aspon za tie 3 ktore tu mame, v Anglicku nemaju ani jedno za cele tehotenstvo.. len ked sa zda byt nejaky problem

baileysa
25. jan 2010

ahojky,

ja ešte straší pokope, ale sak podľa tehu knižky som 39tt, to len koník posunuto ráta...)))
tiež to vidím, že do konca tohto týždňa to bude za nami... už mám vsetkeho plne zuby, všetko mi vadí...

u nás tiež brutal kosa, sme ani von neboli, navyše cítim, že daco na mna lezie, tak to by bolo super rodiť chora, tak to si neviem ani trochu predstaviť...

peta, tebe by sa ani to dobrovoľne pripoistenie neoplatilo, však? tam je tuším dakych 7 EUR na deň na ocr, ale neviem, či nekecam...

inak dikeska za tipy som sama zvedava, že čo a ako a kedy...))))

mishelin
25. jan 2010

ahojte,ja len ze zijeme 🙂

bai ja uz som hrozne zvedava na TEBA 😉

retaux
26. jan 2010

Ahojte!
Počuj, Baily, a ty čo nosíš, keď ideš von? Nejakú maxi vetrovku? Lebo ja tú moju už teraz ledva zapnem a ešte to nevyzerá, žeby zima končila 😅 Ale nejako sa mi nechce kupovať si možno na mesiac niečo nové 😝 Juj, ale som už zvedavá, kedy to príde 🙂

Peťa: veru, ešte si veľmi dobre pamätám, aký je to boj, dať dieťaťu kvapky alebo masť do očí 🙄 A to my sme ten jačmeň liečili hádam aj pol roka a potom po operácii sme ešte stále natierali.

Bilu: aj ja sa veru každý deň premôžem a idem s Luckou von a to sme vonku aj viac ako hodinu, niekedy aj dvakrát. Ale tiež sa mi zdá, že jej nie je zima a ja sa drkocem. Lenže ja som taká - musím mať čo najmenej vecí na sebe, lebo inak sa "dusím", takže ja celú zimu bez pančúch a tak, ale včera mi už bola zima vonku, tak si asi dnes dám aspoň podkolienky.

nika07
26. jan 2010

Ahojte,

Peta dufam, že Timka bude čoskoro OK 😉

aj my sme pozerali to Vaše " vyznanie" 😀 , boli ste náhodou super, a tiež sa musím pridať k ostatným , že ste sa vôbec nezmenili 😵

Lenka vidno, že sa vôbec nenudíš 😀

mam otázku " chcú vaše deti spávať cez obed?"

lebo moja herečka, každý deň protestuje, mám z toho nervy, a je zlá 😠

bai už je čas, tak šup, šup behať po schodoch 😀

meganik
26. jan 2010

Caute dneska sme vstali o 7:30 co je u nas nezvyk, takze si tu sedkame na sedacke...Natalka pozera vecernicky, co jej nahravame a popritom nam demoluje zbierku knih a ja sa tak motkam a cakam na poobedny spanok, aby som dospala deficit

Nika nasa tiez nechcela spavat, teda hlavne cez vianocne sviatky sme si totalne pokazili rezim, lebo sme stale behali po navstevach alebo bol teda niekto u nas a potom Natalka vystrajala este asi tyzden, ale postupne sme sa zase dostali do starych kolaji a poobede ide pekne spat, sice pospi zvacsa len hodinku, ale aj to je nieco...lebo ked nejde spat, tak potom k veceru uz byva neznesitelna. Aj som si myslela spociatku, ze jej spanok zrusim, ale ma od toho odhovorili kvoly skolke, aby tam s nou potom nerobili bordel, ked nebude chciet ist do postele, takze kym sa da, tak nech spia alebo teda malu aspon daj do postele a nech si len hodinku polezi

Letu tebe som chcela napisat, ze aj u nas funguje hadzacie obdobie a to pre kazdu blbinku, niekedy uz na to nemam nervy, zakazdym je vsetko nie, ale pomaha ked si Natalku jednoducho nevsimam, nekricim, nedohovaram, proste ju obidem a ona potom - teda az sa vyhadze sama za mnou pride s prosikom, ze prepaci mamina, pohladi ma a je dobre. Asi nam nezostava nic ine, len vydrzat toto obdobie, kedy nas deti skusaju 😉

A priznam sa, ze aj ja sem nakukam kvoly Baily, velmi som zvedava na babetko 😵

meganik
26. jan 2010

no a aj my chodime von, vacsinou absolvujeme taku hodinovu prechadzku, ale teda v zime nas to vonku moc nebavi. Aj Natali je taka naobliekana, ze ani sa jej nechce pobehnut, len si tak prepleta nohy a ide pri mne. Uz nech je jar, cakam na nu ako na spasenie, zase budeme chodit do parku krmit kacice, vsetko bude krasne zelene a hlavne sa nebudeme musiet tolko obliekat

Zuzka a teba tak hocikedy vezmu na uvz? Ja som mala asi 3-4 uvz za tehu, ale to ma musela dokina objednat a vzdy to robila v tych mesiacoch, kedy sa vselico meria a tak pod. nemohla som sa ist len tak pozriet na mimi 😕