Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
2. feb 2010

Len zajazd mi nevyhodilo ziadny 😅

katika1
2. feb 2010

ani mne!

lenkamt
2. feb 2010

tak si to skopirujte kočky 😉

lenkamt
2. feb 2010

Kati a poďte s nami - 23.6-3.7 😉 😉 😉 chlapi si celkom sadli, celý čas budú na pive 😀 deti sa celý čas budú biť o hračky 😀 a my ťažký veget na lehátkach 😀

katika1
2. feb 2010

krásne 🙂 my ak tak na last minute pojdeme, lebo tie ceny 😝

bilushka
2. feb 2010

Uz som si kopirovala cely odkaz a ide to.
Super vam tam bude.
My tento rok v ramci kompromisu ideme na ziadost mm do nejakeho kinder hotela v Rakusku.
Ale aj sa celkom tesim, aj ked ja milujem horucky a more, ale po minulorocnom brutalnom cestovani aj ja potrebujem trochu oddych od nasich super spolahlivych leteckych spolocnosti 😝

Ked sme pri tom-Mmem, vy ste uz tak raz boli so Simkom, mas este ten link na vas hotel?

Baby, vy v tych nemocniciach s detmi, to je horor, pravda 😔
Kolko clovek toho znesie, ked musi 😔

katika1
2. feb 2010

leni, nahovor mojho muža a ja s radosťou pojdem 😀

no ale to by bol blázninéééc 😝 😀

Hej, sadli si, jeden väčší flegmoš ako druhý 🙄

bilushka
2. feb 2010

Leni a ako budete byvat, ked su 2 postelove izby a max. 2 pristelky tam?

lenkamt
2. feb 2010

no a u nás bol problém zostala mi posledná plienka s morskými koníkmi tu fasla Lucia a Lenka už mala z nového balenia s rybičkami, tak Lucka 30min rev že ona nechce SOMARINU 😀 ale rybičky 😅

lenkamt
2. feb 2010

Bilu - no vybavuje mi že 2prístelky a jedno dieťa v detskej postieľke 😉 dúfam že vybaví inak fakt smer dudince 😀

lenkamt
2. feb 2010

tásler hodil na fb info že idú do pôrodnice 😵

katika1
2. feb 2010

jééééééééééééééééééééééééééééééééééééj

katika1
2. feb 2010

takže bude 2.2! 😵 snád 😅

katika1
2. feb 2010

aj ked vraj vela 2 nie je dobrých v dátume narodenia.. aj Riško má 3 😝

lenkamt
2. feb 2010

pozitívne myslíme 😵 😵 😵

lenkamt
2. feb 2010

no a čo stále chcem a nigdá sa k tomu nedostanem - v lete chcem babám kúpiť už len podsedáky, ale dáke kvalitné nech ich rite nebolia, poradte nejakú dobrú značku, lebo my sme mali doteraz len lacné demy a ich podsedák vyzerá divne 😖

katika1
2. feb 2010

no to netuším, ale oni by ešte nemali byť na podsedákoch, nem? či? 😕

lenkamt
2. feb 2010

od troch rokov môžu, však my len po meste 😉

lenkamt
2. feb 2010

od 15kg a to už máme a vek od troch rokov.
táto vyzerá celkom mäkko:
http://www.hrajko.sk/podsedak-neonato-tour-p-85...

katika1
2. feb 2010

jéj, tak super! my už máme 16 a pol kg.. do troch rokov hádam prekročíme aj 20 😀 😀 😀

bilushka
2. feb 2010

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tak intenzivne myslime, urcite to do polnoci stihnu, tak bude 2.2 😵 😵 😵

Leni, podsedaky ja vobec neviem, nemam prehlad.

lenkamt
2. feb 2010

bude mať viac ako Verča 😀 😀 😀

bilushka
2. feb 2010

Leni a ty nechces uz sedacky kvoli miestu, ze vacsie sa ti tam nezmestia, ci kvoli cene?

katika1
2. feb 2010

lenka 😀 nad 20 už bude mocť aj vpredu sedieť hádam 😀

a podsedák asi kúpime aj my.. lebo do tejto sedačky, čo máme vojde max do konca leta a potom už bude treba.. čiže akurát od troch rokov 🙂

ja som myslela, že až od 5, či ako može byť podsedák 🙂

bilushka
2. feb 2010

My sme uz tiez teraz nadoraz s nasou sedackou, este sa spolieham, ze ked bude po zime, ze nebude taky naobliekany, tak aspon do leta v nej vydrzi.

retaux
2. feb 2010

Ahojte!
Jéééééééééj, tak musíme teraz vysielať pozitívne myšlienky smerom k Baily, nech jej mužík rýchlo hodí info, že miminko je už na svete 😵 Normálne mám zimomriavky.

Ja už niekedy aj teraz, keď súrne potrebujem ísť autom a nemáme našu autosedačku, ale v našich aute len podsedák, tak Lucku šupnem aj tam. Ale len tu po meste a musí mať pás tak, aby jej nešiel cez krk.

A dnes sa v MC mamičky rozprávali, že sa nebude očkovať v troch rokoch? Že sa to posúva na 5? Viete o tom niečo?

lenkamt
2. feb 2010

kvôli miestu a kvôli tomu že už chcú sedieť ako Verča no a hlavne tiež sa už nezmestia tam kde mali byť do 18kg 😀

bilushka
2. feb 2010

My mame tiez este kilo rezervu v tych akoze do 18 kg a je tam ako Robocop, ani hlavou pomaly nemoze uz pohnut 😀

katika1
2. feb 2010

ja som taká zvedavá na Bai, čo to budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - ale tak som sa namotala, že bude mať chalana, že ak napíše, že je to baba, budem si to chcieť osobne overiť 😀

bilushka
2. feb 2010

Aj ja som namotana na chalana, ze je to uplne vzruso, ked nemaju zistene pohlavie?
Adrenalin aj pre nas, co nerodime 🙂