Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
10. mar 2009

Mimi neviem, ja tie chalanske velmi nepozeram.

Leni ale ma ich z kazdeho cisla a su tam vyfotene sj s krabicami niekde, ale aj tak by som ich nekupila kedze neviem ci maju klenbu.

Maji a preco si teda pisala ze mas super spravu? Teraz sa na nas s tou dotycnou budete dobre zabavat..
😉

No idem robit nieco uzitocne.. t.j. ze idem do obchodu , cauko

maji4
10. mar 2009

Peti preto lebo sa z toho strašne teším ale nemôžem ja som fakt nevedela ,že sa toho tak chytíte 😔 😔 😔

lenkamt
10. mar 2009

baby, Majka sa s dotyčnou dohodne a prezradia 😉 nerobte z toho to čo to nie je, Majka sa jednoducho tešila a nečakala že z toho bude taký boom 😉

Meg - vážne sa chystám do ba 😉 ibaže pri mojom kolegovi bude budúci týždeň v apríli 😀

peta28
10. mar 2009

vsak jasneeeeeeeee.. aj my sa tesime ze sa budeme tesit , ked sa budeme moct dozvediet preco sme sa mohli tesit, vtedy ked sa z tesit budeme.

maji4
10. mar 2009

Peti tešte sa 😉 😉

meganik
10. mar 2009

leni sak aj april je blizko 😉

slavi ja ta dokazem pochopit, ja som tiez taky bojko...a asi najextremnejsi z vas, lebo ja som Natalku zatial nenechala s nikym iba s mm..aj ked idem na skusku, tak mm pride domov skôr a strazi Natalku..uz by som ju pomaly chcela ucit aj na babku a deda, ale ked ju oni chcu zobrat napr. len do inej izby ako som ja, tak Natalka spusti strasny plac a krici mama-mama.. 😔

meganik
10. mar 2009

peti..to co za hlavolam si napisala 😀

katika1
10. mar 2009

ja tu budem každý deń zavesená, keď bilu zahlási, že je tehotná 😀 😀 😀

mishelin
10. mar 2009

caute baby,dnes sme boli v BB 🙂 a pred chvilou sme sa vratili....

a ktej patracke velkej 😀 vyckajme a potom ked pride ten spravny cas vsetky sa budeem spolu tesit 😉 🙂 ved aj ja samam som zvedava,a peta to pekne napisala 🙂

mishelin
10. mar 2009

a stymmi vizitkami mi pomoze brat tak super 🙂

bilushka
10. mar 2009

Leni, ze ty o tom prekvapku nieco vies, ked si tak sakramentsky pokojna!!!! 😠

Meg, hladate cez realitku? Kde mate obhliadku?

Mimi, ja som bola v HM kupit malemu pyzamka, tie maju pekne, aj jedno take pyzamko mali s kratkymi rukavmi za 10€ a to som mu uz kupila ako komplet na leto, to bude nosit ako kratasy a tricko do piesku...

Odpajam sa teda, ked moja zvedavost nebola ukojena.

Ale vyhlasujem tymto vetu dna od Peti, ze: aj my sa tesime ze sa budeme tesit , ked sa budeme moct dozvediet preco sme sa mohli tesit, vtedy ked sa z tesit budeme.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
10. mar 2009

cauko baby
tak ja nemam ziadnu novinu 😀
vcera nam nesiel net 😠 ale zase dnes som mala krasne citanie 😀 😀
neviem na co chcem reagovat lebo bolo to fakt vela 😲 😀 😀 😀
tak blavacky co takto v piatok do obeda v avione? mimi ste este v blave mozme skocit aj do hm 😉 😉

bilushka
10. mar 2009

Kati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Cmuk cmuk.

mima07
10. mar 2009

bilu 😀 😀 😀 😀

lenkamt
10. mar 2009

choďte do hm a kúpte mi legíny a čelenky 🙂

Bilu - jasné že hej, JA VIEM VŠETKO 😀 aj keď boss je tu niekto iný 😀

mimi.k
10. mar 2009

Mima, v piatok doobeda rada. 😉 Bilu? Poď aj Ty 😉

meganik
10. mar 2009

bilu..nechcem predbiehat udalosti, tak zatial len tolko, ze sme sa dohodli a tento byt hrozy ideme predavat..sice situacia nie je na predaj bytov moc priazniva, ale ceny starych bytov maju tendenciu klesat, takze radsej predat teraz za nic ako neskor za dvojnasobne nic ... mne je vsetko jedno, hlavne ze z tadeto vypadneme

maji4
10. mar 2009

v piatok sa pridáme aj my ak budeme zdravý 😉 😉

bilushka
10. mar 2009

No zena cinu Mimus dosla a zorganizovala stretko.
V piatok prideme aj my.
Dufam, ze aj Nika s Lindus.
O kolkej sa dohodeme?

Meg, a na ktoru stvrt ste sa teraz zamerali, ze by ste tam chceli byvat?

Lenka takze ty to vies, no omdlievam od nervov a uz faaaakt idem!!!!

mima07
10. mar 2009

bilu ja tam pridem na 9 vtedy tam este nie su deti nech sa maly vybeha aby som potom mohla dat kavicku a dobrotku k tomu 😀 😀 dufam ze budu volne cesty aby som sa dostala ale vyrazim skor

sa tesim ze som zena cinu 😀

mimi.k
10. mar 2009

Mima, aj ja sa budem tak snažiť, resp. do tej pol 10tej tam budeme.

meganik
10. mar 2009

bilu..no ty si ale zvedava..no zatial to nieje na 100%, ale asi pojdeme prec z BA ... no este su v hre aj dalsie dve varianty

katika1
10. mar 2009

aj ja chcem ísť do avionuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dieťa sa budí.. po dve a pol hod 😨 😕

peta28
10. mar 2009

No vratila som sa z lidlu a vidim ze ste nic nevyriesili a neodhalili.
Ale zacina mi byt zahada PRECO TO VIE LENKA???? kto je medzi Lenkou a Majkou? Ha?? Aky je tam vztah, ha??

mima07
10. mar 2009

katika sak pridi

slavenas
10. mar 2009

baby a nemôžu mať nejakú dobrú správu baby ktoré sem chodili a boli tehotné??? 😉

peta28
10. mar 2009

aj aj chcem prist, skoda ze nedate niekedy stretko aj poobede, ak by ste sa stzratli niekedy o 15.00, vzala by som malu skor z jasli a prisli by sme ...

slavenas
10. mar 2009

resp. ešte sú tehotné??

peta28
10. mar 2009

tak to podla mna nie je tajomstvo ak by sa niektorej z nich narodilo babo, adulak to mala tusim este daleko a dadka tak uz je snad doma aj z porodnice

slavenas
10. mar 2009

peti ale to nemá byť tajomstvo ale len dobrá správa , a čo ked niektorá čaká dvojičky ??