Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
26. jan 2010

biluška zlatúšil ja som tam celý čas nebola vôbec na internete ... nebol čas... vykecávačky a podobne a aj tak sme všetko neprebrali plus do toho program deťom .. pred tým som sem písala že ideme a vtedy tu nikto nebol ... som myslela že si tel čísla vymeníme lebo to sa dalo čakať že na net nebude čas , ale ked sme boli vonku tak som sa vždy rozhliadala či Vás s mimi neuvidím kedže som bola ešte aj v tých vašich končinách 😔 😔 .... Tiež by som sa rada stretla 😉 😉

bilushka
26. jan 2010

Ty si bola v nasich koncinach???
No toto ti neodpustim, hned ti pisem do IP moje cislo, pre pripad do buducnosti 😉

Leni a vy koho poznate v skolke, ked ste na specialnom zozname?
A ked sa tak hraju aj Lenka s Luckou, tak to vlastne znamena, ze sa maju radi a aj nasi chalosi sa tym padom maju svojim sposobom radi 🙂

slavenas
26. jan 2010

bilu no ved ona býva na Bodrockej

slavenas
26. jan 2010

ano napíš

nika07
26. jan 2010

tak dieťa sa mi zobudilo ☹

slavenas
26. jan 2010

nika a celkom pekne spala na to že poobede odmieta , nie ?

bilushka
26. jan 2010

xxx

bilushka
26. jan 2010

Teraz som za kravu, lebo predchadzajuci prispevok mi nezobralo, tak som skusala, ci uz kobyla zase skapala 😀

Som pisala, ze Linduska celkom pekne potiahla, aspon vecer zaspi bez problemov.

Aky mala Vaneska kostym nakoniec na karnevale?

slavenas
26. jan 2010

pipina - teda pipi dlhá pančucha ... nie tá z mafstory 😀 😀

mimi.k
26. jan 2010

Ahojte 😉 ,

tak môj ešte nespí, a to vstáva o 6,45 väčšinou....

A škôlky ... tak si predstavte moju situáciu, keďže ešte neviem, kde budeme v septembri, tak ja dávam prihlášku aj v ZA a aj v BA (jednu tu a dve pri práci mm asi)...v BA máme obrovskú nevýhodu, že tu nemáme trvalé bydlisko, takže pesimistickejšie vyhliadky na prijatie ako my nemá asi nikto 😀 ale som si povedala, že to budem riešiť, až keď budem vedieť, že ho neprijali...

Baily, stále na Teba myslím, či už....ešte na Vincenta som stále rozmýšľala, či už...strašne držím prsty, nech je Apgar 10-10-10 😉

nika07
26. jan 2010

aj ja som rada, že tak potiahla, ved jej ten spánok musí aj chýbať, predsa su to len drobci ešte 😵

mimi.k
26. jan 2010

Bilushka, a ja že si nám poslala tri pusy, že používaš anglické znaky 😀 si sa nemala prezradiť 😀

bilushka
26. jan 2010

Maji, ani moj este nespi a Adamka fakt obdivujem, kolko vydrzi.

A nevadi, ze tu nikoho nepozname, ze nam pretlacia deti do skolok, az ked ich neprijmu, tak nas spoznaju, ako im tam budeme chodit pilit usi 😀

mimi.k
26. jan 2010

Neviete mi niekto poradiť nejakú dobrú stránku na obliečky? Preferujem farby - fialová, ružová, biela, čierna, hnedá - ich farebné kombinácie. A materiál asi satén nejaký kvalitný, určite nechcem krep. Totiž do domu si mm rozkázal dlhšie paplóny ako máme všade, takže aj keď mám dosť obliečok, žiadne mi nepasujú na ten rozmer 140x220. Tak musím nejaké kúpiť, budú mi stačiť dvoje nastriedačku...

mimi.k
26. jan 2010

Bilushka, no veď 😀

lenkamt
26. jan 2010

Bilu - ja si tykám s učiteľkami aj riaditeľkou, za Verči som bola predseda rodičovskej rady a vždy po schôdzi sa pil gin 😀 takže preto si žiadam zápis na špeci zoznam, lebo by bola škoda keby som zas nebola v rodičovskej rade. 😀

ja že to xxx znamená nejaká špeci nadávaka zase 😀

mimi.k
26. jan 2010

http://www.matejovsky-povleceni.cz/baroko-lila....

Možno tieto by som brala, ale neviem, či je tam ten nápis Baroko aj v skutočnosti, alebo len tak to tam dali. Lebo s nápisom nechcem.

slavenas
26. jan 2010

leni tak ty si funkcionáár 😕 😕 🙂

peta28
26. jan 2010

Builu nie, ona u nas neje a este si ani nikde nesada, lebo vsetko si predtym prikryva. Ona akurat pije vodu.. ale ja uz sa nad tym nepozastavujem.. ani nepatram ze praco. Len dufam, ze raz ju u nas neslahne o zem.

Leni 😀 no ais to tak bude, ale Timka je celkovo dobry papkacik, ona zje aj 4 knedle s omackou

Leni ale ta tvoja svokra ma take obdobia, ze je dlho klud a potm vypoti taku hlasku, ze az ...

slavenas
26. jan 2010

mimi ten nápis tam asi je , ked som to zväčšila tak vyzerá že hej .

peta28
26. jan 2010

Mimi skus aj scan quilt. Ale to je lepsie asi vidiet nazivo podla mna, lebo fotka dost skresluje

retaux
26. jan 2010

Ahojte!
Tak to my také nechyrujeme, že by sme vstávali neskôr ako o 7.30 h. (pár takých dní už však na moju veľkú radosť bolo). Lucka tiež nemá problém s poobedným spánkom. Vždy zaspí okolo 13.00. A ja ju vždy nechám spať koľko sa jej chce, nikdy ju nebudím - ani ráno, ani poobede (len keď niekam ideme).
A tento týždeň začala spávať vo svojej izbe a poobede nemá problém, ale večer vymýšľa a v noci plače. Ale mohlo to byť aj horšie, tak snáď sa to ešte upraví.

Ja by som pančuchy mať nemohla, mne je potom teplo, svrbí ma celé telo 😝 Neznášam ten pocit. A maximálne mám na sebe 2 tenké vrstvy - tielko a pulover (aj to nesmie byť vlnený) + vetrovku. Inak by som skapala. 😝

U nás sú škôlky 3. Tak snáď mi ju aspoň do jednej vezmú. A mám tiež menšiu protekciu.

A ešte som chcela k Petinej svokre - no u nás to takto funguje a už som sa presvedčila, že to tak je aj naozaj - Lucka u našich alebo u svokrovcov:
- poslúcha na slovo
- zje neskutočné porcie a vkuse si pýta jesť (ale aj doma toho spapá dosť)
- čo jej povedia, tak urobí
- odsať sople si nechá bez boja
- tabletky tiež spapá bez boja 😒
Takže ja nechápem, čím to môže byť...

lenkamt
26. jan 2010

moja svokra je taká zákeračka, najprv nás učičíka tým že je ticho kľud a potom také p....ny vytiahne že rozvody vo všetkých troch rodinách /našej aj dvoch švagrov/ 😝

Slávka - si pochybovala??? však ja som presne ten typ, čo všade musí byť 😀

retaux
26. jan 2010

Ja som si tiež myslela, že xxx je nadávka 😀

retaux
26. jan 2010

Ja mám návlečky viaceré a stále dokola mením len dvoje 😀 Takže ti stačia dvoje na výmenu 😉

My sme si dnes boli pre Pamycon - Lucka má totálne husté, zelené sople. U dr. ani len nemukla, dala sa popočúvať (ale to už aj minule) aj do hrdla pozrieť, rozprávala, predvádzala sa 😲 Normálne som nechápala. A doktorke zahlásila, že si prišla pre kvapky, lebo má zelené sople 😀

bilushka
26. jan 2010

Zase mi to nezobralo, to robi len mne? 😠

Ze si tiez myslim, ze ten napis Rokoko tam budes mat a ze to kazi dojem.
Na nervy vsetko pisat na dva krat.

Ret, ze tielko a tenky sveter, obdivujem vsetkych otuzilych ludi 😉

lenkamt
26. jan 2010

ja keď nad tým rozmýšľam, tak mamina keď je s babami sama tak tiež nemá s ničím problém 😅

no ale kvapky do očí jej nezožeriem 😀

mimi.k
26. jan 2010

Slavi, aj ja si myslím...tak ich nechcem 😅

Ako inak vyzerá jedálniček vašich detí teraz? Lebo keď to tu tak čítam, tak môj je dosť málo oproti vaším deťom...

My napr. dnes:
- o piatej ráno - 250 ml mlieka (väčšinou ho pije po zobudení okolo 7mej)
- o 8,15 jeden kúsok vianočky (suchej) a čajík (jedna šálka)
- kinder mliečny rez na desiatu
- o jednej - povyberal len mäso - vyslovene pár kúskov
- keď sa zobudí zje možno jogurt, potom na večeru kúsok chleba s niečím (max. polovička krajca) a mlieko alebo tekutá kaša

To je všetko...s malými obmenami.... 😕