Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
31. jan 2010

ahojte, tu nikoho, no teda

tak peknu nedelu zelam

katika1
31. jan 2010

letu a ty máš tiež bábo, že až v marci 2011, či? 😕 😲

lenkamt
31. jan 2010

čaute 😀

baby tak neviem či gaybar nezrušíme, lebo včera dosť o ničom , žiadna celebrita 😀 a otras buchbuch hudba 😝 a ešte sa ma taký starý tepľoš spýtal že či som lesba 😝 😀

Bai si asi necháva dátum 2.2. 😉

zuzana76
autor
31. jan 2010

ahojte, abby som blbec ja, alebo co?

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

precitajte si, polozila som otazku a jedna sice odpovedala,zle ze si mam prestudovat par stran dozadu , tak naco tieto temy su? ako keby sa mne chcelo citat 29 stran dozadu, ked pritom ma vacsina nezaujima 😠

lenkamt
31. jan 2010

že ukľudni sa moja 😀

no my napr. tiež v dvojičkove 100x preberáme že ako krmiť deti naraz, ako ich naučiť spať v postieľke a vždy ked príde nová a spýta sa to tak poradíme, však to nemá zmysel hľadať dozadu 😝

lenkamt
31. jan 2010

jaj tak som si prečítala prvé príspevky a vystriedať za 3 roky 15kočíkov je fakt mánia 😀

zuzana76
autor
31. jan 2010

sak , ked chcem tak poradim, taku radu,ze si mam precitat XY stran dozadu nepotrebujem, pretoze ak som aj klikla na stasrie strany tak sa bavili o kocikoch bertiny a neviem co este, co mna osobne absolutne nezaujima, chcela som konkretnu info

Dotycna iste pracuje niekde na urade v statnej sprave a dnes asi nemaju strankovy den 😝

lenkamt
31. jan 2010

😀 😀 😀 asi 😀

zuzana76
autor
31. jan 2010

zajtra ma pride pozriet kolegynka zo skoly, sa tesim, som zvedava,ze co nove

baileysa
31. jan 2010

ahojky,

tak dietatku sa mnou vybraný dnešný dátum zrejme nezdal, lebo nič... Zajtra poradňa tak som zvedafson... kamoska jedna sa mi včera smiala, že ona mi vravela, že 3.2., tak to radšej beriem 2.2.)))))

gretka je hrozne zlata, furt ma stiska a bozkava, a teší sa už na babo...

lenkamt
31. jan 2010

Bailey sústreď sa tak ako ja na 8.8. 😉 Grétka zlatučká 😵 😵 😵

Zuzi - tak príjemnú návštevu 🙂

zuzana76
autor
31. jan 2010

baily, budem hypnotizovat .. to by bol pekny datum 😵

katika1
31. jan 2010

bai držím palce!!!

Zuzi 😝 ale ja ti velmi rada požičiam vaničku na váš kočík, ak by si chcela a budeš to mať zadarmo 😉

Leni no a nie si? 😕 😀

zuzana76
autor
31. jan 2010

katika, no ja dufam a verim, ze ty ju budes tiez potrebovat a drzim palce 😉 , ale ak by si kupovala iny kocik, tak vanicku odkupime 😉

katika1
31. jan 2010

zuzi, ale ak ju ja budem potrebovať, tak určite až po tebe 😉

katika1
31. jan 2010

a na 99% si nechám tento kočík.. lebo ak by som menila, tak jedine za Jane, ale mne sa tie naše farby páčia úplne najviac - 2007 celá.. terajšie sú na moj vkus hrozne tmavé a ja zásadne pre moje dieťa nikdy nekúpim tmavý kočík 😝

lenkamt
31. jan 2010

Kati ak sa jedná o teba tak som na 100% 😀 😀 😀

a samodržky držali 😀

zuzana76
autor
31. jan 2010

kati, jasne, ved ked budeme mat aspon polrocny rozdiel, tak radi uvitame 🙂 , dakujem

ano, terajsie kolekcie su velmi tmave, ale nielen Jane, ale aj ine kociky, neviem ci sa v tom tie deti aj neprehrievaju, najma ak je aj vnutro cierne

katika1
31. jan 2010

lenka 😀 koza 😀 ja som to vedela.. ved kto iný z kona ťa videl tolkokrát v podprde a tangačoch?
😀

no asi si aj ja kúpim také, čo mi budú končiť na začiatku tela 😀

no ale zuzi si predstav, že si bábo a spíš a ked otvoríš oči, tak pozeráš na čiernu farbu.. ved to je na depku 😝 ako v truhle 😝
Riško kukal na oranžovú a tyrkysovú, preto bol asi vždy taký spokojný 😀

zuzana76
autor
31. jan 2010

kati, ano, ciernu by som babatku nekupila, teda ja osobne

mne sa inak velmi pacia aj cervene kociky a ta tvoja kombinaciaoranzovo-tyrkysova je uzasna, tyrkysova sa mi paci

zuzana76
autor
31. jan 2010

od Concordu sa mi pacila tato tyrkysova

http://www.minibazar.sk/Vanicka-Concord-PROTON-...

zuzana76
autor
31. jan 2010

ja som tu teraz nejak mimo, vy furt o samodrzkach a tangacoch 😀

a lenka tu mala nejaku sexy fotku? tak tu som asi nestihla, len tu s dvojickami v minisukne, tam bola kocka 🙂

zuzana76
autor
31. jan 2010

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=36235&a...

pozrite ake su uz vymozenosti, domace sono na pocuvanie srdiecka

katika1
31. jan 2010

zuzi tá je pekná farba 🙂
mne sa aj vaša farebná kombinácia páčila, ale vaničku má velmi tmavú. 🙂

mmem_
31. jan 2010

ahoj

baily to este mozno stihas, ja som este tiez o 19.00 pred televiznymi novinami sedela 😀

z muzovej rodiny je narodeny chlapcek 2.2.2002 😀

zuzana76
autor
31. jan 2010

kati, ano ten nas kocik ma velmi tmavu vanicku

retaux
1. feb 2010

Ahojte!
Tak usnežený víkend za nami 🙂 Už dávno nebola u nás takáto biela zima. Len keby sa Lucka snehu nebála... 😝

Takže Bailine miminko chce byť ešte u maminky. No, veď hádam to už čoskoro bude.

retaux
1. feb 2010

Slavenas: ty sa poznáš s Kristínou Kunskou? 😕

lenkamt
1. feb 2010

čaute.

my musíme prešiť otepľovačky, z tých z kvele jednoducho vyrástli a ja vo februári odmietam kúpiť nové 😝 😀 mamina im všije do trakov gumičky nech sú traky dlhšie, budú mať síce pudlo trošku nižšie ale na sedenie v boboch akurát 😀

ja chcem jaaaaaaaaaaaaar 😝 normálka depka z toho čo sa robí von, bol tu sprostý odhrnač a všetok sneh mi odhrnul pred auto, tak fakt neviem ako idem vyjsť z parkoviska 😝 😝 😝

Verča má prázdniny tak tu mám tri tigre 😀

retaux
1. feb 2010

Veru, aj ja už chcem jar. Už ledva zapnem bundu.