Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
27. jan 2010

ved kaslem na to, uz tlacim druhy tanier cestovin 😀

ale aspon pradlo poskladam a nalozim umyvacku, hned to bude lepsie vyzerat 😀

katika1
27. jan 2010

nám doniesol tatino mekáča, tak som sa prežrala 😝 a dali tam do happy mealu malému takú hnusnú hračku, fuj, nejaké dve postavičky ako frankensteinovia a ako inak - bál sa toho 🙄 tak mi to dal, že zaho´d to preč mami 😝

zuzana76
autor
27. jan 2010

katika, no v tych happy mealoch byvaju zvacsa take somariny 😠

zuzana76
autor
27. jan 2010

nas tatino isiel do Surian, tak sa nachadza blizko vas, ale hadam uz aj pojde domov

katika1
27. jan 2010

no to jo, ved aj minule som mala na výber zo spidermana a hello kitty, jasné, že sme vzali kitty ružovú, lebo spidermana sa mi ako vždy bojíme 🙄
včera si dal jeden chlapček v mc na hlavu kapucnu z mikiny spidermanovskej - dala sa zapnuž úplne hore, čí sa zmenila na masku a moj malý začal jačaaaaaať 😅 odvtedy sa zmenil na to sediace dieťa, lebo len sedel na mne a držal ma 😅 😀

katika1
27. jan 2010

zuzi by ste mohli niekedy do Nz zavítať 😉

baileysa
27. jan 2010

ahojky,

ja len hlasim stav...)

som doobeda napísala taaaaaaky dlhy príspevok, a mi ho neodoslalo, cely tlf mi zamrzol, mm mi povedal, že to len ja dokážem...

sa mi to nechce písať znova, aspoň vás ušetrím vychovnych kecov...)))))

leni, dúfam, že im baby ukázali, ako budú chodiť do škôlky s ruksakmi, to musíte byt na prvom mieste...))))

bilush, praveze je to v pohode vydržať to prekvapko, prvé týždne som hroooooozne chcela vedieť čo to bude, ale teraz sa zas teším aspoň kvôli tomu na pôrod, na ten moment: máte chlapčeka... máte dievčatko... to bolo úplne super aj pri gretke))))

ret, síce som nebola na 3d ale myslím, že tam to bude viditeľne aj keď Vám nebude chcieť povedať...

mimi, oponentske posudky ešte nemám... akože no comment...

baileysa
27. jan 2010

a tiež chcem aby škôlku vybavoval mm, len som sa bala, že budem za divnu matku, keď škôlku bude vybavovať ocinko, ale tak vidím, že mame schopných chlapov...)))
kati, ja by som tam asi dopredu zavolala riaditelke, že sa chcete prísť pozrieť, nech ti dá nejaký termín ...

katika1
27. jan 2010

kočky, na 3D nám to bolo pekne vidieť, ale keby mi nepovedal, že to je pipík a vajká, tak by som to nevedela, takže podla mna ked to nepovie, možete si len domýšlať, že hento je to a ono.. 😉

bai musí to byť fakt krásne, ked ti povedia, máte chlapčeka, dievčatko 😵 aj ked ja by som nevydržala 😅

katika1
27. jan 2010

bai som si kukla tvoj album a rehocem sa na tých našich detiskách, ked boli maličký.. v Radave..
také babätká!!!! Rišiak aký tučný 😀 😀 😀

zuzana76
autor
27. jan 2010

kati, no ved hadam niekedy sa zastavime v NZ 🙂

ja rozmyslam,ze by sme na to 3D isli

bilushka
27. jan 2010

Bailuska, prosim ta, ak sa ti chce a mas to v hlave, tak ja mam tvoje vychovne kecy rada, tak este napis 😉
Teda dufam, ze nieco z toho sa tykalo aj mna.
Lebo ak si na mna nereagovala, tak urazka prevelika 😀

Ja idem do toho nakupaku nakoniec taxikom, MM sa tam nechce ist aj s malym, tak mi dal prachy na taxik, nech im dam pokoj 😅

zuzana76
autor
27. jan 2010

bilu 🙂

moji zase idu spolu pre istotu do banky - MM si ide vyzdvihnut novu kartu, tak budem mat chvilu pokoj

ozaj a muz nablaznil maleho a chce autodrahu, tak asi predsa upustim z toho,ze autodraha nie, ze aj tak bude furt zlozena, tak asi to dostane na meniny, sice do menin este daleko

bilushka
27. jan 2010

Zuzi, tak urobte taky kompromis ako my, nie je to prava autodraha, ale 3 poschodova garaz-poschodia su poprepajane drahami, je tam vytah, rozne zavory atd. a hlavne to netreba stale rozkladat a nezabera to vela miesta, aj Adamko sa s tym rad hrava, ked k nam pride.

baileysa
27. jan 2010

vydržať neopytat sa v podstate stačí tie 3 krát, čo je uzv...))) ja to mám teraz horšie, lebo dr. mi to napísal do tehu knižky, lebo babo bolo dlho koncom panvovym, tak že je lepšie, keď je to tam kvôli porodu napísané... tak z toho mi vychádza, že možno chlapček, kedže tých nerodia kp prirodzene... ale mozno práve bude baba...

Inak som si fajne zavarila, som gretke vysvetlovala plán, že keď začnem rodiť, že pôjde ku starkej a potom keď porodim bábätko, tak ocinko príde pre ňu, tak okrem SMS a telefonatov, čo mám každý deň, sa ma už aj gretka každých 10 minút pýta, ci už rodim...

baileysa
27. jan 2010

bilush, napíšem, len teraz nie, a teba sa to netykalo, si o tom trucovani písal až potom...))) ja som sa nechala uniesť o poziciavani hraciek...))) ale dúfam, že dako tu urážku odcinim...)))

mimi.k
27. jan 2010

Baily, pri kp sa nejde rovno na cisársky? Som myslela, že áno...
Ja som sa teda narodila tiež kp a prirodzene, lebo pôrod bol už rozbehnutý, tak si to mama poriadne odtrpela, a to som mala viac ako 4,5 kg 😉

mimi.k
27. jan 2010

A mňa tiež zaujímajú tie psychologické pohľady, napr. aj na to, že keď ideme vonku, teda ja chcem, aby sa vyvetral, tak ho musím 3/4 hodinu naháňať po byte s vecami...on má z toho zábavu a ja nervy, hlavne, ak mám byť niekde presne v nejaký čas...

maji4
27. jan 2010

AHojte 😉

No musíms a postažovať Lilianka hneď ako sa zobudila bola zlá zlá zlá stále len vymýšľala za všetko revala a ešte sa mi aj normálne pocikala akože naplno to sa jej už asi 3 mesiace nestalo a už sme pekne aj necvrkali a dnes naplno akože ved sa nič nedeje ..... 😠 😠 a to ako za všetko revala no hrôôôôôza ☹ ☹ dúfam ,že zajtrajšok bude lepší 😝

Peti a ta pri bille nemá internetovú adresu??

lenkamt
27. jan 2010

čaute.

Bailey - kp???? to si sa až teraz pochválila??? 😅 no a štím sa tu na tom že sa Grétka vypytuje či rodíš 😀

Mimi - ty si mala 4,5kg 😕 no tu je dnes deň prekvapení 😨

my sme boli v mc vyrábať krabičku - mačičku, no paráda normálne som sa spotila, prvý kus som pokazila 😀

ja som si nevšimla zase žiadnu vyrážku na Bilu 😕 😕 😕

lenkamt
27. jan 2010

streda, streda 😀

peta28
27. jan 2010

Maji ma, daj si do vyhladavaca Materska skolka Palkovicova.

Baby tak aby ste vedeli, dnes mi pohar mojej trpezlivosti pri svokre pretiekol dokonale.. je to p..a p..a a este raz p..a. Zajtra posledny krat strazi malu., ja si dokoncim veci v praci a v piatok som s nou doma. Zajtra koncim o 16.00 a padam domov a nech ju uz nevidim. Ma tak vytocila dnes zas, ze som sa az rozrevala. Mala je z nej uplne zmagorena ako jej tlaci kaleraby do hlavy, ze ako ju len babka najviac na svete lubi a ze maminka ju nelubi ked ju dala do skolky. Mala sa so mnou ani bavit nechcela a to som este obedhla 2 Draciky aby som jej doniesla milovaneho krtka co som jej slubila. Este som sa stihla so svokrou pochytit medzi dverami ohladom jasli ze mala tam rada chodi a ona sa na mna osopila ze ona pozna detsku psychiku ze ona robila v skoke 40 rokov a ze dobre ked chodi do skolky ale mala by len doobeda.. ta svokra je taka puca, ved po obede ide Timka spinkat a hned ako vstane tak uz pre nu pridem.. tak aky je to rozdiel ze ju vezmem po obede a dam ju doma spat, alebo pridem pre nu ked uz bude vyspinkana?? ale o toani nejde , skoro mi srdce roztrhlo ked sa jej pytala ze ako lubis babinu? A mala ze najviac na svete.. urcite to do nej bulikala cely den.. krava krava krava

Tak som sa pred muzom rozprakala ze co to je za pucu ze pred vlastnou matkou bude ukazovat ako naucila decko je babku ma radsje ako matku a ze ako ona vie vsetko najlesie. Na to dostala mala hnacku a total sa posrala, tak ani neviem co vsetko do nej napchala, ale ani to co som jej rano nachystala take teplaky jej neobliekala, lebo ze tie nie su dobre. Vsade mi to nechala handry co mi vsetko poprikryvala, preniesla malej kracky do druhej izby, lebo ze tam kde ma mala izbu ze jej taha a vyradila mi na kopu hracky ktore su podla nej nebezpecne vratane bublifuku (ze ho moze vypit.. pritom bublifuk je zaveseny v takej sietke asi 2 metre od zeme, tak sa k nemu mala ani nedostane), potom vyradial malej z detskej pokladne peniaze, lebo ze to moze prehltnut a ine veci.. akoze koncim koncim a muzovi som vravela ze nech to stoji co to stoji ta OCR, ale ked bde mala chora tak si ju vezmem a hotovo, lebo tieto nervy mi za to nestoja.

peta28
27. jan 2010

A este aby som dodala, muz so mnou so vsetkym suhlasi a dal mi za pravdu a uznava ze jeho matka je puca.. a ze sa nemam divid ze ju pred silvestrom vyhodil ked ot musel pocuvat cely den, ze ja som to pocuvala len 5 minut... tak aspon ze je na moje strane. Len neviem ci sa rano nedogrcam ked ju este raz uvidim, ale ked ma naserie tak zabudnem na dobru vychovu a poviem jej ze je odlud.

lenkamt
27. jan 2010

Peti - 😠 dúfam , že ťa Peťo podržal, fakt to preháňa, normálne aj mne stúpol tlak 😝

peta28
27. jan 2010

Akoze ona na nu nereagoval, lebo on to berie jednym uchom dnu a druhym von pokial ju vidi 5 minut , ale ked ju pocuva dlhsie on sa tak naserie ze jej dobre vynada

Nastastie ma Timka tie ocka uz lepsie, takze v pondelok ide do skolky, tak snad uz bude do jari dobre a nejako vydrzime

slavenas
27. jan 2010

ahojte

leni 🙂 ani nie, ani nie ... 😀 😀

dnes som mala den blbec, dostala som menzes, cítim sa na figu, auto mi nenaštartovalo , muž v kuse už týžden robí od nevidím do nevidím a dnes mi to fest vadí.... 😝 😝 takže tak, ale inak fajn 😅

baily tiež by som potrebovala nejaké výchovné "kecy" hocijaké , nám sa hodí všetko 😅 ... ozaj a ešte nerodíš ?? 😀 😀 😀 😀

ja som si vyrážky nevšimla ani na lenke ani na bilu

mne počas celého tehotenstva nevedeli zistiť čo čakáme tak prekvapko bolo tiež

slavenas
27. jan 2010

peti bože to je fakt puca nad všetky puce , ale ver tomu že jej sa to 100x vráti 😠 😠

lenkamt
27. jan 2010

ty kokos, tak čo ja poviem kožnej ked vy mi nevidíte tie vyrážky 😅 a ani kilá navyše 😅 baby, fakt ale dnes tu prišiel mužov kamarát a vraví mi že - ty tie 26 rifle už asi neoblečieš, že???? 😕 😕 😕 no akože chápete, vyhadzovač, kolega, mužov kamarát - stačí im jeden pohľad a vidia tie 4 kilá 😝 😅

slavenas
27. jan 2010

leni tak potom mi z toho vychádza len to že ťa musia študovať viac dopodrobna 😀 😀 😀 my ženy sme strašne v tomto povrchné ..tss ... hrozné toto .. 😀 😀

katika1
27. jan 2010

nooo Peťa 🤐 no comment 😝

baily, to bude asi fakt chaloš, ked to písali do knižky 😵

leni ja som fakt slepá, ale nič na tebe nevidím!!!!

aaa bai daj nejaké výchovné kecy, nech tu nie je nuda 😀 😉