Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
3. feb 2010

Ahojte!
Letu: gratulujem k tehu. Včera keď som čítala, čo sa baby rozprávali, tak ma napadlo, že im napíšem, že ja si myslím, že aj ty budeš čoskoro tehu a aha, aké prekvapenie 😉 Tak nech ti to rýchlo ubieha.

Baily: gratulujem a želám vám obom veľa zdravia, tebe veľa mliečka a Zinka nech rastie do krásy 😉 😵 😵 😵 Juj, veľmi sa teším.

retaux
3. feb 2010

Mne sa najviac páčia tie druhé. Mať tak takú postavu, na ktorú by som ich mohla obliecť.

katika1
3. feb 2010

My dnes ideme do jacuzzi a do sauny 😵 sa teším. Malého nám postráži švagriná a my si spravíme veget. Ešte viac sa teším, že to je taký mini wellness, že to budeme mať celé pre seba, nikto iný tam nebude, lebo to si možu len skupinky pre seba rezervovať 😵

idem si dať kávu 😵

lenkamt
3. feb 2010

Kati - super 😵

objednám asi druhé a posledné 🤐 ešte počkám na Bilu a Peťu, tie mi vedia vždy dobre poradiť 🙂

a Lackovi som napísala nech video hodí aj na Katkin fb aby ste aj ostatné videli 😵

mishelin
3. feb 2010

ja idem dnes tiez na welness-ku zubnej 😀 😀 😝 🙄 🤐 sa bojim ako fras lebo mam tie problemy z dasnami co sa mi odddeluju dasna od zubov 🤐 vraj z tehu a kojenia 🤐 tak neviem ci si pred vchodom do ambulancie nepustim zo 3 glgy 😀

peta28
3. feb 2010

Bai srdecne gratulujem 😉 😉 😉 Tak nase chlapcenske tipy nevysli, ale to neva, nech je Zina len a len zdravucka a obe ste co najskor doma.

Letu aj ja sa pripajam ku gratulaciam 😉 super tesim sa s vami.

Maji tebe som chcela este povedat ze nemate vy nahodou blizsie skolku Velehradsku ako Mileticovu? lebo minule ked sme poziciavali masku na karneval v tom kulturnom dome nivy, tak sme isli okolo a to bolo fakt len kusok. Maju tam niekde okolo elokovane triedy. Skus sa na to mrknut.

Leni ak by som si mala vybrat z tych siat tak asi tie druhe, ale teda neviem, lebo ani jedny nie su moj styl...

katika1
3. feb 2010

nemusí to tam hádzať! ked si kliknú na tvoj profil, tam je že si komentovala to video a vedia si ho tam kuknúť!

retaux
3. feb 2010

Mish: 😀 keď potom na ňu dýchneš, bude mať super zážitok 😀

mishelin
3. feb 2010

druhe su tiez velmi pekne..tak objednaj druhe a posledne 🙂

katika1
3. feb 2010

ale všetky ti hovoria, ktoré by si oni vybrali.. tak keby som ja bola štíhla, tak asi tretie, neviem, ale ja som sa ti snažila poradiť, čo sa hodí k tebe - farebne a strihovo, preto mi vyšli posledné na teba 🙂

nika07
3. feb 2010

dobré ránko,

Bai srdečne gratulujeme 😵 😵 😵 , Zinočke a aj maminke veľa zdravia 🙂

mmem_
3. feb 2010

leni tie posledne a tie druhe,

a kde je vidou u taslera? ja ho nemam v priateloch sakra 😠

lenkamt
3. feb 2010

tak mám Zinušku na profile, kochajte sa 🙂

lenkamt
3. feb 2010

fakt Kati aj tak sa to dá, no ale Lacko mi poradil sdílet, tak sdílam 😀 😀 😀

retaux
3. feb 2010

Zlatučká je 😵

nika07
3. feb 2010

leni mne sapáčia tie posledné 🙂

kati tak si užite, je to super vec 😉 😉 😉

mmem_
3. feb 2010

no uz som ju videla ,podla mna cela katka 🙂

mishelin
3. feb 2010

krasne babatko 😵 😵 super pocit mat ju uz vedla seba 😵 no nic idem sa venovat krpcovi chuda ma vyzera po celej spalni a nevidi kde som,tak sa rozprava so stenami

lenkamt
3. feb 2010

idem aspoň upratať 😀 to je neskutočné ako nové dieťa zvýši sledovanosť koňa 😀

peta28
3. feb 2010

Leni ale tym ze nie su moj styl, som myslela ze na moju velku rit a mega stehna.. keby som bola stihla ako ty tak nevaham..

do kelu kde su na FB tie fotky Ziny? neviem najst..

mishelin
3. feb 2010

leni 😀 😀

katika1
3. feb 2010

veru 😀 a ty to rýchlo využiješ na radenie ktoré šaty vybrať 😀
idem aj ja upratovať 😀

mmem_
3. feb 2010

ten facebook celkom dobry vymysel,
nadherna je, maly sa chce stale pozerat 😀

bilushka
3. feb 2010

Ahojte,
gratulujeme Bailey, kraaasne dievcatko, hlavne nech ste obe v poriadku a ked sa ti bude dat Kati, tak nam popis trochu viac, ako to prebiehalo cele.
No ale hned som kludnejsia a spokojnejsia, v noci sa mi snivalo o babatkach (Kati a Zuzi, zase nie o sexe 😠 ) a ze Lenka bola tehotna a porodila dvojicky chalanov a ze vsetci sme ju potom lutovali 😀

Padam na cvicenie s malym, u nas zase nasnezilo, takze neskor, kamosky 😉

peta28
3. feb 2010

Uz som ju videla u Lenky.. no kraaasna .. jaj ani keby to pravda nebola ked bola Timka taka malinka 🙂

bilushka
3. feb 2010

Aj ja som si to teraz pozrela, to je krasa, ked este malinke babatko tak lenivo prezmurkuje, nadherna je 😵
A pocula som po dlhom case aj Taslerov sexi hlas, konecnaaaaaaaaaaaaa vystupovat 😀 😀 😀 😀

katika1
3. feb 2010

😀 Tasler by mohol narozprávať nejaký večerníček, alebo čo, taký ma hlas 😀

zuzana76
autor
3. feb 2010

ahojteee

jeeeeeeeej Baily, tak tipy mi teda uz nevychadzaju 😀 , gratulujem, nech ste obe zdrave a malinkej nech sa dari 😵 😵

neskor pozrem na FB fotky

my sme v noci vracali a patko mal aj teplotu, som zvedava co sa z toho vykluje 😒

zuzana76
autor
3. feb 2010

mala Zinocka je kraaaaaasna, taslera sice nepoznam,a le zda sa mi ze sa trochu podoba na Baily, ale ved to sa este vykrystalizuje

Bilu, ked nebudes mat sex 3 mesiace, taks a ti bude snivat 😀

mima07
3. feb 2010

gratulujem k zinke
maji ja som vedela ze je letu tehulka 😉 ani zakaz som nemala 😀 😀 tak aj ja gratulujem 🙂
musim pracovat len som musela skontrolovat lenku ci sa na mna vykaslala s sms 😀 😀